Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

yelkenlı meraba canım hasta olmussun...

kısmet gelen aylara dıyelım morel bozmayalım daha fazla...

ruya dıye bı arkadas gordum ankaralı sanırm sana yazmıs hangı doktora gıdıyo ve memnunmu???

oda bızım gıbımı zor olmus bebişş..

bunalrı sormak sıtedım bıde..

sen doktora gıttınmı yelkenlı

mrb canım aramıza hosgeldın..gecen ay bende sormustum aynı sorunu benıde cagrımıstı adetın3. gunu gel dıye..alttanmı yoksa kasıktanmı ultrosan alıcak dıyekii gıttımde kassıktan baktı..su ıcıp gırmıstım.yanı doktoruna gore desgısıyo dıyebılrızz

nası yaniiii cnm adetliyken alttan mı muayene edio:44::44::44::44::44:çok şaşırdım yanlışmı anladım

aaa benim gittiğimde güler hanımdı hatta erol bayraktara daha iyi demişlerdi fakat benim gittiğim zamanda o yurtdışındaydı.. güler hanıma ısınamadım.. hastanede devlet hastanesi gibi geldi bana.. özelde gittiğim doktor süleyman eserdağ, sanırım tedaviyle de ilgileniyordur... bende çok araştırdım ankaradaki hastaneleri.. lina kadın sağlığı merkezinede gittim ayrıntılı ultrason için, oradaki şükran hanımı çok övüyolar forumdan da biliyorsundur.. çok ilgililer ama tabii ki bunun nedeni tamamen duygusal... biz il dışından geldiğimizi falan söylemiştik yani doğumu ankarada yapıcaz falan demeden dr bize doğumuda şöyle böyle yaparız demeye başladı :))) çok ticari geldiler bana :)) fakat aklınızda bulunsun bu tür merkezler ve özel doktorlar hastanelerle anlaşmalı olduklarından doğum fiyatı oldukça düşüyor... inşallah sen ve diğer arkadaşlar da biran önce hamile kalırsınız...

cansu-26 arkadaşım hamileliğim zorlu ya da tedavili olmadı. bir yorumumu görmüş yelkenli o yüzden yazmıştı bana, bende cevap verdim. inşallah çok yakın zamanda sizlerinde hamiş çizelgelerinizi görürüz arkadaşlar.

ıyı zorlu bı surec gecırmemsısın cok s evındım ,ınsallah hamıle kalabılrıız.ama bu surecte doktorda cok onemlı ...
tam kafama gore bı doktor bulamadım ıdareten gıdıyorum bı doktora ama bu ınterfılıte ayrı bısey onun uzmalnlık alanımı bılmıyroum..
pekı senın bıze ankarada onerebılcen yerler varmı doktor ısmı falan memnun kaldın..

Ben de bugün başladım klomene 1.ayım olacak klomende...Bebişi ise 15 aydır istiyoruz. Hiçbir sorun yok doktor gebelik hızlansın diye yapalım dedi bu tedaviyi.umarım yanlış bir şey yapmıyorumdur. hiçbir sorun yok dedi normalde.bat 18 ocak...bakalım ya bebiş edeneceğim ya da kist ya da hiçbir şey): Ama hangisi hayırlısıysa o olsun diyorum.

canım inş. bu ay umutların gerçek olur allah rast getire inş. bal tarçın çörek otunu nasıl kullanıyorsun canım? .
sağol canım..ben göz kararı biraz bal tarçın ve çörek otunu karıştırıyorum..adetimin ikinci yameğe başlıyorum 12. güne kadar sabah akşam 1 tatlı kaşığı kadar yedim..ama klomende kullanınca yan etkisi olurmu bilemedim o yüzden yarım kaşık yedim..

maşallaahh maşalaaahh inş.. bu kıvalı yumoşlar tutarda canım hep beraber seviniriz hayırlısı olsun inş. ..
teşekkürler canım..umarım bu yolda seni takip ederiz:)

ooo guzel yımırta aferım sana hadı bakalım çalışın çalışın sevişin sevişin

adet olmuşsun canım..inşallah diğer aya..tablon güzel olmuş elinne sağlık..biz dersimizi çalışıyozda bebiş bunu bi türlü anlamıyo..

