Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

maşallah canım benim çok sevindim.benimki de senin gibi.4 yumoşum var benim de.benim kardeşim hemşire o vurdu.bu ay doktorum da ben de umutluyuz.dualaşalım olur mu?inşallah mayıs annesi oluruz hepimiz birer birer :81:

cnm benim rabbim büyük dualarımda hepiniz varsınız inşallah hepimizin yüzü güler bazen çok acıorum kendime bende yanımdan geçen her çocuklu kadına içimden ne kadar şanslısın biliomusun kıymetini bil diorum ve yüreğim yanıo

kızlar çok sinir oldum yaaaa.sabaha kadar döndüm durdum.ki ben kafasını koyar koymaz yatan biriyim.doktor 26-27-28 ilişki demişti ama sağolsun kocam ''yaaaa yatalım sabah yaparız''demesin mi.o da hiç böyl yapmazdı.hiç bişey demedim.sonuçta o benden daha cok istiyo.canın isterse demeye getirdim.hem de evlendiğimiz ilk günden beri bebek istiyo.1 yıldır evliyiz.10 aydır korunmuyoruz.artık ne biliyim.allah mı nasip etmiyo anlamadım.normalde o daha isteklidir böle şeylere dedim belki de allah böyle istiyo.güzelim 4 yumurtam boşa gidecek gibime geliyo.çok moralim bozuk kızlar sormayın neler hissettiklerimi.10 ay sonra ilk kez bu kadar gelişim gösterdi sonuca bakın.tamam klomeni ilk kullanışım ama 6 aydır progestan içmekten tansiyonum yerlerde.bi de çalışıyorum.hasteneden arkadaşlar kendi hastalarına mı basından saat başı bana mı tansiyon takibi yapsınlar :/ neyse sabah sabah sizi de bunaltmayayım dertlerimle.ilişki günlerimiz şöyleydi bu güne kadar sizce işe yarar mı? 25-27 nisan.umutlarım azalıyo........

cnmmm anlıyoruz cnm bizi bizden ii kimse anlamaz cnm benim sen acaba hsg den mi mikrop kaptın iltihap oldu bak şimdi benimde aklıma takıldı

canım ben nasıl düşünemedim onun öyle bir şeyi vardı riski çok az ama komlikasyonda enfeksiyon diyordu canımmmya iyiki varsınız bi yarın olsun hayırlısıyla inşşşşşşşş başka dr gitcem

canım kınamak değilde halimize acıyolar sanki yaaa off düşünmek bile içimi acıtıyo...
ee sen cu yaptıklarını bi anlat
nasıl yaptın ruj filan cok merak ettimmmm

cano nete yaz pervin bulgak evde ruj allık yapımı diye detaylı çıkıyor ,öbürleri hama boncuklar yaz onlada ilgili bilgiyi alırsın :)

canım olacagı varsa olur sen merak etme
siz zaten yapmışsınız doktorun önerdiği günde..
erkekler stress yapıyo öyle gün koyuldu mu..
bugün yaparsınız sizde hemen illa doktorun dediğin gün ve saatte yapmak çok da şart değil onlarda tahmini tarih veriyor zaten.
Herseyi Allah bilir.
erkeklere işte tarih vermemek lazımda bizim şu çenemiz yok mu tutamıyoruz
bişey yokmuş gibi azıcık sırnaştın mı zaten onlar kıvama geliyooo

günaydın kızlar gününü aydın neşeniz bol olsun :)

canım sana da günaydın
erkencisin..
ben 10 bucukta kalktım
kahvaltı filan derken araya çorba da sıkıştırdım :)) et sulu mercimek...

bugün artık klomen içmiyorum bıraktım
kasıklarımda bir dolgunluk hissediyorum bakalım güzel şeyler oluyo gibi içerde...

bugün bi halvette yaparız kocam işe gitmeden

sonra haftaya full çalışma olur heraldee

işte en kötüsü sonrasında 15 gün beklemek

en iyisi ruj allık filan yapmak dimi

çok kolaymış ruj yapımı yaaaa valla nelere para veriyoruz alalım böyle yaglar filan zaten bi süre sonra bir sürü yagımız olur istediğini yapp oohhh

git cnm git bu doktorlara güven olmuo tamam iltihap enfeksiyon var neden oluo bi arastır demi,bende adet olursam bu ay kii inşallah olmam çekincem hsgde benimde aklıma takıldı işte mikrop kaparsam die:18::18::18::18::18:

Herkese günaydın gerçi akşam oldu ama:))dün öğlen 12den vurundum iğneyi dün bişe yapmadık sabah 10 da kalktım yaptık 11e kadar bi saat yattım sırtüstü neredeyse amuda kalkcam o ayrı mesele:)))))sonra kahvaltı banyo otudum bi güzel yasin suresi ve kenzul arş duası okudum hepimiz için dua ettim bolca rabbim dualarımı kabul eder inşallahta bu ay boooolll hamişli bi ay olur hepimize,bu arada rüyamda sağ göğsümden nasıl süt geliodu süt kokuorum böle saklamaya çalışıorum baktım tabirlere çocugum olacağına delaletmiş inşallah rabbim nasip eder bu ay,çıkmadık candan umut kesilmio işte

Allah kabul etsin Canım : )))
şimdi sıra bende
ben bugün yarım saat yattım sıkıldım ya bide tam yumurtlama günüm değil igne de olmadım..
şimdi gidip bir duş abdest alıyım bende bişeyler okuyup manen Ruhu mu dinlendireyim ve güçlendireyim
öpüyorummm

canım güzel bir gelişme..salı kaçınçı günün olacak ??yaklışık 19-20 mm bulur o zaman..tabiki biz elimizden geleni yapıyoruz..hatta daha fazlası için emek sarf ediyoruz..erçelf e de şekili bozuk gibi demiş moralini bozmuş doktoru..boşver canım ya..yumurtalar gelişiyor ya bu en güzel gelişme bence...umarım kaliteli döllenebilir yumoştur o..ercelfinki de öyle..ama moralini bozma bencede..rabbim hayırlı kapılar açalar daha...yarının ne getireceğini bilemiyoruz ki..sağlıklı olsada döllenmeyince döllenmiyor işte..ya nasip bu işler..hepimiz bir umut yaşıyor bir umut bekliyoruz işte tatlım..

oh be ya..bi sevonun bide senin yumoşlarınla başımız belada..gelişselerde şöyle bir rahat nefes alsak..gelişselerde döllenmiş haliyle sevinclere boğsalar bizi...cok sevindim canım benim..ne güzel büyüyorlar..diger ikiside daha da büyürse bak sen o zaman..umudumuz üçe katlanacak..incirin gözünü sevim..evet ya cok etkili oluyor..bende bu ay kırmızılar gelir gelmez başlayacağım incire...ne zaman bi sonraki kontrolün..??

slm hanımlar iğnemi vurulalı 2 gün oldu başka zaman vakit su gibi geçerdi şimdi ise dakikalar saat gibi geliyor...sabah çıktık evden dolaşalım hava alalım diye gezmekten yorulmuşum eve geldim saat daha 5 olmuş 2 hafta nasıl geçecek bilmiyorum..(

işte benide daha şimdiden böyle sıkıntı basıyo
canım bi ugraş bulmak lazım hastanekorkagının yaptıgı gibi...
kafanı dagıtcak bişiler yap canım..

çalışmalar varken güzel ama bekleme süresi cok sıkıcı yaawww

ben çalıştıgım için zamanım cabuk geciyor ama yine de bende düşününce stress oluyorum ...
yarın kontrolüm var benimdeeee:18::18::18:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…