Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

mervecim çok şanslısın bence doktor eğer yumurtan var ve gelişiyo dediyse canım.tabi bi doktora gitmekle olmuyo.adetlerin düzenliyse,başkada bi sorunun yoksa eskiden beri süre gelen pcolu değilsindir.çünkü kistler alttan da üsttende yani normal ultrasonda da kendini o kadar net gösteriyoki.başka bi doktora git,gerekirse etrafında tanıdığın sana taviyede bulunabilecek bayanlara danış,iyi bir doktora git.sonuçta o kadar emek sarfediyoruz,para veriyoruz,neden iyi olan olmasın ki??
öncelikle senden kan tahlili isteyecektir hormonlarına bakmak için.ultrasonda kontrol edecektir yine.eşini de çağıracaktır,ki çağırması gerekiyormuş kesin.belki senden dolayı değil ama ondan dolayı olmuyodur diye.ben bişiy çıkacağını sanmam,muhtemelen sanada kafana takma,stres yapma,ondan olmuyo fln diyecekler.bende öyledir diye aylarca bekledim,sonra anladımki pcoya bağlı yumurtalıklarım yumurta üretmiyomuş.adet olmayı bekliyorum klomene başlamak için.şans işte!doktor yinede eşimi
istedi..
sen yinede kontrole git iyi bi doktora ki aklında soru işareti kalmasın..

tşk ederim bilgin için haklısın başka dr. gitmekte fayda var .. inş herkes için hayırlısı olur da bebişlerimizi kucağımıza alırız buarada bişey daha sorucam benim bat 16 mart .. o zamana kadar bekleyeyim diyorum dr.a gitmek için .. adetliyken 3.gün mü gitsem, adetten sonra mı gitsem ? belki klomen başlatır die düşünüorum :97:

kızlar kafamın içinde tilkiler dönüyo sürekli,hep soru işaretleri,hep bi bulanıklık:KK59:
klomen kullananlar hep yazmışlarki,yumurtaları 20mm fln olunca doktor çatlatma iğnesi yapmış,hatta her ay bu iğneyi yaptıranlar var.
doktorum 'klomene başlıycaksın' dedi,'sonrasında da yumurtam çatlıyo mu çatlamıyo mu ona bakacaksınız değil mi?' dedim,'evet ama ona bi seferliğine bakılıyo,her ay bakmaya gerek yok' dedi.sizdede öyle mi oldu,yoksa sürekli takip halinde miydi doktorunuz??
ben sürekli takip edilmezsem içim içimi yer benim evde,yani öyle olacakmış gibi geliyo.

herkesin durumuda doktoruda farklı canım. benim yumurtlama yoktu klomen verdi, hamile kalmazsan gel dedi o kadar, kontrol çatlatma iğnesi filan yok, söylemedi bile. o ay hamile kaldım. belkide seninde ihtiyacın yok o yüzden bişey demiyo sıkma yani canını. :94:

evtt kızlar 4 gün üstüste kan vererek bi rekora imza atan arkadasınız pazartesiye kadar kan vermemeye karar verdi:) ziraa sağlık ocağı ve ev cevresindeki polikliniktekiler beni görünce kaçışır oldular.:KK9::KK9::KK9:
bugün 16 : 15 te doktor randevum var bide gidip onu bıktırayım diyorum.:KK33::KK33:
4 günlük sonuçlarımı yazayım ovitrelleden sonraki
11.gün 8.02
12.gün 15.85
13.gün 30.35
14.gün bugün (beklenmeyen regl günüm) 59.20
sanırım herşey şimdilik yolunda pazartesiye 800-900 arası bişey olması gerek. allah bebeğimi bana bağışlasın, tezz zamanda her isteyenin kucağı dolsun. kimseler bebek hasreti çekmesin. biliyorumki burdaki herkes hergün dualar ediyor adaklar adıyor. dualarınızda beni de unutmayın olurmu. bu bebeği cok istedim kendimden ziyade hasta anacığım bi torun görsün diye cok yalvardım allahım kabul etti dualarımı. inşallah kucagımıza almayıda nasip eder.

canım benimmmm çok mutlu oldum allahım sağlıklı sıhhatli kucağına almayı nasip etsin.güzel gidiyor değerlerin maaşallah.:nazar::nazar::nazar::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::KK64::KK64::KK64::KK66::KK66:

tşk ederim bilgin için haklısın başka dr. gitmekte fayda var .. inş herkes için hayırlısı olur da bebişlerimizi kucağımıza alırız buarada bişey daha sorucam benim bat 16 mart .. o zamana kadar bekleyeyim diyorum dr.a gitmek için .. adetliyken 3.gün mü gitsem, adetten sonra mı gitsem ? belki klomen başlatır die düşünüorum :97:

canım adet olursan 3 gün gitmelisin alttan ultrasonla bakıyorlar birde kan aldırıyorsun fsh değerine ve e2 seviyene bakıyorlar ona göre klomen tedavisi veriyorlar.bende öyle olmuştu bilgilendireyim dedim.

