Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

yaa canlarrrrrrrrrr su soruma cvp lutfen arada kayniyo yawww pazartesi catlatma ig. olucam ya doktor once vaj. ultrasondan bakicak yeterince buyumusmu diye iste dedi ultrasondan 1 gun once iliski yasak peki bugun yarin iliski olsa sorun olurmuu?????ben bugunleride kacirmiyim diye dusunuyorum ne diyosunuzz??????

negatif sonuç alan arkadaşlar, çok üzüldüm ya.. Allahım emeklerimizi boşa çıkarmasın inşallah. umutla yeni aya kaldı...

hasretimsin arkadaşım, nedne ilişkiyi yasakladı ki, bende hiç öyle bişey olmadı ki? sebebini sormadın mı doktora?

canım benim demekki bu ay olacak bebiş sizin için hayırlı olmayacakmış sakın üzülme allahın mucizeleri bitmez hayırlısı ile en kısa sürede hayırlı sağlıklı bir melek gönderecektir yüce allah sizede bizlerede inşallah

yok cnm sormadim aslinda bana verdigi kagittada yazio 1 gun oncesi iliski yasak diee rahim filmi olsa neyse ama vaj. ultrason bende anlamadim.....

hasretimsinn
yaa canlarrrrrrrrrr su soruma cvp lutfen arada kayniyo yawww pazartesi catlatma ig. olucam ya doktor once vaj. ultrasondan bakicak yeterince buyumusmu diye iste dedi ultrasondan 1 gun once iliski yasak peki bugun yarin iliski olsa sorun olurmuu?????ben bugunleride kacirmiyim diye dusunuyorum ne diyosunuzz??????

bence sen ilişkiye devam et, hiç bişey olmaz, bana doktoum hiç öyle bişi demedi, biz normal hayatımıza devam ettik? amacı ne acaba onu merak ediyorum ben..

anlamadimki onlar bana o gun yani igne oldugum gun soyleyecekmis ne gun ne saat iliski olcak diye kagitta oyle yaziyodu dr.aciklayici kagit verdi bana neler yapmam gerek nasil yapmam gerek iste hepsi yaziyo

çok sık ilişki sperm kalitesini azaltıyor ya, o yüzden bigün önce bırakın demiş olabilir, çünkü iğneden sonra 3 gün ilişki önerecek zaten. sen bir gün öncesine kadar keyfine bak,

tabi tabii durmak yok.. ama öncelikle zevk için, bebiş fikri aklımızda oldukça,oda tatsız oluyo:):)

insallah bu ay tuttururum bebisii insallahhh kendimce sitres yapmiyim diyorum ama icim kipir kipirr....klomende ilk ayim bakalim nasil olacakk...ilk aydan hemen kalabilecekmiyimm...

arkadaşlar benim doktorum dediki yumurta çatladıktan sonra 48 saat yaşıyormuış. ben 24 saat biliyordum.bilgisi olan varmı?

kızlar hala adet olmadım 3 gündür çok fenayım mide bulantısından ölüyorum ama hamilede değilim kan testi yaptırdım 2.00 çıktı negatif yani....oysa dün geceye kadar kesin hamileyim demiştim :,(((( yine hayall kırıklığı...ve neden böyle oldu bir fikriniz var mı? ben 3 aydır pregnyl'den sonra 19. gün hastanıyordum bu gün tam 20 gün oldu tık yok...
iğneden sonra hamile olmadığı halde adeti geciken var mı?
adetin gecikmesinin sebebi kist oluşumu olabilir mi?
ve son olarakta herkes bu klomeni 3 ay kullandıktan sonra aşılamaya mı geçti? 3 aydan fazla doğal yoldan deneyen yok mu?
biraz fazla oldum galiba :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…