Klomen kullanıp hamile kalanlar ya da kullanmaya devam edenler

merhaba ben yeni üye oldum bende pregnyl 500 iğnesi oldum

merhaba yanlış yazmışım bir sıfır eksik 5000

arkadaşlar bişi sorcam,
yarın ilk kez klomen kullanacam dr.sabah akşam 5 gün içmemi söylemişti ve gün aşırı ilişki demişti ben bişey anlayamadım (o anki moral bozukluğuyla) ilişkiye klomene başladığım andan itibarenmi yoksa klomen haplarının hepsini içtikten sonramı ilişkiye girmem gerekiyo??
bi bilginiz varsa söylermisiniz?

Arkadaşlar klomeni sadece sorunu olanlar mı kullanıyor, yumurtlama sorunu olmayan hamilelik ihtimalini artırmak için kullana bilir mi. bilgisi olanlar lütfen yazsın

ihtimali arttırmak içinde veriyorlar bence.çünkü ben tüm tahlilleri yaptırdım ve hepsi temiz.yumurtlamamda var ama bana da verdi doktor klomeni.

yaa bu klomen yumurtayı büyültüyor yoksam çoookk çokk yumurta üretimimi yapıyorr...

birde klomen kullanırken ilişkiye girmeyecesinn sanırımm bilmiyorum tammmm.....................

arkadaşlar polikistik overi olupta klomen kullanan ve hamiş olan var mı? ben bir ay kullandın işe yaramadı. bu normalmi

CANIM BENDE BU AY İLK KEZ KULLANDIM.PKO VAR BENDEDE.şimdi adetimi bekliyorum hayırlısı olsun inşaallah.çok ağrılarım vardı kasıklarımda ama şidi geçti kasık be karın ağrılarım.ama göğüslerdeki hassasiyet devam ediyor.bakalım nolucakk.bayramdan sonra belli olur galibaa.bide canım tutmama ihtimali elbetteki var.3-4 kez tekrarlıyolar bu yöntemi olmazsa başka şeyler deneniyo.sıkma canını.sakin ol.2.3. denemde kaln çoookkkk.

selam, yeni üye oldum.
ilaçlı hsg çekildi.Klomen verdi dr 5. gün kullan ve gel dedi.Ovulasyon testide alıcam yarın bakalım ne olucak hayırlısı bende herhangi bi sorun yokmuş herşey normal çıktı.Eşimin sperm sayısı az çıktı ama bakalım ne olucak.Klomen kullanıp hamile kalan veya medi smart ovulasyon testinin iyi olduğunu bilen varmı?

yaa bu klomen yumurtayı büyültüyor yoksam çoookk çokk yumurta üretimimi yapıyorr...

birde klomen kullanırken ilişkiye girmeyecesinn sanırımm bilmiyorum tammmm.....................

Canım benim
ilişkiye girmiceksek nasıl hamile kalacaz?
Klomen atınca ilişkisiz hamilelik mi oluyomuş?
Bana saçma geldi şimdi bak...sırnaşık şey

arkadaşlar bende pcosluyum geçen ay klomen kullandım
yumurtlama olmadı.acaba tekrar kullanımın bi faydası olur mu?benimle aynı durumu yaşayan var mı?klomen kullanıpda yumurlamayan var mı*

Seda♥Recep;1233796 .!.:
arkadaşlar klomen kullanıp hamile kalan var mı?

Aynı soruyu ben de soruyorum,var mı?fisfisfis
ama ben başka bir forumda okumuştum.
Klomen kullandığı ilk ay hamile kalan birini tanıyorum yani.CADIARZU

Arkadaşlar Kolemen Adetin Beşinci Günü Kullanilmaya Başlaniyor,5 Gün Kullaniliyormuş.bittiğinde Yani Adetin 10. Gününden Sonra Gün Aşiri Ilişki. Bana Günde 2 Tane Yazdi.kişiye Göre Doz Değişiyormu Bilmem.

kızlar kafama takılan birşey vardı onu soramadım.klomenin bebeğe hiç bir yan etkisi yoktur inşallah.hamilelikte ilaçlardan hep korkmuşumdur.bilgisi olan var mı.

ben pazartesi günü dr gidicem bakalım ne olucak ama bu ilaç kasıklarımda ağrı yaptı. sizdede oldu mu karnım sanki azcık şişti gibi oldu azcıkta ağrı oluyor bazen

GUNDE KAC TANE ICIORDUN MIRAGE GUNDE 5 TANEYE KADAR VERIORLARMIS BELKI DOZ AZ GELMIS OLABILIR DR LA KONUS ILACI ARTTIRABILIR YA DA GONAPHONE MI NE OYLE BI ILAC VARMIS ONA GECIORLARMIS MALESEF BILDIKLERIM BU KADARa.s.

ben güde iki tane kullandım.acaba vazmı geçmeliyim yoksa dr dozu artırdığında tekrar mı denemeliyim:teytey:

ben güde iki tane kullandım.acaba vazmı geçmeliyim yoksa dr dozu artırdığında tekrar mı denemeliyim:teytey:

doktor bana da günde iki tane verdi.
Geçen ay kullandım ama olmadı.:1no2:
Bu ay bakalım inşallah.Ama denemeye devam et.
İlk ay hemen işe yaramayabiliyor bu ilaç sonuçta.
Bir kaç ay kullandıktan sonra hamile kalanlar çok var benim bildiğim.:teselli:

peki klomen kullanıp olmadığı zaman sonraki ay dozunu yükseltiyorlar mı?::a015:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…