zannımca boşuna verdim kanımı....sanki adet oldum olacam..öyle bir ruh haleti içindeyim..içime bi karamsarlık çöktü...sanırım yine bu ay da boşa kürek salladıkkkkkkkkkkkk...:KK5: böhhhh

canım benim geçmişi okudum inşaallah kan tahlilinde kocaman bir HAMİLE çıkar.çok merak ediyorum sonucunu hadi güzel haberler ver bize.

merhabalar tekrar...

acayip bir çöküntü içindeyim...malesef canlarımmmm....değerlerinde bir artış yok dedi doktor...sormadım bile gerisini...yoruldum gerçekten ya...zihnim bedenim ruhum herşeyim yorgun...adım atmaya halim kalmadı artık....:KK58::KK58:

merhabalar tekrar...

acayip bir çöküntü içindeyim...malesef canlarımmmm....değerlerinde bir artış yok dedi doktor...sormadım bile gerisini...yoruldum gerçekten ya...zihnim bedenim ruhum herşeyim yorgun...adım atmaya halim kalmadı artık....:KK58::KK58:

canım neolur üzülme bir tane bebişin var diğeride en yakın zamanda gelir inşaallah sağlıklı sıhhatli nolur yıpratma kendini rabbim en doğru zamanda versin inşaallah dua etmek bizden taktir allahtan.yeterki sağlıklı olun hiç beklemediğin anda gelir bebişin ozaman bu günlere güler geçersin biliyorum çok zor ama yapabileceğimizde hiçbirşey yok maalesef bitanem.

merhabalar tekrar...

seni çok iyi anlıyorum canım bende ruhen çok yorulduğumu hissetmiştim, zor bir süreç ve her beklenti 1 ay sürüyor beklemesi sabretmesi çok zor, ama çabucak atlatırsın inşallah bu sıkıntıyı ve sende kavuşursun yavruna. rahim tüp yumurta sperm olduktan sonra gerisi kolay,bunların olması bile çok büyük nimet, geriside Allaha kalmış biz elimizden geleni yapıyoruz, daha fazla ne yapabilirizki,bol bol dua et.ben bu ay öyle yaptım her ezan okunurken her namazdan sonra her cuma her aklıma geldiğinde Ya Halik Ya Bari Ya MUsavvir Ya şafi isimlerini zikrettim bol bol,elimi karnıma koydum Allahım sen ol de olsun diye dua ettim, ve çok şükür oldu

