Klomen ovitrelle

Klomen ovitrelle ile gebe kalanlar

• Ankete Katılan
    8
Çok geçmiş olsun canım, bendeki kanama değildi, lekelenme ve kahverengi. Ve evet kesinlikle bende devlet hastanesini tavsiye etmiyorum. Ha milletimiz çağresizlikten gidiyor ama imkanınız varsa kesin özele gidin. Ama her özelde iyi değil. Yani iyi bir doktora denk gelmek gerekir

Çok şükür kanamam durdu herşey yolunda bu arada bebeğin tutunma aşamasında nohut hasla ye bende aşırı yararı oldu kesen çok güzel bir yere tutunmuş sende dene

Çok şükür kanamam durdu herşey yolunda bu arada bebeğin tutunma aşamasında nohut hasla ye bende aşırı yararı oldu kesen çok güzel bir yere tutunmuş sende dene
Kızlar, şu değerlerime bakarmısınız? Rakamların yanındaki bu mlU/ml ve bu lU-L ne anlama geliyor

Eklentiler

• 27C59113-4FF7-4722-84F0-0C037B40C464.jpeg
    86,5 KB · Görüntüleme: 33
Arkadaşlar merhaba. Ben bu ay tedaviye başlıyorum. Geçen ay rahim filmi çekildi. Bu ay da âdetin 2. Ya da 3. Günü ilaç tedavisi başlayacak. Klomen verip iğne vuracakmış. Sizlere sorum kaç gün ilaç kullanılıyor? Birde ilaç verdikten sonra kaç kere kontrole çağrılıyor ?

Merhaba benim çatlatma iğnesinin 9. günü test yaptım negatif çizgi falan yok. 9. Günde iğnenin etkisi tamamen geçer mi????

Ben klomen’i 5gün boyunca sabah öğlen akşam olacak şekilde kullandım. Yani 15 hap. 1,5 paket. Daha sonra muaneye gidip yumurtaya baktı büyüklüğüne vs 07.11. Ovitrelle iğnesi oldum

Ben klomen’i 5gün boyunca sabah öğlen akşam olacak şekilde kullandım. Yani 15 hap. 1,5 paket. Daha sonra muaneye gidip yumurtaya baktı büyüklüğüne vs 07.11. Ovitrelle iğnesi oldum
Peki 5 gün ilaç kullandıktan sonra kaç kere kontrole gittiniz? Muayene de yumurta büyüklüğüne bakıp hemen iğne mi vurdu

Peki 5 gün ilaç kullandıktan sonra kaç kere kontrole gittiniz? Muayene de yumurta büyüklüğüne bakıp hemen iğne mi vurdu
İlacı kullanırken kontrole gitmedim. 07.11. Gel demişti o zamanda zaten ilac kullanımı bitmişti.
Büyüklüğüne bakıp iğneyi yazdı ve o günde vurdurdum iğneyi sağlık ocağında hemen.
5gün kullandığım için muaneye kontrole gitmeye gerek yoktu zaten süre az olduğu için

Merhaba arkadaşlar sonuçlarınız ne oldu benim bugün 5 i yani 11. Günümdü testim artık negatif sıfırlanmış regl ağrıları da başladı tutmadı sanırım ama yine de 3 gün boyunca dayanamayıp test yaparım gibi geliyor varsa geri pozitife dönmesi lazım öncekinde öyle olmuştu ama bunda pek belirtim yok hamile kaldığımda iğnenin ilk 2 günü çatlama ağrısı yaşamıştım 5/7 gün arasında kramplar yaşamıştım yerleşmeydi muhtemelen son günlerde regl ağrısı bunda sadece çatlama ve son günler regl ağrısını yaşıyorum

Ben kendimden anlatayım, herkeste farklılık gösteriyor ama bu durumlar.
Ben iğne olduktan sonra 13.-14.15. Gün testler yaptım idrar testinde neredeyse ikinci çizgi yok denilecek kadardı. Çok umutsuzdum.
Sizde biliyorsunuzdur önce kanda sonra idrarda çıkıyor, benim kan değerim 55iken idrar testi yaptım onda bile koyu bir çizgi yoktu. Şimdi değerim 750 henüz test yapmadım.
O yüzden size tavsiyem, bekleyin ve kan testi verin.
Biliyorum beklemesi zor, bende iki güne bi idrar testi yapıyordum evde

Kuzum adete kala 399 çıktı sence çok mu yüksek çoğul gebelikmidir

Kuzum adete kala 399 çıktı sence çok mu yüksek çoğul gebelikmidir
Değere göre kesin çoğul denilmesi çok yanlış, çoğul gebelik olup olmadığı anca ultrasonda belli olur. Bazılarında değer hızlı yükselip sonra normal devam ediyor, bazılarında ise az yükselip normal seyrine devam ediyor. Önemli olan tabii değerinin düşmemesi, düştüğünde kimyasal gebelik diyorlar çoğunlukla okuduğumuz değer iki güne bir iki katlaması gerek, ama bir çok sağlıklı gebelikler varmış değerin iki katına çıkmadığı. O sebepten doktor kontrolu şart

Kuzum 1aralikta kan testi verdim yarım ilk kontrole gidicem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…