Klomen kullanıp hamile kalanlar ya da kullanmaya devam edenler

tebrikler canım allah tamamına erdirsin sağlıklı bir gebelik geçirirsin inşallah

günaydin Kizlar Ve Güzel Hamişler Bugün Dr Gidiyorum Bakalim Günde Kaç Tane Içicem Klomeni Inşallah Buay Son Olur :enbuyukkk:

canım ya adetinin 3. günü yada 5. günü başlatıyor..5 gün kullanıyosun..sonrasında ara ara çağırıp yumurta takibi yapıyorlar

kızlarrrrrrr

Kaçkere Daha Diyecezzz Yavvvvvvvv....burda Yazilanalri Gözden Kaçirabiliyoruz..lütfen Hepiniz Yeni Sayfamiza Gelin...bi Orda Bi Burda Zor Oluyorrrrrrr.....yazmayalim Buraya Tekrarrrrrrrr....benim Kafam Karişti Nereye Ne Yazdimmmmmmm....

slm arkadaşlar bnde iki ay klomen kullandım ve ikinci ay hamile kaldım Allah herkese bu duyguyu nasip etsin

canım ya adetinin 3. günü yada 5. günü başlatıyor..5 gün kullanıyosun..sonrasında ara ara çağırıp yumurta takibi yapıyorlar

EVET CANIM YARIN BAŞLAYACAGIM SABAH 2 TANE ALICAM KLOMEN BENZERİ BAŞKA İLAÇ VERDİ SALI KONTROLE GİDİCEM AMA BAŞKA MERKEZE ORADA AŞILAMA YAPTIRICAM ZANNEDERSEM BİR KEZ DENEMEKTE FAYDA VAR DEMİ BELKİ TUTAR gamyoncuiremsu

Canım çok sevindim, tebrik ediyorum. Benim de klomende 2. ayım ve önümüzdeki ay ben de mi dinlenmeye çekilsem, hem tatile gidicez inşallah. Bebişin ve sen Allah'a emanet olun canım...

Canım çok sevindim, tebrik ediyorum. Benim de klomende 2. ayım ve önümüzdeki ay ben de mi dinlenmeye çekilsem, hem tatile gidicez inşallah. Bebişin ve sen Allah'a emanet olun canım...
canım çok teşekkür ediyorum dünde söyledim lütfen sitres yapmayın yumurtlama günlerini eşinize söylemeyin onlarda etkileniyorlar siz süslenip püslenip varın yanlarınaaa
tebrikler canım allah tamamına erdirsin sağlıklı bir gebelik geçirirsin inşallah
teşeşkkür ederim canım sağolun darısı sizin başınıza en yakın zamanda
amiiiinnnnnnn teşekkür ederimm darısı sizleree
günaydin Kizlar Ve Güzel Hamişler Bugün Dr Gidiyorum Bakalim Günde Kaç Tane Içicem Klomeni Inşallah Buay Son Olur :enbuyukkk:

merhaba canıııımmmmmmmmm

eköseoğlu haberi yeni aldım.misafirim var fazla internete giremiyorum.nasıl sevindim anlatamam canım.allah analı babalı büyütsün tamamına erdirsin canım.kan testi yaptırmıştın negatif çıkmıştı.sonra nasıl hamile olduğunu anladın.adetinmi gecikmiştide idrar testi yaptın.belirtilerin oldumu canım.amma soru sordum ha.napayım çok merak ettim canım.benim içinde bol bol dua et.hamilelerin duası kabul olurmuş.kendine iyi bak.

idrar testinden 1 hafta önce kan testi yaptım negatif çıktı adetime 3 gün falan vardı sonra adetim gecikti 4 gün sonra idrar testi yaptım 2. çizgi silik sonra hastaneye gittim yine idrar testi yaptılar pozitif çıktı canım belirti olarak sadece uyku vardı canım başka bişey yoktu ama şimdi inanılmaz göğüs ağrısı var özellikle uçları

klomen kullanıp hamile kalan var mı? ben 4 aydır kullanıyorum ama hamile kalamadım.

Arkadaşlar ben adetim geçmeden yaptırdım kan testi ilişkiden 1 hafta sonra değerlerim biraz yüksek çıkmış.İlaçlardan dolayımı acaba?klomen ve çatlatıcı kullanmıştım..?????

arkadaslar birsey sorabilir miyim? yumurta takibi nasıl yapılıyor???

ben de şuan klomen kullaniyorum..yarin bitiyor klomen sali kontrolüm var bakalim inşallah hayirlara vesile olur

Bende 3 aydır klomenle hamile kalmaya uğraşanlardanım,bu ayda hiç umudum yok.....

bende bu ay kullandım ilk defa ama henüz yumurtlama olmadı bugüün 18.günü aslında çoktan olması gerekiodusenağlamaçarşamba gene çağırdı doktor bakalım artık hayırlısı

Arkadaşlar ben adetim geçmeden yaptırdım kan testi ilişkiden 1 hafta sonra değerlerim biraz yüksek çıkmış.İlaçlardan dolayımı acaba?klomen ve çatlatıcı kullanmıştım..?????

maalesef canım kullanılan ilaçlar ve çatlatıcı yanıltabilio .. çatlatma iğnesindede bir miktar hcg hormonu var benide yanıltmıştı .. adetin geçinçe belli olur artık ..umarım hamişsindir canım .. a.s.

arkadaşlar benim bu gün 11. günüm ..2 tane follikül oluşmuş .:dance:
birisi 14mm diğeri 11mm pazartesi tekrar gidicem ..o gün çatlatma yapılabi,lir dedi dr .. arkadaşlar dua edin inşallah bu seferki sağlıklı bi şekilde tutar ..a.s.

Kızlar ben de 3 ay klomen kullandım, şimdi tatildeydim ilaçlara ara verdim bakalım ne olacak? Hepimizin hakkında en hayırlısı olsun. Bebişlerimiz de pek bir nazlı çıktı dimi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…