Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

KIZLARR GUNAYDIN NE UYUMUSUM BEN BUGUN YUHH BANA :S
BEN HALA ADET OLMADIM AMA OLMAZKI GELSINDE GIDEYIM DR A YENIDEN BASLAYAYIM DEGIL MI AMA :KK43:
TEST NEGATIFTI YAHU YANLIS OLACAGINI SANMAM CIKMAMAIS OLMA IHTIMALI KAÇ MILYONDA BIRDIR BEN BILE BILEMEDIM :KK70:
GEL KIRMIZI GEL PİSİPİSİPİSSPİSİPİSİPİSİPİSİPİSİPİSİPİSİPİSİPİSİPİSİ:) BUGUN OLMASI LAZIM GECEN AYA GORE 17. GUNİĞNEDEN SONRA.

sedaaaa annecik naberrsin bakalım?
valla benımde adet gelmedı dahaca ama ben testımı yaptım gectı gıttı yanı. adet nıye gelmıı bende onu ıstıyorum gelssınnn nolurrr...
sabah yataktan kalkmadan bırkac kraker yıyın dıyolar ama az tabı.

o meltemmm yok mu oo meltemmmm gıcık gıttı gelmedı valla delırıyorum bunlara heee hamıle kalan gıdıyor en azından br muddet kalsaydında sonra gıtseydın arada ugrasaydın dımı yanı hem su ceeee ben hamıleyım kaç gıt olayınada uyuzum :) nedır bu bee :KK70:
napiyim canım merak ettim seni gelmemiş kırmızılar hadi bakalım hayırlısı gelmezz inş.. :KK66:Sabah kalkmadan değilde iş yerinde çubuk kraker yiyorum evde bulanmıyor işe geliyorum kurulmuş saat gibi yarım saat sonra başlıyor :))Bu rada kızz melteemmmmin günahını aldın hee..Kadıncağız mağdurr,internetsiz günler yaşıyor yazmıştı yaa nerde kaldı interneti onuda bilmiyorum ama sanırım netle ilgili sıkıntısı devam ediyor yoksa gelir :KK66:
Valla cnm buralardayım dediğim gibi sürekli sizi takip halindeyim de fırsat buldukça yazıyorum..Sorma ya dün cnm çıktı 3 kez abdest alınırmı yaa ben aldım valla:))) ilişkiden 15 dk sonra yıkandım direk boy abdestini aldım tam çıktım sıcak sıcak bişeler gelmeye başladıı..Sonra tekrar abdest aldım...Gene geldi..ve 3.olarak hemen pamuğu tıkadım napimm namaz kılıcam abdest alamıyorum:)))) Hapis ettim kuzucukları tabi giden gitmişti artık..:KK53:
Gülmicem..Gülme komşuna demişler..
:KK52::KK52: :KK37: Ben bunu bilmiyordum..Duştan sonra spermler dışarı aktığında yine cünüpmü oluyorsun canım??

canlarım cizgi belli ama cok silik belli bende yarın test yaptırmayı düşünüyorum adet olmazsam en azından kafam rahat olur dimee yaaa kocişim yeni işe gitti anca gece bildim nettin başına benim adetim gecmiş sayılıyormu şimdik 20 aralıkmıydı adet tarihim yoksam 23 aralıkmı bide onu anlaya bilsem:KK17:

canlarım cizgi belli ama cok silik belli bende yarın test yaptırmayı düşünüyorum adet olmazsam en azından kafam rahat olur dimee yaaa kocişim yeni işe gitti anca gece bildim nettin başına benim adetim gecmiş sayılıyormu şimdik 20 aralıkmıydı adet tarihim yoksam 23 aralıkmı bide onu anlaya bilsem:KK17:
canım adet tarihini sen bilirsin eğer silik 2.çizgi varsa bişeler var demektir..Bence 1-2 gün daha bekle bir kez daha test yap..Kan testide yapaiblirsin ama bekleyip sabredip bikaç gün daha sonrasında idrar testi yap derim..Bak benim 1 hafta geçmişti adeti yapmadım sabır dedim 1 hafta olsun öle yapıcam hayal kırıklığındansa inş. vardır bişeler canım ama 2.silik çizgi varsa bişeler var umutlandırmiyim senide ama meraklandım ben bile yaa :)))

bende sadece klomen+ çatlatma iğnesi oldum başka ilaç kullanmadım canım bilmiyorum ama kendimi iyi hissedemedim regl tam olmayınca bende bu ay bişey kullanmıyorum dinlenicem hele bu ay bi geçsin bakarız ondan sonra diye düşünüyorum sen ne zamandan beri tedavi görüyorsun canım?

