Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

Nasılsınız nasıl gidiyorr hayatt benim mralim bozuk 7 ayı bitirdikk ama bebeğim hem ters hem çok aşşada erken doğum riski var geçen cuma bebeğimi hiç hissetmedim acil dr a gittik bebek resmen sıkışmış doğum kanalına girmiş ayakları bu kadar erken gelirse bebekk yaşamaz dedi dr ama hata benim çok yoruldum iş yerinde dosya indir kaldır şimdi raporluyum 6 7 ay yokum hayırlısıyla inşallah kucağuma alırım kızımı arkadaşlar bana duaa edin.. İçimemi doğdu ne oldu sizlere hep diyordum kucağıma almadan rahat etmicem diye allahtan hayırlısı bakalım ne olacakk allaha emanet olun...

aman cnm dikkat et kendine evdeyim diyede iş falan yapma yat uzat ayaklarını dinlen havada soğukk ohh yat keyfini çıkar:))aklınada kötü şeyler getirme!:KK20::KK20::KK20::KK20:

cnm böle endişeleri aklına bile getirme senin ufaklık büyüyo bence öle sancılar normal bizim işyerinde arkadas hamile 6 ay oldu hep oluodu ağrıları dr bebek çok gelişio uzun boylu ondan olur hızlı geliş,min belirtisi demiş iyi düşün ii olsun cnm Allah korusun inş
inşallah cnm öyledir 29 ocak günü gelsede dr. gitsekde bebeğimin sağlıklı olduğunu görsem içim rahatlicak..Allahım sizlerde nasip etsin inş. kızlar :KK66:

canım mrb..bünyeden bünyeye değişebiliyor kimisinde iğne etkilerini gösterebiliyor kimisinde hiç bişe olmuyor o yüzden pek kafana takma derim sen çalışmalarını yap ve bekle hayırlısı olur inş. :KK66:

bence dr. Dediği gibi cuma gününü beklemeliydin iğnenin etkisidir o idrar testlerinde çıkan..çabucak üzülüp yıkılıyorsun bu bizim yapmamız gereken en son şey olmalı bunu çok iyi biliyorsun rabbim inş. En kısa zamanda nasip etsin canım..

Canım yaa inşallah sağlıkla kucağına alırsın bebeğini..bol bol yat dinlen inşallah bebeğin sağlıkla dünyaya gelir çoğu bitti azı kaldı rabbim yar ve yardımcın olsun inş. Canım allaha emanet olun sizlerde inşallah herşey yolunda gider..

Hadi bakalım inşallah canım önümüzdeki ayı iple çekicez ozaman :KK34:

Mrb canım,yumoşun çatlamış inş. Tutar..bende dahil ve bir çok arkadaşın burda hiç bir sorunu yokken yani eşlerdede sorun yokken yumoşlar gelişiyor çatlıyor ama tutmuyor böyle arkadaşımızda çok aramızda ama klomeni kullanıp ilk ay hamile kalanda var allahın bileceği bir iş inan sana kesin tutar dersek sen heveslenirsin inş. Hamile haberini alırız burdan umudunu kaybetme sen herşeyin hayırlısını rabbim bilir üzülme olmazsada rabbim vereceği zamanı iyi bilir canım :KK34:

bugün karın ağrısından duramıyorum arkadaşım işallah çatlamıştır.işallah arkadaşım müjdeli haberleri veririm sizlere yumurtam 18mm olmuş sence normalmi .hep dua ediyorum arkadaşım inan artık bunaldım doktora gitmekden 1,5 ayda 10 defadan fazla gittim bunun 7 si alttan muayne sıkıldım allaha dua ediyorum biran önce burdaki herkezin uğraşlarını boşa çıkarmasın.pazartesi kontrole çağırıcak ozaman döllenip döllenmediğini anlarmı saol iyiki varsın allah razı olsun

Nasılsınız nasıl gidiyorr hayatt benim mralim bozuk 7 ayı bitirdikk ama bebeğim hem ters hem çok aşşada erken doğum riski var geçen cuma bebeğimi hiç hissetmedim acil dr a gittik bebek resmen sıkışmış doğum kanalına girmiş ayakları bu kadar erken gelirse bebekk yaşamaz dedi dr ama hata benim çok yoruldum iş yerinde dosya indir kaldır şimdi raporluyum 6 7 ay yokum hayırlısıyla inşallah kucağuma alırım kızımı arkadaşlar bana duaa edin.. İçimemi doğdu ne oldu sizlere hep diyordum kucağıma almadan rahat etmicem diye allahtan hayırlısı bakalım ne olacakk allaha emanet olun...

