Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

@KUZEY1 benim doktor da seninkinin tam tersi çıktı öylede sorun böylede Allah yardımcımız olsun canım bizim gibi nerde varsa da..:114:

ben gecen ay kendim yaptım göbek deliğinin çevresine vuruyorsun zaten kalem iğne oluyor acımıyorda ilk başta tutuş farklı geliyor sonrası basit videolarını izle daha kolay olur bir kere yaparsan devamı gelir hadi hayırlı olsun tez zamanda sağlıklı bir evlada hamile kal 9 ay boyunca sorunsuz bir hamilelik geçir çocugunu sağ salim kucağına almanı diliyorum amin amin eksik dilek dilemiyim dedim ayrıntılı oldu biraz öpüyorum

bende 5 dfa kullandım sadece klomenle hamile kalamadım bu ay iğne oldum bakalım inşallah ikimizinde tutar sıkma canını bendede birçok sorun çıkıyordu her seferinde ama alıştım artık

Günaydın kızlar herkeste aşılama furyası başlamış hayırlı uğurlu olsun inşallah rabbim elinizi boş çevirmesin ben bu ay değişik bi durumdaym nerdeyse 1,5 yıldır ayın 29unda adet olan ben bu ay daha olmadım 3 gün oldu bugün dün dayanamadım yaptım test ama negatifti bilmiorum yaniiçok heveslenmiştim ama geç çatladı yumurtalarım biliorum ama ne bilim inşallah hamileyimdir((yoruldum artık..........

@KUZEY1 benim doktor da seninkinin tam tersi çıktı öylede sorun böylede Allah yardımcımız olsun canım bizim gibi nerde varsa da..:114:

Canım sık dr değiştirmekte iyi değil. Doktorumuzu dinlememiz gerekiyor sanırım. Biraz sabırsızız haklı olarak tabi:) Rabbim hepimizin yardımcısı olsun.

Umutsuzluk için erken canım. Yumurtan geç çatladıysa normal çıkmaması. Kesin sonuç kanda biliyosun. Soru işaretlerindende kurtulmuş olursun.

canım ben anlatmıştım 4 ay klomen günde ikikez artı ilaçların ardından çatlatmaiğnesş vurundumolmadı diğer ay günde bikez ilaç kullandımiğne kullanmadımoldu çok şükür sıkma canını ama 13. gündeysen bu günden itibaren ilişkiye girmeye başlamalısın kesinlikle bi gün gir bi gün girme ilişkiye çünkü çatlayacaksa tamyumurta çatlama zamanıninşallah

Canim benimde reglim 5gun gecti kanda baktirdim 2.0 cikti gebelik yok dedi doktor bekliyoruz artk hayrlisi

Ayy inşallah canım ya öyle aman aman bir ağrım yok bi kaç gün kasıklarım çok ağrıdı şimdi hafifledi ne oldu bilmiyorum.4 gün sonra ilişki diyo doktor yumurtlamam gelicek geçicek uğraşmaca boşuna.Gitmiycem o doktora inşallah dediğin gibi oluverir bebişim de doğruu başka doktora..Yetti arttı stresi valla Allah yardımcısı olsun herkezin..Hasretim bişey daha sorsam sana benim yumurta tek değil onu anladım olursa ikisi birden çatlar değilmi yani ikiside döllenebilirimi sence ?

sagol canım ınsallah tutarr:))

evet pahalı ama ankara boyle canım ama ben ozel muayehanede yaptırıyorum.
doktorun kendı hastanesınde yıkancak spermler muayehaneyede yakın hastanesı bakalım ne olacak..
sperm yıkandıgı yerde cokk onemlı dedı bakalım ne olacakkk

selocan bu ıgneyı bugun yaptım ben vurunca ne hıssetın yanı hanı karnında boyle karıncalanmalar kasıklarına falan ilacın ındıgını anladınmı

cokks agol canımm bu guzel dualarını okuyunca cok mutlu oldumm..amınnnnn

cansucum tekrar hayırlıolsun..aşılama topiğine de baktım..ama cok moralim bozuldu...cok aşılama yaptıran var ama hamile kalan ne kadar az..şansımızın az olduğuna üzüldüm..onca gerilime mi yanarsın onca masrafamı cektiğin eziyetemi...özür dilerim yeni aşılamaya başlayan birine böyle söylenmez haklısın..kusura bakma canım..benim bugün henüz 3.günüm..ve nedense içim sıkılıyor..

