Klomen ovitrelle

Klomen ovitrelle ile gebe kalanlar

• Ankete Katılan
    8
Merhaba iğneden 12 gün sonra kan testi verdim 4.49 çıktı.2 gün sonra yani bugün yine kan testi verdim 2.8 çıktı gebelik yok anlamına geliyor değil mi ? Bugün Adet olmam gerekiyordu henüz olmadım.

Merhaba iğneden 12 gün sonra kan testi verdim 4.49 çıktı.2 gün sonra yani bugün yine kan testi verdim 2.8 çıktı gebelik yok anlamına geliyor değil mi ? Bugün Adet olmam gerekiyordu henüz olmadım.
Değerin düşmeyip katlanması gerekiyor diyorlar ama siz zaten erken yaptırmışsınız testi. Bir de iğne adeti geciktirmiyor normalde 1-2 gün öne bile çeker dedi doktorum bana. Bi kaç gün daha bekleyin adet olmasanız tekrar yaptırın. Hatta benim doktorum 5 gün geçsin dedi adetin

Değerin düşmeyip katlanması gerekiyor diyorlar ama siz zaten erken yaptırmışsınız testi. Bir de iğne adeti geciktirmiyor normalde 1-2 gün öne bile çeker dedi doktorum bana. Bi kaç gün daha bekleyin adet olmasanız tekrar yaptırın. Hatta benim doktorum 5 gün geçsin dedi adetin
Evet keşke yaptırmasaydım Çoktan ümitsizliğe kapıldım negatif diye zaten…Bazı kişiler de geciktiriyor demiş iğne ne alaka anlamadım.Bekleyelim bakalım

Evet keşke yaptırmasaydım Çoktan ümitsizliğe kapıldım negatif diye zaten…Bazı kişiler de geciktiriyor demiş iğne ne alaka anlamadım.Bekleyelim bakalım
Bi de çatlatma iğnesinin 14-15. Günü adet olunur diyor doktorlar da. Kaçıncı günü sizin iğnenin

Merhabalar bende de 1 haftadır göğüs ağrısı var pazar günü çok şiddetlenmişti ağladım o derece uçları kaşınıyor ve aşırı hassastı salı günü sabah peçeteye pembe bi leke geldi regl oldum sandım normalde günüm perşembe bugün yani doktorumu aradım oda 2-3 gün takip etmemi sonra kan testi vermemi söyledi Salı günü 2-3 defa sadece peçeteye geldi aynı şekilde pembe leke bugün aşırı yol yürüdüm ve araba çok sarstı ped te olacak şekilde yine sadece pembe akıntım oldu ilk defa pembe bi renk görüyorum ve hasta mıyım yoksa yerleşme mi bilemedim eğer tutmadıysa 3. Gün ilaca başlamam lazım ama olsa bile idrarda çıkmaz dediler Şuan çıkmadı da kanda çıkar mı sizce varsa eğer bu arada yorulduğum için sanırsam rahim kısmında ağrı da var pkos hastayım artık o kadar çok korkuyorum ki herşeyden

X