Klomen kullanıp hamile kalanlar ya da kullanmaya devam edenler

allah herkesın gonlundekı ebeısını versın arkadaslar saglıklı sıhatlı :)

mrb arkadaşlar
bende klomen kullandım geçen hafta çatlatma iğnemi vuruldum şimdi beklemedeyim. fakat kasıklarımda çok fazla ağrılar oluyor. bunun nedenini bilen var mı???

mrb arkadaşlar
bende klomen kullandım geçen hafta çatlatma iğnemi vuruldum şimdi beklemedeyim. fakat kasıklarımda çok fazla ağrılar oluyor. bunun nedenini bilen var mı???

canım klomen kullanınca yumurtalar fazla büyüyor ve daha fazla yumurta oluyor ya o yüzden yumurtlama dönemi çok şiddetli geçiyor.endişelenme inşallah hamile kalırsın da çektiğin sıkıntıya değer

canım keşke bir kontrole gitseydin... belki kimyasal gebelik yaşadın ve kanama ile atıyorsun... keşke doktorun bir muayene etseydi.hiç böyle bir durum duymamıştım.

bende şunu anlamıyorum yumurtam oluşuyor istenilen büyüklükte (21) kendisi çatlıyor doktorun söylediği günlerde ilşkide bulunuyorsun eşimde problem yok gerekli testler yapıldı normal .bu ay ilk defa komen kullandım . ama niye hamile kalamadım ?

ben de yarın başlıyorum klomene ilk defa bakalım hayırlısı:)

bende bu ay ilk kez klomen kullanmıştım 20 cm ve 17 cm yumurta vardı 2 tane pregnyl vuruldum 2 tane ama hamile kalamadım bugün adet oldum.İnşallah 2. ay sonuç alırım... Rabbim her şeye bir zaman vermiş.Alnımızda ne zaman yazıyorsa o zaman anne olacağız hepimiz.biz neler neler yapıyoruz kimiside hemen ayağa kalkıp yıkanmasına rağmen hamile kalıyor.

ya kızlar benim doktorum 2 aydır klomen verdi ama yumrta takibi yapmıyor, duphaston da verdi.

ay sinir oldum...

kızlar ben salı günü çatlatma iğnemi vuruldum dün işikide oldu çatlamıştır diye ama hiç akıntım yoktu hatta kupkuruydu acaba yumurta çatlamadımıki nasıl anlayabilirim yada önümüzdeki günlerdede çatlayabilirmi illaki 36 saat sonramı çatlar

ya kızlar benim doktorum 2 aydır klomen verdi ama yumrta takibi yapmıyor, duphaston da verdi.

ay sinir oldum...

nasıl yani yumurta takibi yapmadan nasıl klomen veriyo ben 2 aydır doktordayım doktorum gün aşırı takip etti doktorunu değiştir ilgisiz biri sanırım

evet bncede gecen sefer kulladıgımda bnmnde doktro verdi yoladı bi gittim adet zamnı 5cm kistt bu ay gitti cok sükür simdi yine baslaıdm bakalım bu sefer ne olacak ama kontrollere gidicem bu duphaston ne arkadaslar bana vermedi

slm kızlar yumurta takibi yaptıryorum bu ay klomen verdi dr. civanperçemide içiyorum acaba zararı olurumu yumurtanın oluşmasıdna dr. soramamki bu konuyu bilgisi olan varsa yazarsa sevinirim tşk ettim

herkese selam.bende yarın ilk kez klomene başlayacam.ama hiç bir bilgim yokkk

arkadaşım ben bir ay kullandım ve o ay hamile kaldım demişisn.peki senin yada eşinin bir sorunu var mı.bende ilk kez bu ay kullanıorum.bizim bir problemimiz yokta o yüzden sordum

Arkadaşlar merhaba. bende bu ay klomen başladım ama 15. günde yumurta boyutu 12 mm oldu. bu normalmi

slm arkadaşlar bu ay ilk defa bende klomen kullandım ve çok şükür hamileyim rabbim tüm isteyenlere kısmet eder inşallah:Saruboceq:

bana nasıl kullandığını yazabilirmisin hergün mü? adetin 3.günümü günde kaç tane ve sonrası

slm arkadaşlar bu ay ilk defa bende klomen kullandım ve çok şükür hamileyim rabbim tüm isteyenlere kısmet eder inşallah:Saruboceq:

ay canım cok tebrik ederim, Allah kucaginda gormeyi nasip etsin!

ben de ilk defa bu ay klomene basladim, regl min 2. gunu basladım 6. gune kadar gunde 2 kere ictim ve yumurtlama gunum (ovulasyon testi kullanıyorum) dehset bir agrım oldu sanki uzun sure tuvalete gitmemisim de idrarımı tuttuktan sonraki agriya benzeyen bir agrı..
su anda beklenmeyen gunume 8 gun var.. sarılı beyazlı akıntım var..
ben cikolata kistinden ameliyat oldum laparoskopi

acaba senin sorunun var mıydı? bir de belirtilerin neydi?

Merhaba arkadaşlar öncelikle hepimizin Allah yardımcısı olsun çok zor ve yıpratıcı bi yol gerçektende.bende bu ay klomen kullandım sağ tarafda 1 tane 19.5 mmboyutta bir yumurtam oldu 2 gün öncede iğnemi oldum dün gece çok sancılandım.ben bu ay olmassa diğer ayda aşılamaya geçmeyi düşünüyorum.
AŞKMELEĞı tebrik ederim Allah hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin inşallah bizler içinde dua et lütfen hamilelerin duası kabul olurmuş:lepi:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…