Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

Kızlar bu pko lu olanlar kilo vermesi gerekiyormuş ozaman bu pko denilen hastaık daha da hafifleyebiliyormuş o yuzden bnede kilo ermeye karar verdim ama bana doktorum bu pkonun gitmesi için ilaç vermedi neden acaba??

normalde gecen ay iğne ilaç kullanmadım 30 günde oldum ama iğne kullanınca 28 günde oluyorum aralık2de oldum yani ama 30una olurum diyorum iki gün erken amiiiinnn inşallah yaaa o kadar dua ediyorum ki anlatamam:KK50::KK50::44::44:
hımm haftaya tamda yılbaşından 1 gün önce diyorsun canım inş. olumlu bişeler olurda yeni yıl hediyeniz olur inş. :KK66:
yaaaa sedda89 yahu ne çok sevindim hocam yaaaa... darısı başımıza... ben arada bir uğruyorum topiğe. bu ay aşılama olucam. geçen ay olmak için gittim ama adetin ikinci günü 12 mm çapında kist var olmaz dedi. inş. bu ay kaybolmuştur. yaa bi de sanırım benim yumurtamda artık geç çatlıyor. Adetimin 13 günü yumurta kontrolü için gittiğimde, sanırım yumurtanız çatlamış dedi ama ben hiç bir şey hissetmedim. ve en büyüğü 16 mm çapında folik kist var dedi. bende doktorum sitesinden bir doktora sonuçlarımı mail yoluyla sordum . dedi ki sanırım yumurtanız çatlamamıuş 3 gün içinde çatlar yükssek ihtimalle. bugün 20. günüm. kasıklarımda ağrı var. geç çatlayan yumurtam var sanırım. ben de pek hayır gelmeyeceğini düşünüyorum ama sen umut oldun seda.....
:)) Çok saol canım..Darısı başına inş. :KK34:
Bana dr. kendi ağzıyla dedi bu ay bu yumurtadan hayır gelmez die ama bak allahın işi belli olmuyor canım..İnş. aşılamadan önce bu yumoş sana süpriz yaparda bizde seviniriz :KK66:
kız kıtap mı yazıyon ne oo oyle :KK70: ahhaahaha iyi olmus arada bır kopyala yapıştır yap mıllete umut olsun :KK66: adetımden once normlade gogsum falan hassaslasmaz :KK70: ama iğne kullandığım gecen ay adetımden bırkaç gun evvel baslamıştı taş gıbıydıler valla :KK70: bu ay yumusak ama ucları cok hassas bu seferde sısme yok ama yne bırkac gundur boyleee.
sorma yaa bir okudum okuu okuu bitiremedim ama kendi hikayemden kendim etkilendimm bu nekiiiiiiii bu nekiiii kızçeemm..Ben sana yaşadıklarımı bir anlatsamm eline çekirdek tabağı alır heyecnala çitlersin çekirdekleri :KK37::KK6:
arkadaşlar yardım edermısınız

23.11.2011 de adet oldum ve serophene kullandım 05.12.2011 de catlama ıgnesı oldum olvıtre

ıgnenın ustunden 15 gun geçtı ve bugun test yaptım ıdrar tek cızgı sılık dahı yok acaba daha adetıme var gunu gelemdıgı ıcınmı sılık fln cıkmadı genelde okuyorum ıgneden 15 16 gunlerde cıkıormus dıye duymustum meraktan bende test yaptım suna cok kotuyum acaba sansım halen avrmı ve gouglerım sıstı acıyor

doktorumda adetınden 1 gun once gel dedı gebelık testı edelım demıstı adetıme daha 26 27 28 aralarından gelmesı egrekıyor

ve 1 senedırt cocugumuz olmuyor acaba bana yardım edebılecek varmı yorumalrını beklıyorumm:KK14:
:KK52::KK52: kaaaçççaaakkk nerdesiinn sen yaaa bir gittin piiirr gittin rihana ne olduda kayıplardasın..İnşallah rabbim bir an önce nasip eder sanada bebek sahibi olmayı canım :KK34:
canlarrrrrrrr

