Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

:nazar::nazar::nazar:tebrik ederim canım Allahımhayırlısıyla kucağına almayı kısmet etsin.:nazar::nazar::nazar:

ben çok geç başladım incir yemeye.adetimin 13.günü.daha önce bilmiyodum :KK43: acaba ondan sonrada gelişmesine yardım eder mi? ben kaç gündür ağlıyorum ve bi an anne olamayacamışım gibi geliyo.sen de klomen içtin değilmi canım.kaç tane içtin günde. ben 2 tane içtim
bende başlarda yemedım beklemedığım için böle bişe ben serophen kullandım evet ıkıkez sabah 1 akşam 1 hiç üzülme canım kaptırma kendını rahat ol bak olucak inşallak bak seddada da öle oldu bendede düşünmeyınce ouyo aman napım olmuyo falan artık ben salmıştım fazla yatmadım bıle önceden ne 1 saat ayaklarım tavanda buay hiç atladım patladım hala unututom eşim işe gidince koşarak yata atlıyom sora aklıma gelıyo belırtılerı hiç önemseme düşünme bırak zevkın için beraber ol doktorun dediği günden sonra çok sıkma kendını zaten şartlayınca olmuyo ama isteyınce enazından o an düşünmüyosun ben olmadımya eşimle beraber olunca mutlaka olurum benım gunu 18 dı hep ama 17 de yapsam oluyodum bgeçen ayda 23 oldu ılaçtan yaptım gene oldum busefer olmayınca 23 de oldu 24 oldu 25 oldu nasıl görsen adama zorla olurum dıyom nebılımkı bişe var sizinde inşallah olucak:KK34:

Son düzenleme:
bende başlarda yemedım beklemedığım için böle bişe ben serophen kullandım evet ıkıkez sabah 1 akşam 1 hiç üzülme canım kaptırma kendını rahat ol bak olucak inşallak bak seddada da öle oldu bendede düşünmeyınce ouyo aman napım olmuyo falan artık ben salmıştım fazla yatmadım bıle önceden ne 1 saat ayaklarım tavanda buay hiç atladım patladım hala unututom eşim işe gidince koşarak yata atlıyom sora aklıma gelıyo belırtılerı hiç önemseme düşünme bırak zevkın için beraber ol doktorun dediği günden sonra çok sıkma kendını zaten şartlayınca olmuyo ama isteyınce enazından o an düşünmüyosun ben olmadımya eşimle beraber olunca mutlaka olurum benım gunu 18 dı hep ama 17 de yapsam oluyodum bgeçen ayda 23 oldu ılaçtan yaptım gene oldum busefer olmayınca 23 de oldu 24 oldu 25 oldu nasıl görsen adama zorla olurum dıyom nebılımkı bişe var sizinde inşallah olucak:KK34:

artık görev haline gelecek birlikte olmak diye okadar korkuyorumki.eşimide üzmek istemiyorum.ama napıcam bilmiyorum.3 aydır her ay hamileymişim gibi geliyo.başım dönüyo midem bulanıyo kasıklarım göğüsüm ağrıyo sonra gelsin testler ve negatifler :KK43: yıpranıyo insan ya. bakalım bu ay ne olacak.bana neden klomen verdi acaba.serephone dahamı iyi ki. büyüsün şu yumoşlar çatlsın hayırlısıyla ve hamiş olalım hepimiz artık yaaaaaaaaaaaa

tabı bak okısım eksık olunca olmuyo bendedım eşıme bıgece ıssız olunca arabanın camını arala ben kafamı kendı isteğımle sokarım oraya sen uğraşma boşuna bıde sen sadece gerı kalanını hallet dedım sanada tavsıye ederımkomşular bakarsa dekı nebakıyonuz çocuk için uğraşıyoz öle ıffetgıbı keyfı dııl bızımkı dersın orda olsa bayıla bayıla izlerdınız azda benı izleyın emeye saygı falan:KK1::KK1::KK1:

hahahaha alemsin valla evet cvp güzelmiş tavsiyeni dikkate alıcam bakın görün çocuk nasıl oluyomuş sen hariçç tabi:KK1: Artık adet olim şubatta hamile haberimi veririm size:KK9::KK9:

