Klomen ovitrelle

Klomen ovitrelle ile gebe kalanlar

• Ankete Katılan
    8
İğnenin etkisi değildir canim artık baya geçmiş aradan inşallah sağlıklı bir gebeliktir 🙏 bende keseyi gördüm ama kesen 1 hafta büyük gözüküyor doktor ikiz olabilir dedi
Ayy bu arada.. sizede hayırlı olsun inşallah 🥳
Bende ikiz istiyorum.. bir seferde kurtulurum hahah 😂 aman sağlıklı olsun da..

Bugün tekrardan kan verdim, değerim 26,14’den 39,33’e yükselmiş. Kendi doktorumu aradım, cuma günü çağırdı kan vereceğim gekrar ve muayene edecek 🥹🥹♥️ hayırlısı inşallah 🥹

Kizlar merhaba klomen kullandım 5 gün ve 2 Kasım'da ovitrelle çatlatma iğnesi oldum klomen ve ovitrelle iğneyle ilk deneme de gebe kalan var mı nasıl belirtileriniz oldu
Merhaba bende bu ay klomene basladim. Kontrole kacinci gun gittiniz ve kac mm olmustu yumurtalariniz beni bilgilendirirseniz cok sevinirim😊

Merhaba canım adetimin 11.gunu gittim 19 mm olmuştu hemen çatlatma iğnesi vurdurdu
Benim adetimin 2. Gun baslatti, 8. Gun yani dün kontrole gittim 14 mmdi en buyugu doktorda iyi yada kotu diye bisey demedi birkac gun sonra tekrar gel dedi. Acaba erken basladigim icin ilaca ondan mi sizinki kdr buyumedi? 22 mm olmasi lazim dedi bana sizinkini 19 mmde catlatmis 🤔

46FB9A35-78E4-4B2B-A5F1-AEC1D81773FE.jpeg

19 kasımda vuruldum çatlatma iğnemi sizce var mı 9-10 günlerdeki testlerim

Olabil
Eki Görüntüle 3168427
19 kasımda vuruldum çatlatma iğnemi sizce var mı 9-10 günlerdeki testlerim
Olabilr bence . İğnenin etkisi gün gün azalıyor eğer gebelik olmasaydı düne göre daha silik olması lazımdı . Sizin koyulaşmış . 14 . Güne kadar bekleyip testi tekrarlayın. Bende bu gün iğne oldum doktorum 14. 15. Gün test yap dedi

Olabil

Olabilr bence . İğnenin etkisi gün gün azalıyor eğer gebelik olmasaydı düne göre daha silik olması lazımdı . Sizin koyulaşmış . 14 . Güne kadar bekleyip testi tekrarlayın. Bende bu gün iğne oldum doktorum 14. 15. Gün test yap dedi
İnşallah bende sizin gibi düşünüyorum

X