arkadaşın baskısıyla gittim test yaptırdım sonuç malumunuz 0.05 yanı iğnenin etkisi başlarda test yaptırmamak daha iyiymiş, neyseee içim rahat reglımı beklıyorum muhtemelende yarın gelcek, hadı bakalım daha adet olmayanlara umutlarımız.
:KK14: ayyy geliceklermii yanii yokmu yaniii..Off yaaa ne kadrda umutluyduk yaaa oofff bişe diemiyorum ama allahın işi belli mi olur belki kanda çıkmadı dicem umut dünyası işte olsun moral bozmak yok hsg seni bekler ozaman onuda çektir için tamamen rahatlasın canım sonra bakın çaresine yine inş. en kısa zamanda sende tadarsın bu duyguyu :KK34:
canım 1.5 seneyi geçti 4 aydır hap tedavisi görüyorum.

benim 4 yaşında bi kızım var 1. 2010 da bi düşüğüm oldu 9 ay kadar korunduk şimdide 1 senedir korunmuyoruz ama gelen giden yok kızım heme olmuştu ilk ayda ama bu 1 senedir olmuyor
allah bağışlasın kızını..Dr. gitinmi peki düşükten sonra 1 yıldır olmuyor die ??

[
allah bağışlasın kızını..Dr. gitinmi peki düşükten sonra 1 yıldır olmuyor die ??

evet gittim hormon testlri normal çıktı yumurtlamada normal gözüküyor ya eşimde var problem oda 2 gün sonra test yaptıracak yada bende yapışıklık var onuda doktor en son rahim filmi dedi biraz zahmetli olduğu için

Kızlar bu pko lu olanlar kilo vermesi gerekiyormuş ozaman bu pko denilen hastaık daha da hafifleyebiliyormuş o yuzden bnede kilo ermeye karar verdim ama bana doktorum bu pkonun gitmesi için ilaç vermedi neden acaba??

Canım bende pko luyum pko malesef gitmez kendimi bildim bileli adetlerim düzensiz kilo olayını fazla kafana takma bana dr un biri sen bu kiloyla asla hamile kalamassın demişti ama diğer 2 dr da alakası yok tabiki verirsen iyi olur ama bire bir etkisi yok dediler diyetisyene gittim 80 den 75 düştüm ama bişe plmadı ve hamile kaldığımda 79 kiloydum o yüzden diyorum kendini fazla strese sokma..

canlarrrrrrrr

arkadaşın baskısıyla gittim test yaptırdım sonuç malumunuz 0.05 yanı iğnenin etkisi başlarda test yaptırmamak daha iyiymiş, neyseee içim rahat reglımı beklıyorum muhtemelende yarın gelcek, hadı bakalım daha adet olmayanlara umutlarımız.

ah arkadasımm :18: her işte bır hayır var dıyelım,saglık olsun.:KK39:

alemın kralıyım agaaa :KK70: valla benbım yasımda bısıy yokda esım 40 ıyı mı :KK70: hahaha valla bız genc hıssedıyozda vıcıdım ne hıssedıyor bılemedım. yok valla olmaz bn hsg cektırcem kararlıyım hahahaha :KK70:

bırakma bızı bırakma bızı sensız yaşayamayızzz bırakma bızı anla halımızden tut topic imizi gitme yalvarırım bırakma bızzıı :KK70: bu şarkıda sana gelsın ahahahah

ayyy seda bişiy diem kııı
valla göğüs uclarım pek bı hassas ne ıssss sence gecen ay adetıme yakın iğnenınde etkısı yan etkısı yanı ımıs goguslerım hassaslasmıstı ama boyle gergın fena sısmıstı bu sefer sadece meme uclarım cok hassaslatı sertlık yok hatta tersıne yımısadı sankı :KK70: olecekmıyım sedaaaa:)

vaayyyy aha bı tane daha adetı gelmeyen var kızzzz hadı bakalım gelmesın ınsallahh benımkıde gelmedı ama bende yarın olurum dıyorum gecen ay 17. gun adet olmustum ıgneden sonra bugun 16. gun heeee hee bende oyle dıyom adet olcam valla :KK70: kendımızı kandırmıs olalım ınsallahta olsakda bosverr bee aga nolcak kırmızı kırmızı gecınır gıderız.

