Klomen kullanıp hamile kalanlar ya da kullanmaya devam edenler

cok sagol cevabin icin kafam cok karisik ben bide kist ameliyati oldum 6 yil oldu evleneli bugun hafif agrilarim oldu snki regl olucam su an bekliyorum sonucu bildiricem kendine iyi bak

Hayırlısı olsun canım, olursanda çok takma kafana. Zamanla ne olacağı belli olmaz bakarsın üçüz olur

Hayırlısı olsun canım, olursanda çok takma kafana. Zamanla ne olacağı belli olmaz bakarsın üçüz olur

umarım allah söyletmiştir olsunda üçüz olsun bu arada belirtilerin neydi duphaston biteli bu gun 3. gün ağrılarım var kasık çok hafif rahim ağrısı biraz fazla başka hiçbirbelirti yok

bende klomen kullanıp hamile kaldım. ben hipotiroidi olduğum için ilaçsız adet bile göremiyordum 1 sene doktor doktor gezdim.Allah kimseye yaşatmasın. klomeni ilk ay günde 2 tane kullandım 1 tane bile yumurtam oluşmadı. sonra doktor duphaston yazdı adet olunca gel bu ay yumurta yok dedi. 2. ay günde 3 tane klomen kullandım ve çok şükür yumurtam oldu 16. gün kontrolde kendiliğinden çatladığını gördük. ve o ay hamile kaldım. şuan 4 aylık hamileyim çok şükür zor dönemleri atlattım. klomen bende kist falan yapmadı duphaston da ilk ay içmiştim o da işe yaradı diye düşünüyorum. sabırlı olmak lazım çok zor biliyorum ama Allah yardımcınız olsun.

çok sevindim bebiş haberine duphaston sonrası kaç günde regl olmuştun acaba? bide hamilelik belirtilerin neydi?

kızlar bu ay bende gunde 3 tane klomen kullandım reglımbıtelı 16.gunum felaket kasık agrım ve kasılmam oluyor normal mı kı 13. gun kontrole gıttıgımde en buyugu 19 olan yumoşum vardı

kızlar duphaston biteli 4. gün hala gelen giden bi şey yok ara ara kasık sancıları adet olucakmışım gibi acaba mı diyorum ama 10 gün içinde olunurmuş çok da umutlanmak istemiyorum

çok sevindim bebiş haberine duphaston sonrası kaç günde regl olmuştun acaba? bide hamilelik belirtilerin neydi?

duphaston bittikten sonra 4. gün adet olmuştum. olmadan zaten anlamıştım adet olacağımı belirtilerini yaşamıştım. tabi çok üzülmüştüm ama 2. ay günde 3 tane klomen kullandım 2 yumurtam oldu bi tanesi 20mm olunca kendinden çatladı iğneye gerek kalmadan. ilk hamilelik belirtim göğüs çevremde boynumun alt kısımların yumurtam çatladıkdan 2 hafta sonra belirgin mavi damarlar gördüm. daha önce yoktu hatta eşim kesin hamilesin diyordu ama ben yine hüsrana uğramamak için inanmak istemiyordum. şuan 16. haftamdayım hiç bulantım kusmam olmadı.tam adet olmam geren gün gidip ka testi yaptırdım betahcg 153 çıktı. duphastonu ilk defa kullanmıştım bence bana etkisi oldu inşallah sanada olur en kısa zamanda hamile olduğun haberini alırsın.

işallah alırım güzel haberleri iyi dileklerin için çok teşekkürler

kızlar duphaston biteli 5 gün hala gelen giden yok sevinsem mi acaba bu arada en son 8 şubatta adet görmüştüm yani 2 gün geçmiş oluyor

kızlar duphaston biteli 5 gün hala gelen giden yok sevinsem mi acaba bu arada en son 8 şubatta adet görmüştüm yani 2 gün geçmiş oluyor

adet belirtilerin var mı? aslında hamile olduğunu öğrenmeden önce kasık ağrıları adet ağrısı benzer derler ama bence arada fark var eğer kendini tanıyorsan ve iyi dinliyorsan aradaki farkı anlayabiliyosun ben hissetmiştim değişikti. bide daha önceden adetlerin düzenlimiydi yani her ay düzenli olurmuydun?

malesef bugun adet oldum çok üzgünüm bu benim ilk denememdi daha önce çikolata kisti ameliyatı oldum 1,5 yıl falan oluyor işte şimdide yumurtlama tedavisi denedik ama ilk ay hüsran adetlerim genel olarak düzenli ama siklusum uzun 37 gün de falan bi problem yok hormonlarda allaha şükür kist de yok ama bebiş de yok işallah hepimiz meleklerimize kavuşuruz

üzülme...ben ikinci klomen ayında hamile kaldım. ilk ay bende senin gibi duphaston kullanmıştım ve onun işe yaradığına inanıyorum. inşallah bu ay sonu mutlu haberi alırsın. ben kendi kendime adet olamıyordum hep ilaçlarla oluyordum ve tam 10 ay bunun için tedavi gördüm çok şükür emeklerim boşa gitmedi seninde gitmez inşallah.

moralimi yerine getirdiniz kızlar çok sağ olun

selam.. bende klomen e 2 ay önce başladım aynı zamanda parlodel kullanıyorum,benimde yumurtam çatlıyo ama hamiş kalamadım klomen sende kiko aldırdı mı benim iştahım baya yerinde :)

selammm ... bende bu ay tedaviye başlıcam inşallah Rabbim kimsenin emeğinin boşa çıkarmasın... kızlar hepinize bende dua ediyorummm.. burdan güzel şeyler okuyorum ama hiç yorum yapmamıştım... herşeyin hayırlısı bakalım neler olacak hayatlarımızda...

arkadaşlar merhaba
10 aylık evliyim ve klomene başladım dün. yardımcı olurmusunuz bana sizler neler yapıp neler yaşadınız?

Arkadaşlar merhaba bende klomencilerden biriyim bu ay ikinci içisim olacak geçen ay başladım.adetimin 3.gunu 5 gün sabah akşam içtim kontrole gittiğimde doktor yumurtaların iyi olduğunu söyledi.ama bi sonuç alamadım.bu ayda içtim ve yarın kontrole gidicem.bakalım ne olacak:44:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…