Klomen kullanıp hamile kalanlar ya da kullanmaya devam edenler

merhaba arkadaşlar..bende klomenciyim bu ay ilk defa kullandım veeee hamileyim..umarım herşey yolunda gider..darısı tüm isteyenlere..Rabbim herkese nasip etsin inşallah..

hamileyim........... 2 ayımda da klomen kullandım ama çatlatma iğnesi olmadım ve hamileyim. allah hepinize hayırlı ve sağlıklı hamilelikler nasip etsin.

Merhaba arkadaşlar ben bu ay ilk kez klomen kullandım.Üç yıldır hamile kalmıyordum, doktora da gitmedim çünkü durumu kabullenmedim 3 ay önce doktora gittim. tetkikler başladı. HSG çekildi sol tarafta hafif tıkanıklık vardı açıldı. Bunun üstüne 2 ay denedik normak yollardan yine olmadı. Bu ay klomen verdi doktorum. Bittikten beş gün sonra gittim ultrasonla yumurtalara baktı ve üç yumurtam oluştu. 21. günde progesteron istedi. bugün baktırdım ve değerim 60 çıkt.Şimdi bu nedir ne olacak bundan sonra bilmiyorum. Vücuumda hiçbir belirti ya da değişiklik yok bu konuda fikri olan var mı?

merhaba arkadaşlar formu hep takip ediyordum ama üyelik şimdi nasip oldu. yazdıklarınız ban yol gösteriyor kendimi iyi hissetmemi ve sabırlı olmamı sağlıyor. ben 14 aylık evliyim. ilk 6 ay yasmine ile korundum sonrasında hamile kalamadım ve adet düzensizliklerim başladı. 2 gün önce doktora gittim ve pko olduğumu öğrendim. yapılan testlerden sonra doktorum herşeyin normal olduğunu söyledi. önce hasta olmamı sağlayacak ilaç kullanmaya başladım adetimin 3.gününde sabah akşam klomen kullanmaya başlayacağım. bittikten 2 gün sonra da tekrar doktora gideceğim. yazdıklarınızdan anladığıma göre klomen pkoyu arttırıyor. kardeşim klomeni 9 ay aralıksız kullandı 9 ay sonra çatlatma iğnedi vurularak ara verdi ve o arada hamile kaldı. bende 9 ay bu ilacı kullanırsam heryanım kist dolmaz mı?

allah hepimizin yardımcısı olsun?

klomen kullanıp hamile kalan varmı? bende bu ay kullandım ve sol yumurttam 20 oldu çatlatma iğnesi olacaktım ama olmadım çatlatma iğnesi olmadan sadece klomen lede kalınıyor demi acil cevap

Merhaba arkadaşlar ben bu ay ilk kez klomen kullandım.Üç yıldır hamile kalmıyordum, doktora da gitmedim çünkü durumu kabullenmedim 3 ay önce doktora gittim. tetkikler başladı. HSG çekildi sol tarafta hafif tıkanıklık vardı açıldı. Bunun üstüne 2 ay denedik normak yollardan yine olmadı. Bu ay klomen verdi doktorum. Bittikten beş gün sonra gittim ultrasonla yumurtalara baktı ve üç yumurtam oluştu. 21. günde progesteron istedi. bugün baktırdım ve değerim 60 çıkt.Şimdi bu nedir ne olacak bundan sonra bilmiyorum. Vücuumda hiçbir belirti ya da değişiklik yok bu konuda fikri olan var mı?

Bildiğim kadarıyla 60 çok iyi bir değer ve yumurtladığını gösteriyor. Ayrıca döllenme olunca da progesteron yükselirmiş bu açıdan da 60 iyi bir işaret ama tabi ki bu hamile olduğun anlamına gelmiyor sadece olma ihtimalini yükselten bir işaret bildiğim kadarıyla. İnşallah hamilesindir canım.