valla dr.15.gun gel demişti bende 31.gunde oluyorum adet o yuzden bekliyorum hatta senle aynı gun igne olmuştuk 5 aralık ta bu agrılar varken hiç fırsatını kacırmaz gelirdi bu zamana kadar ama hayırlısı artık şuan hiç belirti yok 2buklum duramıyorum rahatsız ediyor arada karnım vajina bölgem agrıyor geciyor adet olcakmışım gibi bu sabah öle agrıdıki heh dedim oldum yataktan cıkasım gelmedi kırmızı görcem diye en sonunda kalktım bişi yoktu hayırlısı ben kendi gunumu bekleyeyim dime 23 aralıgı evde test için merakttan ölüyorum dogrusu allahtan ümüit kesilmez:KK49::emir_bebek::nazar:

canlarrrrrrrr

olsun arkadaşım herşeyin hayırlısı bidahaki aya artık gelir bebişimiz bende adet olcam sanırım ümidimiz bi dahaki aya :KK16:

canım 1.5 seneyi geçti 4 aydır hap tedavisi görüyorum.

ben kullanıyorum kilo vermeye yardımcı oluyor evet ilk bir hafta on gun zorlar gunde bır verdıyse dr yarım la basla gunde 2 verdıyse dr gunde 1 ıle basla ama 10 gune etkılerı geçer. yumurtlamayı duzenledıgını soyleyen var bende pko luyum hnuz hamıle kalamadım ama kılo vermeye yardım edıyor tabı dıkkat etmekde lazım. pko da genelde kullanılan ılaclar bunlar.

sağol cevap verdiğin için, günde 2 verdi doktor, benimde fazlam var kilo vermekte de zorlanıyorum pko yüzünden, umarım kilo vermeme yardımcı olur, klomenle birlikte kullandın mı? ben klomende kullanacağım adet olabilirsem

canlarrrrrrrr

canıııımmmmm canın saolsunnnn rahat ol tabi bizim gibi fakirin ekmeği umut çocuk fukarasıyız kız biz öle mal mal heveslenip duruom bende yok karnım şiş yok ağzım acı oturcam kırmızılarla görcem günümü hahahahahah:KK1::KK1::KK1::KK1::KK36::KK36::KK36:

sağol cevap verdiğin için, günde 2 verdi doktor, benimde fazlam var kilo vermekte de zorlanıyorum pko yüzünden, umarım kilo vermeme yardımcı olur, klomenle birlikte kullandın mı? ben klomende kullanacağım adet olabilirsem

ne kullanıyosun cnm glifor mu? be de sürekli glifor kullanıyorum kist olmasın diye

kızlar ya 27 aralık evlilik yıldönümüm 25 aralık adet tarihim. bu ay aşılama yaptırcama ama ne güsel olur gerek kalmasa da eşime bebişimizi hediye ediyorum sana desem....:)

Canım bende pko luyum pko malesef gitmez kendimi bildim bileli adetlerim düzensiz kilo olayını fazla kafana takma bana dr un biri sen bu kiloyla asla hamile kalamassın demişti ama diğer 2 dr da alakası yok tabiki verirsen iyi olur ama bire bir etkisi yok dediler diyetisyene gittim 80 den 75 düştüm ama bişe plmadı ve hamile kaldığımda 79 kiloydum o yüzden diyorum kendini fazla strese sokma..[/QUOTE

anladım canım cvbın için sağol hiçbir fikrim olmadığı için sorayım dedim ne güzelki sen o duyguyu tadmışsın Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin..veeee bizede o duyguyu yaşatsın inş...

