Klomen kullanıp hamile kalanlar ya da kullanmaya devam edenler

slm arzu umıtsızlığe kapılma canım ınsallah olur hepımızın

insallah olur ilk ayda olmayıpta sonradan olan cok az arkadaslar benım ılk ayım sabırsızlıkla beklıyprum ayın 13 unu insallah guzel haberler verırız bırbırımıze

bebıs nerlerdesın sen artık hıc mesaj yazmaz oldun klava:

Selam Eslemciğim

Ya kusura bakma valla hep aklımda ama bir türlü fırsat bulupta giremedim siteye
Dün misafirlerim vardı konu komşu geldi onlara hazırlık falan derken gitmeleri akşamı buldu akşamda misaifirim vardı onun için bir fırsat bulamadım valla.
Bugünde Bursaya çarşıya çıktık arkadaşla bu günde ancak girmem bu saati buldu ama yarın sitedeyim ve msn de müsaiit olursan konuşuruz.
öptüm bye:1rolleyes:

Tamam canım gördüm ben şimdi de msn deyim ama sen müsaitmisin bilmiyorum. Eşim maça gitti de bende takılıyorum işte

merhaba arkadaşlar bende iki ay önce klomen kullandım günde iki kez içtim fakat yumurtlama olmadı.bu durumda olan arkadaşlar var mı tekrar kullanımının faydasını gören var mı.yumurtlatma için başka ilaç kullanan var mı bunları merak ediyorum.bide ben pcosluyum kilo veremiyorum .......

selam arkadaşlar 4 gün var adetime bu ay ilk defa klomen kullandım birşey soracam yine: klomen kullandığında yumurtlama olunca yanlarda ağrı oluyormuş benim hiçbirşey olmadı doktora gittim sorun yok dedi iğnede vurmadı acaba herkeste aynı mı oluyor adet belirtilerim var ama yinede adet olmayacakmışım gibi bir his var içimde dilerim allahtan isteyen herkese bu mutluluğu yaşatır

mirage bende bu ay ilk defa kullandım bilgim yok ama birşey soracam sana iğne yaptırdın mı (çatlama iğnesi) bu arada bende pcoluyum aksine çok zayıfım bende kilo alamıyorum

slm arkadaşlar bende klomen kullanıyorum bu ikinci ayım inş.işe yarar benim hormonlarım bozuk yumurtalarım tembel ama en azından calışıyor bunada şükür rabiim hepimize bol bol çocuk versin kimsenin kucağını boş bırakmasın

Merhaba bende kolmen kullanıyorum bu ay 2 defa kullanıyorum ama hala gebelık olmadı Klomeni ben gunde sabah 2 aksam 2 olarak alıyorum 10 gun sonra doktora gıttıgımde 4 yumurtam oluşuyor ve aynı gun çatlatma ığnesi yaptırıyor. İlk 2 gun beraberliği ertesi gun bereberlık yok ver diğer gun beraberlik verıyor. tabı ben daha hamıle kalmadım. bakalım bu ay ne olacak . Ayın 15 sını beklıyorum. İnsallah senın de kalır . bende duydum yumurtayı koreltığını ama bılmıyorum ozaman nıye verıyorlar . senın de en kısa zaman da hamıle kalman dılegıyle.

arkadaşlar bende klomen kullandım o da sadece 5 gün ve günde 1 tane dr kullan ve bitince gel çatlamazsa iğne yaparız demişti. sonrasında kontrole gittim çok güzel çatlamışlar dedi. gün aşırı birlikte olun hergün olursa sperm kalitesiz olur dedi.yarın regl günüm eğer olursam gebe değilim olmazsam inş gebeyim ve 12'sinde kontrole gideceğim.allah gönlümüze göre versin arkadaşlar.hepiniz gebe kalın inşallah!

slm olweys umarım olur arkadasım benımde5 gunum var ınsallah gelmez cok merak edıyorum varmı yokmu ama beklemek zorundayımfisfisfis

eslemcim hadi bakalım iyi haberlerini bekliyorum adet günümüz çok yakın bende çok merak ediyorum peki şimdi kan teste yapsak çıkmaz mı acaba

biz her ay hamile kalıcaz diye bekliyoruz kimbilir annelik alnımıza ne zaman yazılmış herşeyin vakti saati var ben buna inanıyorum herşey allahtan ilaçlar vesile

olweys kan testı sonuc verır ama ben korkuyorum negatıf cıkar dıye onun ıcın beklemek ıstıyorum galıba ben hamıle değilim hıcbır belırtı yok hıc oyle hıssetmıyorum kendımı bana kalırsa sende yaptırma daha 4 gunun var sonuc negatıf cıkarsa 4 onceden uzulmus olursun ama inşallah pozıtıftır bana bıldır sonucu tamammı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…