Klomen ovitrelle

Klomen ovitrelle ile gebe kalanlar

• Ankete Katılan
    8
Dr bana sadece klomen verecek, çatlatma iğnesi olmayacak. Klomen ile olmazsa yumurta takibi yapacakmis
Canım normalde banada sadece klomen dedi dongumun 11 günü gittiğimde yumurtam 19 mm olmuştu erken olgunlaştığı için çatlatma iğnesi verdi daha fazla büyür catlamazsa kiste dönüşür işimizi sansa bırakmayalım dedi

Kizlar birde bugün doktoruma gösterdim değerimi 16.gun kan tahlili verdim sonuç bu dedim bana iğnenin etkisi olabilir hala dedi kafam karıştı iğnenin etkisi genelde 12.gun son buluyo diye biliyorum

Canım normalde banada sadece klomen dedi dongumun 11 günü gittiğimde yumurtam 19 mm olmuştu erken olgunlaştığı için çatlatma iğnesi verdi daha fazla büyür catlamazsa kiste dönüşür işimizi sansa bırakmayalım dedi
Anladım canım.
İnşallah kısmet olur hamilelik.
Eşim sprem testi de verecek artık.
6 aydır sebepsiz olmuyor cunku

Rica ederim canim sormak istediginz bir şey varsa sorabilirsiniz
Ne kadar iyisin canım benim ilk bebeğimi kaybettim nisanda bidaha kalamadim gittim özel doktora bana yumurtalık iyi dedi büyüp büyümedigine bakmak için klomen verdi icdim bir hafta sürdü gittim salı günü catlatma ignesi verdi evde vurdum gobekden Çarşamba sabah saat 10 ilişki olacak dedi cumarteside aynı pazartesi bu gunler çok önemli dedi kuzum sence tutarmi

Ne kadar iyisin canım benim ilk bebeğimi kaybettim nisanda bidaha kalamadim gittim özel doktora bana yumurtalık iyi dedi büyüp büyümedigine bakmak için klomen verdi icdim bir hafta sürdü gittim salı günü catlatma ignesi verdi evde vurdum gobekden Çarşamba sabah saat 10 ilişki olacak dedi cumarteside aynı pazartesi bu gunler çok önemli dedi kuzum sence tutarmi
Eğer eşinde sorun yoksa tutar canım seninde benim gibi olmuş benimde yumurtlama sorunum yoktu sana tavsiyem nohutu hasla ye birde
Avakoda tüket bebeğin tutunmasına yardımcı oluyor

Eğer eşinde sorun yoksa tutar canım seninde benim gibi olmuş benimde yumurtlama sorunum yoktu sana tavsiyem nohutu hasla ye birde
Avakoda tüket bebeğin tutunmasına yardımcı oluyor
Esimde test verdi kuzum temiz çıktı birde çoğul gebelik oluyormuş kuzum doktor bana hiç öyle bir bilgi açıklama yapmadi

X