kızlar bugün doktora gittim yumurtalıkları kontrol ettirmek için malesef klomenin faydası olmammıs...öbür ay kendini maddi olarak hazırla gonaphene diye bir iğne vericem dedi..fiyatı yüksekmiş herhalde...bu ilacı kullanan arkadaslarım varmı tam olarak neye faydası var:44::44:.ve fiyatı ne kadar acaba.:18::18::18:.yardımcı olursanız çok sevinirim...öptüm hepinizi:KK19::KK19::119:

haklısın saten doktoruma detınden 1 gu once dedı ama ben cok ıstıyorum hanıd edım ıgnede oldum ılk daha belkı olur okkuyorum nette benım gıbı sorunu sdece yumurta kucuklugu hamıle kaln var dıye bende umıtlenıom ama bu sefer daha cok umıtlendım ozmn uzmıyem dımı kendımı belkı daha yoktur ıdarar guven olamz tabıkıde ama sılıkdemı cıkmaz :KK43:(

canım ıdrar testlerı bızım ıcın cok zararlı cunku gecıken adette ıse yarıyor bız hep adt olmadan yapmak ıstıyoruz çok dusuk bı ıhtımal cıkması uzme kendını adetını bekle gecsın bırkacgun ancak sen kan tahlılınıde yaptır sonra pozıtıf desınler bgıt gonul rahatlıgıyla bır test al 2 cızgı cıksın rahatla :KK70: ben yapcam :KK70:

Kızlaarrrr muhabbet almış başını gidiyo bakıyorumdaaaa bilemiyorum yaniii neyseeeeeeeeee:KK1: maşallah diyeyimmmmmm:KK33::KK34:

sende katıl kuzuu:)

evet canım vermemız gerekıyor cabalıyoruz bakalım. valla kılon cok gelmedıyse genelde vermıyorlar ben 80 ın ustundeydım dr verdı bunu hamıle kalana kadar kullan dedı seker ılacını.

hımm haftaya tamda yılbaşından 1 gün önce diyorsun canım inş. olumlu bişeler olurda yeni yıl hediyeniz olur inş. :KK66:

:)) Çok saol canım..Darısı başına inş. :KK34:
Bana dr. kendi ağzıyla dedi bu ay bu yumurtadan hayır gelmez die ama bak allahın işi belli olmuyor canım..İnş. aşılamadan önce bu yumoş sana süpriz yaparda bizde seviniriz :KK66:

sorma yaa bir okudum okuu okuu bitiremedim ama kendi hikayemden kendim etkilendimm bu nekiiiiiiii bu nekiiii kızçeemm..Ben sana yaşadıklarımı bir anlatsamm eline çekirdek tabağı alır heyecnala çitlersin çekirdekleri :KK37::KK6:

:KK52::KK52: kaaaçççaaakkk nerdesiinn sen yaaa bir gittin piiirr gittin rihana ne olduda kayıplardasın..İnşallah rabbim bir an önce nasip eder sanada bebek sahibi olmayı canım :KK34:

:KK14: ayyy geliceklermii yanii yokmu yaniii..Off yaaa ne kadrda umutluyduk yaaa oofff bişe diemiyorum ama allahın işi belli mi olur belki kanda çıkmadı dicem umut dünyası işte olsun moral bozmak yok hsg seni bekler ozaman onuda çektir için tamamen rahatlasın canım sonra bakın çaresine yine inş. en kısa zamanda sende tadarsın bu duyguyu :KK34:

inşalah canım tatmak ıstıyoruz kısmet olursa.

ah arkadasımm :18: her işte bır hayır var dıyelım,saglık olsun.:KK39:

vardır hayır canım ya valla beklıcez bakalım bıraz daha .

kızlar bi sredir giremedim nete nbrsiniz? nazelmas_41 senden nbr naaptın?