Son düzenleme:
arkadaşlar aşılamam yapıldı çok rahat ve güzel geçti hiç korkulucak bişey yok normal jinekolojik muayne gibi birşey hiç hissetmedim bile.eşime keçiboynuzu suyu içiriyodum 1 aydır geçen sene yapılmıştı 28 milyondu o zaman sperm sayısı bugünki örnekte 52 milyon olmuş yıkandıktan sonra da 90 milyon bana enjekte edildi spermcikler hadi bakalım hayırlısı.pazartesi günü progestan fitile başlayacağım.ilişki önerdiler yine çalışmaya devam.ayrıca beni idrara sıkışıkken aldılar aşılamaya yani çok değil de biraz sıkışıktım normal karından ultrasonla takip ettiler yumurtamın çatladığını gördüm ovulasyon olmuş çok güzel dedi doktorum bunu çok merak ediyodum da gördüm çok şükür...yumurtamın kenarları beyazlaşmış içi sıvı dolmuş bu iyi bişeymiş kanülün girişini falan ekrandan gördüm hep hiç hissetmedim enjekte edilirken.işlemden sonra yarım saat yatırdılar.sonra evime geldim.yalnız sonrasında birkaç kez tuvalete çıkarken yanma oldu çok birkaç seferden sonra geçti sanırım vajina girişim hafif tahriş oldu çok az da pembelik geldi peçeteye o kadar o da geçti şuan.artık hiç korkum yok gebe kalamayadabilirim ama rahatım.herşeyin hayırlısı 14 gün sonra test.

11 ocak büyük gün

Valla o aşuremin masrafını gittim geri aldım gıklarını çıkaramadılar yeni yaptığım alışverişten düştüler yanii bidaha aynı hataya düşmezler işte:)))
Cnm benim işe yaradığı kesin cnm baksana misafirler içerde çok iiçalışmışlar anlaşılan:KK9: Adamlardan gidip özürmü dilesem ne :KK1:
diğer yazdıklarınızda dahil gülmekten karnım kasıldı aklım durdu bişe diemiyorum :KK9::KK9::KK9:
kızlar bu ay ilk defa yumurtlama takibi yaptırıyorum klomenle

bugün adetin 9.günü
sol over 10-11mm 2 tane
sağ overde 10mm 1 tane yumoş var.
sizce nasıl bugün için iyimi

bide niye 3 tane büyüdü bunların 3üde çatlarmı
çatlamazsa kist olurmu?????? :KK43:
canım 9.güne göre iyi sanırım 13.-14. günde daha kıvamlı olacaklardır eğer çatlama iğnesi verirse dr. ve çatlamaz ise kist oluşur canım ama inş. olmasın kötü düşünme hayırlısı allahtan artıık :KK66:
canım çoksaol inşallah darısı sızın başınıza en kısa zamanda şimdi dualarım size çok zor durum rabbım tezden göndersin inşallah bencede sedda uğurlu geldı bize canım lısteye eklemişsin çok saol bu benım ıkıncı tedavımdı arada bı aybayramdan dolayı boş geçtı inşallah ıyı haberlerınızı alırım canım ama umutsuzluk boşunaymış buay hiç beklemedığım bişeydı hep olucam dedım gerçı adet ağrımda olmadı farklı bı ağrıydı ama şüpelenmedım bıle iğneden vucudum şaşırdı heralde dedım geçen ayda çok olmuştuya ağrım ondan beklemiyodum yanı sizınde umudunuz artsın canım mutlaka olucak rabbımın izniyle :KK34:
benim uğurumdan değildir canım (az mütevazilik yapiyim:KK1:) bence dualarımız..Rabbim ne yazarsa onu yaşıyoruz bu ay patlama olacağını bekliyorduk hepimiz birbirimize umut olduk inş. Rabbim sizlerede nasip edecek bir gün kızlarr umudunuzu kaybetmeyin :KK34:
gözün aydın seddacım artık gerisi gelır rahatsın çok şükür hadi geçmiş olsun canım
sorma ablası 1,5 aylık bizimki inş. 5,5 aylık 8 aylık dediği günleride görürüz seninkilen birlikte :KK66:

