Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

ya kızlar evin önünde yol calışması var ne kadarda sürecegi belli degil . bu tün gün elektrikte kesikti suda . patladım sıkıntıdan . canım seni çok merak ettim test falan yaptınmı diye . ecelf kan testiyle kesinleştirseydin sonucunu be gülüm kaçıncı gün bu gün belki yerleşme kanamasıdır. yoksa yaptırdında ben mi görmedim . hayırlısı olsun canım benim bir dahaki aya umudun varya oda çok güzel canını sıkma bak ne güzel sagda yumoşların oluşuyor ben inanıyorum tüp te yakalayacaksın melegini . yazdıklarını okudum bir an ben ne yapardım diye düşündüm inan çok zor en dogru kararı yine kendin verirsin canım allah yolunu su gibi akıtsın canım. ecelf bu gün benim aşılamada 6. günüm reglininde 20 günü . sabah kasıklarımda ve belimde yogun agrıyla uyandım regli agrısı gibi sende hiç oldumu o günlerde . estrofem ve pregesteronda alıyorum ama daha 8 -9 gün var test gününe . tutmadımı diye düşünüyorum . senin regli sancıları kaçıncı gün başladı bi anlatsana canım çook öptüm.

canım sen nasılsın. ne zaman regli olup dr. gideceksin . canım elektriklerle başım belada off pc ve tv olmayınca gün geçmek bilmedi. birde regl sancısı gibi sancılarla uyanınca canımda sıkıldı elektrikte tuzu biberi oldu . kendinden haber ver canım çook öptüm

neredesin canım yok oldun belirti falan yaşıyormusun . benim aşılamada 6 . gün ve sabah regl agrılarıyla uyandım(

inşallah canım.tedavinden sonuç alabilirsin evet bende aynı hapı kullanıyorum düzgün genlerin oluşması için içiliyo o hap
tesekkurler cevaplariniz icin.insallah hersey yolunda gider bu ayda aliriz bebislerimizi kucagimiza.

evet canim insallh cuma gunu gorecem olusmuslardir yaa yumoslarim:)insallh canim hepimiz hayirli haberler aliriz bu ayy

bu arada herkese merhaba kızlar 3 gündür şehirdışındaydım toplantıya gitmiştim giremedim haliyle laptopu evde bıraktım,ne var ne yok nasılsınız bakalım görüşmeyeli demoooooşşşş kızın çok tatlı maşallah Rabbim nazarlardan saklasın,bacım hiç korunma sakın kendini topla başla çalışmalara 2.yi yap:)))hepinizi öpüyorum ben beklemedeyim zerre kadar umudum yok ama 5 gün var işte zıkkım bata((

kasıklarım hafiften ağrıo korkumdan eşime söleyemiorum artık hadi yaaa diyip üzülmesine dayanamıorumher ay ona bunu yaşatmaya hakkım yok die düşünüorum ben zaten yeterince üzülüorum bide annem ayrı üzülüo eşim ayrı herkes acıo bana biliorumher ay ümit hüsran hayal kırıklığı rabbim kimseye yaşatmasın yaşamayan bilemez asla.................

bütün pko lulara yazıyorum burda, kesinlikle metformine başlamalısın. yumurtlama ilaçlarıyla beraber kaliteli yumurtlamanı sağlayacak pko lular için olmazsa olmaz

Beklemek yerine takviye birşeyler yapmam beni rahatlatacak gibi görünüyor..Metformine hakkında bilgiverir misiniz?

Canım ilk mesajini okuduğumda ikinciyi okumadan ercelf laporaskopi yapmadan sana diğer bir aşamaya gecmezler diyecektim ki sen yazmışsın zaten..ben tüm içtenliğimle diyorumki,hirpalatma kendini ..herseyin altında bişey arama canım..İnan bana kurcaladikca bişeyler çıkıyor...rahmini yorma artık...elletme..kolay kolay tıkanmıyor bizim düşündüğümüz gibi...rahat ol...sen tüp icin hazırla kendini gülüm...gönlünü bozma...bizler böyle ince ince her şeyi didikledikce zorlaştırıyoruz...yapisiklik felan yoktur..düşünme bence bunları...

Canım..gunüm cuma gunü normal şartlarda ..2 gunüm kaldı..ama rahim filmi geciktirirmi bilmiyorum..bide bu ay rahat olunca spor yapmaya çalıştım..kötü enerji çıksın diye..etkiler mı bilmem..bir an önce olup bitsin de su kontrole gideyim..ama varya uzun zamandır ilk kez Stressiz bir ay geçirdim..yazık bize valla..ercelfe o yüzden dedim hirpalatma kendini diye...bakalim ne diyecek çok merak ediyorum..senide takip ediyorum canım su sıra en zor zamanların..her ufak ağrı üzecek gerecek seni..canım ya hazır yumoslarin tepki vermişken sende tüp denesen de aşilama ile vakit gecirmesen ,,,ha ne dersin?

