Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

ah şu veled bı olsa tek yapamam o olursa patlatırım tabı neden olmasın canım senın patlatmak istediğin birileri varsa göster hazır patlatmışken onlarıda aradan çıkarım

slmlar en son listeyi gördüğümde 198deydi 3 yeni hamişimiz olmuş çok tbr ederim Rabbim sağlıcakla kucağınıza almayı nasip etsin inş...

BENİMDE KALKMIO ELİM KOLUM VALLA ama su progestandan içtim bugün yine başladım içince sarhosum ilk defa bi ilaç bana yan etki yapıo çok ilginç kalksam bayılcam öle kötü oluom tam vücut alısıo adet oluom inşallah bu ay olmucam bırakmıcam:26:bugün bi rüya gördümçok ilginçti ikiz bi çocuklar varmış 3-4 yaslarında erkek eşime diyorumki bak bunun biri muhammet biri mehmet aynı peygamberimiz gibi yasıcaklar çok mübarekler diorum böle monitör gibi bi yerden izlioduk bi sıçradım uyandım sabah ezanı okuo kalktım bi güzel dua ettim hayır olur inşallah ama çok tatlılardı içime sokasım geldi(

Ayyy ne güzel bir rüyaymış o öyle hayır olsun :) İnşallah gerçek olur :) Progestanı ne için içiyosun canım. Düşük tehlikesi için miydi karıştırıyo olabilirim tabi...

ah şu veled bı olsa tek yapamam o olursa patlatırım tabı neden olmasın canım senın patlatmak istediğin birileri varsa göster hazır patlatmışken onlarıda aradan çıkarım
yok canım ama olursa ilk sana sölerim
slmlar en son listeyi gördüğümde 198deydi 3 yeni hamişimiz olmuş çok tbr ederim Rabbim sağlıcakla kucağınıza almayı nasip etsin inş...
çok saol canım darısı tüüm isteyenlerin başına
hayır olsun canım inş. ne mübarek bir rüya aslında peygamber efendimizi anımsamışsın.. bir gün oda olacak..Rabbim belki malum etti sana hayırlısıy ile bebeğin seninle olur inş.

amin cnm inşallah bende çok etkilendim rüyadannn hayıra yordum ama

Ayyy ne güzel bir rüyaymış o öyle hayır olsun :) İnşallah gerçek olur :) Progestanı ne için içiyosun canım. Düşük tehlikesi için miydi karıştırıyo olabilirim tabi...

İnşallah cnm,hayır olur rüyam,evet cnm hem rahimi kalınlastırıp bebeğin tutunmasını sağlıomuş hemde düşük tehlikesini önlüomuş.günde 3 defa içiorum.

selammmm kızlarrrr

eşimin gelmesi yakın ama bi girip arkadaşa bakip çıkım dedim

amanın az önce bı arkadasımdan hamılelık haberı aldım test yapmış pozıtıfff darısı senınde basına dedi:) amin dedim bende çok sevindim valla bizede nasip etsin hayırlısıyla inşallah Rabbim.

bende 20 sini bekliyorum ama bugun agrılarım başladı adet olcakmışım gibi hayırlısı artık

bende yok dahaca bişiy erken ama 5 gun önceden değil mi?

bağırmayım mı neeeeedeennnn beeeeeeeeeee hahahaha valla bende bilmiyom evde bi başıma oturuyom yuvarlanıyom hatta bazen kendı kendıme esprı yapacak kıvama gelıyom dejarj olmak çinde kk yı kullanıyorum hahahaha sizde alet oluyosunuz işte bana

canım benim adetim 22 kasımdı iğneyi 5 aralıkta vurdurdum adet siklusuna göre değişiyor gelişme zamanına göre yumurtannın falan benım sıklus bu sekılde seyrettı iğneyle senınkısı nasıl olur bır ayın gecmesı lazımkı bilesin.

benide 30 aralığa eklermisiniz :)dörtdörtlük olalım:)

ahanda dörtlediler varmı beşleyennnn

evetya ne bağırıyon gel şöle karşılıklı içelim illada istiyosan hemm hamıle kaldıkta bırakmadıkmı bende azalttım daha kalmadan kalsam uretımınıde durdurcam görersiniz:)

gızz benı dellendırme benım yasadığım havayıda kırletıyon zaten kızarım beeeeeeeeeeeeee atmosfere pis duman salıyonuz eşim bıraktı ya hepiniz bırakırsınız merak etmeyın istersenız olur benımkısı 15 senedır 1 paket bazen fazlasını içiyordu.