kızlar allah razı olsun sizden ne güzel moraller vermişsiniz bana valla bi eşim bide siz baska kimseyle dogru dürüst paylasamıyorum duygularımı..ne yapacagımı bilmiyorum..2,5 senelik evliyiz ve sadece ilk 3 ay korundum...klomen +çatlatma ignesi kullandım olmadı gecen ay..bu ay yine kullandım klomen büyütmemiş yumoşlarıben bıraktım artık tedaviyi ,cumartesi kontrolüm vardı ama gitmicem..yine kan tahlili su bu derken para para para ..beklicem kızlar..saolun tekrardan..

canım bende aynı öyle düşünüyodum ama hep araştırdım o ay ve ıkı ay sonra çok hamile kalanlar var ben bekle derım ben öyle yapıcam inşallah hemen kalırız hayırlısıyla

sorma yelkenli inşallah sen olmuşsun canım kısmetya bende yelkenlendım beklıyom ama ınan olucama emınım sankı genede rabbım bılır tabı olcaksam hemen olımkı fılmımı çektırım canıkom bu ay baya fılım çektırcekler var acaba bizim filimler nezaman vizyona girer en azından fragmanları gırsın baya komık olucana emınım herkes şeyini tutmaktan yazamıycak bidahakı ay sedde sen yazarsın bizde roman gibi okuruz artık sadece elımız şeyimizde oluca için yorum bekleme

şeker nerde çektiriyon anam ben aradım bıyerı acıbademmı ne unuttum ssk geçmiyo 390 dedı yuh dedım tüp bebek yaparım daha ıyı dımı ama bende yaptırabılırsem devlette istiyom cebım delındıya git gel iğne ilaç yol hep masrafyaaaaaa

sorma canım ne bılım doktor sormuştuya ağrın oldumu bende demiştimya yok hiç olmadı geçen çok olmuştu heralde çatlamadı güldü herdefasında aynı olmaz falan ben çatladımı dediğimde evet demişti falan fılan bu gittiğimde ben gördum kocaman ıkı yumurta turp gibiydiler hiç çatlamış gıbı dııl yanı doktor tekrar gıttığımde progestana 15 gun devam edıyozkı kıste dönmesın dıyınce düşündüm dediğim gibi demek çatlamamış yoksa nasıl kıste dönsun ama tabı ondan sonra çatladıysa bılemem bu ay yumurtam geç oluştu çünkü ağrı tuhaf bı anlık giriyo bazen sağa bazen sola adet ağrısı hiç deyıl emın oldum farklı sankı ölucem o an çimdik gibi sıkıyo benı sonra geçiyo o an baya bı dellenıyom ama nebılım kıst olmasınya bıde onunla uğraşmak zorunda kalmım hemen tüplere bakıp devam etmek istıyom böyle işte canım bugun 23.gunum ben 3 ay öncesıne kadar hep 18 de olurdum ama artık değişti 23 oldu bu ayda değişirse şaşırmam yani

Kızlar ıstanbulda hs cektırecek arkdaslarım varsa tavsıye ederım fındıkzade radyotom ınternettende bakın ıstersenız..300 tl verdım ama ınanın ne agrı ne sızı belkı 10 sn falan..cok acılı bır ıslemmıs aslında ama yontemlerı farklı burda..agrısız gercekten,hemen kalkıp evınıze gıdebılırsınız,ama tek gıtmeyın derım ne olur ne olmaz...sevgıler

