Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

canım genelde devlet hastanesı 1 kere yumurta kont rolu yapıp adet olursan gel dıyo yazan arkadaslar ya ozel hast ya ozle polıkılınktır yada kaıdn arastırma hastanelerıdır..

Ayrıca canım prenglıy yoksa ovıtrella catlatma ıgnesı var onu alabılırısn bıraz pahalı ammaa daha etkılı bı ilaccc ıgnenı vurdur bence ılk denemede daha ıyı etkısı oluyor..

ınsallah hamılesındır ama İLAÇTAN KAYNAKALANIYOR Canımm

benim de 75 lik başlıyoruz genelde 10 - 12 mm arası oluyorlar sonra duruyorlar 150 ye çıkartıyoruz 18 mm e kadar çıkıyo o zaman ama önceki tedavilerimde doz yükseltimi çok geç yapılmıştı bu sefer gittiğimde sölicem 18 mm olması 20. günümü buluyor.

canım moralin çok bozuk anlıyorum seni yazmak bile istemiyorsun. benim de bozuk aslında taktım tüpüme ya tıkalıysa boşuna mı zaman kaybediyorum acaba?
bence sen vakit kaybetme adet olursan direk git bu ay rahim filmi çektir hem de dinlenmiş olursun.
kürtaj olanların topiğinde sordum da. kürtajdan sonra tüplerin tıkanma yada yapışıklık olma ihtimali var sen bi de tek tüplüsün bence çektirmelisin yazmışlar. içime kurt düştü.
tüpümde yapışıklık mı oldu ki aşılamam negatif oldu ? 18 mm idi yumurtam aşılama yapılırken doktorum karından çatladığını da görmüştü. çok ümitliydi benden.
ondan önceki ayda 16 mm idi yine olmamıştı. ama yumurtalar dengesiz büyüyordu hep 18 ve 20. günlere sarkıyodu bunun bir etkisi var mı acaba?
artık iğnelere de başladım bu ay geçti eğer negatif olursa hemen gidicem çektirmeye.sonra son aşılamamı denicem.

sen nasılsın ya neden yazmıyosun gülüm merak ediyorum. hiç mi umut yok acaba idrar için erkendi daha inşallah adet olmamışsındır ve bebeğin seninledir.

kızlar 6 gün kaldı ve çok ümitsizim inşşşşşşşşşşşşşşş hamileyimdir test yapmamak için çok zorluyorum kendimi daha erken

merhaba geldim kızlar dr la bayağı bir kararsızlık yaşadıktan sonra günde bir tane klomene bagladık işi çok şükür oluşan yumurtalar adetle atılıp temizlenmiş bakalım artık :)

sevde1 canım napıyosun nerelerdesın asılama sonucu ne durumdaa..meraktayızzz senı merak ettık cnmm

yerlerden toparlayamadım ki kendimi...topiğe gireyim...size yazayım...niye bu kadar kaptırıyoruz kendimizi...neden bu kadar umutlanıyor hayallere kapılıyoruz ki...ve sonuç ortada işte canlarım..susuyoruz kendi iç derinliğimizle...kederimiz normal yaşantımızı tutsak etmiş farkında olmadan...neyse...arada saçmalarım ben böyle...
bugün aşılamadan sonraki 15.günüm ve normal sürecinimiz 28.günü...idrar testi yanılmadı...dün gelen kahverengi küçük misafirin ardından bügün kırmızıya dönüşmüş haliyle devam etmeye başladı arkası...yani kan testine gerek bile kalmadan günü gününe geldi gelenler..cok garip değil mi..o kadar ilaca rağmen bir gün bile sekmedi..ne öncesi ne sonrası..dediğin gibi ercelf ...mecburen toparlanacağım..yapacak başka bişeyim var mı ki...dün doktorumla görüştü eşim..geçmiş olsun dedi sadece..adam başka ne desinki...ne bekliyorsam bende...hsg çektirmek istiyoruz dedi eşim..düşük oldu geçen yıl tekrar tıkanma ihtimalini kafamızdan atmak istiyoruz dedi..doktorda hemen kürtaj olmuşmuydu eşiniz diye sormuş..aklıma hemen sen geldin canım..sahi sen kürtaj olmuşmuydun canım..?kürtaj olmadıysa gerek yok yok tekrar filme ama yinede yüzde yüz bişey olmamıştır diyemem dedi...cekin filmi sonrasında eğer isterseniz tekrar aşılama yaparız dedi..bide ikinci olacak biraz indirim yapın dedik..elimizden geleni yaparız dediler..öyle işte canım....orda hsg çekemiyorlar burdada yok öyle bi imkan..erzuruma gideriz heralde..ikinci aşılama olursa yine trabzona yolculuk..zaten haziranın 25 inde izine ayrılıyoruz ister istemez rahat eylüle kadar bişey yapamam...artık bi kez de böyle deneyeceğim mecburen..sende bu aşılamadan sonuç alamaz san mutlaka film çektirmen lazım..kürtaj olduysa da mutlaka ve mutlaka...
ben içimdeki burugluğu atamıyorum bi türlü..içim ezik ve durgun..tekrar filme gitmek işkence gibi geliyor..ha gayret diyorum kendime..ha gayret ama...gel görki yürümüyor ayaklarım be canım..yürümüyor işte..

