Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

aaaaa canım gelmişsin ama ben yokmuşuum :KK43: Nasıl olalım iyiyiz canım 10+2 günlüğüz şuan şu riskli durumları bir atlatsak rahatlicaz inşallah..Sen nasılsın canım ne yaptın dr. işlerini umarım iyisindir ve sonuçlarında iyi gidiyordur??

canım senin için çok seviniyorum allah meleğinle güzel ömür versin inş benim hsg çekildi rahimde yapışıklık varmış bu ay pek bir tedavi görmedim allah hayırlısını versin hepimiz için

kimse yokmu bana yardım edecek :KK43:((((((((((

canım seni yanıltmak istemem ama bugün başka bir forumda buna benzer bir şey okudum o kişiyede doktor yumurtan hiç gelişmemiş demiş ama o ay hamile kalmış bence biraz daha bekle ondan sonra bir test yaptır istersen

canım seni yanıltmak istemem ama bugün başka bir forumda buna benzer bir şey okudum o kişiyede doktor yumurtan hiç gelişmemiş demiş ama o ay hamile kalmış bence biraz daha bekle ondan sonra bir test yaptır istersen

sağol canım cevap yazdığın için.inşallah öyledir ya.akıntı hamilelik belirtisi olabilir mi acaba.çünkü hiç göğüs ağrım filan yok.sadece diğer aylardan farklı olarak sadece çok fazla akıntım var.ama kokulu renkli filan değil yani iltihap mantar filan olamaz çünkü kaşıntıda.off ya ne zormuş bebek sahibi olmak :KK43:

sağol canım cevap yazdığın için.inşallah öyledir ya.akıntı hamilelik belirtisi olabilir mi acaba.çünkü hiç göğüs ağrım filan yok.sadece diğer aylardan farklı olarak sadece çok fazla akıntım var.ama kokulu renkli filan değil yani iltihap mantar filan olamaz çünkü kaşıntıda.off ya ne zormuş bebek sahibi olmak :KK43:

evet malesef çok zor bu kadar zor olucağını bilsem evlenir evlenmez başlardım tedaviye :) sen il olarak nerdesin hangi doktora gidiyosun tedaviye şu yüzden soruyorum benim klomende
2. ayım tek yumurta gelişti o da 17. günde 12 mm idi yani benim yumurtalıklarda tepki vermedi klomen e ve benim doktorumda adet ol ondan sonra iğneye geçeriz dedi ama burdan bir çok arkadaştan öğrendiğim ilacın sayısını arttırarak bir kaç ay daha denemesi lazım dediler

slm kızlar napıosunuz bakım bugün işler yoğun pek giremedim ama bi sorum olcak canlarım yaa geceden beri kasıklarım ve belim çok ağrıyor anlamadım hiç böle olmazdım batıo böle bişe sanki şişvar biucu sağ kasıgmda bi ucu sağ taraf belimde anlamadım halada geçmedi iğnede vurunmadım bu ay yumurtada çatladı gitti 4 gün önce,zaten onların ağrısını çekmiştim bitmişti anlamadım yani sadece akıllı akıllı günde 2 kez klomenimi kullandım benim gibi olan varmı veya bi fikri olan?kistmi oldu acaba dicemde doktor görürdü sadece yumurtan çatlamış dedi yolladı :44::18::18:bugünde adetin 18. günü :44::44::44::44::44::KK31::KK31::KK31::KK31:

canlarrr kımse yok nerdesınız gerçı bende yoktum mısafırlerım geldı gıttı anca geldım gece2009 maşallah kız buyuttun bebışı baya ay acep cınsıyetı nedır meraklanıyom kıs bıray sora öğrenırız artık cınsıyetınıı sağlıklı olsunda hayırlısı olsun :KK34:ben erkek çocuklarını çok severım o ayrı ama kızda olsa isterım :)

evet nerelerdesin sen bakım nasılsın?olsunda cnm benim kızı erkeği farketmiyor evet rabbim sağlıklı hayırlı versin inşallah,bu ay ne durumdasın sen bakim:KK1::KK1:

