Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

slm kızlar ben geldimm...Nasılsınız bakalım??Bizimkiler nerde yaaa uzun zamandır eskiler girip çıkmıyor bende fena yoğunum 2011 yılını cuma devrettik ancak onlarla uğraşıyorum valla :KK43:(

Bir sabah bir akşam bakabiliyorum ve öğleden sonra bir uyku bastırıyor bir uyku bastırıyor anlatamam uyuyup kalıcam burda resmen :KK43:
Sizlerden nbr kızlar nasılsınız aramıza baya yeni arkadaşlarımız katılmışlar hoş gelmişler :KK66:

cnm aynen banada öğleden sonra yemeği yiyince gözkapaklarıma iki tane adam oturuo:)))evet baya yeni kişi katıldı fizyolojik olarak deilde sanal alemde çoğalıoruz hiç deilse:KK52::KK52::KK1:sen nasılsın bakalım bende bazen oluoki yoğunluktan 1-2 gün hiç uğrayamıorum akşamda pek kimse olmuo zaten

ben iğneden önce,iğne günü ve sonraki gün olmak üzere üç gün üst üste çalışma yaptım.sonrada olmadı pek,zor geliyo bana,içimden de gelmedi,kısmet artık:nazar::nazar:bende iğnenin ertesi günü çatladığını hissettim,dediğin gibi o gün çok ağım oldu,sabaha baktım hiçbişey yoktu.

öle cnm en az üç gün yapmak lazım sende yapmışın nasip bakalım hayırlısı bi bakmışın hamiş haberini almışız inşallah.öle oluo cnm ya insan usanıo yapmak gelmio içinden ama napalım mecbur yapcaz:))

ooooo çoğaldık ama kimse bişe yazmıo frendly cnm sen adet olmuşmuydun kusura bakma valla kafa yerinde deil ki unutuorum batımız aynıydı gecen ay senle ama en son daha olmamıştın,sessiz sessiz okuosun herhalde katılmıosun sohbete:KK1::KK37:

cnm aynen banada öğleden sonra yemeği yiyince gözkapaklarıma iki tane adam oturuo:)))evet baya yeni kişi katıldı fizyolojik olarak deilde sanal alemde çoğalıoruz hiç deilse:KK52::KK52::KK1:sen nasılsın bakalım bende bazen oluoki yoğunluktan 1-2 gün hiç uğrayamıorum akşamda pek kimse olmuo zaten
sorma canım iyiyim ben çok şükür.10+1 günlüğüz bugün..Azar azar bulantılarım gitti karın ağrılarım devam ama eskisi gibi çok değil..Uyku ve yorgunluk bel ağrısı başka bişey yok canım çok şükür..
ooooo çoğaldık ama kimse bişe yazmıo frendly cnm sen adet olmuşmuydun kusura bakma valla kafa yerinde deil ki unutuorum batımız aynıydı gecen ay senle ama en son daha olmamıştın,sessiz sessiz okuosun herhalde katılmıosun sohbete:KK1::KK37:

friendly en son bildiğim test yaptı negatif :KK43: Yeni dr. gidicekti hayırlısı olsun inş. Birde bayadır girmedi yaa o geçmişte boğuluyordur şimdi :))

sorma canım iyiyim ben çok şükür.10+1 günlüğüz bugün..Azar azar bulantılarım gitti karın ağrılarım devam ama eskisi gibi çok değil..Uyku ve yorgunluk bel ağrısı başka bişey yok canım çok şükür..

friendly en son bildiğim test yaptı negatif :KK43: Yeni dr. gidicekti hayırlısı olsun inş. Birde bayadır girmedi yaa o geçmişte boğuluyordur şimdi :))

ooh ohh maşallah rabbim sağlık sıhhat versin inşallah uyku muyku sana vız gelir cnm benim onun varlığı yeter evet bayadır yok frendly bende kaçırmışım test yaptığını:))

merhaba kızlar, bende polikistik over vardı. 1 ay klomen kullandım hiç biri büyümedi. 2. ayda glukopajela beraber klomen kullandım. ayrıca yine bu siteden araştırdığım bitkisel macun kullandım (hayıt meyvesi macunu) sol overimde oluştu, dr. bana yumurta çatlatma iğnesi verdi (isim verebiliyormuyum bilmiyorum o yüzden yazmadım) iğneyi yaptırdıktan 36 saat sonra birleşme olucak demişti, şimdi çok şükür 12+1 günlük hamişim :KK1: rabbim isteyen herkese nasip etsin

