Klomen ovitrelle

Klomen ovitrelle ile gebe kalanlar

• Ankete Katılan
    8
Eki Görüntüle 3168427
19 kasımda vuruldum çatlatma iğnemi sizce var mı 9-10 günlerdeki testlerim
Canım test yapma bence şimdi 14.gune kadar bekle evet testinin siliklesmesi gerekirken koyulasmis ama emin ol öğrendikten sonra zamanın geçmesi daha zor sürekli sağlıklı gebelik mi diye kan vericeksin sonra kese göründü mu kalp atisi var mı şimdi ki aklım olsa testi regl döneminden 10 gün sonra yapardım bir de erken gebelik testleri yanıltıcı oluyor normal kaset test al

Canım döngünün 8 gunuyse normal çünkü günde 2mm büyüyor yumurta çatlatma iğnesi de 18mm 22mm arası vuruluyor en ideali 19 20 mm dir zaten her doktor farklı bakıyor demek ki mesela benim doktorum klomeni kullanmaya başladığım günden çatlatma ignesini vuruna kadar ilişkiyi yasakladı çatlatma ignesini ertesi günü önerdi ilk defa bende uyguladığını öğrendim burda

Peki yumurtan kaç mm iken çatlatma iğnesi oldun?

11. Gün normal gebelik testi yaptım negatife dönmüş olmadımı yani

Canım seni merak ettim naptın

canım emar gibi yukardan çekiliyor neden korkuyorsunuz bu kadar anlamadım
Mr ile hiç alakası yok bence defalarca mr çekildim hiç ağrı sızı yoktu ama rahim filmi çok ayrı. Kiminin acı eşiği yüksek oluyor çektirebiliyor benim acı eşiğim çok düşük

Mr ile hiç alakası yok bence defalarca mr çekildim hiç ağrı sızı yoktu ama rahim filmi çok ayrı. Kiminin acı eşiği yüksek oluyor çektirebiliyor benim acı eşiğim çok düşük
3kere çektirdim canım içeri verilen sıvı yakıyor bir tek onun dışında dayanılmayacak bir acısı yok ki,benimde çok düşüktür .

Canım seni merak ettim naptın
Dün hafif kanamam oldu, kahverengi. Doktorum muayeneye çağırdı. Kan verdirtti değerim pazartesi 39,33 salı günüde 55,58 oldu bir gün içinde. Kanama içinde progestan verdi. Şimdi iki güne bir kan verip değerlerime bakacağım, 1000 olunca gel dedi bakalım

Yazışmaları güzel bir haber okumak için merakla okuyup takip ediyorum bugün bana da 1 hafta oldu ama testler başından beri negatif çıkıyor Buda garip bir durum zaman asla geçmiyor sanki duruyor böyle durumlar da belirti falan anlamaya çalışıyorum ama tık yok pozitifi görene kadar beklemek dert bthcg değerininin düzgün yükselip yükselmediğini beklemek bir dert keseyi görmek bir dert kalp atışını duymak bambaşka bir dert dert dediğime bakmayın kafamıza taktığınızdan böyle adlandırıyoruz fakat hepimiz biliyoruz ki bunların hepsi mucize ve bizlerde mucize yaşamak için sabrediyoruz inşallah Rabbim hepimize bu mucizeyi bu ay birdahaki ay yani en kısa sürede yaşatır çok zor bir bekleyiş sabrın sonu hepimiz için hayr olsun..
24 Kasım -1 Aralık test tarihimi de 8 Aralık olarak belirledim 14. Gün çünkü daha önceki kalbi duran bebeğimde öyle öğrenmiştim umarım sağlıklı bir şekilde ben ve burda dileyen herkes hamiş olur

Salı akşamı benimde kanamam oldu kırmızı renk kendi doktorum çalışmadığı için devlette kadın acile gittim iğne vurup dusurelim boş gebelik dediler istemedim sabah kendi doktoruma gittim anlattım bebek kesede nasıl gormemisler dedi kanamanın sebebide bilinmiyor anlicaginiz sakın devlet Hastanesi'ne gitmeyin ozellikle acile stajerler calisiyor

Evet gerçekten sabretmekten başka çaremiz yok rabbim herkesin gönlüne göre versin inşallah

12. Gün idrar negatif. Pozitife dönmez sanırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…