canım benim bu ay ilk klomen+çatlatma iğnesiydi.2yumoş oldu 19mm ama iğneden tam 18gün sonra falan regl oldum.daha öncesinde tedavim yok sadece rahim filmim çekildi 2 ay önce başka da bişey yapmadım ama yinede dinleneyim bu ay diyorum.sanırım etkisi devam edermiş klomenin bir kaç ay.18aydır da bebiş istiyorum.çok şükür bi problemimiz yok ama olmadı.

seda
hala gelmedi kırmızılar ama test negatıf gelsınde baslayayım ben tedavıme yenıden.
frıendl
cımmmm canım benım adeetım gelmedı ama testımde negatıf cıktı yaaaa sen su lısteyı yenıden yayınlasana bı bızle hıc ılgılenmıyorsun bak benım adetım senın yuzunden gelmıyor ılgı ıstıyormus senden :KK70:
naz elmaz
canım sende yaptır bı kan testı rahatla bu kadar takacalksan yok takmıcam dıyosan sabırla bekle ama benım gıbı testını yaptır yoksa adetını bekle rahat rahat.

ayy sancı var sankı kasıklarımda hafıften adetım gelcek mı yoksa ne ısss :KK70::KK52::KK52::KK52::KK52:

bu hapı 2.gününden itibaren iç dedi doktor. sizce erkenmi, bazı arkadaşlar 5.günü başlamış
5 gün kullanıcam

birde ilk seferde sabah akşam 1 dedi
buda fazla gibi geldi bana..
bide kist falan oluşmasın.
endişelendim kızlar sizin bilginiz vardır bana cevap yazarsanız sevinirim.. ??????????

seda
hala gelmedi kırmızılar ama test negatıf gelsınde baslayayım ben tedavıme yenıden.
frıendl
cımmmm canım benım adeetım gelmedı ama testımde negatıf cıktı yaaaa sen su lısteyı yenıden yayınlasana bı bızle hıc ılgılenmıyorsun bak benım adetım senın yuzunden gelmıyor ılgı ıstıyormus senden :KK70:
naz elmaz
canım sende yaptır bı kan testı rahatla bu kadar takacalksan yok takmıcam dıyosan sabırla bekle ama benım gıbı testını yaptır yoksa adetını bekle rahat rahat.

ayy sancı var sankı kasıklarımda hafıften adetım gelcek mı yoksa ne ısss :KK70::KK52::KK52::KK52::KK52:

:KK52: deme yaahuuu gelmesiiiiiiiiiiinn yaa ama testte negatif çıkmış ne diyimki..Bu ay bende kesin adet olcam diodum yaa aynı senin gibi gelsede dr. gitsem die sabırsızlanıyordum ama gelen bebeiş oldu ama ben test yapmamıştım canım sen test yapmışsın ooff ne bileyim negatifse bir an önce gelsinde dr. git barii canım :KK43:

hımm haftaya tamda yılbaşından 1 gün önce diyorsun canım inş. olumlu bişeler olurda yeni yıl hediyeniz olur inş. :KK66:

:)) Çok saol canım..Darısı başına inş. :KK34:
Bana dr. kendi ağzıyla dedi bu ay bu yumurtadan hayır gelmez die ama bak allahın işi belli olmuyor canım..İnş. aşılamadan önce bu yumoş sana süpriz yaparda bizde seviniriz :KK66:

sorma yaa bir okudum okuu okuu bitiremedim ama kendi hikayemden kendim etkilendimm bu nekiiiiiiii bu nekiiii kızçeemm..Ben sana yaşadıklarımı bir anlatsamm eline çekirdek tabağı alır heyecnala çitlersin çekirdekleri :KK37::KK6:

:KK52::KK52: kaaaçççaaakkk nerdesiinn sen yaaa bir gittin piiirr gittin rihana ne olduda kayıplardasın..İnşallah rabbim bir an önce nasip eder sanada bebek sahibi olmayı canım :KK34:

:KK14: ayyy geliceklermii yanii yokmu yaniii..Off yaaa ne kadrda umutluyduk yaaa oofff bişe diemiyorum ama allahın işi belli mi olur belki kanda çıkmadı dicem umut dünyası işte olsun moral bozmak yok hsg seni bekler ozaman onuda çektir için tamamen rahatlasın canım sonra bakın çaresine yine inş. en kısa zamanda sende tadarsın bu duyguyu :KK34:
allah bağışlasın kızını..Dr. gitinmi peki düşükten sonra 1 yıldır olmuyor die ??