evet malesef çok zor bu kadar zor olucağını bilsem evlenir evlenmez başlardım tedaviye :) sen il olarak nerdesin hangi doktora gidiyosun tedaviye şu yüzden soruyorum benim klomende
2. ayım tek yumurta gelişti o da 17. günde 12 mm idi yani benim yumurtalıklarda tepki vermedi klomen e ve benim doktorumda adet ol ondan sonra iğneye geçeriz dedi ama burdan bir çok arkadaştan öğrendiğim ilacın sayısını arttırarak bir kaç ay daha denemesi lazım dediler

ben istanbuldayım bakırköy tarafında özel bi doktora gidiyorum.benim ortalama 16. yada 17.gündü ve banada 15 mm altında dedi heralde benimde 12 mm filandı.ama bana yumurtaların dirençli o yüzden klomen işe yaramıyor iğneye geçelim dedi.ve bana farlutal verdi.bende açıkçası kullanmak istemedim.doktora gittikten 2 gün sonra yumurtamın çatladığını gelen akıntıdan anladım.ve o günden beride bitmek bilmeyen akıntım var.adetimde gecikti.gerçi çok düzenli değildi belki ondan gecikme olmuştur.peki senin adetinde gecikmeler oluyomuydu ve akıntı var mı?

1 saat çok geç bir süre, 10 dk içinde çıkmalıydı sonuç. testin negatif bu durumda.
ama evde yapılan testlere güvenme pek. bazen hamile olsan da çıkmıyor erken olduğu için değer düşük oluyor ve test bunu ölçemiyor.

daha önceki hamileliğimde ertesi sabah çöpü atarken baktım çizgi vardı.

bu sabah tekrar yaptım testi hemen çıktı 2 çizgi ama ikiside silik
bu ne anlamadım şimdi ama...

ben istanbuldayım bakırköy tarafında özel bi doktora gidiyorum.benim ortalama 16. yada 17.gündü ve banada 15 mm altında dedi heralde benimde 12 mm filandı.ama bana yumurtaların dirençli o yüzden klomen işe yaramıyor iğneye geçelim dedi.ve bana farlutal verdi.bende açıkçası kullanmak istemedim.doktora gittikten 2 gün sonra yumurtamın çatladığını gelen akıntıdan anladım.ve o günden beride bitmek bilmeyen akıntım var.adetimde gecikti.gerçi çok düzenli değildi belki ondan gecikme olmuştur.peki senin adetinde gecikmeler oluyomuydu ve akıntı var mı?

canım benimde adetim düzensiz hatta son 6 - 7 aydır ilaçsız olamıyorum farlutal içip öyle oluyorum . ama bende akıntı falan yok bence biraz bekle canım adetin kaç gün gecikti eğer 1 hafta falan geciktiyse bi kan testi yaptır istersen en azından ne yapıcağını bilirsin kafan rahat olur inşallah bebeğin vardırda ondan olmamışsındır canım birde benim doktorum muayene ederken yumurtaların dirençli iğneye başlarız dedi ama sonra iğne çok maliyetli olur başka bir ilaç vericem femara diye bide onu deneyelim o klomenden çok daha etkili genelde 35-40 lı yaşlardaki yumurtlama sorunu olan bayanlarda kullanılıyor dedi istersen bunuda bir sor doktoruna ben şimdi adet olmayı bekliyorum ondan sonra bu ilaca başlıycam

canım benimde adetim düzensiz hatta son 6 - 7 aydır ilaçsız olamıyorum farlutal içip öyle oluyorum . ama bende akıntı falan yok bence biraz bekle canım adetin kaç gün gecikti eğer 1 hafta falan geciktiyse bi kan testi yaptır istersen en azından ne yapıcağını bilirsin kafan rahat olur inşallah bebeğin vardırda ondan olmamışsındır canım birde benim doktorum muayene ederken yumurtaların dirençli iğneye başlarız dedi ama sonra iğne çok maliyetli olur başka bir ilaç vericem femara diye bide onu deneyelim o klomenden çok daha etkili genelde 35-40 lı yaşlardaki yumurtlama sorunu olan bayanlarda kullanılıyor dedi istersen bunuda bir sor doktoruna ben şimdi adet olmayı bekliyorum ondan sonra bu ilaca başlıycam

