Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

yaprakcım foruma hosgeldın.bende klomen ve duphaston beraber kullandımm.dedıgın belırtıler bendede oldu ve hasta oldum.morelını bozmak ıstemem belkı sennın vucut baska turlu cevap verıyodurrr....

bu arada nerdenn katılıyosunn sehır neresı

kızlar bu iğne diye bahsettiğiniz yumurta çatlatma iğnesimi..pregnly de aynı görevi görüyor ve 11 TL
her yerde bulunmuyor ama eczaneye söyleyince depodan getirme imkanları oluyor
ben 3-4 kez kullandım gerçi son ay ne klomen ne iğne kullanmadım ama
ikizlerime hamileyim...geç döllenme olabiliyormuş
sonuç itibariyle pregnly 'den 2 tane, diğerinden 1 tane vuruluyorsunuz
yani bu çok daha ekonomik...sadece bulması zor

canım asılama olucagı ıcın yumurtalamada ne kadar ılac gıdıcegı yumurtanın gelışımıne baglı benım doktor ıovıtrella en ıyısıdedı artı menegon dedı tabı raporsuz daha kac kutu gıder belırsız bende devleta gecıcemmm....

bu arada mnıkkedılerr darısıbızım basımıza..hamılelık ıcın bısıler yaptınmı son ay bısı kullanmadın demıssın ne guzell

Cok teskkr edrim cevabin icin aslinda bende dunden bu yana hastalanmayi bekliyorum ne yazikki ben fransadan yazikatiliyorum iki yildir burda yasiyorum doktorumda iki ay devam et sonra gel baska bi tedaviye gecicem dedi ilk ay bu belirtilerle sona ericek galiba kismet ikinci aya bakalim...senin kacinci ay tedavide

yaprakcım benım bebk ıstegım 2 yıldı var tedavımde 1 yıldır devam edıyoo.
3 ay klomen kullandım..artı duphoston kullandım

sonrakı ay rahım fılmı cekıldımbu ayda kıst cıktı yasmn kullanıyorum

2 ayda ılacsız yumurta takıbı yaptırdım
derken 1 yıla yaklasmıs ama ortada bısı yokk...
yıne doktor degsıtırcem
suan asılama beklıyroum ama olmazsa catlatma ıgnesdıde kullancam ıcımde kalmaın
sız ne kadardır ıstıyosunuzz

bu arada mnıkkedılerr darısıbızım basımıza..hamılelık ıcın bısıler yaptınmı son ay bısı kullanmadın demıssın ne guzell

çok teşekkürler...allah sizlere de en kısa zamanda hayırlısı ile nasip etsin

ben ilk 3 ay klomen + çatlatma iğnesi kullandım

sonraki ay birşey kullanmadım hastalandım...sonraki hastalığı beklerken hamile olduğumu öğrendim

dolayısıyla yanlış hesaplamıyorsam yaklaşık 1,5 ay klomen iğne v.s. kullanmamış oluyorum

kendiliğinden mi oldu sanmam, klomenin etkisidir ikiz bebek bekliyorum

Bizde 11 falan oldu isteyeli 3 bucuk yildir evliyim ama ilk defa ilac kullandim...dr benden istedigi tahlillerim normal cikmisdi ama esimin sperleri dusuk cikti biraz...canim inssllh emekler bosa gitmez

anladım sizin bahsettiğiniz farklı bir işlem yani...benim 5 gün klomen hapı kullandıktan sonra ultrason ardından kullanılan çatlatma iğnesi

aynı şey değil sanırım...bana bulabilirsen pregnly değilse ovitrelle demişti...

tabiki uygulanan tedaviye göre ilaçların değişmesi normal...siz doktorunuz ne diyorsa ona uyun tabiki...

inşallah tez zamanda sonuç alırsınız

Arkadaşlar, yumurtlama çatlaması sırasında lekelenme tarzı kanama olması normal birşey mi, kimileri bugünleri değerlendirin diyori kimileri bu sebepte hamile kalamıyorum diyor. Lütfen yardımcı olun.

canım ..nasıl kafadan atıcaz..zaten sorun orda..bu kadar cok isterken ve odaklanmışken mümkün mü başka şeylere yoğunlaşmak..beklememek...bunu başarabilseydim zaten sorun olmazdı bu kadar...kendiliğinden belkide olacaktı...aşılama için kolları sıvadım..kırmızılar gelir gelmez başlayacağım hayırlısıyla....bugün biraz daha iyiyim..biz böyleyiz işte bir gün düşüyor birgün yine ayağa kalkıyoruz...böyle böyle geçiyor zaman...hadi bakalım..umutlandırdın benide...yarın haberlerini bekliyorum..yarın bi idrar testi yaparsın değil mi??