Sedda walla unutmamısın benı pek sevındım kıss:nazar:

a bıraz uzk durım kafam rahatlasın dedım catlama ıgnesı oldum ben bugun 16.gun oldu ıcımden bır ses yok hamıle degılsın dıor :KK43:( sne napıosn

canım adet tarihini sen bilirsin eğer silik 2.çizgi varsa bişeler var demektir..Bence 1-2 gün daha bekle bir kez daha test yap..Kan testide yapaiblirsin ama bekleyip sabredip bikaç gün daha sonrasında idrar testi yap derim..Bak benim 1 hafta geçmişti adeti yapmadım sabır dedim 1 hafta olsun öle yapıcam hayal kırıklığındansa inş. vardır bişeler canım ama 2.silik çizgi varsa bişeler var umutlandırmiyim senide ama meraklandım ben bile yaa :)))

ah ah bide ben nasıl meraklandım bir bana sor en iyisi adet falan olmazsam yarın sabaha kadar gideyim kan testi yaptırayım diyorum dr.gitmicem zaten saglık ocagına yaptırcam testi yakın bana ona göre beklerim cok sabırsızlandım ben hiç bugune kadar cizgi cıkmamıştı yaptıgım testlerde bunda silikte olsa var diyorum biryandanda kendini kandırma diyorum diyorumda diyorum yaniiii ya aklım hep karnımda agrımlarımda en azından kafam rahat olur...:KK34:

bu hapı 2.gününden itibaren iç dedi doktor. sizce erkenmi, bazı arkadaşlar 5.günü başlamış
5 gün kullanıcam

birde ilk seferde sabah akşam 1 dedi
buda fazla gibi geldi bana..
bide kist falan oluşmasın.
endişelendim kızlar sizin bilginiz vardır bana cevap yazarsanız sevinirim.. ??????????

Merhabalar hoşgeldinn..Şimdi sana ilk diyeceğim dr. tavsiyesine uyman canım aman bu 5.günde kullanıyor bende kullanıcam olmaz..Dr. 2.gnü dedi ise 2. günü..Ben 3. günü kullanmıştım mesela..Bende sabah akşam 1 tane içiyordum neden fazla geldi sana..Kist oluşması için..İlk etapta klomeni içip yumurtalarını geliştirmen lazım..Gelişen yumurtalarını çatlatma iğnesi ile çatlatırsa dr. amenna ama iğne verdiği halde yumurtaların çatlamaz ise kist olur canım..Ama korkmaz kist adetle atılıyor adetle atılmasa bile dr. ilac verir..Tabiikide inş. yumoşların çatlarda kist mist olmaz..Ama sen kulaktan dolma değil dr. tavsiyelerine uy..Eğer dr.undan memnun kalmazsan araştırır düzgün bir dr. gidersin canım :KK34:

hımm haftaya tamda yılbaşından 1 gün önce diyorsun canım inş. olumlu bişeler olurda yeni yıl hediyeniz olur inş. :KK66:

:)) Çok saol canım..Darısı başına inş. :KK34:
Bana dr. kendi ağzıyla dedi bu ay bu yumurtadan hayır gelmez die ama bak allahın işi belli olmuyor canım..İnş. aşılamadan önce bu yumoş sana süpriz yaparda bizde seviniriz :KK66:

sorma yaa bir okudum okuu okuu bitiremedim ama kendi hikayemden kendim etkilendimm bu nekiiiiiiii bu nekiiii kızçeemm..Ben sana yaşadıklarımı bir anlatsamm eline çekirdek tabağı alır heyecnala çitlersin çekirdekleri :KK37::KK6:

:KK52::KK52: kaaaçççaaakkk nerdesiinn sen yaaa bir gittin piiirr gittin rihana ne olduda kayıplardasın..İnşallah rabbim bir an önce nasip eder sanada bebek sahibi olmayı canım :KK34:

:KK14: ayyy geliceklermii yanii yokmu yaniii..Off yaaa ne kadrda umutluyduk yaaa oofff bişe diemiyorum ama allahın işi belli mi olur belki kanda çıkmadı dicem umut dünyası işte olsun moral bozmak yok hsg seni bekler ozaman onuda çektir için tamamen rahatlasın canım sonra bakın çaresine yine inş. en kısa zamanda sende tadarsın bu duyguyu :KK34:

Sedda walla unutmamısın benı pek sevındım kıss:nazar:

a bıraz uzk durım kafam rahatlasın dedım catlama ıgnesı oldum ben bugun 16.gun oldu ıcımden bır ses yok hamıle degılsın dıor :KK43:( sne napıosn
Kızz nie unutayım bir ara çıkmıyordun buralardan ilk zamanlarımdı benimde :KK34:Bir gittin noldu dedim acep hamişmi dedim ama hala devam çalışmalara belliki :KK34:
Ne yapayım canım bilmiyorum haberin varmı hamileyimm :KK61: Darısı başına inş. canımm..Uzak dursan bile canım kafadan atman önemli ..Eğer sürekli kafanı meşgul ediyorsa buraya girsende girmesende biliyorsun önemli faktör..İnşallah olur cnaım zamanı var demekki bak bende 2,5 sene bekledim..Ama çok şükür tedaviye başladığımdan 4.ayında hamile kaldım..Rabbim zamanını biliyor canım üzülme ama kaçak olma yaaa gel arada kafa dağıt canım inş. bir gün sende yaşacaksın emin ol ve ümidini hiç bir zaman kaybetme :KK34:
ah ah bide ben nasıl meraklandım bir bana sor en iyisi adet falan olmazsam yarın sabaha kadar gideyim kan testi yaptırayım diyorum dr.gitmicem zaten saglık ocagına yaptırcam testi yakın bana ona göre beklerim cok sabırsızlandım ben hiç bugune kadar cizgi cıkmamıştı yaptıgım testlerde bunda silikte olsa var diyorum biryandanda kendini kandırma diyorum diyorumda diyorum yaniiii ya aklım hep karnımda agrımlarımda en azından kafam rahat olur...:KK34:
Aynen öle canım rahatlarsın..Silik çıktı ise vardır bişeler ama iğneninde etkisi oluyormuş iğne vurulmuşmuydun vurulduysan iğneyi vurulalı kaçıncı günün??İnşallah bebiş geliyordur..:emir_bebek::KK49:

Son düzenleme:
Merhabalar hoşgeldinn..Şimdi sana ilk diyeceğim dr. tavsiyesine uyman canım aman bu 5.günde kullanıyor bende kullanıcam olmaz..Dr. 2.gnü dedi ise 2. günü..Ben 3. günü kullanmıştım mesela..Bende sabah akşam 1 tane içiyordum neden fazla geldi sana..Kist oluşması için..İlk etapta klomeni içip yumurtalarını geliştirmen lazım..Gelişen yumurtalarını çatlatma iğnesi ile çatlatırsa dr. amenna ama iğne verdiği halde yumurtaların çatlamaz ise kist olur canım..Ama korkmaz kist adetle atılıyor adetle atılmasa bile dr. ilac verir..Tabiikide inş. yumoşların çatlarda kist mist olmaz..Ama sen kulaktan dolma değil dr. tavsiyelerine uy..Eğer dr.undan memnun kalmazsan araştırır düzgün bir dr. gidersin canım :KK34:

doktor 5 gün kullanacaksın dedi bugün yarın bişey demedi
hemşire yazarken bugün dedi.

ya hemşirede biliyordur heralde...
hatta bu sabah geçti artık dedim olsun bugün öğlende iç akşamıda gece 12-1 gibi iç yarın daha düzene sokarsın dedi.
doktorum yücel karaman en iyi doktorlardan biri...
ama işte sormadım hemşirenin dediğiyle içtim burda 2.günü başlayan olmayınca şaşırdım...

doktor 5 gün kullanacaksın dedi bugün yarın bişey demedi
hemşire yazarken bugün dedi.
ya hemşirede biliyordur heralde...
hatta bu sabah geçti artık dedim olsun bugün öğlende iç akşamıda gece 12-1 gibi iç yarın daha düzene sokarsın dedi.
doktorum yücel karaman en iyi doktorlardan biri...
ama işte sormadım hemşirenin dediğiyle içtim burda 2.günü başlayan olmayınca şaşırdım...

Tamam klomeni içmeye başlayınca 5 gün içiyorsun ilacı canım :KK34:..
Hemşire bugün başla demiş yaa adetinin kaçıncı günü oluyor hemşirenin dediği gün?? Adetinin 2.günümü??

Tamam klomeni içmeye başlayınca 5 gün içiyorsun ilacı canım :KK34:..
Hemşire bugün başla demiş yaa adetinin kaçıncı günü oluyor hemşirenin dediği gün?? Adetinin 2.günümü??

evet şimdi aradım doktoru.
bugün başlıycaksın dedi.
hüsamettin bey brüksel tüp bebek merkezinde...