çok şukur gözun aydın canım buarada sorma ıffetten randevu aldım oldu demek gitsem neler olucaktı boşuna bekledım bukadar:KK1:
benceedeeeee:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
Valla bu iffeti hep izliyorum tecrübelerini görev bildim uyguladım ama ortada hala bişey yok :KK19::KK19: Neyi eksik yapıyoruz anlamadımki:44::44: aaa doğru ya kafamı cama sıkıştırmadım odanın pencerinden kafamı mı sıkıştırsam he tutarmı acaba:KK52::KK9: Karşıda komşularla bakışarak olucak ama millet alışmıştır nasıl olsa tvlerden bişey olmaz dimi:KK9::KK9:
:KK9::KK9::KK9:
tabı bak okısım eksık olunca olmuyo bendedım eşıme bıgece ıssız olunca arabanın camını arala ben kafamı kendı isteğımle sokarım oraya sen uğraşma boşuna bıde sen sadece gerı kalanını hallet dedım sanada tavsıye ederımkomşular bakarsa dekı nebakıyonuz çocuk için uğraşıyoz öle ıffetgıbı keyfı dııl bızımkı dersın orda olsa bayıla bayıla izlerdınız azda benı izleyın emeye saygı falan:KK1::KK1::KK1:
:KK9::KK9::KK9::KK9:
diyecek kelime bulamıyorum her ikinizede varyaaa karnım bitti midem ağrısı bu sefer gülmekten:KK9::KK9:
arkadaşlar aşılamam yapıldı çok rahat ve güzel geçti hiç korkulucak bişey yok normal jinekolojik muayne gibi birşey hiç hissetmedim bile.eşime keçiboynuzu suyu içiriyodum 1 aydır geçen sene yapılmıştı 28 milyondu o zaman sperm sayısı bugünki örnekte 52 milyon olmuş yıkandıktan sonra da 90 milyon bana enjekte edildi spermcikler hadi bakalım hayırlısı.pazartesi günü progestan fitile başlayacağım.ilişki önerdiler yine çalışmaya devam.ayrıca beni idrara sıkışıkken aldılar aşılamaya yani çok değil de biraz sıkışıktım normal karından ultrasonla takip ettiler yumurtamın çatladığını gördüm ovulasyon olmuş çok güzel dedi doktorum bunu çok merak ediyodum da gördüm çok şükür...yumurtamın kenarları beyazlaşmış içi sıvı dolmuş bu iyi bişeymiş kanülün girişini falan ekrandan gördüm hep hiç hissetmedim enjekte edilirken.işlemden sonra yarım saat yatırdılar.sonra evime geldim.yalnız sonrasında birkaç kez tuvalete çıkarken yanma oldu çok birkaç seferden sonra geçti sanırım vajina girişim hafif tahriş oldu çok az da pembelik geldi peçeteye o kadar o da geçti şuan.artık hiç korkum yok gebe kalamayadabilirim ama rahatım.herşeyin hayırlısı 14 gün sonra test.