teşekkürler canım..umarım bu yolda seni takip ederiz:)
:)) inşallah sizde anne olun hep beraber birbirimizi takip edelim
Ne demek canım hiç üzülme ben eşimle bile çok sık paylaşmıyordum oda daha fazla etkilenmesin diye hep burdaydım..Allah yardım ediyor gerçekten zorlu süreçte olsa ayakta tutuyor seni rabbim en kısa zamanda nasip etsin canım pes etme ama hemen yıpratmada kendini inş. bir gün olacak inş. Bu arada dr. sürekli kan tahlili almasıda tuhaf ben hiç yapmadım öle bişe hatta sadece hamile olduğumu öğrendim gittim o akşam kana baktı oda bebek için sen her gitmendemi kan aldırıyorsun??
Canımm seni ümitlendirmek istemem ama bende senin gibi düşündüm hep bu ay..Dr. çatlamadı diyince ilaç içmedim ama kiste dönermi die çok düşündüm aynı senin gibi kasıklarımda sağ sol farketmiyor sancılar giriyordu değişik acaba kistmi oldu diyordum ama bebekmiş meğersem inş. seninde öyledir canım..Umutlandırmak istemedim seni belkide psikolojiktir ağrıların kafaya taktığın için inş. bebiştirde hep beraber seviniriz canım adetine ne kadr kaldı??Üzülme canım bu ilaçlar adamı mahfediyor malesef heleki bu süreç hepsi birgün bitecek inş..Sende çığlık çığlığaa geleceksn burda hamileyiimm diyeceksin yeterki vazgeçme

Kızlaaar yaa bu ara psikolojim hiç iyi değill..Bebeğime bişey olucak korkusu içimi bir sardı atamıyorum kafamdan..Kalp atışlarını dinlemeden hatta bu düşük tehlikesi bulunan ayı atlatamadan rahat olamicam sanırım sürekli yaa bişey olursa korkusuylayım allahım sen bana yardım et..Eşimede diyorum öyl şeyler getirme aklına diyor ama elimde değil..Offf allahım sen aklıma mukayet ol sana sığındım bebeğimi sen koru rabbim...
Pardon kızlar HSG RAHIM FILMI ..hoscakalın

Ellerine sağlık emek vermişsin canımm Seninkide güzel olmuş ama eski listeye alıştık yaa şimdii bu tuhaf geldi bana bende eskiden devam etmek daha iyi olur bence alışılmışlık var çünkü Heee alışılmışın dışına çıkmakta iyi bir yerde ama eskisi daha cazip geliyor canım bana..Senin kırmızılar geldi sanırım heee Ne zaman dr. randevun cnımm??

walla kafamda raht edıorum ama olmuyor ılk catlama ıgnem ama adet oldum ve erkenden kotuyum anlıcan benımde bu ay la beraber 2 ay oldu ılk ay sadece hap kullandım catlamadı 2. ayda hap ıgne bu ayolmadı işte napıcam bılmıyorum bakalım son ekz ugrascam artık dıorum olmıcak bana bıraz taktıkler vaer neler yaptın ılıskıden sorna fln allah analı babalı buyutsun darısı absımıza

sorma canım ya her ay progesteron bıde Lh testı yaptırıyor artı muayene..5aydır gıdıyorum bu doktora..sımdı bana salı gunu dedıkı cumart gel bu testlerı yaptır eeee yumurta buyemıs etmemıs yapsam ne olur yapmasam ne olur..bu arada cuma demıyo cunkı cuma kontrolum bıtmıs oluyo cumart gıdersem kafadan bı 35 tl bayıcam yıne...neyse obur ay kendını maddı anlamdada hazırla dedı,hayırdır dedım gonaphene verıcem dedı 300tl dedı,,sımdı sen olsan ne yaparsın canım her ay parcalanıyoruz,onu bırak psıkolojım mahvoldu,eskı talya degılım artık..bende esımle konustuk 3ay denıcez tedavısız olmazsa asılama denıcem hayırlısıyla,ısallah senın gıbı anne olmayı hak ederım..varya bı bebegım olsun su hayatın altından gırer ustunden cıkarım oyle bı guc verırkı bana eskısı kadar zayıf olmam,bılıyorum...canımm Allah bebegını ısallah sana bagıslar ve hayırlısıyla dogumunu gorursun,dua edıcem senın ıcın kıyamam,korkma sakın..tutunur ısallah fasulye sana,yerııım ben onu...Allah gonlumuze gore,hayırlısını versın,hayırlı evlatlarımız olsun ısallah...optum cnm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…