amınnn canımmm cokk sagoll maddı manevı sıkıntıı ama RABBIM ISTERSE VERIRI ISTEMESEDE O KADAR SEY YAPYOSUN VAR Bİ HAYIR DIYE DUSUNUYORUMMM

INSALLAHH HAZIRANDAKI AŞILAMAN HAYIRLI OLURRR.
HATTA EN YAKIN ZAMANDA OLMASI DILEGIYLE...

valla canımm artıkk hafta sonuna denk geldı yoksa bende devlete gecıcektımm esım 1 ay daha beklemeyelım dıyınce tamam dedımm..
Zaten bu tutmazsa tupe gecıcem sıkıntı stres yeter artık hayırlısıı ınsallah tutarda offfff

bı taraftanda bu bebek ozlemı yakıyorr ıcımı kızlarrr

rabbım herkese verırı ınsallllahhhhhhhh

kzılar kenzul arş duası var onu hergun bı kere mutlaka okuyun tavsıye ederımmmmmmmmmmmmmmmmm

aslında asılama sonuclanana kk gırmıyceksın yanı hanı hıc dusunmuyceksın maksadıylaaa...
Asılamada % 15 10 arası bı sans dılımı var doktorum %25 dedı ama artık bılmıyorum gerısını allah bılır..
Canım pozıtıf dusun bak selocana 2 kere yapıldı 2 sıde tuttu sanırım ılkı tutan ıkıncıyıde tutuyooo
ılkı tutmayan 2. De tutmuyo dıye dusunuyorum
canım spermler kac dk sonra enjekte edıldı sana yanı nekadar bekleme lı

canım aşılama yapılınca kac dk masada yattın bızımkı 10 dk yeter dıyo bende yarım saat yatıcam dedımm ıyı sen ıstıyosan yat ama yatmayla alakası yok dedıı...

Bıde agır iş yapma farzetkı tatıle cıktın annen falan yokmu gıt onda kal yemegı falan o yapsın dınlennnn

ben 8 gün oldı gonel f kullandım 75 mil oldum yarın dr kontrolüm var bakalım ne olucak hayırlısı allahtan....

ben 8 gün oldı gonel f kullandım 75 mil oldum yarın dr kontrolüm var bakalım ne olucak hayırlısı allahtan....

hadı bakalım ınsallah guzel sonuclar olurrr...
Bende 75 mg kullanma bugun basladım sanırım 5 gun kullancam bu cuma kont rol var gıdıcemmm

sonuc yaz cnm ı gecelrrrr hepınızee

herkese gunaydinlar. Yine kimsecikler yok asilama yaptiran ve yaptircak olanlar, nisan ayina umutlu baslayanlar hepiniz icin hayirli olsun insallah bu ay bol dua ile bol hamileli bir ay geciririz:) duruselcim insallah bu ay guzel haberler verirsin sende simdidn masallah diyeyim nazar degmesin

evet canım haklısın pozitif düşünmek lazım..odaklanmamak lazım...hayırlısı..canım şimdi şöyle anlatayım...11:15 de benim aşılamam yapılacaktı, eşimi saat 10:00 da aldılar..o spermlerini verdikten sonra 11:15 de beni aldılar..bi şeffaf bişey var onunla hazneyi açtı..bu işlem zaten 3-5 dakka sürdü sürmedi hemen akabinde başka bir doktor geldi..eşimin spermleriyle ilgili bilgi verdi..işte şu kadarı hareketli şu kadarı şöyle böyle...doktorumda cok güzel dedi..ve enjekte ettiler hemen sonrasında 3-5 dakka yine sürdü sürmedi tamam bitti dediler..canım tam 20 dakika bacaklarım kapalı bişekilde dinlendirdiler...ben nettende araştırdım mutlaka 20 dakika dinlenilmeli diyor..sende 20 dakikadan önce kalkma..bizim için önemli tabi onlar artık alışmış cok umurlarında değil..canım ben calışıyorum..bırak yemek işini normalddede ayakta cok duruyorum..doktora ıstırahat alayım dedim..ama gerek yok dedi..odaklanma normal yaşantına devam et dedi...bende öyle yapıyorum..Allah üzüntü vermesin inşallah ya...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…