Klomen kullanıp hamile kalanlar ya da kullanmaya devam edenler

Merhabalar arkadaşlar, bende bir buçuk yıllık evliyim ve adet düzensizliği gibi bir problemim var. Şu ana kadar hep adetim düzene girsin diye dr. lar tarafından koruyucu ilaçlar kullandım. Ama hala düzene girmedi. Bu ay artık bebek sahibi olabilmek için klomen kullanmaya başladım. Klomen kullandıktan sonra dr gittim fakat yumurtalarım 4 mm kadar oluşmuşlar. Dr'umda 4 ay kullanıcaksın ve 4 ay sonunda yumurtaların 18 mm ulaşır dedi. Hamile kalanları okudukça moralim düzeliyor. Bizim yapıcağımız şey 4 ay beklemek. Allah isteyen herkese versin.

slm zaten yumurtalık için klomen en etkılı cozum uzulme olsunda bebeğin 4 ay once 4 ay sonra farketmez stres yapma yeterlı canım allah hepımıze sağlıklı bebişler nasıp etsın canım:teytey::içelim:

Teşekkür ederim canım,

Eslemciğim sende son durum nedir adetin gecikmişti herhalde bebiş yok mu? Tabiki bebek olsunda 4 ay önce yada sonra fark etmez ben strese girmiyorum. Sadece dr yap dediklerini yapıyorum. Allahtan hayırlısını istiyorum elbet onunda bir bildiği vardır değil mi? Rabbim hepimize hayırlısını versin.

yok canım ben klomen ve pregyln kullandım bu ay sonucu beklıyorum adetım gecmeden test yaptırmayı dusunmuyorum hayal kırıklıgı yasamak ıstemıyorum canım 13 unde adet olmam gerekıyor hayırlısı olsun hepımız ıcın

Eslemciğim hayırlısı olsun canım bencede adetin bi geciksin öyle yap testi. Umarım sonucu istediğin gibi olur canım. Sende oluruna bırak stres yapma canım. Benim eşimde bir yıl yurt dışında görev yapıcak bizim durumumuz daha kötü. Tedavi görüyorum dört ay sonra yumurtalarım olgunlaşıcak ama ben kocamı görebilicek miyim acaba? Neyse bizim durumumuz dram ve komedi yani. Onun için stresli değilim fazla:1hug:

canım ben daha once hamıle kaldım ama 1 sene once 8 aylık erken doğumdan kaybettım bebeğimi ustelık kocam askerdeydı 3 ay oldu gelelı

canım allah buyuk ınsallah esın gıtmeden hamıle kalırsın bebeğin olursa daha cabuk gecer zaman esın askere gudeceğinde bende bu dusunce ıle ıstedım bebek ama onuda kaybettım zaten ama hayırlısı

selam canım bende kullandım günde 2 kez atıyodum bide çatlatma iğnesi kullanıyodum ve 2 ay kullandım ve hamile kaldım ama 8 haftalıkken kalp atımı görülmedi ve kürtaj oldum şimdi yine başladım ama tedaviye cevap vermedi.bu ay doktorum iğneye başlayacak.sen moralini iyi tut inşallah olur...

slm sersoz canım sende moralını yuksek tut ınsallah olur karamsar olma sakın boylesı daha hayırlıdır belkı gercekten uzuldum umarım guzel haberler verırsın bızlere

Canım ya ikinizde (eslem ve sersöz) büyük acı yaşamışsınız geçmiş olsun. Umarım ikinizde bu ay iyi haberler alırsınız. İyi haberler alınca buraya yazın ve bu siteyi bırakmayın olur mu? :) Hepimizin birbirimize ihtiyacı var moral olarak.
Ben bişey daha merak ediyorum. Benim adetim düzensiz olduğu için bu kullandığımız ilaç sayesinde adet olurmuyum acaba? Yoksa eskisi gibi gecikir mi? Bilginiz varsa lütfen yazarmısınız?

bebıs belkı gecıkme olur ben bu ay kullandıgım ıcın daha bılmıyorum ama bazılarında oluyor gecıkme sendede olursa sakın hemen hamıleyım dıye umutlenme husrana uğrarsan yıkılırsın canım bu sıteyı bırakmayı dusunmuyorum sızın gıbı arkadaslarım olduktan sonra

Ben Birşey Soracambu Ay Klomeni Ilk Defa Kullandim 6 Gün Var Adetime Ama Heran Hasta Olacakmişim Gibi Belirtileri Var Ve Yaklaşik 2 Gündür Böyle

Eslemciğim yok canım hamile kalamam ben daha 4 ay kadar. Dr gidicemde adet olunca onun için merak ettim cekirmi diye. .

Son düzenleyen: Moderatör:
arkadaşlar lütfen cevap yazın daha 6 gün var adetime ama belimde hafif sancılar yanlarımda ağrıyo ara sıra yani gebelik yine mi yok acaba her an hasta olucakmışım gibi

olwes selam canım sen psıkolojık olarak boyle hıssedıyorsundur belkı stres yapma canım adetın gecıkırse gıt doktora soguk algınlığıda yapar onları umarım hamılesındır

selam bayanlar bende serophene kullanıyorum.2 ay ganophene kullandım.bu ay serophene geçtim.5 gün kullanıcam ilaç bittikten 4 gün sonra iğne ve 1 gün sonra ilişki.3 aydır aynı şeyi yapıyoruz ama olmadı.umudumu yitirmiyorum en azından yumurtlamam var.ya hiç olmasaydı.bide moral çok önemli doktorum dediki böyle üzüldüğüne ileride güleceksin önemli bi sorun değil demişti.eğer bu ayda olmazsa rahim filmi çekilecek:
umarım isteyen herkes bebek sahibi olur.
Şeniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…