KİM........................... NE KULLANDI.......................................... .......MUHTEMEL DOĞUM TARİH

1.BABYFACE:::::::::::::::::::::::::::::::::::KLOME N
2.TUSE2006 ::::::::::::::::::::::::::::::::::::KLOMEN
3.GİZNUR::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: KLOMEN
4.COCOSH:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::KLO MEN
5.gurbetgelini::::::::::::::::::::::::::::::::::KL OMEN
6.EYLUL166 :::::::::::::::::::::::::::::::GONAPHENE
7.BEYAZBULUT:::::::::::::::::::::::::::GONAPHENE
8.fındıkk kurdum 81::::::::::::::::::::GONAPHENE
9.irem34:::::::::::::::::::::::::::::::::::::GONAP HENE
10.xzeynep:::::::::::::::::::::::::::::::::GONAPHE NE
11.moril::::::::::::::::::::::::::::::::::::::GONA PHENE
12.YİĞİDO17::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: İLAÇSIZ
13.SEMA3455::::::::::::::::::::::::::::::::::::::İ LAÇSIZ ::::::::::::::::::::::::hoşgeldinçağatay bebek
14.ROSEM::::::::::::::::::::::::::::::::::::GONAPH ENE :::::::::::::::::::::::hoşgeldin MERT bebek
15.BEYAZ MELEK::::::::::::::::::::::::::::::::::İLAÇSIZ :::::::::::::::::::::::hoşgeldin Öykü bebek
16.elifecan::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
17.esrako::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
18.MİLKSHAKE ::::::::::::::::::::::::::::::::::::KLOMEN:::::::: ::::::::::::::hoşgeldin selin bebek
19.BAŞAK 35::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::KLOMEN ::::::::::::::::::::::hoşgeldin burçinbebek
20.maviş83:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN ::::::::::::::::::::::hoşgeldin kıvançBebek
21.pushing:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
22.((eslem)):::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
23.melek_law:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: KLOMEN
24.sebossk:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
25.ARZU38 ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::İLAÇSI Z
26.güngüneş::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :KLOMEN
27.interhat::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::İLAÇSIZ
28.deryamatrix::::::::::::::::::::::::::::::GONAPH ENE
29.nlgunözkan23:::::::::::::::::::::::::::::::: KLOMEN
30.sudeyoncaa::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :KLOMEN
31.samyeli26:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
32.ggezgin:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
33.zeytinn79:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
34.melankolia::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::KLOMEN
35.zeze26::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN
36.BeyaAZz:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
37.mavi deniz:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::AŞILAM A
38.begim:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN
39.eylem_:::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::::::::::::::::
40.mazbut::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
41.incisu::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::KLOMEN
42.APPLEARZU::::::::::::::::::::::::::::::::::: KLOMEN
43.bulemsu58:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::KLOMEN
44.esraie::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::: :::::::::::::
45.dahiliye::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN
46.gulsah1985::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::KLOMEN
47.beyazbeyaz::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::iLAÇSIZ
48.berknilay:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
49.bade22::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
50.hazann::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
51.26eser26::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN ::::::::::::::::::::::17 ARALIK 2009
52.elif 83:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::K LOMEN
53.yaren35:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN :::::::::::::::::::::::hoşgeldin yağız bebek
54.hülyaeyüp:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::İLAÇSIZ
55.ZUZUCUK82:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :KLOMEN ::::::::::::::::::::::11 OCAK 2010
56.RANA.ABLE. :::::::::::::::::::::::::::::::METFORMİN:::::::::: :::::::::::::19 OCAK 2010
57.kadus:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::::::: :::::::::::::::::::::19 OCAK 2010
58.bihter41::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::İLAÇSIZ ::::::::::::::::::::::13 OCAK 2010
59.sweetbaby::::::::::::::::::::::::::::::::::.... :..:İLAÇSIZ:::::::::::::::::::::: 20 OCAK 2010
60.tubiss::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::KLOMEN
61.maksimen::::::::::::::::::::::::::::::::::::SER OPHENE
62.sudembebis::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::KLOMEN
63.bulu_dreya::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
64.sudem:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
65.blancedblue:::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
66.adria:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::KLOMEN
67.seldafid::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::MENOGON
68.melocum:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN
69.mehtap gülü:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::İLAÇS IZ::::::::::::::::hoşgeldin serkan bebek
70.TOTEM:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
71.babylove::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
72.bernadette::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::İLAÇSIZ
73.ilsenim:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::KLOMEN
74.asinaz24::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::İLAÇSIZ
75.rüzgaryağmur::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
76._ezgi_::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::KLOMEN
77.simge8081:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::İLAÇSIZ
78.bebeg83:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::KLOMEN::::::::::::::::::::NİSAN 2010
79.zeynur::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::KLOMEN
80.edda_edda:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN ( İKİZİ OLACAK)
81.serenay2010:::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
82.kardelenseval:::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN::::: hoşgeldin zümra neva bebek
83.BEBEĞİMİZ:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN (1 ay önce klomen kullandı)
