Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

teşekkürler melek çok enerjik gördüm seni bana da yansıttın sağol.umarım artık yüzüm güler.ve emin ol eğer rahmim müsade etse 5 değil de peşpeşe 3 çocuk yapardım.4 senedir evliyim eşimle çok mutluyum ama çocuk özlemim çok fazla olsa bütün günüm onunla geçer ona herşeyi öğretirim beraber herşeyi yaparız ben 28 yaşıma girdim ama görenler minyon yapımdan dolayı 18 diyor fiziğim gibi ruhum da genç hatta daha çocuk.eşim beni bebeğim diye sever hep.
rabbim önce 1 tane nasip etsin. çok sorunlarım olursa buna şükür deyip kenara çekilebilirim ama eğer sağlıklı bir gebelik geçirirsem 1-2 sene sonra düşünücem ikincisinide.

sağol canım evet polis günü nasıl da unutmuşum. kutlu olsun canım senin de polis günün:) ne polisisin sen merak ettim üniformalı mı geziyorsun çok severim üniformalı meslekleri :)
sevdecim yarın kanda baktırabilirmisin canım.ben de çok merak ediyorum. hatta test al sabah idrarınla yap. bir son ver bu bekleyişe. ne olacaksa olsun dimi ama.

bu arada hastaneyi aradım dosyam heyetten geçmiş, rapor için haftaya salı arayın bizi dediler. ben de adetliyim gelsem ilaçlarımı yazarlar mı rapor çıkana kadar ben kendim alıcam dedim. doktorlarla konuşmanız lazım dediler. yarına randevu aldım sabahtan gidicem.dua et nolur yazsınlar ilaçları etsinler beni muayne.

teşekkürler arkadaşım hepimizin kucakları dolsun inşallah..
erken değilmi idrar testi için..hiç aklıma gelmedi..olmassa yarın alır denerim.. de ya olumsuz sa.. en azından şimdi umudum var dermişim:)))
.hadi bakalım senin için de inşallah herşey yolunda gider canım..Allah yardımcın olsun.
üniformalıyım evet..komiser yardımcısıyım..eğitmenlik yapıyorum ama...polis okulundayım..memnunum ama..öğretmenlik çok erdemli benim için..

sevde biraz önce uzun uzun yazmıştım ammaaaa benim pc kafayı yedi mesajıda yedi :KK66:))) 40 yaşındayım canım 23 24 lükler netten örnekti. geç evlilik vs vs derken herşeye geç kaldık. idrar konusuna gelince rahim miyomları böyle problemler yaparmış baktırdınmı canım . amiriiiiim polis günün kutlu olsun çoook öptüm.

kırılırmıyım fıstık 40 yaşın rahatlıgı var canım benim . kötü hissetme sakın kendini . amin canım allah herkesin kucagını hayırlısıyla doldursun.

amin canım benim...

Son düzenleme:
soğan kürü sayesinde 6 gün geçiken adetim sonunda geldi ,ay çok mutlu oldum ilaç almama gerek kalmadı ,ay seviyorum doğal kürleri yaaaaaa :)

günaydınlar herkese benim için geri sayım başladı adetime 9 gün kaldı ne olur bu yazıyı okuyan herkez dua etsin hepinizi çok öptüm

ellerim kaşınıyo galiba seni hamiş listesine ekleyeceğim içindir bu kaşıntı ......ben şimdi biraz aşılama topiklerine takılcam sonra görüşürüz:126:

ben ilacımı bitirdim ALLAH nasip ederse kırmızılar gelmesini bekliyorum 2. gün bugün tık yok daha :KK43: şimdi kırmızılar geldikten sonra 5.gün klomene başlıycam inşallah hemde metformin içeren bi ilaç var yanında da takviye onu alıcam ben şimdi bunların yanında incir kürü ve bal tarçın çörek otu kürünü yapmak istiyorum ne dersiniz ??? hepsini birden yapsam ne olur ???

ellerim kaşınıyo galiba seni hamiş listesine ekleyeceğim içindir bu kaşıntı ......ben şimdi biraz aşılama topiklerine takılcam sonra görüşürüz:126:

ah canım..ne güzel olurdu ama ne bilim hiç içime doğmuyor..yok galiba..o yüzden de hiç baktırmak gelmiyor içimden..cumayı beklesem mi..14.gün cuma günü...

günaydınlar herkese benim için geri sayım başladı adetime 9 gün kaldı ne olur bu yazıyı okuyan herkez dua etsin hepinizi çok öptüm

Allahım gönlüne göre versin inşallah...eminim günler geçmek bilmiyordur..umarım güzel müjdeli haberler verirsin bize..
inşallah melekcim benim de için iyi şeyler geçiyor hayırlısı olur inşallah sevdecim için
canısınız ya...bu güzel moral dilekleri için hepinizi öpüyorum...