bugün 4 gün geçmiş oluyor canım.normalde bende gecikirim 45-50 günde bir geldiği oluyo.banada iğne maliyetli ama rapor filan çıkartıcaz ozaman ucuza oluyo dedi.banada farlutal verdi.bende kullanmadım.bakalım bebek yoksa adet olup doktor değiştirmeyi düşünüyorum.senin yaş kaç kaç yıllık evlisin.bu arada doktor banada yumurtaların dirençli dedi

bugün 4 gün geçmiş oluyor canım.normalde bende gecikirim 45-50 günde bir geldiği oluyo.banada iğne maliyetli ama rapor filan çıkartıcaz ozaman ucuza oluyo dedi.banada farlutal verdi.bende kullanmadım.bakalım bebek yoksa adet olup doktor değiştirmeyi düşünüyorum.senin yaş kaç kaç yıllık evlisin.bu arada doktor banada yumurtaların dirençli dedi

ben 27 yaşındayım canım 3.5 seneyi geçti 1 senedir çocuk istiyoruz işte bu yeni verdiği ilaç klomen den daha etkiliymiş birde daha kaliteli yumurta üretimini sağlıyormuş birde onu deniycem bakalım

slm kızlar napıosunuz bakım bugün işler yoğun pek giremedim ama bi sorum olcak canlarım yaa geceden beri kasıklarım ve belim çok ağrıyor anlamadım hiç böle olmazdım batıo böle bişe sanki şişvar biucu sağ kasıgmda bi ucu sağ taraf belimde anlamadım halada geçmedi iğnede vurunmadım bu ay yumurtada çatladı gitti 4 gün önce,zaten onların ağrısını çekmiştim bitmişti anlamadım yani sadece akıllı akıllı günde 2 kez klomenimi kullandım benim gibi olan varmı veya bi fikri olan?kistmi oldu acaba dicemde doktor görürdü sadece yumurtan çatlamış dedi yolladı :44::18::18:bugünde adetin 18. günü :44::44::44::44::44::KK31::KK31::KK31::KK31:

ay canım ya benımde 2haftadır sag kasıgmın agrısı dınmedı Allah korusun kıst mıst bende suphelendım sımdı:KK43:

kızlar
acil yardımınıza ihtiyacım var.ben geçen ay klomen kullandım.(adetim 14 aralıkta başladı.adetin 3.gününden itibaren günde 2 tane klomen içtim.aynı zamanda rahim hazırlansız diye de estrofem verdi.) ancak gittiğim tüm kontrollerde yumurtanın gelişmediğini söyledi doktorum.ve bir an önce farlutal iç ve iğneye başlayalım dedi.bende farşutalı içmek istemedim. aynı zamanda adetin 10.gününden itibaren incir yemeğe başladım günde 7-8 tane filan.her neyse doktorun söylemesine rağmen ben yumurtamın çatladığını gelen akıntıdan anladım.ve o günlerdede ilişkimiz oldu.esas sorum şu doktorun yumurtan gelişmedi demesine rağmen hamile olabilirmiyim.çünkü yumurtlama gününden beri akıntım hiç bitmedi.benim önceden hiç akıntım olmazdı.günde 3-4 tane günlük ped değiştiriyorum.ve aktığını hissediyorum.acaba bunlar klomen yada estrofemin yan etkisi olabilirmi.şimdi adetimde gecikti.günümden 1 gün önce test tyaptyım negatif çıktı.şimdide cesaret edemiyorum.benim gibi bir durum yaşayanlardan ne olur yanıt bekliyorum.bebeğim olmasını çok istiyorum..çok uzun yazdım kusura bakmayın:KK54:
canım benim dr.da bundan 2,5 ay önce bana 2 klomen kullanımından sonra ilaçsız ve iğnesiz gittim yumurtan büyümüş ama çatlamamış bundan hayır gelmez demişti..Açıkçası hiç dikkat etmedim bende akıntıya vs. başka şeye..Çatlamadı hayır gelmez dediği ayda hamile kaldım..Allahıma şükürler olsun şuan 3.ayıma giricem inşallah..Rabbim sizlerede nasip etsin inş.
canım senin için çok seviniyorum allah meleğinle güzel ömür versin inş benim hsg çekildi rahimde yapışıklık varmış bu ay pek bir tedavi görmedim allah hayırlısını versin hepimiz için
amiin canım amiiiiinn..Açılma şansı varmı yapışıklığın peki? Eeee ne zaman dr. gidiceksin ozaman canım??Haberdar et bizi valla merak ediyorum ben sizleri biliyorsun..Allahım en kısa zamanda sizlerede nasip etsin canım..
Benim işlerde rahatladı biraz bu ara daha doğrusu patronlar çok sık uğramıyorlar bende biraz zamana yayıyorum işleri :KK66: Nasılsın dicem biraz anlatmışsın canım,İnşallah kist mist yoktur ama çatladıysa nie kist olsun canım..İğnenin etkiside olaiblir adetine daha var sanırım beklemekten başka çaremiz yok canım hiç heyecan yapma umutlara kapılma sonra yıkım oluyor biliyorsun bu ay biraz relaxtın zaten ayyneeen öle devam et relax takıl adetini bekle..Bebeğin seninleyse eninde sonunda öğreniceksin zaten :KK66:
daha önceki hamileliğimde ertesi sabah çöpü atarken baktım çizgi vardı.

