Klomen-ovitrelle prolaktin yüksekliği yumurta takibi ve mutlu son

Kızlar merhaba pko var bende adetlerim düzenli hormonlarımda bir sorun çıkmadı yumurta takibi yaptı doktor 14. Gün yumurtam 20 mm e ulaşınca catlatma iğnesi oldum ve tutmadı bugün adet oldum doktorum pazartesi gel dedi şimdi nasıl bir tedavi uygular acaba bileniniz varmı

İlk ayda tutacak diye bişey yok her doktor farklı yollar izliyor eşinden tahlil isteyebilir,çatlatma iğnesini tekrar deneyebilir,aşılamaya geçebilir yaşınız gençse bekleyelim diyebilir

İlk ayda tutacak diye bişey yok her doktor farklı yollar izliyor eşinden tahlil isteyebilir,çatlatma iğnesini tekrar deneyebilir,aşılamaya geçebilir yaşınız gençse bekleyelim diyebilir
Allah kucağınıza almayı nasip etsin.Bu ay benim de 3. Çatlatma deneyişim hepsinde çatl. İğnesi yapıldı ama bu ay ilk defa 2 yumurta oluştu sol yumurtalıkta.Çatlatma iğnesi olalı da 4 gün n oldu.2 yumurtanın şansı olur mu acaba

Mrb ekinyaprak benimde prolaktin sorunum var doktor hamile kalana kadar.dostinex kullanmamı istedi..yumurta takibiyle hamile.kalabilirmiyim acaba..hiç yumurta takibi yaptırmadim ben acaba denesem mi birkaç ay

Mrb ekinyaprak benimde prolaktin sorunum var doktor hamile kalana kadar.dostinex kullanmamı istedi..yumurta takibiyle hamile.kalabilirmiyim acaba..hiç yumurta takibi yaptırmadim ben acaba denesem mi birkaç ay
Dostinex kullanıyorsanız ve başka sorununuz yoksa zaten kısa sürede sonuç alırsınız ama süreci hızlandırmak için tabiki yumurta takibi yapılabilir

Dostinex kullanıyorsanız ve başka sorununuz yoksa zaten kısa sürede sonuç alırsınız ama süreci hızlandırmak için tabiki yumurta takibi yapılabilir
Teşekkür ederim başka sorun yok şükür..Bugün randevum vardır adetim 3 gün gecikti rahim kalinligi 9.4 beta 1.65 çıktı..Bu değeri ilk kez gördüm normalde bende 1.20 çıkar hep..akintim hala var acaba yükselir mi doktora daha göstermedim sonucu

Kızlar merhaba 3 buçuk yıllık evliyim yaklaşık 1 buçuk yıldır bebek istiyorum 5. Ayda gittim hiç bir problem yoktu sonra 1 yıl olunca tekar gittim adetliyken pko var dedi fakat benim adetlerim filan çok düzenli hormon testi yaptı herşey normal çıktı sadece prolaktin 33 çıktı sonra yumurta takibi yaptı yumurtam kendiliğinden oluştu catlatma iğnesi oldum hamile kalamadım 3 hafta önce de rahim filmi çekindim tuplerim açık çıktı. Fakat beni düşündüren şey şu prolaktin in yüksek olması her gidişimde prolaktin 33 çıkmıştı hocam bu da gebeliğe engelmis diyorum doktor da o kadar yüksek değil bu yükseklik gebeliğe engel oluşturmaz diyor ama nette okuyorum az da yüksek olsa herkes ilaç kullanmış benim de ilaç kullanmam gerekiyor mu

Kızlar merhaba 3 buçuk yıllık evliyim yaklaşık 1 buçuk yıldır bebek istiyorum 5. Ayda gittim hiç bir problem yoktu sonra 1 yıl olunca tekar gittim adetliyken pko var dedi fakat benim adetlerim filan çok düzenli hormon testi yaptı herşey normal çıktı sadece prolaktin 33 çıktı sonra yumurta takibi yaptı yumurtam kendiliğinden oluştu catlatma iğnesi oldum hamile kalamadım 3 hafta önce de rahim filmi çekindim tuplerim açık çıktı. Fakat beni düşündüren şey şu prolaktin in yüksek olması her gidişimde prolaktin 33 çıkmıştı hocam bu da gebeliğe engelmis diyorum doktor da o kadar yüksek değil bu yükseklik gebeliğe engel oluşturmaz diyor ama nette okuyorum az da yüksek olsa herkes ilaç kullanmış benim de ilaç kullanmam gerekiyor mu
Benim bildiğim rahim filmi en son aşamada çekilir çünkü zararlı ayrıca prolaktin de bence yüksek başka bir doktora görünseniz daha iyi olur bence

Zaten doktor da en son aşama olarak çekti ama inatla prolaktin için ilaç vermiyor bu ay da gidicem olmazsa değiştircem

Zaten doktor da en son aşama olarak çekti ama inatla prolaktin için ilaç vermiyor bu ay da gidicem olmazsa değiştircem
Benim 44 tü ve prolaktin düşürmeden hamile kalamadım ve kalamamamın sebebiydi bildiğim kadarıyla 20 ve üzeri anormal değer kabul edilir ve ilaç verilmesi gerekir doktorun bunu önemsememesi bana çok saçma geldi

Can'ım Prolaktin ilacı vermek zorunda yüksekse çok.Bana da verdi doktor ama yumurtlama zamanları bıraktım adet olunca devam ettim inş etkilememiştir.

Arkadaşlar size bir şey soracağım prolaktin hormonu yükselince beta hcg pozitif sonuç verir mi yani prolaktine bağlı olarak mı beta hcg yüksek çıkıyor

X