Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

selam kızlar
bende bu ay klomen içicem
geçen yıl oldugu gibi..
başa döndüm...
ama benim doktor zorla verdi resmen
günde yarım tane 5 gün içcen dedi

Salı günü kontrolüm var
büyük ihtimalle yine benim zorumla çatlatma ignesi yapıcak...:KK36:

3. günümdü dün regl de.
3. güne ragmen yumurtaların gayet büyük dedi ve bende gördüm bir sürü :KK9::KK48:canlarım onlar benim :KK16:

olabilirmiş bende hissetmeyince panik yaptım ama normalmiş bak benimki çatladı bile oysa ağrı fln hiç olmadı bazılarında oluyomuş

canım bende bu ay göbekten iğne oldum dediğin gibi ne bi ağrı ne bi sancı hiç bişey olmadı demek ki herkez de bir olmuyo belirtiler :))) benim yarın normal de adet olmam gerekiyo ama hala gelmedi ne belim ağrıyo nede başka bireyim anlamadım bende offf çok karmaşık bi durum hamilemiyim yoksa adet mı olacam......zaten bu belirsizlik hepsinden daha kötü

olabilirmiş bende hissetmeyince panik yaptım ama normalmiş bak benimki çatladı bile oysa ağrı fln hiç olmadı bazılarında oluyomuş

canım bende bu ay göbekten iğne oldum dediğin gibi ne bi ağrı ne bi sancı hiç bişey olmadı demek ki herkez de bir olmuyo belirtiler :))) benim yarın normal de adet olmam gerekiyo ama hala gelmedi ne belim ağrıyo nede başka bireyim anlamadım bende offf çok karmaşık bi durum hamilemiyim yoksa adet mı olacam......zaten bu belirsizlik hepsinden daha kötü

Son düzenleme:

canım bende bu ay çatlatma iğnesi oldum dediğin gibi ne bi ağrı ne de bi sancı oldu demek ki herkez de aynı belirti olmuyo:)) benim de normal de yarın adet olmam gerekiyo ama him gelecek gibi değil ne belim ağrıyo ne de göğüslerim sızlıyo offff ya zaten bu belirsizlik herşeyden daha zor hemen kafayı karıştırıyo cuma günü dr kontrolüm var herşey orda belli olacak....

selam kızlar
bende bu ay klomen içicem
geçen yıl oldugu gibi..
başa döndüm...
ama benim doktor zorla verdi resmen
günde yarım tane 5 gün içcen dedi

Salı günü kontrolüm var
büyük ihtimalle yine benim zorumla çatlatma ignesi yapıcak...:KK36:

3. günümdü dün regl de.
3. güne ragmen yumurtaların gayet büyük dedi ve bende gördüm bir sürü :KK9::KK48:canlarım onlar benim :KK16:

niye canım sana zorla klomen veriyo dr zaten büyük ve bir sürü yumurta var diyosun demek ki gerekli görmüş ki veriyo

canım bende bu ay çatlatma iğnesi oldum dediğin gibi ne bi ağrı ne de bi sancı oldu demek ki herkez de aynı belirti olmuyo:)) benim de normal de yarın adet olmam gerekiyo ama him gelecek gibi değil ne belim ağrıyo ne de göğüslerim sızlıyo offff ya zaten bu belirsizlik herşeyden daha zor hemen kafayı karıştırıyo cuma günü dr kontrolüm var herşey orda belli olacak....

evet bende daha önce olmuştum hiç bişey hissetmemiştim o ay hastalnamıştım gene aynı günümde..

progesteron tahlili yapacaksın sanırım yumurta çatlamışmı çatlamamışmı ona bakacak bana bi ara çatlamış yüzde yetmiş hanilesin dedi nasıl çıktım o hastane kapısından havalara uçuyordum ama malesef gebelik olmadı ne yazıkkii

hım bir gideyim bakayım bekleyip görecez,

niye canım sana zorla klomen veriyo dr zaten büyük ve bir sürü yumurta var diyosun demek ki gerekli görmüş ki veriyo

yhaa sebepsiz diyor sadece evet bende gördüm kocamndı yumurtalarım salı günü kontrol etcek ama
bence sebepsiz diye birsey yok
doktorların kolaya kaçmadı var..
kan pıhtılaşması var mı diye bakan yok
sadece guatıra baktı o kadar..

bu giittiğimde söylicem şu pıhtılaşmas sorununu
doktorun tek dediği kendi kendine olmasını istememiz diyo
iyi de kaç sene beklicez ne saçma bi tıp bu yaa

evet bende daha önce olmuştum hiç bişey hissetmemiştim o ay hastalnamıştım gene aynı günümde..
inşallah canım bende öyle bişey olmaz:)) zaten benim tek tüpüm var yani size oranla benim işim daha zor:KK43:(
yhaa sebepsiz diyor sadece evet bende gördüm kocamndı yumurtalarım salı günü kontrol etcek ama
bence sebepsiz diye birsey yok
doktorların kolaya kaçmadı var..
kan pıhtılaşması var mı diye bakan yok
sadece guatıra baktı o kadar..