canım benimmm yine de iyi gördüm seni biraz toparlanmışa benziyorsun.üzülme tatlım nasip böyleymiş ne diyelim sen elinden geleni yaptın artık gerisi Allahın takdiri. razı olucaksın başka yapıcak bişeyin yok. birtane kuzun var senin bak ona daha sıkı sarıl kıymetini bil rabbim 1 tane vermiş 1 kez bile olsa evlat özlemini tatmışsın anne olmuşsun. ama yine de yılmak yok sakın kürtaj olmamışsa gerek yok dedi diye kapılma sallayıp çektirmiyim dersen hep içini kemirir ya o küçük ihtimal seni bulduysa? ben doktoruma kürtaj olmasam ilaçla düşmez mi demiştim çok zor olur içeride parça kalır kürtaj daha temiz demişti. tabi benim 8 haftalıktı ve hiç kanamam yoktu. kesin gerekliydi yani. vakumla süpürücem rahim içini demişti kürtajda kullanılan en son teknik vakumla aspire etmek acaba vakum kuvvetli gelip de yapışıklıklar olmuşmudur bilemiyorum bende ama doktorum rahim anomalimi biliyordu yeterince titizdi 10 gün sonra kontrole gittiğimde karından baktı ultrasonla iyice böyle bastırarak tertemiz dedi enfeksiyon falan yok dedi. artık parça kalsa yada yapışıklık görünüyormuş. içimi ferah tutmak istiyorum bende.ama yine de bu aşılamam negatif olursa çektiricem kesinlikle.
sen de çektir canım sakın ertemele adetin bitince git. artık son tetkikler bunlar. ben de vuruluyorum işte iğneleri ama bbenim de içimi kemiriyor daha önceki tutmayan aşılamam ondan önceki ay falan hele aşılama olurken yumurtam çatlamıştı o an gözüme gelince neden olmadı diyorum tıkanıklık yapışıklık olduğu ihtimali hep aklımda. bir yandan da bu kadar takmamak lazım diyorum yani yumurta çatladı diye hemen hamile kalıcak değiliz ya zaten hep geç büyüdü biliyosun . benim klomenle hamile kaldığım ay 10. günümde 17 mm idi yumurtam. yani ben döllenecem diye bas bas bağırıyordu :)
inşallah bu ay zamanında büyür. artık stres yapmıyorum ama bakalım nasip ne ise onu yaşicaz.

sevdecım o kadar ılaca ıgneye ragmen adetın gununde olduysa ıkıncı asılamada bıraz zor olurr..
demek ıstedım hıc hayal kırıklıgı yasamadan tupe gec canım maddı manevıı sıkıntıya gırmeee..
tup bebekten gozum korkardı sımdı oda basıt gelıyoo rabbım alıstırmasın herseye alısıyoz canını sıkma asılamada zaten cok kucuk bı sansımız var dı.canını sıkma napalım bızımde kaderımız buymusss
ama bızı cokk seven destek olan kocişlerimizzz varrr onada sukurrr

kızlar 6 gün kaldı ve çok ümitsizim inşşşşşşşşşşşşşşş hamileyimdir test yapmamak için çok zorluyorum kendimi daha erken

benimde 5 gün var ve test yapmayı düşünmüyorum çünkü çok erken şöyle 3 4 gün geçsin yaparım sende acele etme heycan yapma :))) iğne oldunmu

kızlar dr bana ilk tedavi için günde 3 doz klomen verdi. sizce 3 doz ilk asama için fazla değilmi????? pls cevapp :)

