Klomen kullanıp hamile kalanlar ya da kullanmaya devam edenler

ben de klomen kullandım sonra pregyl ayın 13 ünü beklıyorum umarım hepimizin bebişleri olur

2 gün önce pregnyl yaptırdım bügün test yaptım sonuc pozıtıf acaba yanlıslıkmı var

merhabalar ben buraya bugün üye oldum kızlar.polikistik over hastasıyım.bu konuda bilgisi olan varsa bana bilgi verebilirmisiniz lütfen......

arkadaslar ben pregynl vurundum ertesi gun ıdrar testı yaptım ve pozıtıf cıktı 3 defa ayrı gunlerde denedim myıne pozıtıf sonra hastanede idrar testı yaptırdım negatıf bu gun tekrar kendım evde yaptım ikinci cizgı cok zayıf cıktı rengı acıktı cok adetımın gelmesıne 13 gun var sımdı ben hamıle mıyım degılmıyım lutfen benı aydınlatın bu konuda

arkadaslar ben pregynl vurundum ertesi gun ıdrar testı yaptım ve pozıtıf cıktı 3 defa ayrı gunlerde denedim myıne pozıtıf sonra hastanede idrar testı yaptırdım negatıf bu gun tekrar kendım evde yaptım ikinci cizgı cok zayıf cıktı rengı acıktı cok adetımın gelmesıne 13 gun var sımdı ben hamıle mıyım degılmıyım lutfen benı aydınlatın bu konuda

canım sen biraz bekle bence şu an döllenme daha yeni olmuştur.en sağlıklı sonucun kan testi olduğunu biliyorum ben..
adetin gelmezse hemen git test yaptır bakalım bizide hbrdar et olurmuyerimseniben

merhaba canım duyduğum kadarıyla pergnly iğnesinden dolayı oluyomuş hcg yani hamilelik belirtisini gösteren hormon iğneden dolayı yükselip pozitif çıkmasına neden oluyor yinede inşallah hamişsindir nekadarlık evlisin

3 senelık daha once 8 aylık bebeğimi erken doğumdan kaybettım

nurayahmet bılıyorum cok erken olduğunu ama eşim durmuyorkı o cok ıstıyor sızın cevaplarınızı okudum ona cok bozuldu moralı

fakelove daha ekım 24 te vurundum ığneyi ekım ayında basladım tedavıye

yok canım ya ben hıc varmıs gıbı hıssetmıyorum daha fazla uzulmemek ıcın adetım 20 gun gecmeden hıcbırsey yapmayacam sen den ne haber pekı ınsallah hersey cok guzel olur nurayahmet

7.7.1970 doumluyum.30.10.2007 de adet başladı. erkek istiyorum da bi tahmin yaparmısın

nurayahmet sende galiba pek stres yok bu cok buyuk bır avantaj canım bırde bı yerde okumustum erkek bosalmadan once kadın bosalırsa hamılelık oranı artıyormus aklında bulunsun canım

sen ne yapacan ne guzel bak hamılesın kız veya erkek hayırlısı canım

Ben Bugun Adet Oldum Malesef Ama Uzgun Deilim Daha 2 Aydir Deniorum Olur Elbet Hayirlisi.saol Canim Insallah En Kisa Zamanda Hepimizin Dilekleri Gerceklesir

Nuraycigim zaten üzme kendini daha 2 aydir deniyorsun canim.bazilari adet de görürmüs ama bende öyle degildi bazi kisilerde oluyor ama ??Allah hayirlisini versin hepimize canim ve en kisa zamanda insAllah bebisin olur ve herkeze haber edersin aslinda ben biraz üzüldüm seni hamile sandim yani öyle düsündüm kusura bakma:eek:klava:

X