bu sabah tekrar yaptım testi hemen çıktı 2 çizgi ama ikiside silik
bu ne anlamadım şimdi ama...
Canım inşallah hamilesindir ama iğnede etkili olabilir..Bence dr. sözünü dinle ve cuma günü bekle..Eğer cuma sabahıda test çift çizgi çıkarsa koş git kan testi yaptır :KK66:)

Son düzenleme:
ben 27 yaşındayım canım 3.5 seneyi geçti 1 senedir çocuk istiyoruz işte bu yeni verdiği ilaç klomen den daha etkiliymiş birde daha kaliteli yumurta üretimini sağlıyormuş birde onu deniycem bakalım

senin yaşın daha iyi benb 31 yaşındayım 10 aylık evliyim 5 aydır çocuk istiyoruz ama olmuyo.klomen bende hiç bi işe yaramadı.senin ne kadar günün geçti.

neyse canım benim....dediğin gibi sökülsün gitsin..cıkar tabi raporu..rapor cıkarınca ikinci aşılama da ücret ödemeyeceksiniz değilmi..yada belli oranda mı oluyor...hiç bilmiyorum..zeynep kamil diyince icim cız etti..benim annemler zeynep kamile paralel doğancılar parkı var..orda oturuyorlar..benim bir ayağım orda yani..2 sene önce ablam orda ameliyat oldu..miyom vardı...belki görüşürüz istanbula geldiğimde...
canım..bende bugün şiddetli bacak ve karın ağrısı oldu..kırmızılar geldi geliyor.hiç umut yok yani...sanrım biz daha bekleyeceğiz seninle..olsun varsın napalım..bekleyeceğiz..öpüyorum cok..