Merhaba arkadaşlar..bende klomen ve pregnyl kullananlardanım bundan önce birkaç ilaç daha kullandım ama tedavinin sonuna gelemedik hep aksilik peşimizdeydi....sonunda tecrübeli bir doktora rastgeldik...2 gün sonra mens(regl)bekliyorum.tabi en büyük temennim bir bebiş...araştırmalarıma göre de klomen ile hamile kalanların sayısı yüksek bu yüzden umudunuzu kaybetmeyn

merhaba kızlar ben yeni katıldım aranıza bende hamile kalamıyorum birbuçuk senir evliyim yeni klomene başladım hamile kalanlar varmı arnızda

nolur banada bişeyler yazın çok bunaldım.klomen kullanıp ilk denemede hamiş olan varmı:44:napcamı şaşırdım artık perşembe yani yarın dk.gidicem bakalım ne diecek.klomen yumurta geliştiricimi yoksa :emir_bebek: oluşturucumu lütfen cvp yazın allah aşkına ufffffffffffffffff.:KK58:

Son düzenleme:
:emir_bebek:bebiş sahibi olacağız dilerim o duyguyu herkes tatsın.... $emo-31.gif
Selam kızlar bende pazartesi doktora gittim. Yumurtam çatlamış bu gün yarın ilişki dedi ama beniim eşim yurt dışında yani bu ay benimde çabalarım çöpe gitti ve iki ayda yurt dışında kalıcam yine yumurta takibi yapılamıycak ama hayırlısı inşallah döndükten sonra işler yaluna girerde hamiş kalırım.

nolur banada bişeyler yazın çok bunaldım.klomen kullanıp ilk denemede hamiş olan varmı:44:napcamı şaşırdım artık perşembe yani yarın dk.gidicem bakalım ne diecek.klomen yumurta geliştiricimi yoksa :emir_bebek: oluşturucumu lütfen cvp yazın allah aşkına ufffffffffffffffff.:KK58:

selam canım ben bu ay başladım klomen tedavisine dün akşam itibari ile ilaçlarım bitti klomen bildiğim kadarıyla yumurtalıkları uyarıp olgunlaşmasını sağlıyor daha sonra dr kontrol yapıp çatlama iğnesi vuruyor ve gün veriyor benim dr gitmeme 2 gün var sonucu bende merakla bekliyorum 6 senelik evliyim ilk başta düşünmedik çocuk daha sonra düşündüğümde ise çikolata kistimin olduğunu ve bayağı ilerlemiş olduğunu öğrendim haliyle ameliyat oldum ameliyat sonrası hamile kalamayıncada bu tedaviye başladım ama anladığım kadarıyla senin bir cocuğun var tahminimce bu tedavi ile hamilelik olur gibime geliyor işallah

günaydın kızlar dün adet olmam gerekiyordu ama olmadım hala bana dua edin inşallah bebişim artık gelmeye karar vermiş klomen adet gecikmesi yapıyor mu bilginiz varmı

hayır canım yapmıyor çünkü klomen zaten yumurtalık çatlatıcı ve geliştirici.:KK34:

Arkadaşlar ben de ilk defa bu ay klomen kullandım.Günde bir tane aldım.Yarın adetimden itibaren 9. gün.Doktor randevum var.Yarın yumurtam oluşur mu?Daha sonrasında neler yapılıyo hiç bir bilgim yok. Herhalde yumurtam gelişmezse geliştirmeye çalışacak.Gelişrse çatlamazsa çatlatmak için ilaçverecek di mi?Aşılama yaptırmıycam sadece yumurta takibi.Arkadşlar bu konuda bildiklerinizi ve hamile kalıp kalmadığınızı yazarsanız çok mutlu olurum.Ha bu arada doktor şimdilik klomeni günde bir tane verdi.Fazlası spermin girişini engelliyomuş yapısını bozuyomuş.E o zaman ne anladık o işten.Benim yumurtam gelişecek bu sefer de Spermin gücü yetmeyecek döllemeye.Birini yaparken biri yıkılıyorsa ben nasıl hamiş olcam.