canımm hiç üzme kendini moralini yüksek tut iyi düşünki iyi olsun bişi kalmadı Allahın izniyle vaktiyle saatiyle kucağına alırsın bebeğini inş...

canım bende 10 gün önce ovitrelle vuruldum.ertesi gün kasık ağrım oldu,sonraki gün geçti.ama kişiden kişiye değişiyor,gün aşırı ilişkiye devam edin bence,kısmetse olur.doktor tekrar çağırdımı kontrole?zaten gidince söylüyor çatlayıp çatlamadığını.hadi hayırlısı olsun,çok heyecanlı bir süreç:nazar::nazar:

Tatlım bugun bıraz agrıdı yaa dr bana regl olmazsam 5.gun gelmemı soyledı regl olursamda 3.gun gelmemı soledı catlayıp catlamadgnı ogrenemycem yanı.ya bazıları ovıtrelleden 36.saat sonra ılıskı dıo benm drm ıgne oldgum gunde dahıl 3gun ılıskı dedı anlamıyyrm hangısı dogru off yaa ınsallh hamıleymdr

nasıl yaşamaz ya ,7 aylık doğup yaşıyor bütün bebekler korkma canım , inşallah herşey yolunda gidecek

amiin canım amiiin inşallah o günleri görmeyi nasip etsin rabbim hem bizler için hem arkadaşlarımız için inşallaahh..Benim bulantılar geçti sadece sabahları bir 20 dk. falan yokluyor sonra gidiyor sanırım oda kahvaltı yap sinyalini veriyor çünkü yedikten sonra bişe kalmıyor :) Ama ben bu ara başka bişey için endişeliyim canım..Geçen haftadan beridir tam bebeğimin olduğu yerde(dr. ultrasonla bakıyor yaa karnından) tam orda ve gezeleyen bir sancı söz konusu çok kokuyorum acaba bebeğim iyimi diye endişe ediyorum ağlayasım geliyor..Dr. kontrolüm haftaya Pazar günü ve dr. gidiyim desem uzaak dr.um haftaya beklemek zorundayım ve moralim çok zoluyor bu duruma çok merak ediyorum allahım sen yardım et diyorum hep:KK14:

ah kurban olsunlar üç aylığa yakın o ağrılar olur sebep bebeğin büyüyüp kendine yer acmasıdır benim kızda öyle oldu kontrol falan dinlemedim sabah erkenden gittim bir baktım karnımda güzelce duruyor

ah kurban olsunlar üç aylığa yakın o ağrılar olur sebep bebeğin büyüyüp kendine yer acmasıdır benim kızda öyle oldu kontrol falan dinlemedim sabah erkenden gittim bir baktım karnımda güzelce duruyor

bende akşam ssk hastanesi var burda yakın ona gitmeyi düşünüyorum içim hiç rahat değil ne bileyim endişeliyim canım ama inş. bebeğim sağlıklıdır..Sen nasılsın canım ne yaptın dr. falan gidebildin mi??

bende akşam ssk hastanesi var burda yakın ona gitmeyi düşünüyorum içim hiç rahat değil ne bileyim endişeliyim canım ama inş. bebeğim sağlıklıdır..

ınş cnm, bende bugün cumartesiye randevu aldım..bebeğimi göremedim hala. hiçbir rahatsızlığım yok ama çk sinirliyim. feci stres var. herşeye sinirleniyrm. şu cumartesi bir gelseydi içim rahatlicak. sende rahat ol.

ovitrelle kullanan arkadaşlar,bu iğnenin etkisi kaç günde geçiyor yani pozitif gösterme etkisi.bi de nekadar etkiliyor yani hcg yi ne kadar yükseltiyor.fikri olan arkadaşlar lütfen yardım etsin,kafayı yemek üzereyim:18::18:

bende akşam ssk hastanesi var burda yakın ona gitmeyi düşünüyorum içim hiç rahat değil ne bileyim endişeliyim canım ama inş. bebeğim sağlıklıdır..Sen nasılsın canım ne yaptın dr. falan gidebildin mi??

yok gitmedim şimdilik adetimi bekliyorum iyim bunlarada şükür

bende akşam ssk hastanesi var burda yakın ona gitmeyi düşünüyorum içim hiç rahat değil ne bileyim endişeliyim canım ama inş. bebeğim sağlıklıdır..