11 ocak büyük gün
ooohhh oohhh hadi inşallaah canımm..Allah büyüktür allahım inş. nasip etsin sana..Klişe olucak ama hamilelerin duaları kabul olurmuş..Rabbim yüzünü güldürsün bebeğini yerleştirsin rahmine inş.Bu ay sendende en güzel hamileyiim çığlıkları duyarız canım amiiiinnn..Haberdar et bizi merakta bırakma :KK66:

artık görev haline gelecek birlikte olmak diye okadar korkuyorumki.eşimide üzmek istemiyorum.ama napıcam bilmiyorum.3 aydır her ay hamileymişim gibi geliyo.başım dönüyo midem bulanıyo kasıklarım göğüsüm ağrıyo sonra gelsin testler ve negatifler :KK43: yıpranıyo insan ya. bakalım bu ay ne olacak.bana neden klomen verdi acaba.serephone dahamı iyi ki. büyüsün şu yumoşlar çatlsın hayırlısıyla ve hamiş olalım hepimiz artık yaaaaaaaaaaaa

tabıkı yıpranıyo insan çaresız kalıyo artık ınan bende bıraz başım döndu sık tuvalete çıkıyodum ama artık okadar yaşadımkı yok pskolojık yada üşüttüm dedım düşünme canım nezaman olursa de gerçı boş konuşuyom anca insan bıyerden sonra salıyo ozaman oluyo son noktaya geldım yoruldum saldımkıııı oldu sizinde olucak düşünme huyundan pes edıceksınız olucak inşallah

diğer yazdıklarınızda dahil gülmekten karnım kasıldı aklım durdu bişe diemiyorum :KK9::KK9::KK9:

canım 9.güne göre iyi sanırım 13.-14. günde daha kıvamlı olacaklardır eğer çatlama iğnesi verirse dr. ve çatlamaz ise kist oluşur canım ama inş. olmasın kötü düşünme hayırlısı allahtan artıık :KK66:

benim uğurumdan değildir canım (az mütevazilik yapiyim:KK1:) bence dualarımız..Rabbim ne yazarsa onu yaşıyoruz bu ay patlama olacağını bekliyorduk hepimiz birbirimize umut olduk inş. Rabbim sizlerede nasip edecek bir gün kızlarr umudunuzu kaybetmeyin :KK34:

sorma ablası 1,5 aylık bizimki inş. 5,5 aylık 8 aylık dediği günleride görürüz seninkilen birlikte :KK66:

benceedeeeee:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

:KK9::KK9::KK9:

:KK9::KK9::KK9::KK9:
diyecek kelime bulamıyorum her ikinizede varyaaa karnım bitti midem ağrısı bu sefer gülmekten:KK9::KK9:

ooohhh oohhh hadi inşallaah canımm..Allah büyüktür allahım inş. nasip etsin sana..Klişe olucak ama hamilelerin duaları kabul olurmuş..Rabbim yüzünü güldürsün bebeğini yerleştirsin rahmine inş.Bu ay sendende en güzel hamileyiim çığlıkları duyarız canım amiiiinnn..Haberdar et bizi merakta bırakma :KK66:

mutevazıyı sevım ben gül gülde bebiş somutkan olmasın dımı ama :))))

Son düzenleme:

11 ocak büyük gün
adı hayırlısı sankı tutucak gıbı gelıyo bana kıs hadı inşallah güzel haberlerını alırız canım

cemre tbr ederim canım Rabbim kucağına almayıda nasip etsin inş...:nazar::nazar::nazar:
frendly canım benide listeye eklermisin bat 10 ocak bu ay hsg çekindim önümüzdeki ay tedaviye başlıcam inş...

selam kızlarrr cemrecim tebrik ederimm allah kucağına almayıda nasip etsinn.
şimdi sen klomen kullandın dimi?yumoşun kaç taneydi kaçıncı gün iğne oldun boyutu neydi canımm.
geçen ayki hezmimetten sonra bu ay kullanmadım ben ama belki yine düşünebilirim.

