Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

ay sen cok yaşa güldürdün beni bende evlendigimde hiç korunmadım ama olmadı spermanlar azmış megersem degerlendiremedik.

yok canm ilişki serbest oluyo

ay sen cok yaşa güldürdün beni bende evlendigimde hiç korunmadım ama olmadı spermanlar azmış megersem degerlendiremedik.

gül tabi dert sıkıntı atıyoruz işte ama öyle napimmm yeni evlenenlerin hamile haberlerine şaşırmayın yaniii niye bizede olmuyor demeyin :)

hahahaaha hayyy hiç güleceğimdi yoktu kız doğru sölüyon valla ye iç seviş başka işimiz mi var bebek için herşeye değer demii
ama hergün sperm kalitesi düşüyo gün aşırı yapsak olmaz mı :)) kesin tutacağını bilsem saat başı yaparım kız ama olmuyo kii

gül tabi dert sıkıntı atıyoruz işte ama öyle napimmm yeni evlenenlerin hamile haberlerine şaşırmayın yaniii niye bizede olmuyor demeyin :)

yaş kaçki öle söylüyorsun gerci cicim ayından sonra azalıyor ama valla ben cicim ayımdan sonra falan hep cocuk için ugraştıgım için tadını bile cıkartamadım

denemeden bilemen ki :))) ama bunu yapabileccek koca lazım yuklemeyı alabılecek fındık fıstık bal pekmez lokum cezerye :) ay derken bile midem kalktı :) ilk zamanlarda düşünmüyoduk bebek eşim korundu bılseydık korunmazdık bizde:))

yaş kaçki öle söylüyorsun gerci cicim ayından sonra azalıyor ama valla ben cicim ayımdan sonra falan hep cocuk için ugraştıgım için tadını bile cıkartamadım

boşver çocuğu de işe başlarken herife gel seninle maç yapalım falan olmaz mı :))

beniöm yaş 28 eşim 40 cicim ayı değil o adamın birikmişliği var onu atacak dışarı

koca varda o kadar enerji varmı bilememmm artık:)) fındık ceviz aldım bir sürü yediriyom ara ara. bakalım bu ay olur inş eğer olmazsa
aşırı bi doping yüklemesi yapacam bnmkine :))) ahh bnde ya bilseydim böle olcak hiç korunmazdım hatta bi kere yanlşlıkla korunurken
hata oldu ertesi gün hapı içmiştim çocuk olmasın die

hee bnmde işte ya yumurtaya baktı gelişmemiş ertesi gün tekrar gel dedi bi baktı ki aaa yumurta yok çatlamış :)

şte o gelişmemiş dediği an ben yıkılıyorum bana da pazartesi öyle dedi ama çarşamba da 4 yumurta var dedi... allah inşallah bu ay nasip eder....

iyi akşamlar kızlarrrrrrrrrrrrr..bugün malum doktordaydım sag yumoş 16mm sol ona nazaran daha küçük dedi :18:mm olarak söylemedi bende sormadım..pazar ovitrelle vurul dedi..pazartesi salı ilişki dedi.ama ben pazar da yapmayı düşünüyorum öyle yapıp hamile kalan bi arkadasım var.. o hafta4-5günarka arkaya olsa spermlerde bi kalitesizlik olurmu acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…