ınş cnm, bende bugün cumartesiye randevu aldım..bebeğimi göremedim hala. hiçbir rahatsızlığım yok ama çk sinirliyim. feci stres var. herşeye sinirleniyrm. şu cumartesi bir gelseydi içim rahatlicak. sende rahat ol.
canım yaa bir endişe bende sorma gitsin..Ama sanırım bebeğim benimle..Benim baş ağrılarım çok nadir olur mesela..Bu haftaki gebelik gelişimine baktım.Anne adaylarında benim haftamda baş ağrıları olurmuş ve benim başım ağrıyor bugün başladı bende sinüzit var ve kaş kısmım ense kısmım nasıl ağrıyor :KK14:Ağrısın olsun bebeğimin benimle olduğunu anlıyorum :))Eşimde diyor bebek büyüyor ondan die ama işte biz pimpirikliyiz sanırım :) Şuan biraz daha gönlüm rahat canım beklicem dr. kontrolümü..Sen nerde oturuyordun canım??Hastanen nerde??
Bebeğin sağlıkla annesinin karnında ortama alışmaya çalışıyordur canım inş. dr. gittiğinde bebeğini görürsün ve gönlün rahatlar :KK66:
ovitrelle kullanan arkadaşlar,bu iğnenin etkisi kaç günde geçiyor yani pozitif gösterme etkisi.bi de nekadar etkiliyor yani hcg yi ne kadar yükseltiyor.fikri olan arkadaşlar lütfen yardım etsin,kafayı yemek üzereyim:18::18:
canım 17.günden sonra etkisi gidiyor iğnenin banada burdaki arkadaşlar demişlerdi..Ondan öncesinde çift çizgi yada silik çizgi çıkarabiliyormuş test..
yok gitmedim şimdilik adetimi bekliyorum iyim bunlarada şükür
hadi hayırlısı inşallah canım,inşallah kolay bir tedavi yolun vardır ve olumlu sonuçlanır canım..Kesinlikle şükürler olsun halimize her şerde bir hayır vardır derler inşallah sonu hayır olsun canım :KK34:

canım yaa bir endişe bende sorma gitsin..Ama sanırım bebeğim benimle..Benim baş ağrılarım çok nadir olur mesela..Bu haftaki gebelik gelişimine baktım.Anne adaylarında benim haftamda baş ağrıları olurmuş ve benim başım ağrıyor bugün başladı bende sinüzit var ve kaş kısmım ense kısmım nasıl ağrıyor :KK14:Ağrısın olsun bebeğimin benimle olduğunu anlıyorum :))Eşimde diyor bebek büyüyor ondan die ama işte biz pimpirikliyiz sanırım :) Şuan biraz daha gönlüm rahat canım beklicem dr. kontrolümü..Sen nerde oturuyordun canım??Hastanen nerde??
Bebeğin sağlıkla annesinin karnında ortama alışmaya çalışıyordur canım inş. dr. gittiğinde bebeğini görürsün ve gönlün rahatlar :KK66:

ay ne güzel konuşuyorsun :) ben İstanbul Esenlerde yim cnm. Gaziosmanpaşa avrupa şafak hastanesine gidiyorum. kürtajımdan sonra oraya başladım. İnci Hn var orda. çk yoğun ama idare ediyoruz işte. cumartesi günü devam edip etmeyeceğime karar vericem onunla. bakalım. yoğunluktan çk kısa sürüyor muayeneleri. doğru düzgün açıklama yapmıyor. buda sinirimi bozuyor. bu aralar herşeye bozuluyorum ayrı mesele :KK1: bakalım işte..ben ilk hamileliğimdede (düşen) hiç rahatsızlanmadım..buda öyle..bebişlerim uslu oluyor:KK1: mid ebulantısı baş dönmesi hiçbirşey yok. hiçbirşey olmamasıda tedirgin ediyor:KK1: şu cumartesiyi iple çekiyorum. tekrar baştan kan testleri idrar testleri bakalım..inşallah cumartesi bebişimi görürümde dediğin gibi içim rahatlar :nazar:

canım bence en az 20gün bekle bende 18.günde yapmıştım ama silik çizgi çıktı.sonra 19.gün adet oldum.tabi ben gebe olduğuma ihtimal vermedim.iğnedendir dedim.
öyleymiş te.

canımm hiç üzme kendini moralini yüksek tut iyi düşünki iyi olsun bişi kalmadı Allahın izniyle vaktiyle saatiyle kucağına alırsın bebeğini inş...