11 ocak büyük gün

hadi canım hayırlı olsun aşılaman inş. sonucunda da güzel haberler alırsınnnn.dua et bol boll.Rabbim dularımızı kabul etsin inş.....

seddda cım canım bebişinin kalp atışlarını duymuşsun çok şükür güzel haberler almışsınızz.inş. sağlıkla kucağınada alırsınn..Rabbim bizlerede göstersin inş....

incir yiyip faydasını göen varmı kızlar ya?klomenle gelişmedi.13.gün gittim 15 cm altındaydı.yarın yine gidicem.siz hiç denediniz mi incir yemeyi.off kafayı yiyecem ben hiç çocuk sahibi olamayacakmıyım :KK43:

canım ben klomen içtim bu ay sonrada hergün kontrole kadar günde 3-5 tane incir yedim bilmiyorum artık hangisinden fayda gördüm klomende olmuşturda incirde desteklemiş olabilir 2 tane yumoşum oldu biri18 biri 20 mm bakalım yarında aşılamam var . incirin faydalı olduğunu düşünüyorum:KK19:

GÜNAYYDDIINN HANIMMLAARR.. :KK66:

mutevazıyı sevım ben gül gülde bebiş somutkan olmasın dımı ama :))))
:KK1: sorma dünde çok sinirliydim şşş sinir yapma çocukta sinirli olur diyorlar :)) Bu arada aklıma gelmişken söliyimm sende bırakıp gitmee sakın bizii heee daha cinsiyetini sölicez burda beraber belirtilerimizi paylaşçaz kaçıp gitmek yok :KK66: Bu arada diyordun yaa kasıklarımda sancılar oluyor sonra aşağıya kadar vuruyor benimde ara ara öle bişe başladı canım 2 gündür yaşıyorum onuda sende erken belirti olmuş demekki bünye ile alaklıymış..
hadi canım hayırlı olsun aşılaman inş. sonucunda da güzel haberler alırsınnnn.dua et bol boll.Rabbim dularımızı kabul etsin inş.....

seddda cım canım bebişinin kalp atışlarını duymuşsun çok şükür güzel haberler almışsınızz.inş. sağlıkla kucağınada alırsınn..Rabbim bizlerede göstersin inş....
canım kalbi atıyormuş ama duyamadık daha inş. 13 ocakta duyucaz allahın izniyle..
canım ben klomen içtim bu ay sonrada hergün kontrole kadar günde 3-5 tane incir yedim bilmiyorum artık hangisinden fayda gördüm klomende olmuşturda incirde desteklemiş olabilir 2 tane yumoşum oldu biri18 biri 20 mm bakalım yarında aşılamam var . incirin faydalı olduğunu düşünüyorum:KK19:
dualarımız seninle canım inşallah 15 gün sonra sende güzel haberler verirsin bize :KK66:

Son düzenleme:
kızlar kullanıcı adım değişecek şimdidden söyliyim başvuruyu yaptım ama 3 seneçek var bakalım seçicem birini size haber veririm ben :KK34:

11 ocak büyük gün

Canım gözünaydın seni merak ettiğim için girdim siteye bugün hadii hayırlısı inşallah tutarr ve bebişimiz gelir bende merakla 11 OCAK'ı beklicemm canım kendini yormaa dinlenn...

cemre tbr ederim canım Rabbim kucağına almayıda nasip etsin inş...:nazar::nazar::nazar:
frendly canım benide listeye eklermisin bat 10 ocak bu ay hsg çekindim önümüzdeki ay tedaviye başlıcam inş...

Ekledim cnm hsgden sonra hamiş sınıfına girenlerden olursun inşallaaaaaahhhhhh.....

Aman aman kasılmasın meleğin içinde kıyamam dikkat et:21: Ama hep gülki sevimli bıcır bıcır güleç bi bebiş olsun anası gibi:KK1:

11 ocak büyük gün

Cnmmm hadi gözü aydın maşallah bak değerlerde baya güzelken aşılaman yapılmış döllenmede başarılı olmuş çok sevindim artık gerisi takdiri İlahi cnm ama inş busefer olucak cnm dualarım seninle Allah inş bu sefer yüzünü güldürür.. inş ocak ayında hamiş patlaması yaşarız inşşş:KK16:

kızlar kullanıcı adım değişecek şimdidden söyliyim başvuruyu yaptım ama 3 seneçek var bakalım seçicem birini size haber veririm ben :KK34:

Günaydın cnm da nerden çıktı yaa alışmıştık biz sedayaaa :KK20:

X