canım yarın gidiyorum zeynep kamil e 3. günüm yarın aradım dün hastaneyi infertilite bölümüne gelin erkenden dedi randevu almaya gerek yokmuş götürücem rahim filmimi tahlillerimi falan da.inşallah işimiz rast gider.tüp bebek raporu ayrı aşılama raporu ayrıymış bir de infertilite raporu oluyomuş sanırım ben ondan çıkartıcam çünkü bizde eş de sorun yok bi de adama içirdim keçiboynuzlarını 90 milyon oldu spermi bize aşılama raporu vermezler:KK70: zaten onlar tüm tetkikler tamamlanınca heyete gönderiyolarmış orda karar veriliyomuş.ben iğneler ilaçlar için rapor çıkartmak istiyorum dicem.zaten rahim anomalimi doğuştan tek yumurtalıklı olduğumu duyunca verirler heralde.zeynep kamil ile ilgili yorumları okudum kimisi çok pis demiş kimisi doğumuna iyi demiyolar yazmış ama infertilite ve tüp bebek de uzman kadroları varmış herşeyi çok güzel yapıyolarmış takip açısından.kimisi de takibi iyi ama dölllenmemiş enbriyoyu boşu boşuna transfer ettiler demiş artık bilemiyorum.ben bi ilaçlar için rapor çıkartıyım da yine özel doktoruma giderim takip parası 120 tl aşılama da 378 tl.ilaçları bedava aldıktan sonra öderiz napalım memnunum çünkü doktorumdan.ama zeynep kamilde şimdi yarın kiminle karşılaşıcam bilemiyorum eğer beğenirsem dicem ben bu ay hiçbişey lullanmak istemiyorum bana sadece yumurtlama takibi yaparmısınız dicem belki beğenirsem giderim canım.bakarsın bu kadar iğne ve aşılamadan sonra bu ay kendiliğinden oluverir yumurtam iğnelerin etkisi sürebiliyormuş çünkü.ayrıca bugn tsh ölçümü yaptırdım 2.81 çıktı çok sevindim aşılamaya başlamadan 1 hafta önce ölçtürmüştüm 4 çıkmıştı hemen ilacımı çoğalttım ama ben bunun da etkilediğine inanıyorum yumurtlamayı bakarsın bu ay bu da 2 seviyelerindeyken yumurtlarım :) bu ay çok hafifledim canım ya adetim de gelince rahatladım artık yine ümitliyim ama bu kadar odaklanmicam yaza kadar olacağına inanıyorum ben yine.hatta bugün yakınımızdaki devlet hastanesinde işte tiroid ölçümümü yaptırdığım yerde bir tanıdığımız çalışıyor bana form getirdi doldurucam alıyosalar eleman giricem memur hayatına başlicam sabah 8 akşam 5 haftasonu yok ay hamile kalırsam diye beklemicem. olursa o zaman düşünürüz.
canım seninle görüşmeyi ben de çok isterim hatta sen istanbula gelene kadar msn adreslerimizi verirsek birbirimize daha çok sohpet etme fırsatı bulabiliriz eğer kullanıyorsan msn özelden msj atabilirsin bana ben de çok girmem aslında sen de çalışıyosun ama denk gelirsek konuşuruz.
benim için dua et.ben inanıyorum yaklaşıyoruz ikimizde.
Allah a emanet ol..

ınş canım Allah razı olsun..

31 ekimde kürtaj oldum canım. son adet tarihim 3 aralık işte. 1 kere adet gördüm kürtajdan sonra. doktorum, rahimde problem yoksa beklemenin hiç anlamı yok dedi. eğer bekleme olursa rahimde yapışma gerçekleşebiliyormuş. alttan muayene oluyormusun canım. darısı herkese. ınşallah pozitif olur sonuç.

ınş canım Allah razı olsun. AMİNN..

AMİN CNM Yaradan hakkında hayırlısını versin. herşeyde bir hayır vardır..

Allah razı olsun tatlımm. İnş kısa zamanda darısı tüm isteyenlere..

Allah razı olsun cnm senden de. amin ınşallah. Birgün güneş sizin içinde doğacak. ümitsizlik yok. Darısı kısa zamanda size..iyi ki varsınız.

:) canımcımm Allah razı olsun. en kısa zamanda darısı size ınş. amin amin amin. cumartesi gideceğim doktora :KK43: hala göremedim ultrasonda..kayınvalidem sağlık ocağındaki doktora sonuçları aldığı gün göstermiş. doktor ultrason çektirsin biran önce demiş. kürtajdan sonra tehlike olabiliyor demiş. dış gebelik gibi. içime bir korku düştü. akşam kayınvalide uzatma arayı git dedi. ama gidemiyrm. cumartesiyi beklemem lazım. Rabbim yardımcımız olsun. şu cumartesi gelseydi bi..resmini hemen koycam teyzesi :KK1:

BONBONCİÇEĞİ...CANIM..TEBRİKLER.......
cok sevindim Allah tamamına erdirsin...ne güzel bir mutluluk..darısı başımıza,....

