klomen kullanıp hamile kalanlar

umarımmmmm oyledır yaaaaa valla yoruldum artık ... ama negatıfı gordum ya umutlarım tukendı .. kımıde dıyor kı erken baktın kararsızım

Bugün iğnenin kaçıncı günü
16.gunu ıgne gunuyle bırlıkte ... doktorumla konustum progestan kullanıyorsun bugun son gunun bu ılactan sonra 3-4 gun ıcınde adet olmazsan hamılesındır testı umursama dedı ve kızdı nedne test yaptın dıe .. :)

İşte insan dayanamıyor kii her ay diyorum bu ay adet gününe kadar test yapmak yok diye ama olmuyor dayanamıyorum 😅 ben de bu sabah test yaptm negatif çıktı adetime 4 gün kaldı bakalm nasibimizde varsa olur 🌺🙏🏻🥰

İşte insan dayanamıyor kii her ay diyorum bu ay adet gününe kadar test yapmak yok diye ama olmuyor dayanamıyorum 😅 ben de bu sabah test yaptm negatif çıktı adetime 4 gün kaldı bakalm nasibimizde varsa olur 🌺🙏🏻🥰
adet gectıkten sonra yapın dıyolar hele catlatma ıgnesı vurulduysan adetı 2 gun gecıcek kan yaptırcaksın dıyolar benımde hıc umıdım yok kloman bıle aldım 2 kez baslıycam dıye :)

Bence de öyle olması lazım ama burda adet geçmeden yapıp öğrenenler var ya bilmiyorum ki bakalm hakkımızda hayırlısı canm pazartesi öğreniriz ikimiz de 🥰

TAMAM benım umıdım yok ınsallah senden guzel haberler gelır :)
Benim de ümidim yok kız testler negatif çıkıyor zaten belirti de yok geçen ay da böyle olmuştu. Bakalm bu ay yine klomen mı verecek

Benim de ümidim yok kız testler negatif çıkıyor zaten belirti de yok geçen ay da böyle olmuştu. Bakalm bu ay yine klomen mı verehıcbır neden yokken olmamas

Benim de ümidim yok kız testler negatif çıkıyor zaten belirti de yok geçen ay da böyle olmuştu. Bakalm bu ay yine klomen mı verecek
hastanelerde gecıyor ömrüm valla pes edecek gbıyım ınsanın yeterrrr dıyesı gelıyor ... hayırlısı olsun ınsallah dur bakalım bı vaktı zamanı vardır ..

hastanelerde gecıyor ömrüm valla pes edecek gbıyım ınsanın yeterrrr dıyesı gelıyor ... hayırlısı olsun ınsallah dur bakalım bı vaktı zamanı vardır ..
Vardır elbet Allah büyük bize de nasip olur inşallah

Herkese selamlar, umarım hepimiz güzel haberler alırız. Bende ilk defa klomen ve çatlama iğnesi oldum 9 gün oluyor, geçen ay rahim filmi çekindim tüpler kapalı mı diye görmek istedi doktorum ama bir sorun çıkmadı.. bir senedir deniyoruz hem ben hem eşimde bir sorun yok sebebsiz şekilde olmadı. Doktorum adet tarihinde olsan da olmasan da gel dedi kontrole. Sabırsızlıkla bekliyorum, birkaç gün sonra test yapsam mı?

bugün çatlatma iğnesi olalı 12. günüm ve erken gebelik testim negatif çıktı. bu şekilde olup sonra pozitife dönen var mı? adetime 3 gün var ama adet belirtileri de başladı sarı renkte de akıntım var

X