Aynen valla cnm sessiz sessiz okuyorum napim anlatıcak bişeyim yokki keşke olsaaa:KK50: Ben hala adet olmadım ve bgn 48.günüm 3 gün önce test yapmıştım bişey yoktu..Adet olsamda dr a gitsem diyorum ama hala gelemediki kırmızılar.:KK37: Senin adet döngün gelicek tekrar nerdeyse ben hala bekliyorumm :KK1:

31 haftalık hamileyim cnm.doktor tam zamanını bilmediği için belli bigün veremio oyüzden ogünleri iyi değerlendirin dio. düşünsene spermin içinde ne kadar canlı kalabilio benim bildiğim bigün oyüzden sen yumurtan çatladığı gün ilişkiye girersen döllenme olabilir.yani ancak o zaman tutar tabi bu benim düşüncem ve denedim gördüm kaldım:)

adesu: 17mm olupta çatlatma iğnesi yapanlar var canım merak etme

yanıtın için teşekkür ederim...sağlık ve mutlulukla bebeğini kucağına almanı dilerim...

öle cnm en az üç gün yapmak lazım sende yapmışın nasip bakalım hayırlısı bi bakmışın hamiş haberini almışız inşallah.öle oluo cnm ya insan usanıo yapmak gelmio içinden ama napalım mecbur yapcaz:))

inşallah,beşik beğenmeye başladım ya,noluyo bana:44::44: burda okuyup gaza geliyorum test yapasım geliyo,sonra diyorum ki daha belli olmazzz,işte böyle geçiyo günler.ama bende rahatım,hiç kasmadım kendimi,olacağı varsa olur dedim ama,olmuşsada bilmek istiyorumm:KK1::KK1:

Aynen valla cnm sessiz sessiz okuyorum napim anlatıcak bişeyim yokki keşke olsaaa:KK50: Ben hala adet olmadım ve bgn 48.günüm 3 gün önce test yapmıştım bişey yoktu..Adet olsamda dr a gitsem diyorum ama hala gelemediki kırmızılar.:KK37: Senin adet döngün gelicek tekrar nerdeyse ben hala bekliyorumm :KK1:

hayırlısı olsun cnm benim hayıt çayı iç o söktürüo adeti cnm bitek polikistikover bu kadar geciktirmez herhalde bi hormonlarına tekrar baktır olmazsa bak bende öleydim prolaktin belası yüksekken 50-60 günde bi oluodum düştü rahatladım tabi tekrar yükselme riskide var belki sendede öle bişe var bi baktır bakalım olursun tez zamanda inşallah adet düzensizliği çok zor insanın nasıl canı sıkılıo bilirim bende daha çocuk istemezken gittim doktora prolaktin çıktı işte nedeni.üniversite yıllarımdan beri düzensizlik vardı gidiodum polikistikover dediler verdiler doğum kontrol hapını üniversitede 4 yıl yılda 3 ay 6 ay vs kullandım ama bitince yine aynısı oluodu meğerse prolaktin yüksekmişte bilememiş dandik doktorlar pko yokmuş bile bende:)):KK1::KK1::KK1:ben şimdi düzenli adet oluyorum yumurtam çatlıo ama tık yok bakalım bu ayda olmazsa mecburen hsg belasını çektircem artık rabbim yüzümüze bakarda inşallah burda isteyen herkes içisırada ben kavusurum bebişe:):KK37::KK37:

merhaba kızlar, bende polikistik over vardı. 1 ay klomen kullandım hiç biri büyümedi. 2. ayda glukopajela beraber klomen kullandım. ayrıca yine bu siteden araştırdığım bitkisel macun kullandım (hayıt meyvesi macunu) sol overimde oluştu, dr. bana yumurta çatlatma iğnesi verdi (isim verebiliyormuyum bilmiyorum o yüzden yazmadım) iğneyi yaptırdıktan 36 saat sonra birleşme olucak demişti, şimdi çok şükür 12+1 günlük hamişim :KK1: rabbim isteyen herkese nasip etsin

Cnm tebrik ederim pkoluların zor olan durumunu sen başarmışsın tebrik ederim tabi herşeyden önce Allah sana nasip etmiş negüzel maşallahhh..Peki glukopajela ilacını niçin kullandın.. ?