bende 6 aylık evliydim doktora cocuk isteğiyle gittim ordaki hemşire bana biraz sert çıktı sen daha yeni evlisin neden takıntı yapıyosun dedi ve özel hastaneydi neyse 1.2 defa gidip geldim bana polistik over var dedi ve yumurtalarım berbat dedi tabi ben o an yıkıldım ama üzülme cocuk olur dedi ve beni oyaladı ilk muayenemde anlamadı kist oldugunu yada anladı söylemedi :2:
işte 2 yılım oldu ve hala tedavi görüyorum tabi doktorumu değiştirdim.. banada bir ara yumurtalarrın güzel gelişmiş iğneye gerek yok dedi ben ısrar edince pregnly 5000 yazdı ve bende bulamadım onu 80 tllik iğne vardi doktor onu alabilirsin ama bu ay alma yumurtaların iyi gelişmiş dedi.. o ay 21. günü beni kontrole çağırdı ve progesteron tahilil yaptı ( kandan yapılan )
ve bana yumurtan çatlamış dedi yüzde 70de hamilesin dedi tabi ben sevindim hemde çok.. neyse bekledim adet günümü evde test yaptım negatif kan testi yaptım oda negatif yani anlayacağın 21. günü pek önemsemiyorum artık tam bir yanıltmacaaa.. doktorumdan memnunum rahim filmi çektim şimdide 6. defa klomen kullandım ve ovitrelle iğnemi oldum 19 nisanı bekliyorum inşallah hamileyimdir inşallah sende hamilesindir... çok takıntı yapma ben ilk aylar çook yaptım ama şimdi sakinim .. metformin kullanıyormusun ve kistin varmı?

kızlar dr bana ilk tedavi için günde 3 doz klomen verdi. sizce 3 doz ilk asama için fazla değilmi????? pls cevapp :)

bence çok değil belki bu sayede iğneden kurtulusun çünkü 3 taneyle güzel gelişir bende 3er defa kullanıyorum her seferinde gelişiyorlardı yumurtalar ama hamile kalamadım o ayrı inşallah sen kalırsın sitres yapma

umarım dicle, Rabbim isteyen herkese sağlıklı evlatlar versin...eşim fsh ın fazla cıktığı için bu kadar fazla doz vermiş olabilir diyo. fsh ın sınırda dedi. sorun teşkil edebilirmiş. kist yapmasından korkuyorum.

aminn inşallah ilk tedavinse sakın panik yapma.. kist yaparmı bilemicem bende zaten kist oldugu için valla yapsada umursamıyorum o derece alıştım

sen yeni evlisin galiba yumurta tembelliğimi yaşıyorsun.. metformin kullandınmı çok iyi bi iaçtır canım birçok kişi hamile kaldı o ilaçla

ben 9 aylık evliyim, 3 ay korunduk sadece yani 6 aydır istiyoruz. dr yumurta tembelliği olduğunu söyledi zaten evet. carsamba kontrole cagırdı. o dediğin ilaçtan hiç bahsetmedi. folik asit ve klomen verdi. klomenim dün bitti buarada ilişki yasagı flnda vermedi. forumda bazıları 2-3 gün cinsel perhizden bahsetmiş. umarım bu ay yüzüm güler, annemin 11 yıl cocuğu olmamıs, nasıl beklemiş sabretmiş, ben 6 aydır zor dayanıyorum, ilk aylarda cok stres yapmıştım ama artık biraz daha rahatım.

bende 8 aylık evliyim cnm..aşırı adet düzensizliğim vardı ve pkoluymuşum...doktorum banada klomen ve folikasit verdi bu cuma vajinadan ultrasonda bakacak :18::18:
beklemek gerçekten sinir bozucu oluyor..
inş. isteyen herkez tez zamanda alır kucağına bebişini

metformin şeker ilacıdır canım yumurtaları çalıştırıyo hem fazla kilon varsada verebiliyorsun.. sen doktoruna sor istersen verebilir günde 1 veya 2 tane kullanırsın bide erken tedaviye başlaman iyi oldu.. bende 7. ayımda başladım .. ilişki yasağı duymadım ben.. çarşamda günü kontrolun varsa o gün ilişki yaşa derim çünkü iğne gerekir verirse iğneden birgün önce ilişki olması iyiymiş..bende folik asit kullandım eğer hamile kalırsan bebeğin gelişimine yardımcı oluyor..ve sakın panik yapma sitres yapma bak bunlar etkiliyor bende çook yaptım şimdi pişmanım belki yapmasaydım hamile kalmıştım..klomen bitti dedin kasıklarında belinde ağrı batma oluyomu bak oluyosa bunlar iyiye işaret yumurtaların büyüyor demektir.. eğer iğne verirse bence yaptır o söylemese bile sen söyle iğneye gerek varmı diye.. metforminide sor .. ilişki günlerini sana söylicek zaten sen o aralar dikkat et yumurtanın çatlayacağı günü izle eğer akıntı yaşarsan ve kasık ağrısı fln o günleri değerlendir hadi bakalım hayırlısı..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…