Son düzenleme:

canım zaten klomenin etkisiyle hamile değilsen adet göreceksin en geç 2 hafta içinde.
adetliyken 3.gun de hormonlarına bakacak,pko olup olmadığına kesin karar verecek.
ayrıca mutlaka adetliyken ultrasonda rahimine bakması lazım yumurtan çatlamış mı yoksa kist mi olmuş, eğer kist olarak kaldıysa doğum kontrol hapı veriliyor 1 aylığına. sonraki adetle atılıyor kist. yoksa iyice büyür

slm kızlar.bu saatte yazıyorum size ama emiinim ki hepiniz uyuyorsunuz.ben şimdi işteyim çalışıyorum.yarın sabah görüp cevaplayın tamam mı DD şimdi şunu sorcaktım. ben adetten sonraki 12 günde gittim yumoşlarım 19 mm olmuş çatlatma iğnesi vuruldum.iğnenin üstüne tam 15 gün geçti.bu arada klomen kullandım tabii.acaba diyorum.eve giderken idrar test kiti alsam mı yarın.kararsız kaldım.negatif görürüm diye korkuyorum.bi fikriniz var mı........................................................

kan tahlili yaptırma gibi bi şansın varsa onu yap bende kesin sonuç alırsın ama adetimi beklicem öylesine bi idrarda bakim diyosan yap ama sonuca pekde güvenme negatifse 1 hafta sonra gene yap adetin gelmezse tabi

günaydın..:)) bence de yaptırabiliyorsan kan testi yaptır...idrar testinde geç belli olur çünkü..idrar testi yaptırırsın negatif çıkar üstüne adet de olmazsın boşu boşuna bekle dur..en garantisi kan testi...güzel haberler veririsin inşallah...

canım genelde 7-9 gün arası bişeyler oluyo tutsada oluyo tutmasa da benim de olmuştu. ama bak sonuç negatif. oyüzden hiç dinleme kendini adetle bebekbelirtileri aynı moralini de bozma.kan testine gidiyorum birazdan ama kıpkırmızı söküldü zaten adetim. ben şimdi 1 ay ara vericem o sırada 2. raporum çıkıcak. haziran ayında da 2. aşılama kısmetse...

sevdecim ben de aynı fikirdeyim valla hiç kurcalatmaya niyetim yok 1 tane bebeğim olsa belki sonrasında kendim hamile kalabilmek için göze alabilirim laparoskopi yi ama şuan değil. baksana iş uzayacak. heyetteki kız da rahim filminiz varsa yeniden istemezler zaten dedi. ben de sesimi çıkartmicam bigün gidicem randevu alıp dosyamı heyete vericem sonra işim biticek bu ayki haziran ın 10 unda başlicam tekrardan. önümde kalmış zaten 1 aşılama. ne gerek var kafa karıştırmaya kurcalattırmaya hem kendim de yıpranıyorum. tutar yada ttutmaz ben yaptırıcam 2. aşılamayı da. zaten umudum tüp de artık canım..

işten çıkp eve geldim kızlar.tabiii sabaha kadar içim içimi yediği için idrar kiti aldım ve yaptım.sonuç kocaman bi negatif.aslında çok rahat kan testi yaptırabiliirm.hastanede çalışıyorum çünkü ama kan testinde negatifi görmek daha çok koyuyo insana.şimdi idrarda görünce diyorum ki belki kanda vardır.kan testine kadar mutluyum.kanda da çıkmazsa zaten idrarda çıkmamıştı deyip kendimi rahatlatıyorum.sizce çatlatma iğnesinden sonraki 15.günde idrarda belli olmayabilir mi? ne dersiniz.şaka maka içim içimi yiyo

Kızlar sizlere ayrı ayrı yazmak isterdim ama sabah sabah tansiyon sorunum var sanırım elim ayağım titriyor hiç iyi hissetmiyorum izin alıp gidebilirim bile o derece şuan kelimeleri zor yazıyorum
Allahım hayırlısını nasip etsin inş.Vardır bir hayır üzülmeyin yılmak yıkılmak pes etmek yok her zaman desteğiz birbirimize biliyorsunuz,umarım en kısa zamanda güzel haberlerimiz olur topiğimizde..
Rabbim daha fazla aratmasın inşallah dualarım sizlerle..

geçmiş olsun canım üzüldüm senin için evet durmak yok yola devam :)))

çatlatma iğnesinden sonra ne zaman kesin belli olur bilmem ama kuzenim 10. geçiktiğinde idrarda çıkmamıştı kanda belli oldu...bende bazen kan testi yapmıyorum idrarda negatifi görünce det de olmadıysam eşimle 1-2 günlük gebeymişim oyunu oynayıp mutlu oluyorum...saolsun eşim de benim oyunlarıma katılıyor...hastanede de çalışıyormuşsun eger için içini yemeye devam edecekse yap kan testini rahatlarsın en azından...ben ne zaman kan testi yaptırsam isterse 20 gün geçsin sonuç çıkmadan hastalanıyorum..:))) piskolojik sanırım..:))) güzel hblerini alırız inşallah

canım kendine iyi bak ne olur dinlen işten izin al bir dr görün tansiyonuna falan baksınlar çok gaçmiş olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…