Çok sağol canımm ammmiiinn inş o günleri görürümm....

nasıl yaşamaz ya ,7 aylık doğup yaşıyor bütün bebekler korkma canım , inşallah herşey yolunda gidecek

Canım bebekk daha çok küçükmüş 1.150 kg bilmem öyle dedi iştee :KK43: inşallah canım herşey yoluna girer..

ay ne güzel konuşuyorsun :) ben İstanbul Esenlerde yim cnm. Gaziosmanpaşa avrupa şafak hastanesine gidiyorum. kürtajımdan sonra oraya başladım. İnci Hn var orda. çk yoğun ama idare ediyoruz işte. cumartesi günü devam edip etmeyeceğime karar vericem onunla. bakalım. yoğunluktan çk kısa sürüyor muayeneleri. doğru düzgün açıklama yapmıyor. buda sinirimi bozuyor. bu aralar herşeye bozuluyorum ayrı mesele :KK1: bakalım işte..ben ilk hamileliğimdede (düşen) hiç rahatsızlanmadım..buda öyle..bebişlerim uslu oluyor:KK1: mid ebulantısı baş dönmesi hiçbirşey yok. hiçbirşey olmamasıda tedirgin ediyor:KK1: şu cumartesiyi iple çekiyorum. tekrar baştan kan testleri idrar testleri bakalım..inşallah cumartesi bebişimi görürümde dediğin gibi içim rahatlar :nazar:

Canım ne tedirgin oluyorsun maşallah gül gibi hamileliğin var benim kuzenimde hamile 3 aylık aynı dr a gidiyruz geçen dr a dediki bu bebekk ordamı ya hiç belirti yok dr da güldü burda burda hemde çok sağlıklı dedi.. Hiç meraklanma sen o belirtiler bünyeden bünyeye değişiyor benimki anamı ağlattı valla :) :) gelsinde poposuna poposuna vuracamm :) kurban olduğum allahım sağ salim bebişlerimizi kucağımıza almayı nasip etsinn..

aman cnm dikkat et kendine evdeyim diyede iş falan yapma yat uzat ayaklarını dinlen havada soğukk ohh yat keyfini çıkar:))aklınada kötü şeyler getirme!:KK20::KK20::KK20::KK20:

Sağol canım iyiki varsınız bana destek oluyorsunuz kurban lduğum allahım tez zamanda sizlerede nasip etsinn inşallahhh....

amiin canım amiiin inşallah o günleri görmeyi nasip etsin rabbim hem bizler için hem arkadaşlarımız için inşallaahh..Benim bulantılar geçti sadece sabahları bir 20 dk. falan yokluyor sonra gidiyor sanırım oda kahvaltı yap sinyalini veriyor çünkü yedikten sonra bişe kalmıyor :) Ama ben bu ara başka bişey için endişeliyim canım..Geçen haftadan beridir tam bebeğimin olduğu yerde(dr. ultrasonla bakıyor yaa karnından) tam orda ve gezeleyen bir sancı söz konusu çok kokuyorum acaba bebeğim iyimi diye endişe ediyorum ağlayasım geliyor..Dr. kontrolüm haftaya Pazar günü ve dr. gidiyim desem uzaak dr.um haftaya beklemek zorundayım ve moralim çok zoluyor bu duruma çok merak ediyorum allahım sen yardım et diyorum hep:KK14:

Canım endişelenme bendede ilk zamanlar sancı oluyordu bende ağladım ama çok şükür şu güne geldik meraklanma bebeğin sağlıklı sıhatli geziniyr göbüşünde :) ama ara sor doktorunu sor sebebini belki seni aydınlatır içini ferah tutt canım...:nazar::nazar:

canım bence en az 20gün bekle bende 18.günde yapmıştım ama silik çizgi çıktı.sonra 19.gün adet oldum.tabi ben gebe olduğuma ihtimal vermedim.iğnedendir dedim.
öyleymiş te.

neee:KK53::KK53:nası bi iğne bu yaa huu:44::44: 18. gün bile yanıltıyor insanı:26:

X