84.nostok::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::KLOMEN ( 1 ay önce klomen kullandı)
85.psilokum::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::İLAÇSIZ (ovulasyon testi kullandı)
86.gulcangulcan::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN (glu kofen-bal.tarçın.çörekotu)
87.gelinc::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::KLOMEN
88.gulyhas:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::KLOMEN
89.zeyhat::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::İLAÇSIZ (adaçayı içti)
90.SEVRA:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::KLOMEN
91.demet84izmir::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::İLAÇSIZ
92.zehra.tugba:::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::İLAÇSIZ
93.Stella::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::KLOMEN
94.tombilibu:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::KLOMEN
95.başak84:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::KLOMEN
96.elvan77:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::KLOMEN
97.nefertiti50:::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::::KLOMEN
98.askkizi:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::::::İLAÇSIZ
99.justreader::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::İLAÇSIZ (bal.tarçın.çörekotu-ateş ölçme)
100.antiope::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::::İLAÇSIZ
101.pamuksel:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::Y.ÇATLATMA İĞNESİ
102.Civ-civ1:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
103.Kuzu81:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::KLOMEN (İKİZİ OLACAK)
104.alminas1976::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::İLAÇSIZ .................4 AGUSTOS ……hoş geldin DORA REVNA bebek
105.özlem147...................................... ...............KLOMEN+IGNE
106.a&s........................................... ................... bcg
107.sultan1984.................................... ...............ILACSIZ KÜR İLE .........13 EYLÜL....hoşgeldin KEREM bebek
108.ipekyol51..................................... ................SEROPHENE+İĞNE......7 EYLÜL....hoşgeldin EBRU bebek
109.özemek........................................ ................KLOMEN
110.ceydammm...................................... .............KLOMEN
111.nurtopu....................................... ..................TÜP BEBEK
112.emine kaya.............................................. .....KLOMEN...........13 EKİM
113.firstmoonxxx.................................. ...............MERİONAL 75(İKİZİ OLACAK)hoşgeldın RÜYA VE RÜZGAR bebek
114.testere(BALSURAT)............................. ..........İLAÇSIZ
115.MAVİYESİL1999................................. ...........
116.RUFEYDESERRA.................................. ........İLAÇSIZ..............28 KASIM
117.JUJUMM........................................ ................KLOMEN
118.AYMUEL........................................ ................İLAÇSIZ
119.DENVİR........................................ ..................
120.HEDARZU....................................... ................KLOMEN
121.HAYRAN........................................ .................KLOMEN (İKİZİ OLACAK)
122.KARAKAYA...................................... ...............
123.NURZUL........................................ ..................KLOMEN
124.GYSHNKY....................................... ................KLOMEN
125.ASYA_DENİZ.................................... ...............KLOMEN
126.GULTUN........................................ ..................KLOMEN
127.DAİSY84....................................... ...................KLOMEN
128.YASMNGU....................................... .................İLAÇSIZ(SOĞAN KÜRÜ)
129.KUZU84........................................ ...................AŞILAMA
130.DELFİNO....................................... ...................İLAÇSIZ
131.ESİLA_TR...................................... .... .............
132.AYSİMA04...................................... ..................İLAÇSIZ
133.BSBİRKİN...................................... ....................
134.ECEİREMNUR.................................... ..................
135.BETUS19....................................... ....................serophene
136.MASAL07....................................... ....................KLOMEN
137.YAKAMOZZZ33................................... .................KLOMEN
138.DEFHNE........................................ ......................KLOMEN
139.MELİKE_ECESUU................................. ..................SEROPHENE
140.ZAZEZ......................................... .......................KLOMEN
141.GAMZELİKİZ.................................... .....................
142.EXORCİST_TREX................................. ..................serophene
143.SMALLANGEL.................................... ....................AŞILAMA
144.MASAL800...................................... .....................KLOMEN
145.KM0734........................................ .......................KLOMEN
146.FATMA0000..................................... .....................İLAÇSIZ
147.PRETTY9217.................................... .....................SEROPHENE
148.BERRANUR...................................... ......................SEROPHENE
149.SWCNPRLK...................................... ......................KLOMEN
150.GULAYKORKMAZ.................................. ...................KLOMEN...................3 EYLÜL
151.AKTASOZLEM.................................... .....................KLOMEN....................İKİ Zİ OLACAK
152.TİİN.......................................... ...........................KLOMEN
153.DESS.......................................... ..........................KLOMEN (ilk ayında hamile kaldı)..14 EYLÜL
154.DUYGUCANDAN................................... ....................KLOMEN
155.MOONTORRENT................................... ....................KLOMEN
156.OZLEMNİSANDOĞAN............................... ..................İLAÇSIZ (2 ay önce klomen kullandı)
157.RABBİSS....................................... ..........................SEROPHONE ve OVİTRELLE (ilk ayında hamile kaldı)
158.DRGKS......................................... ...........................SEROPHENE ve PREGNYL (ilk ayında hamile kaldı)