valley duyumum şudur 2 lt süt kaynat dök bi leğene kovaya ne uyugunsa sonra hemen soyun altını uzerıne oturuver aman ıcıne çökme yanar pupun buharına dıkkat et sut adamı yakaaarr hacııııı :) buharına oturuyorsun yarım saat kadar ılıyıncada içine otur bırazda ole bekle sılın su dokundurma sonra git herifi becer :) yada tersi ne diyim mumkunsede gece kalkma bacaklarını dık yarım saat sonra herıf gıyındırsın bı zahmet senı kıvrıl yat çok patırdama gecelerı sabaha kadar yımırtayla spermler haşır neşir olsun:)
inşallah canım valla benıde korkuttu ama daha ıkıncı kez oluyor bir oncekı 2 sene evveldi hatta 2.5 sene

anasonlu cay ıcır yada rakı

vaay çok guzel bir ruya hayır olsun inşallah dusunmekten ne hallere gelıyoruz canım ya.

Ben doktorumu değiştiricem en sonunda ya

hadı bakalım elletttık hepsine kendımızı zaten deüğiştir sende :) umarım en yakın zamanda uygun dr unu bulursun.

KIZLAR HERİF GELDİ ŞİMDİLİK KAPATMACA YEMEK HAZIRLICAM HEPİNİZİ MUAHHH

gecmış olsun canım, tualettle pek yanar o dert olunca da.
bugun belırtı var gari, bıraz renk gelıyor.yarın tam olurum. ya doktoun telı var da arasam da ne dıcek kı aynı benım yaptıgımı yapacaktı.neyse gelenler geldı sonunda

crımsoncum artık adet ol yanı leke basladıysa gelır sukur. doğrusun drr lar ne dıcek bızde bılıypozz

canm slm. yani adetine 5 gün mü var. valla moralini bozmak istemm ama bnde öle yaptrdım negatif çıkmıştı yani büyük ihtimal doğrudur ama yinede umudunu kesme geç döllenme olmuş olabilir:26:

bende kendimi negatif die şartlandırdım pozitif olursa sürpriz olsun bari:))

biz kadınlar birşeyi istedim mi olsun isteriz hemen olsun isteriz hemen oracıkta olsun isteriz, elimizde olmayan nedenlerden olmuyorsa istediğimiz krizlere gireriz bazen ağlama bazen yeme bazen bağırıp çağırma ama istediğimiz zor olduysada öyle bir insan oluruz ki sanki melekkkkk :)

yakında teyze olcam yenıden diyebilirim arkadaşlar ablam var çocuklu ama uzakta başka şehirde oturuyor kız kardesı olmayan bır arkadasım hamıle bugun aldım haberını aynı şehirdeyiz teyze oluyosun dedi ahahaha yaa ben zaten başka bişiy olamam çok güzel teyze olurum

benim de işyerinde aynı katta 3 tane hamile arkadaşım var hepsiyle hemen hemen aynı zamanda başladık ama onlar neredeyse doğuracaklar, Allah sağlık sıhhat versin bebeklerine ama bazen çok ağır geliyor bu durum

Hesaplıyorum da doktor kontrolu yurtta nobetcı oldugum gune denk gelebılır :18: o kadar gun bekledı gelmek ıcın tam ne zamanla çakıştı yahu

canım adet tarıhının 2.3.4. en gec 5. gıdebılırsın yumurta taıbıde kez a o kadar gune bağlı degıl sorun etme bence

angel valla zor canım ne diyim ablamla arkadaşım oldu şimdi benimde kıskanmak değilde daha cok dua edesım gelıyor rabbım bizede ver dıye :S

öle oluyor cnm insanın zoruna gidio ha kıskançlık fesatlıktan deil bizim çok ugrastımızdan kaynaklanıo.benimde iş yerinde herkesin yeni bebeği oldu ikizi olan tekizi olan en sonunda çaycı kadında 14yıl aradan sonra tekrar hamile kaldı kazara:)herkes sıra sende dio ama amin demekten başka elden bişe gelmio işte rabbim büyük

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…