Tatlım çk sağol. amin ınş. Allah razı olsun. Darısı kısa zamanda bütün teyzelere ınş:KK1:

kaç gündür giremedim. anca okudum topiği. cvp vermeye çalıştım. cumartesiye kadar göz açıp kapayıncaya kadar geçseydi. çk heycanlıyım. hem heyecan hem korku. 4 ay dolsaydı bi. Rabbim yardımcımız olsun..

valla maşallah ne kadar güzel hemen kalabilmişsin altan muayne kürtajdan sonra oldum hep hatta tedavi görürken adetin 3. günü hep alttan bakılıyo sonra da tabi takip sırasında hep rahim içi temiz görünüyor.bakalım ben de yumurta gelişimi zor oluyor o bi gelişse anlicam hamile kalıp kalamadığımı.eğer öyle olursa çektiricem rahim filmi tekrardan..

:)) Canım yaaa sorma 10+2 yani 3 ay olmasına 1 haftamız kaldı bu haftayı saymazsak..

İnşallah canım zaman ne çabuk geçiyor çok şükür en son gitmemizde bir sorunu yoktu , 29 ocakta ense kalınlığı ve zekası ölçülecek inşallah onlardada sorun olmaz şuan tedirginlik var hep bende acaba iyimi nasıl sağlıklımı bişey olmamıştır dimi diye sürekli tetikteyim nedense kurban olduğum rabbim korusun onu..

Darısı inşallah sizlerin başına canım inşallah allahın izniyle görürsem o günleri doğuma gitmeden sizdende alacağım o güzel haberleri.. :KK34:

Kız erkek farketmez sağlıklı olsunda annesi kurban olsun ona :KK66:

:) canımya nasıl kıymetlı oluyo insan zor bulunca inşallah canım bende buay ümitliyim bakalım olmassa önumuzdekı ay songaz devam edıyom hazırlıklara sana yetışıcem :) artık evlendırırız ıkısıde zor bulunduya kıymetlı olurlar kaynananalarda kıyamaz ozaman :)

Benim işlerde rahatladı biraz bu ara daha doğrusu patronlar çok sık uğramıyorlar bende biraz zamana yayıyorum işleri :KK66: Nasılsın dicem biraz anlatmışsın canım,İnşallah kist mist yoktur ama çatladıysa nie kist olsun canım..İğnenin etkiside olaiblir adetine daha var sanırım beklemekten başka çaremiz yok canım hiç heyecan yapma umutlara kapılma sonra yıkım oluyor biliyorsun bu ay biraz relaxtın zaten ayyneeen öle devam et relax takıl adetini bekle..Bebeğin seninleyse eninde sonunda öğreniceksin zaten :KK66:

cnm öle zaten takmıorum bu ay adetim gecene kadarda test mest yapmıcam iğne olmadım yaa cnm kendi çatlamıştı bu ay ondan garibime gidio zaten benimde hayırlısı olsun bakalım:))

ay canım ya benımde 2haftadır sag kasıgmın agrısı dınmedı Allah korusun kıst mıst bende suphelendım sımdı:KK43:

allah korusun diyorum cnm insallah yoktur kist mist çatlayınca olmuo dio doktor ama,çatlamıştı yani beklemekten başka caremiz yok tabii:KK43:

uzun bı aradan sonra aranızdayım yıne kımyasal gebelıgın sokunu yenı yenı atıyorum uzerımden bu hafat ıse basladım bu arada atamam yenı olmustu bebekte olmustu zaten dıodum sansım bu kadar yaver gıdemez heralde dıe ve hamılelıgım gıttı keske atamam olmasaydı bebısım olsaydı adet oldum hafta oldu ama hala bıtmedı bayagı gelıo drumuda deıstırdım hem bı profosore gıdıorum hemde acıbadem tup bebek bolumune prof bu tedavılere pek gerek yok dıo acele etmsım bı tek ultrasonla pko tanısı konmazmıs hem benım kı ılk asılamada tutmus buda cok nadır olur dedı o yuzden normal deneyın falan dedı acıbademdekı drumda onumuzdekı adetımden sonra yıne gonal f ve asılama dıo hangını yapım sastım kaldım:KK43:

X