inşallah,beşik beğenmeye başladım ya,noluyo bana:44::44: burda okuyup gaza geliyorum test yapasım geliyo,sonra diyorum ki daha belli olmazzz,işte böyle geçiyo günler.ama bende rahatım,hiç kasmadım kendimi,olacağı varsa olur dedim ama,olmuşsada bilmek istiyorumm:KK1::KK1:

aynen bu ay bende öleyim bi rahatlık coolluk var bende eskiden nasıl kasıodum kendimi inşallah cnm rabbim emeklerimizi boşa çıkarmaz yüzümüzü güldürür

hayırlısı olsun cnm benim hayıt çayı iç o söktürüo adeti cnm bitek polikistikover bu kadar geciktirmez herhalde bi hormonlarına tekrar baktır olmazsa bak bende öleydim prolaktin belası yüksekken 50-60 günde bi oluodum düştü rahatladım tabi tekrar yükselme riskide var belki sendede öle bişe var bi baktır bakalım olursun tez zamanda inşallah adet düzensizliği çok zor insanın nasıl canı sıkılıo bilirim bende daha çocuk istemezken gittim doktora prolaktin çıktı işte nedeni.üniversite yıllarımdan beri düzensizlik vardı gidiodum polikistikover dediler verdiler doğum kontrol hapını üniversitede 4 yıl yılda 3 ay 6 ay vs kullandım ama bitince yine aynısı oluodu meğerse prolaktin yüksekmişte bilememiş dandik doktorlar pko yokmuş bile bende:)):KK1::KK1::KK1:ben şimdi düzenli adet oluyorum yumurtam çatlıo ama tık yok bakalım bu ayda olmazsa mecburen hsg belasını çektircem artık rabbim yüzümüze bakarda inşallah burda isteyen herkes içisırada ben kavusurum bebişe:):KK37::KK37:

Şimdi insan bilemiyoki işte hayıt tuhumu içsem acaba ya hamileysemde bişey olursa diye kalıyo insan oyüzden elim kolum bağlı şu durumda..
Bütün hormon testlerim 6 ay önce ilk dr a gidişimde istenmişti hormonlarım normal çıkmıştı prolaktine hiç dikkat etmedim ama öle bişey olsa söylerdi heralde drum..Ama tabi ozamanlar biraz daha düzenli oluyodum yani 35-40 arası oluyodum şimdi bu süreler daha da arttı son bikaçaydır..
Adet olduktan sonra başka dr.a gidicem sanırım tekrar yeni tahlilleri görmek ister ozaman bakıcaz işte değerler değişmiştir belki de kimbilir..
Cnm hsni ihmal etme bence ve hiçte korkma gerçekten ertelediğine değmiycek inanki..Ben bi kez klomen kullandıktan sonra çektirmiştim temiz çıkmıştı Allah'tan..Eğer istanbuldaysan fındıkzade radyomarı şiddetle tavsiye ederim cnm..Normal muayene gibi hiçbi farkı yok..

Şimdi insan bilemiyoki işte hayıt tuhumu içsem acaba ya hamileysemde bişey olursa diye kalıyo insan oyüzden elim kolum bağlı şu durumda..
Bütün hormon testlerim 6 ay önce ilk dr a gidişimde istenmişti hormonlarım normal çıkmıştı prolaktine hiç dikkat etmedim ama öle bişey olsa söylerdi heralde drum..Ama tabi ozamanlar biraz daha düzenli oluyodum yani 35-40 arası oluyodum şimdi bu süreler daha da arttı son bikaçaydır..
Adet olduktan sonra başka dr.a gidicem sanırım tekrar yeni tahlilleri görmek ister ozaman bakıcaz işte değerler değişmiştir belki de kimbilir..
Cnm hsni ihmal etme bence ve hiçte korkma gerçekten ertelediğine değmiycek inanki..Ben bi kez klomen kullandıktan sonra çektirmiştim temiz çıkmıştı Allah'tan..Eğer istanbuldaysan fındıkzade radyomarı şiddetle tavsiye ederim cnm..Normal muayene gibi hiçbi farkı yok..[/QUOT
doğru cnm sende haklısın hayıt düşürür falan bebeği allah korusun malesef istanbulda deilim bulundugum yerdede bi tek özel hastane var medical park ordada nasıl olur hiç fikrim yok.doktor o kadar yoğun ki randevuyu bile zor alıoruz

cnm nasıl mı biliyorum klomeni içiyorum bittikten sonra 2. gün ağrıyla uyanıyorum kasıklarımda şişlik yürürken bile acıo o zaman doktora gittiğimde büyümüş oluyor iğneyi vuruodu bu ay 12. gün gitmedim işim vardı hemde bakım dedim çatlıcak mı iğneyi vurundugumda ertesi gün kasıgımda hem ağrı oluo hemde pıt pıt atıo içimde bişe erio sanki hissediyorum yine öle oldu 13. gün eşime dedim çatladı güldü sana öle gelmiştir dedi 14. kalktım ağrı kalmamış iice catladı dedim gittim ve gercekten öle olmuş:KK1::KK1:
hmm ne guzel,keşke benımde boyle bır yetenegım olaydı :KK31:

bana akıl verın lutfen, sımdı regl 2.gunundeyım. klomen kullanıcam fakat yumurta takıbınde tam tatıle denk gelıyor ve bız memlekete gıdıyoruz. Oralarda nasıl ugrasıcam hangı doktora gıdeyım off.
Acaba kullansam da çatlama ıgnesı vurulmasam olur mu? İlla kı vurulmak gerekır mı?
bır de ıkı tane kullandıgım zaman ılaca cevap vermemıştım bu ay, doktor 3e cıkaralım demıştı.ne yapsam kı :44:

doğru cnm sende haklısın hayıt düşürür falan bebeği allah korusun malesef istanbulda deilim bulundugum yerdede bi tek özel hastane var medical park ordada nasıl olur hiç fikrim yok.doktor o kadar yoğun ki randevuyu bile zor alıoruz

Cnm önemli olan aslında nerde yaptırdığın değilde hangi sistemi kullandıkları..Yeni sistemi kullanan yerlerde bi sıkıntı olmuyo kullandıkları aletler farklı çünkü medical park hangi sistemi kullanıyor bilmiyorum ama eskiyi kullanıcağınıda zannetmem..bence yeni sistemi kullanıyodur ama sen genede sor istrersen için rahat etsin..

ooh ohh maşallah rabbim sağlık sıhhat versin inşallah uyku muyku sana vız gelir cnm benim onun varlığı yeter evet bayadır yok frendly bende kaçırmışım test yaptığını:))
sormaa bendeki patronlar saolsunlar gerçekten açıyor uykumu :)) Bebeğim sağlıklı olsunda dediğin gibi vızzz gelirr allahım sizede göstersn o günleri inş. canım..
ne güzel riskli günleri atlatmışsın rabbim inşallah sağlıkla kucağına alacağın günleride göstersin :KK66: tebrikler...
İnşallah yeni doktorun sana şanslı olur canım ben inanıyorum iyi gelecek sana sanki hayırlısı olur inş.

bana akıl verın lutfen, sımdı regl 2.gunundeyım. klomen kullanıcam fakat yumurta takıbınde tam tatıle denk gelıyor ve bız memlekete gıdıyoruz. Oralarda nasıl ugrasıcam hangı doktora gıdeyım off.
Acaba kullansam da çatlama ıgnesı vurulmasam olur mu? İlla kı vurulmak gerekır mı?
bır de ıkı tane kullandıgım zaman ılaca cevap vermemıştım bu ay, doktor 3e cıkaralım demıştı.ne yapsam kı :44:

canım illaki iğne vurulmak zorunda değilsin sadece klomenide kullanabilirsin ben şahsen öyle yapmıştım. klomen kaliteli yumurta olmasını sağlıo eğer yumurta çatlama problemin varsa doktorun iğne verio denio yani seni duruma göre değişio. bence bu ay sadece 3 klomeni kullan dene yumurtan olup çatlıomu kendiliğinden. . .

cnmcım ovulasyon testi alabilirsin yumurtanın çatlayıp çatlamadığını gösteriomuş ben kullanmadımda kullanan arkadaslar var burda bi de şimdi yumurtan catlamıosa eğer kiste çevirebilir allah korusun eğer klomeni içtin kasıkta 1 veya 2 gün boyu geçmeyen ağrı varsa ii yumurta büyümüş ovulasyon testiyle bak 14. güne kadar çatlamazsa doktora git iğneni vurun çünkü dediğim gibi allah korusun kiste çevirme riski yüksek malesef klomenle.klomen iice geliştirio yeterli olgunluğa ulasınca zaten bi problem yoksa çatlıo benim bu ay öle oldu.

BONBONCİÇEĞİ...CANIM..TEBRİKLER.......
cok sevindim Allah tamamına erdirsin...ne güzel bir mutluluk..darısı başımıza,....

ERCELFİM...
canım gelmemiş kırmızılar..ya umutlanmak istiyorum yeniden senin adına...bakarsın seninledir bebeğin..Allahım inşallahhhhhhhhhhhhhh..haber et mutlaka..

canım geldi geldi sonunda progestanla 5 günlük gecikmeden sonra hem de ne ağrılı küçük küçük kan pıhtıları falan aman aksın gitsin herşey kalmasın kist mist.çarşamba günü rapor çıkartmak için zeynep kamil e gidicem.ilaçlar ve iğneler için yani.bu ayı buna ayırıcam.ilaç kullanmicam belki sadece takip yaptırırım.

X