********************KLOMEN VEYA GONAPHENE KULLANANLAR*********************

...................................MART AYI LİSTEMİZ..............................

BİHTER07.......................................9 MART
HATEM..........................................9 MART
SEVOSEVO....................................12 MART
PAPATYA_020................................13 MART
SEVDE1........................................15 MART
KALBİMİN......................................15 MART
MAVİYAZ......................................16 MART
G.ERKL.........................................17 MART
YORGUNGONUL...............................17 MART
GYAMAN.......................................17 MART
ASKTUTKUNU.................................18 MART
FEYZAKT.......................................19 MART
NURSELCAGRİ.................................20 MART
GUL.UCUK......................................20 MART
SİMİRAMİS....................................22 MART
KİDY.............................................23 MART
HULYA_41......................................25 MART
TOOBE..........................................27 MART
ESEMOS........................................28 MART
ELFİDA1789....................................29 MART
POCAPOCA.....................................29 MART
GİDA_PİNAR....................................31 MART

....................................NİSAN AYI LİSTEMİZ...........................

MAYAAAA........................................1 NİSAN
HASRETİMSİN...................................1 NİSAN
MELEK04..........................................1 NİSAN
BALKOPUKNURS.................................3 NİSAN
SERSELO..........................................5 NİSAN

Rabbi heblî min ledünke zürriyyeten tayyibeten inneke semî’ud-Duâ.” “Rabbim! Bana
tarafından hayırlı bir nesil bağışla. Şüphesiz sen duayı hakkıyla işitensin.”

***Ya Rabbi sana yalvarıyoruz.....Sevgili Peygamberin muhammed aleyhisselamı araya koyarak senden Hayırlı ve Salih evlatlar istiyoruz.... Ey çok sevdiğimiz Peygamberimiz Muhammed Aleyhusselam seni vesile ederek Rabbime yalvarıyoruz senin hatrın için kabul etmesini istiyoruz ..Ya Rabbi bu Yüce Peygamberi bize şefaatçi eyle onun hürmetine duamızı kabul eyle.AMİİİİİİİİİİİİİNN...MAAŞŞALLAH

Son düzenleme:
umutlu tşk ederim canım hoşbulduk. beklenmeyen adet tarihim 20 Mart
Hemencik yazdım gülüm seni uğurlu listemize. İnşallah 9 ay boyunca gelmez adetin.
birazdan kafeden çıkacagım inşallah sonucu bu gün alırım :emir_bebek:eve gidince yazarım canım.
Hayırlı haberlerle gel inşallah canım.
merhabalar tekrar...

Ahh canıım çok iyi anlıyoruz seni inann... Bu durumlarda keşke elimizden birşeyler gelse. Değerlerinde bir artış yok demek gebelik yok demek herhalde dimi. Birkaç gün gider şimdi bu yorgunluk hissi ama inan bana geçecek. Allah hayırlı olanı versin. Demek ki bu ay hayırlısı değilmiş canım öyle düşün. Allahım yardımcın olsun Sevdeciğim.

merhaba arkadaşlar,

benide listeye eklermisiniz... çatlatma iğnesi 6 mart, bklenmeyen adet tarihim 22 mart...

kalbimin...drgks....umutlum....cok saolun kader arkadaşlarım...A.sizden razı olsun..tabi ya..beni en iyi siz anlarsınız...ateş düştüğü yeri yakıyor..yaşamayan bilmiyor...aylardır her ay umutlanmak ne demek...hayal kırıklığı ne demek...vücudunun her bir zerresinin yoruldum diye bağırması ne demek...sil baştan sürekli...mecalim yok..nasıl toparlanırım..tekrar nasıl güc bulurum doktora gitmeye bilmiyorum...hiç bişey bilmiyorum...
bir kaç gün sonra umarım yine yeni umutlarla başlarım yeni güne...ALLAH huzur versin..sabır versin...dayanma güçü versin.....la havle vela kuvvete ..................................

kalbimin...drgks....umutlum....cok saolun kader arkadaşlarım...A.sizden razı olsun..tabi ya..beni en iyi siz anlarsınız...ateş düştüğü yeri yakıyor..yaşamayan bilmiyor...aylardır her ay umutlanmak ne demek...hayal kırıklığı ne demek...vücudunun her bir zerresinin yoruldum diye bağırması ne demek...sil baştan sürekli...mecalim yok..nasıl toparlanırım..tekrar nasıl güc bulurum doktora gitmeye bilmiyorum...hiç bişey bilmiyorum...
bir kaç gün sonra umarım yine yeni umutlarla başlarım yeni güne...ALLAH huzur versin..sabır versin...dayanma güçü versin.....la havle vela kuvvete ..................................
Amiin gülüm amiiin. O hayırlı vakit saat gelene kadar Allahım hepimize güç ve sabır versin.

adetin 2. günü git mervecim,bende öyle yaptım.fsh,östrojen,e2 hormon testi ister senden doktor.dur bi bakalım yaaa:KK69:ne klomeni!gerek bile yoktur senin ilaç fln kullanmana belki.onu yumurtası oluşmayana veriyo doktorlar.ne güzel bişeye ihtiyaç kalmadan doğal doğal hamile kalırsın kendiliğinden.bende senin gibiyim işte,24 yaşındayım,6 ay olucak evliyiz.için rahat etsin diye oluş sırasını anlattım sana.bende sorun çıktı,ama bu sendede olacağı anlamına asla gelmiyo.inşallah gelir göbişelerimize bebişlerimiz canım!

X