Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

evet beklemek çok zoorrr ama bu kadar belırtı olmasa gene yaptırmazdım ya :) neyse umut edcez devam adetı görene kadar. ben iğne günüyle beraber 5 gun çalışma yaptım dr gunaşırı dedi ama yok ben boyle yaptım sevdığım dr oyle ıstıyordu cunku 3-7 gun arasında yerleşme kanaması olabılıyormus canoım dr sıtesınde okudum. gecıkmeyı beklemek en guzelı ama dayanabılırsek

canımm inşallah sendende o güzel haberi alırız bu ay patlamamı olucak ne benı lısteye ekleyın hamıle haberı alıcaksınız dedım ekledınızmı kısss

sedanın guzel haberı sayesınde uzulmedım bıle hos umıt devam edıyor bızde ben dedim bee senı eklersek bir kısmımız yukarı lısteye cıkarız dıye hahahaha basladık ıste

seda bu cemre deliiii:) aynı ben hahahaha
senın yerınde olsam ben herşeye gulmek ne demek kuşumuz cık dese ona bıle katıla katıla gulerım :))) osursam onada gulerım hahaha:)

klomen başladım bugün günde iki tane aynı anda iç dedi ne olur yan etkileri neler söylermisiniz kullanıp hamile kalan varmı? hamile kalma olasılıgım ne?

yan etkısı çok abartılacak bı durum yok hamıle kalma olasılığı tabı ver esınde sende bı problem olmasada verır dr bunu ıhtımalı arttırmak ıcın bugun aldık haberı daha seda hamıle şükürler olsun.

sıra bende olsun noluurrrr noooooooooooooooooluurrrr :))) ınsallah canım 20 benım bt daha erken olanlar var aşağıdaki uğrasanlar listesinde kımse kalmasın bu ay emı hepimiz hamıle lıstesıne gecelım vallaaaa adam ıncırı alırdı ıcıne dısına bakmadan korkudan hepopsını yerdı dukkanın anahtarınıda sana verır kaçardı heralde hahaha

sıranın en oonune koyun benı nolllurrr valllaa çook ıstıyorummm ders çalışmama bıle engel ıstegı o akdar yanı kpsss sınavımın ırzına gececek bu ıstek :) yatsın artık bu gecede bızım ıcın :) bas harlerımızı gorse yıne yeter

inşallah canım ya 8 gun çabucak gecsin.
ooooo rahım benım bıldığım gebelık olusması durumlarında kalınlasıyor yanı hadı ınsallah guzel haber versın dr un.

sedda kıs busene kıs senesı ama senınkı sankı erkek gibi geçiyo içimden aslan burcu olucak

muneccım oldun ayol noluyor sana ıcıne ne kactı senn :))) bana ne doğuyor hamıle degılım dahaca ama

aslan koc balık tavşan kirpi :) burcunu napcan senın cücüğün öpsün seni emiiii:)))

bekliyoruz senıı heyecanla ne anlatıyor bakalım dr ceğizin :)

inşallah canım ya 8 gun çabucak gecsin.
ooooo rahım benım bıldığım gebelık olusması durumlarında kalınlasıyor yanı hadı ınsallah guzel haber versın dr un.

cnm aradı doktorum 1.47 çıkmış sonucum negatif yani...adet olmazsan cumartesi tekrar gel dedi...hayırlıs artık...

çok teşekkür ederim tatlım.inşallah güzel haberlerle dönersin doktordan.

kızlar slmlar canlarım nasılsınız hayırlı haberler varmı görüşmeyeli.bnde bugün çatlatma iğnemi oldum hayırlısı bakalım bu ay tutar inşallah.benm kini koldan yaptılar ya ben göbekten yada kalçadan biliodum bi sakıncası olurmu acep

Ayyy ne guzeeeel ,hayırlı olsun canım.Tebrık ederımmm.darısı bızlere

hangisini vurdurdun pregylmı ne o kalçadan yapılıyo da ovitrelle o göbekten yapılıyomuş benım geçen ay koldan yaptı ama genede döllenme oldu sıkıntı olcanı sanmıyon zaten aynı şey oluyo bu ay dedım koldan dıılmı yok göbekten dedı kadın hastanede yaptırdım hemen

ovitrelle canım koldan yaptı bana. bakalım inş olur bu ay.bu iğneeden kaç gün sonra çıkıo ki testte .:26:

ovitrelle canım koldan yaptı bana. bakalım inş olur bu ay.bu iğneeden kaç gün sonra çıkıo ki testte .:26:

tamam geçen ay banada onu koldan yaptı merak etme canım bende döllenme oldu yanı sıkıntı olmaz valla aslında kesın sonuç adetten 6 gun geçince bende iğnenın etkıdı 17 gun sürdü gerçi belkı döllenmenın etkısıdır ama adetıme ıkıgun kala artık göğüs ağrısı falan kalmamıştı anladım hastalancamı adetın 6 gün geçikince kesın sonuç olur diğer şekılde boşuna ümitlenmiş olabılırsın beklemek ıyısı

benim reglimin5. günü haftaya pazartesi gel dedi çokmu geç? cuma ilaç biticek regl12. günü oluyo cuma dr izinliymiş pazartesi gel dedi ve
uterus retrovert normal boyutlarda normal görünümlü
endometrium 4mm
sag overde 7mm tek folikül mevcut
sol overde 5 kadar en büyüygü 14mm çapında folikülller mevcut muş :)
klomen verdi günde iki tane aynı anda iç hergün aynı saatte dedi 5gün sonra bitticek uma yani cuma yokum pazartesi gel dedi bi yorum yapn ne olur

selam kızlar ben hala memleketteyim o yüzden giremiyorum nete..bu ay bu nedenle kullanamadım klomenn.hayırlısı buymuş demekkii.
gecmişin hepsini okudum güzel yorumlarınız için sagolun kızlarr..sabrediyorum hormon testlerimde normal cıktı dün gittimm buradaki hastaneye ..herseyin bir vakti saati var işte..
sedacım sende hamileymişsin gözün aydın..Allahh tamamına erdirsinn inşallahh canım coooooookkkk sevindimm ..

mrb arkadaslar bugun dra gıttım kontrole gonal f kullanıyorum ben bu ay gecen gıttıgımde yumurtalarım vardı 13 14 mm buyuklugunde kucuk yumurtalarda var dedı 2 gun daha kulllan ılcı gel dedı gıttım bugun yumurtaların sayısı cok fazlalasmıs buyuk 3
yumurtada gerılemıs kuculmus bırer mm kuculmus dr 2 gun daha dozu artırıp kullanlım ılacı dedı tup bebek merkezını aradı danıstı 2 gun sora eger o buyuklerde ılerleme olursa yumurta toplama yapacaklar olmazsa gene yapacaklar ne olacak bılmıorum ama tup bebege dogru gıdıorum sanırım napım sızce bı akıl verın kafam cok karısık burası neresı ben kımım ben var tanımıor kımse yardım edıııınn

ben bugün dr a gittim 27 mm yumurtan var dedi otrivelle miydi o iğneden yazdı ilk defa olucam bu iğneyi.27 mm çok büyük değilmi* bu yumurta ile gebe kalınır mı* serophene kullanmıştım ben 4 gün

canım sen ılaç tedavısı gördünmü bide tüplerine bakıldımı eğer bunlar yapıldıysa tabıkı şansını dene ama önce aşılama yapsaydın benım arkadaş yaptı tuttu olmassa tabıkı tüp bebek napalım yeterkı olsun takma kafana biliuozkı çok şükür herhalukarda tüp bebek yapma şansımız varbu arada ben kımım diye sormuşsun canım sölim sen selocansın hatırlasana siteye falan giriyoduk ben cemre sedda var melteemmmmde vardı onu hatırlamaman normal bu senınle alakalı bişe dııl o bayadır yok özledık kendısını duyrulur cansu var yelkenlı kız var ben varım madurlarız yanı eminim şimdi istemedende olsa hatırlamışsındır:)))

Son düzenleme:
deliiki ne deliiii :)) sende ondan aşağı kalır değilsin ama yelkenlimm iki çatlak iyi buldunuz birbirinizi valla:13:

Ayyy ne guzeeeel ,hayırlı olsun canım.Tebrık ederımmm.darısı bızlere
çok teşekkür ederim canım darısı hepinizin başına inş.
canım hayırlısı olsun hakkında üzülme sakın testlerin normal çıkmış bak sevin hatta..Rabbim vereceği günü biliyor bak 2 senedir bekliyorduk 4 aydır tedavi gördüm çok şükür rabbime hamileyim..İnşallah darısı başına canım çok saol
ben bugün dr a gittim 27 mm yumurtan var dedi otrivelle miydi o iğneden yazdı ilk defa olucam bu iğneyi.27 mm çok büyük değilmi* bu yumurta ile gebe kalınır mı* serophene kullanmıştım ben 4 gün
Canım ben 22,8 mm ile hamile kaldım..Ama yumoşun çatlasa bile tutmayabiliyor onu ragbim biliyor çünkü benim bir yumurtamı ovitrelle ile çatlattık olmadı sonraki ay oldu herşey yolunda gitse bile olmayabilir canım stres yapma inş. herşey olacağına varıyor