Son düzenleme:
neeeeee 10 defa klomenmi kullandın peki ovitrelle iğne oldunmu hiç

evet tatlım aralıklarla 10 aydır klomen kullanıyorum ve her klomende çatlatma iğneside vurunuyorum.allaha şükür kist mist olmadı hiç bende klomenede ilk günki gibi cevap veriyo yumurtalarım ama gel gör ki döllenme olmuyo

Merhabalaaarr hatuunlarrr napıyorsunuz bakalıımm bakıyorum kimsecikler uğramıyor sevde ercelf melek rojda casu dışında eskiler çekmiş gitmiş gibi :KK43:

Beni soracak olursanız iyiyim çok şükür minik kızım bu aralar annesini zorluyor mide bulantılarım karnımda gerilmeler oluyor ama o kıpır kıpır oynadıkça unutuyorum hepsini rrabbim sizlerede nasip edecek birgün inanıyorum ben inş. ben gitmeden sizlerden güzel haberleri alırım..

Sevdecim dualarım seninle rabbim senden güzel haberler almayı nasip etsin bize inş..

Melek listeyi devralmış friendly kayıplarda anlaşılan yine iyi olmuş yoksa liste unutuluyordu valla :))

Yeni listemiz yeni umutlar olsun inş...Bol bebekli bereketli ay olsun inşallah amiinnn..

ben ilacımı bitirdim ALLAH nasip ederse kırmızılar gelmesini bekliyorum 2. gün bugün tık yok daha :KK43: şimdi kırmızılar geldikten sonra 5.gün klomene başlıycam inşallah hemde metformin içeren bi ilaç var yanında da takviye onu alıcam ben şimdi bunların yanında incir kürü ve bal tarçın çörek otu kürünü yapmak istiyorum ne dersiniz ??? hepsini birden yapsam ne olur ???

dogru olmaz kesinlikle uygulama çünkü incir kürü klomenin yaptığını yapıyor ben saraçoğlunun kürlerini bizzat aldım kullandım kendisiyle tel de görüştüm kürlerimi kullanırken asla başka birşey kullanmayacaksınız diyor 2 kürü bir arada kulandırmıyor adam sakın çok yanlış

Son düzenleme:
dogru olmaz kesinlikle uygulama çünkü incir kürü klomenin yaptığını yapıyor ben saraçoğlunun kürlerini bizzat aldım kullandım kendisiyle tel de görüştüm kürlerimi kullanırken asla başka birşey kullanmayacaksınız diyor 2 kürü bir arada kulandırmıyor adam sakın çok yanlış

çok sağol canım yardımın için yoksa kendi kendime yazık edecektim :)) iyi dedin ben en iyisi sadece ilaç deniyim bu ay bakalım tutarsa hayırlısı

erken değilmi idrar testi için..hiç aklıma gelmedi..olmassa yarın alır denerim.. de ya olumsuz sa.. en azından şimdi umudum var dermişim:)))
.hadi bakalım senin için de inşallah herşey yolunda gider canım..Allah yardımcın olsun.
üniformalıyım evet..komiser yardımcısıyım..eğitmenlik yapıyorum ama...polis okulundayım..memnunum ama..öğretmenlik çok erdemli benim için..

amin canım benim...

sevde canım geldim hastaneden herşey sandığımdan çok daha kolay oldu ilaçlarımı yazdılar eczane de borç verdi para bile istemedi bu akşam başlıyorum iğnelerime. 3 kutu puregon yazdı 1 de ovitrelle. günlük doz 75. ilk kontrolüm pazartesi rahim duvarına da o gün bakıcaklar. çok mutluyum çoooook.
sen de bize müjdeli bir haber versen de çifte sevinsekkk. yarın yap bi test artık yaklaşıyoruz son bekleyişeeeee...

sevde canım geldim hastaneden herşey sandığımdan çok daha kolay oldu ilaçlarımı yazdılar eczane de borç verdi para bile istemedi bu akşam başlıyorum iğnelerime. 3 kutu puregon yazdı 1 de ovitrelle. günlük doz 75. ilk kontrolüm pazartesi rahim duvarına da o gün bakıcaklar. çok mutluyum çoooook.
sen de bize müjdeli bir haber versen de çifte sevinsekkk. yarın yap bi test artık yaklaşıyoruz son bekleyişeeeee...

hayırlısı olsun canım senin için :)

geçen yıl nisan ayında ilk klomen kullanmamda hamile kaldığımı yazmıştım ama 2 hafta sonra bebeğimi kaybettim dolayısıyla elim yazmaya varmdı bir daha ama temmuz ayında tekrar klomen ve ovitrelle kullandım ve şu anda ikizlerim 21 gündür kucağımda Allah isteyen herkese versin sakın umutsuzluğa kapılmayın ben de hiperprolaktinemi vardı aylarca adet olamıyordum rahimde polip vardı histereskopiyle çıkarıldı şükür fazla bekletmedi rabbim Darısı tüm isteyenlerin başına

X