ıyıyızde sen neden yoksun ortalıkta:)

valla dr.15.gun gel demişti bende 31.gunde oluyorum adet o yuzden bekliyorum hatta senle aynı gun igne olmuştuk 5 aralık ta bu agrılar varken hiç fırsatını kacırmaz gelirdi bu zamana kadar ama hayırlısı artık şuan hiç belirti yok 2buklum duramıyorum rahatsız ediyor arada karnım vajina bölgem agrıyor geciyor adet olcakmışım gibi bu sabah öle agrıdıki heh dedim oldum yataktan cıkasım gelmedi kırmızı görcem diye en sonunda kalktım bişi yoktu hayırlısı ben kendi gunumu bekleyeyim dime 23 aralıgı evde test için merakttan ölüyorum dogrusu allahtan ümüit kesilmez:KK49::emir_bebek::nazar:

evet aynı gundu senın kırmızın gelmesın ınsallah canım ben olmadım ama bugun yarın olurum. kendı gununu bekle sen bencede evde test ıcın erken zaten adet gunu gecmelı.

olsun arkadaşım herşeyin hayırlısı bidahaki aya artık gelir bebişimiz bende adet olcam sanırım ümidimiz bi dahaki aya :KK16:

aylar cabuk gecsınde hangı aysa gelsın ama dımı yanı:)

evet kullandım klomenle bı sorun yaratmaz. adet olamıyorsan gecıktıyse duphaston kullanabılırsın gecıktıyse adetın 5 gun sabah aksam ıcıyorsun sonra bırakıyorsun bırkac gune olursun.

canıııımmmmm canın saolsunnnn rahat ol tabi bizim gibi fakirin ekmeği umut çocuk fukarasıyız kız biz öle mal mal heveslenip duruom bende yok karnım şiş yok ağzım acı oturcam kırmızılarla görcem günümü hahahahahah:KK1::KK1::KK1::KK1::KK36::KK36::KK36:

hevesli ağlak :KK70: hahaha valla uzulmıuyoz ısın kaşarı olduk ıyıce hafta ıcınde attım ben stresı cok zorlanmadım bugun :)

kızlar ya 27 aralık evlilik yıldönümüm 25 aralık adet tarihim. bu ay aşılama yaptırcama ama ne güsel olur gerek kalmasa da eşime bebişimizi hediye ediyorum sana desem....:)

inşallah hediyen gelir inşallaahhhh. amin.

kızlar bugün doktora gittim yumurtalıkları kontrol ettirmek için malesef klomenin faydası olmammıs...öbür ay kendini maddi olarak hazırla gonaphene diye bir iğne vericem dedi..fiyatı yüksekmiş herhalde...bu ilacı kullanan arkadaslarım varmı tam olarak neye faydası var:44::44:.ve fiyatı ne kadar acaba.:18::18::18:.yardımcı olursanız çok sevinirim...öptüm hepinizi:KK19::KK19::119:

allaa allaa hemen iğneye geçiyor banada klomenın faydası olmadı bende gunde 3 e kadar cıktım ama sonrakı ay femara verdı dr um prosedurde çok kullanılmasada kullanılmaya baslanmıs femara dıye bır ılac gunde 1 bıle kullanmadım toplamda 5 gunde 3.5 ilaç kullandım yumurtamı gelıstırıyor. ıgneler çok pahalı canım ama çokk daha etkılı karsılayabılıyorsan baslayın her gun vurulan ılaclar bunlar 5 gun yada daha fazla ve ılacların tek paketı 250-300 tl cıvarında. gonal f iğnenin adı gonaphene iğne mı tama bilemedim ama bana hap gibi geldi ama dr unun dediği ilaç sanırım gonal f bekıde yanılıyorum ay kafam karısıtı :KK70:

yelkenli napıosun cnm sessiz sedasız bakim:)

kız okuyodum:) sen nappoıyon.

yelkenlikız cnm benimde kafaam okadar çoook karıstı cnm:KK37::KK37::KK37:doktorda 300 tl gibi bi rakam söyledi,,,bilmiyorum çook masraf yapmaya basladık.zorlucak bizi farkındayım:18::18:sen asılama denedinmi hiç ,ben beklesemmi biraz 2 yıldır olmuyor bizim:emir_bebek: Allah sabır versin bana ve hepinize...:KK54:

X