ARKADAŞLAR BU MERKEZ ÇOK İYİ BİRAZ PAHALI AMA DEVLET HASTANELERİ İNSANI İNSAN YERİNE KOYMUYOR...

evet şimdi aradım doktoru.
bugün başlıycaksın dedi.
hüsamettin bey brüksel tüp bebek merkezinde...

ARKADAŞLAR BU MERKEZ ÇOK İYİ BİRAZ PAHALI AMA DEVLET HASTANELERİ İNSANI İNSAN YERİNE KOYMUYOR...

tamam ozaman canım tedavin hayırlı olsun inşallah bebişin çok bekletmez seni :KK34:

Kızz nie unutayım bir ara çıkmıyordun buralardan ilk zamanlarımdı benimde :KK34:Bir gittin noldu dedim acep hamişmi dedim ama hala devam çalışmalara belliki :KK34:
Ne yapayım canım bilmiyorum haberin varmı hamileyimm :KK61: Darısı başına inş. canımm..Uzak dursan bile canım kafadan atman önemli ..Eğer sürekli kafanı meşgul ediyorsa buraya girsende girmesende biliyorsun önemli faktör..İnşallah olur cnaım zamanı var demekki bak bende 2,5 sene bekledim..Ama çok şükür tedaviye başladığımdan 4.ayında hamile kaldım..Rabbim zamanını biliyor canım üzülme ama kaçak olma yaaa gel arada kafa dağıt canım inş. bir gün sende yaşacaksın emin ol ve ümidini hiç bir zaman kaybetme :KK34:

Aynen öle canım rahatlarsın..Silik çıktı ise vardır bişeler ama iğneninde etkisi oluyormuş iğne vurulmuşmuydun vurulduysan iğneyi vurulalı kaçıncı günün??İnşallah bebiş geliyordur..:emir_bebek::KK49:

igneyi 5 aralıkta vuruldum bugun igne vuruldugum gunu sayarsak 17.gun saymazsak 16.gunnn cnm

canım test belki doğru belki yanlış en doğru sonucu kan testi ile alırsın ya iki gün bekle adetini yada git kan testi yaptır bende çatlatma iğnesi oldum 15. gün test yaptım evde negatif 18. gün adetim başladı şüphelendim çok kanamam vardı akşam test yaptım çift çizgi sonra kan testi yaptırdım negatif güvenmiyorum onun için idrar testlerine...

canım umarım bebeşin gelir bu ay, allah rast getire hadi inş.güzel haberler verirsin bize:)

çok saol canım ben şimdi gidiyorum çatlatma iğnesi vurdurmaya. hadi bakalım bismillah diyelim :44: ama içim karışık duygularla dolu

anladım canım çıkmadık candan ümit kesilmiyor ya onun gıbı var şükür sonuçta tek bir spermın peşine dusup yapıyorlar bazen bu tüp işini. heem daha kötü durumda olanlar var sperm yok menıde bazılarının onlar spermı amelıyatla aldırıyorlar. inşallah olacak uzulme.

yelkenlikız senin durumun ne? aşılama için doktora gittiğimizde olmayınca baya üzüldük ama hayırlısı olsun.. aşılama yapıldı mı? yapılacak mı? Allah isteyen herkese hayırlı sağlıklı evlatlar versin.. şu klomen hapı kafamı baya karıştırdı. inş. kist sorunu ile uğraşmam. görüşürz...

iyi akşamlar kızlar.bu ay 2. kez klomen kullandım..bugün 11. günüm ve 19,3mm bir yumurtam oluşmuş..yarın sabah çatlatma iğnesini yaptıracağım..inşallah bu ay olur..geçen ay 11. günnümde 15,5mm di..bu ay bal tarçın çörek otu kullandım..

kızlar ben gene kötüyüm 23.ne az kaldı hamılelığı geçtim kistten korkuyom resmen yumurtalığımı hissediyom şişmiş sankı ara sıra alttan bı ağrı giriyo bazende kasıklarıma sankı öluckmişim gibi az sürüyo neysekı bende olmayı beklıyomkı rahım fılmı tek ümidim o artık olucam heralde bide kist olsa fılım çektırmeme engelmidir acaba adetten hemen sonra çekılıyo dımı bide seddda sen çekılmişmiydin bı üit arıyorum yaaaaaaaaaa

Son düzenleme:
X