Kıızlarr dr. gittim dün akşam..Hamileyyiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimmmmmmmmmmmmmm Bilmiyorum neler hissediyorum nasıl bir duygu anlatamam fındık kurdum ordaydı 15 gün sonra kalp atışları için gidicez çok şükür rabbime..Dr. bir sorun yok dedi..Kahve ,Kola,Sigara,Etli Çiğ Köfte , Çiğ Et bulunan tüm ürünler yasak..Canın çok kola isterse 1 bardak fazlası yok dedi..Dr. benden çok sevindi Gözünüzaydın diyince eşimle beni görmeniz lazımdı ama mide ağrım var bu sabah mide ağrısı ile uyandım bir haftadır bir ağrı vardı ama bu sabah daha şiddetli oldu kasıklarımdaki sancılarda devam ediyor göğüslerimde hala hassas...İnşallah burda olduğum sürede sizlerinde güzel haberlerini alırım kızlar yaa

günaydın herkese,

doktordan geliyorum 19 mm olmuş yumurtalar yarın öğlen ovitrele verdi. perşembe günü çok önemliymiş. Moralim çok bozuk dünden beri içimdeki skıntıyı atabilmiş değilim. Oluruna bırakmak istiyorum olmuyor. Bu yumurtalarla hamile kalınır mı ki. Rahim kalınlığını ve yumurtaları ölçtükten sonra solda iki yumurta çok güzel büyümüş dedi. Rahim kalınlığıda idealmiş. Ama ben hala kendime gelmiş değilim... Bugünede çok şükür yinede...

Canım benimm kafaya çok takmamız gerektiğini hep söylüyoruz biliyoruz..Rabbim bir gün nasip edecek buna inan..Yumoşun maşallah iyi büyümüş inş. tutar bu ayı canım ama bu psikolojiden çıkarsan çok iyi olur biliyorum elinde değil bende yaşadım çünkü rabbim yüzünü güldürür inşallah canım

İnşallah sedacım ya nedeni de yok büyük ihtimalle bilinçaltımın umutsuzluğundan. Neyse boşver sen üzme kendini bunlarla bebiş nasıl keseyi gördünüz dimi akşam :) Ayy kimseye söyleme nazar değmesin.. Maşallah :)

:)ay cemrecım valla sastım kaldım ben evlılıgımde 4. yıla gırdım bır yıldır bebek ıstıyoruz 4 aydır dra gıdıorum 2 kez serophene kullandım olmadı rahım fılmı cekıldı tek tup tıkalı cıktı bu ayda drum ıgnelere gecelım dedı gonalf basladık ama benım yumurtalar fazla uyarılmıs cok fazla yumurta olusmus kucuk kucuk bı suru en buyugu 13 14 mm aslında tedavının daha basında gıbıyım ama drum bu yumurtaları buyutebılırsek tup bebek merkezınde toplatalım dedı cnk bu ılcları kullanmak sakıncalı aslında bıraz dedı ımkanınız varsa tup bebek yaptıralım dedı 2 gun daha devam ıgnelere ama buyumucek sankı benım yumurtalar cnk bırı bı oncekı ultrasona gore kuculmus bıle kafam karısık yanı nıe bole oluokı sızı tanımazmıyım kız delı ama dun ne oluyoruz dedım hop dıe tup bebege gecınce kafam karıstı ıyce yok anacım ıgenelerde ıse yaramadı sanırım bende ne olcaksa hıc bılemırum bugunde yapcam yarın gıdecem bakalım hayırlısı kız sedda89 hamıleymıs nasıl sevındım sankı tanıyormuscasına darsı basımıza olur ıns canım

canım ınan cok sevındım dun moralım cok bozuktu ama senın haberını gorunce ınana cok sevındım oncekı msjlarında hep umutsuz olmucak bu ay falan yazmısn sora bı baktım ınanamadım canım allah tamamına erdırsın ıns gusel saglıklı bı gebelık gecırırsın tatlım darısı basımıza:)kendıne dıkkat et

kalınır ıns canım nıe umutsuzlıuga gırıosun hersey yolunda boyutu cok ıyı yumurtalarının hıc moralını bozma ıgneneı yaptır calısmalara basla at ıcındekı sıkıntıyı bebısın gelecek ıns bebısın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…