Kuzenim hamileymiş Hemde 5 aylıkmış yeni öğreniyoruz kızı olacakmış millet manyak yaaaaaaaaaa
Nazar olmasın diye saklıyorlar ayıp yahu ayıp

Kuzenim hamileymiş Hemde 5 aylıkmış yeni öğreniyoruz kızı olacakmış millet manyak yaaaaaaaaaa

en evmeıdm ınsan tıplerı benımd eock yakın bı arkadsım yaptıbana gecen ay 8 aylık hamıle oldunu ogrendım uzakta ogretmenlık yapıyodu..dondum kaldım ..neymıs nazardan korkarlarmışş

sankı neyıne nazar degdırceksemmm HATTA DUA EDERIM NIYE NAZAR EDIYIM BID EKENDIMIN OLMUYO DIYE UZULURUMM..
DUYUNCADA BISI DE DEMEDIM NE YALAN SOYLIYIM.I COK GUZELLL SEVINDIM DEDIM..

YOK YANIII BU NE PARONAYAKLIK BENIM OLSUN SOYLIYCEMMM
HEMDE CUMLE ALEMEEEEEEEEEEE

kızlar e2 hormonum 45 lerden purugen iğne sayesinde 1818 gibi rakamlara çıkmış dr ilaçı kesti ilişki olmasın dedi ilaçların yan etkileri beni çok korkutuyor şuan karnımda ağrıyor perşembe tekrar gel dedi ilaç almayınca hemen normale dönermiki

aynen canım en iyisi devletten şaşmicaksın şartları okadar da kötü değil özeldeki gibi olmuyor ama ben 1 kez gitmiştim zeynep kamil e geçen ay muaynesi falan güzeldi yani.benim de bugün adet günüm ama olmadım her an olacak gibiyim bekliyorum olunca 3. günü gidicem ben de start vericem aşılama için.ama cesaret edip bi gebelik testi aldım bugün çıkmaz diye yapmadım yarın ilk idrarımla yapıcam sabah sonucu size yazarım istermisin hamile olayım aşılamalara falan gerek kalmasın Allahım nasip et.

bugün test aldım bat ım da bugündü hala olmadım akıntım falan da kesildi hiçbişey yok kupkuru neler oluyor anlamıyorum gecikti yine cesaret edemedim yapmaya ya çıkmazsa diye sabah idrarımla yapıcam yarın 6.30 da eşime kalkıyorum hemen yapıp yazıcam valla biraz ümidim var belirtiler falan ama yine de güvenemiyorum Allahım nasip et diyorum bebiş benimledir inşallah bu gece uyku yok bana sabaha kadar.dua et sevde hiç gerek kalmasın aşılamaya.dünden beri ne hayaller kuruyorum bir bilsen inşallah yaşatır hepsini rabbim birer birer eğer çıkarsa ikinci çizgi hemen doktordayım inşallah öğlenden sonra..göbekten kan sulandırıcı iğne vericekti bir de progestanın kalçadan iğnesini inşallah tutunur bana bu sefer bebeğimm rabbim birdaha yaşatmasın çok korkuyorum. ama her an adet olabilirim diye de bekliyorum her tuvalete gidiş stresss Allahım sonunu hayıra çıkarsın inşallah.. bu arada sen adet olmadın mı henüz benden önceydin sen klomen mi geciktirdi yine?

ben de sölemicem valla bu sefer kararlıyım 3 aylık olana kadar sölemicem ama sizlere sölicem hem de hemen:)

ercelf canım ne gibi belirtilerin var benimde bata 2 gün var benimde biraz belirtiler var gibi ama umutlanmak istemiyorum ama senin bebiş vardır inşallah ya

Kızlar yardım lütfennnn... Bu gün gecikmemin 4. günü test yaptım negatif çıktı. Banyoda öylece unutmuşum atmayı. 1 saat sonra atim dedim. 2. çizgi çıkmış birinciye yakın koyulukta. Bu ne şimdi ya ümitlenmek istemiyorummm, sonu hüsran oluyor sonra

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…