bak canım klomen öyle sperm yapısını filan bozmaz bende kullandım bugün doktoruma giitim.yumurtalığımın gelişmiş olduğu müjdesini verdi cumaretsi yine gideceğimo zaman da iğne yapacak çatlatmak için,dioki benim için sen en kötü vakaydın ama artık bu günden itibaren en başarılı anne adayısın dedi.hiç canını sıkma herkes bi şey der ama sen doktoruna inan olacağına inan ben öyle yaptım çünkü inşallah sende en güzel haberlerle burda olursun.inşallah bende 1 ay sonra burda hamiş olduğumu ilan ederim.yüce rabbim isteyen herkese versin.......

merhaba kızlar ben yeni katıldım aranıza bende hamile kalamıyorum birbuçuk senir evliyim yeni klomene başladım hamile kalanlar varmı arnızda

bende burda yeniiim canım bende klomeni ilk deniyorum ama endişelenme ben bugün çok olumlu bi müjde aldım doktorumun düşündüğünden çok daha fazlası olmuş...imşallah 1 ay sonra en güzel haberlerle burda müjdemi verecceğim inşallah sende isteğine bir an önce kavuşursun.....:KK34:

mrb..ben ilk klomen kullandığımda gebelik oluştu...yukarıda yazmıştım 2 gün sonra regl bekliyorum diye...gebelik oluştu fakat düşükle sonuçlandı...ilk kullanımda gebelik oluşabilir bunları düşünüpde kendini yorma herşeyi oluruna bırak.düşündükçe psikolojin bozulucak.bol şans diliyorum

merhaba ben klomen kullanıp hamile kaldım. allah herkese nasip etsin ben 2. kullanışta hamile kaldım. daha 7 haftalık ben de aynı stresli günleri yaşadım.ilacı kullanırken 2 tane kist oldu. sizde moralinizi bozmayın bu ilaç yumurtaları güçlendiriyor.

kızlar bişey sorucam bu ay klomen kullandım sonuç bekliyorum ama tek yumurtam oluşmuştu 18 mm ilaçla benim tek yumurtam olduğuna göre daha önce yumurtam olmadığı anlamına gelir mi bu şu an duphaston kullanıyorum yarın bitecek ama ne hamilelik ne de adet belirtilerim var

kızlar bişey sorucam bu ay klomen kullandım sonuç bekliyorum ama tek yumurtam oluşmuştu 18 mm ilaçla benim tek yumurtam olduğuna göre daha önce yumurtam olmadığı anlamına gelir mi bu şu an duphaston kullanıyorum yarın bitecek ama ne hamilelik ne de adet belirtilerim var

bak canım yumurta milimi yok çatlatma iğnesi bunları ne kadar kafana takarsan o kadar zor geçiyor herşey. Klomen kullandığım ilk ay hamile kaldım hemde ne çatlatma iğnesi nede kontrol hiç biri olmadı. umarım kısa sürer seninde hiç düşünme olur mu?
Ben hiç beklemiyordum şok oldum :KK66:
Olur Allahın izniyle herşeyin zamanı var işte ..

bak canım yumurta milimi yok çatlatma iğnesi bunları ne kadar kafana takarsan o kadar zor geçiyor herşey. Klomen kullandığım ilk ay hamile kaldım hemde ne çatlatma iğnesi nede kontrol hiç biri olmadı. umarım kısa sürer seninde hiç düşünme olur mu?
Ben hiç beklemiyordum şok oldum :KK66:
Olur Allahın izniyle herşeyin zamanı var işte ..

cok sagol cevabin icin kafam cok karisik ben bide kist ameliyati oldum 6 yil oldu evleneli bugun hafif agrilarim oldu snki regl olucam su an bekliyorum sonucu bildiricem kendine iyi bak

X