bu giittiğimde söylicem şu pıhtılaşmas sorununu
doktorun tek dediği kendi kendine olmasını istememiz diyo
iyi de kaç sene beklicez ne saçma bi tıp bu yaa

tabi ki canım sebebsiz hiç bişey yok eğer dr memnun değilsen değiştir canım o dr göremediğini belki başka dr görecek.
canım kan pıhtılaşmasının olduğunu nerden biliyosun düşük mü yaptın?? bu çok önemli bi sorun allah korusun bunu için gnetik veya kromozom testeleri falan yapılması gerekiyo

merhaba kızlar o kadar yorum okudum hiç rastlamadım bir şey sormak istiyorum folik asit kullanıyor musunuz? çünkü hamilelik öncesi ve sonrası çok önemli alınması gerekiyor. Doktorunuz öncesinde kullanmanız için önerdi mi? ben daha önce 2 sene kadar önce bir profösöre gittiğimde içmem için söylemişti tam içememiştim sonra ben bırakmıştım içmeyi. Tekrar geçen ay bebek için başka bir doktora gittiğimizde sanırım hormonlar için progestan falan verdi ama folik asit vermedi ben yinede aldım içiyorum. Hamile kalmada folik asitinde yararlı olduğuna inanıyorum. Allahım hepimize sağlıklı bebişler nasip etsin.:emir_bebek:

merhaba kızlar o kadar yorum okudum hiç rastlamadım bir şey sormak istiyorum folik asit kullanıyor musunuz? çünkü hamilelik öncesi ve sonrası çok önemli alınması gerekiyor. Doktorunuz öncesinde kullanmanız için önerdi mi? ben daha önce 2 sene kadar önce bir profösöre gittiğimde içmem için söylemişti tam içememiştim sonra ben bırakmıştım içmeyi. Tekrar geçen ay bebek için başka bir doktora gittiğimizde sanırım hormonlar için progestan falan verdi ama folik asit vermedi ben yinede aldım içiyorum. Hamile kalmada folik asitinde yararlı olduğuna inanıyorum. Allahım hepimize sağlıklı bebişler nasip etsin.:emir_bebek:

bende içiyorum canım ayrıca progestan da kullandım dün sondu bitti hayırlısı artık allahım inşallah bizlere de nasip eder :))

canım ben korunma ilk bıraktığımızda içtim dr vermişti vitamin zaten sonra dedim ben bunu ne zamana kadar içecem çocuğun olduğu falan yok bıraktım hamile kalınca dr veriyor zaten takılma böyle şeylere

çatlama iğnesi yaptırdım ,cuma günü gidecem çatlayıp çatlamadığına bakacak hayırlısı artık

ne güzel canım ya inşallah çatlamıştır yumoşların bu ay bebeğin sıkı sıkı tutunur sana :))
bende cuma günü gidecem dr allah nasip ederse benim normal de yarın adet günüm gerçi olsam da olmasam yine gidecem

inşallah canım bende öyle bişey olmaz:)) zaten benim tek tüpüm var yani size oranla benim işim daha zor:KK43:(

tabi ki canım sebebsiz hiç bişey yok eğer dr memnun değilsen değiştir canım o dr göremediğini belki başka dr görecek.
canım kan pıhtılaşmasının olduğunu nerden biliyosun düşük mü yaptın?? bu çok önemli bi sorun allah korusun bunu için gnetik veya kromozom testeleri falan yapılması gerekiyo

ah bütün yazdıklarım gitmiş :KK43:((
Canım evet bir defa düşük yaptım
ondan sonra hiç bir test yapılmadı yüzlerçe örneği var bu kanpıhtılaşmasını yani bunun doktorların görmezden gelmesi cok canımı sıkılıyor..

zaten suanda başka doktora gittim
:KK53:

evet canım ben nerdeyse 8 ay kullandım yine de bebeğim gelişmedi ve aldılar..
şimdi doktor yine kullan dedi..
folik asit içmende bir sakınca yok aksine yararlı diyolar da
bebek için
senin içn değilmiş..
bende progestan da var corarspirinde varr
artık doktorlara sormadan kullanıyorum valla heheh

çatlama iğnesi yaptırdım ,cuma günü gidecem çatlayıp çatlamadığına bakacak hayırlısı artık

Arkandan geliyorum :KK55::KK9::KK9:
hadi hayırlısı bak bu ay olmazsa ümidini yitirme ki inşallah olur daa
benim catlatma ignesinden sonraki ay olmuştu gebelik..
Ah ah umut dünyası işte..
:KK19:

selam kızlarr.. bende bu ay klomen kullnaıcam ilk kez.. bende de pko var.. yumurtlamalarım çok düzensiz.. doktor önce seni yumurtlatmamız lazım demişti.. adetin 5. günü başlanıyor sanrım klomene .. ama benim şöyle bi sorunum var.. doğru dürüsta det olamıyorum ki.. bu ay mesela ayın 20 sinde bekliyordum.. ogün 2 damla geldi.. ertesi gün 3 damla lekelenme şeklinde.. ancak bugün biraz arttı ama oda adet gibi değil.. ben bu durumda gününü felan nasl belirlicem yaa :KK50: sizce ne yapmalıyım.. bu ayı boş gecip ovulasyon testiyle felan takip mi yapsam acaba... bu gidişle aylar geçip geçip gidicek diye korkuyoryumm :KK14::KK14:

X