Klomen kullanıp hamile kalanlar ya da kullanmaya devam edenler

pregny vurulduysa sana pozitif çıkması olağan ama negatif olmasına alıştır kendini hayal kırıklığına uğrayabilirsin

herkese günaydınn
bende 2.ci bebeğim olması için uğraşıyorum 9 aydır. bir oğlum var 3 yaşında. eşim az önce spermiogram verdi bende yarın sabah tahlillerimi yaptıracağım. ve yarın klomene başlıyacağım adetimin 3 günü 5 gün kullanacağım. normal yumurtam gelişiyormuş dr. sadece yumurta sayısını artırmak için kullanacağız dedi. bakalımmm hayırlısı inşallah.

desertrose hayatım uğrarsan nikimi değiştirdim ben eköseoğlu seni merak ediyorumm bana bilgi ver olurmuuu

bende 2 aydır gonaphone ve progestan kullandım ılk ay olmadı ama 2.ay mutlaka olucak demıstım hergece ruyamda bebegımı,yaptıgım gebelıktestlerının pozıtıf cıktıgını,bebek esyaları aldıgı vs. hergece gıbı gordum
ve cok umutluydum ama dun adet oldum dun cok kotu bı gundu bnm ıcın kızlar...
bugun bıras daha ıyıyım,esım 3. ayımda kullanmam gereken gonaphonu bulamadı ve onun yerıne klomen wermısler..
bu bnm son ayım kızlar dua edın lutfen..:1no2:
ben rahım fılmı cekıldım tuplerım acık yumurtalarım gelısıyo esımde de problem bulamıyolar pekı neden 4 yıldır hamıs olamıyorum neden? cıldırmamamk elde deıl arkadaslar cok zor allah sabır versın hepımıze..
yanlız bişi sorucam kızlar, bana ist.dakı doktorum 3 ay kulklan gel dedı olmazsa aılama yapıcakmıs ıyıde bnm bu 3 ay ıcınde hıc doktora yumurta takıbıne gıtmemem tuhaf deılmı?? acaba burda yumurta takıbıne gıtsemmı kızlar napsam bana yardım edın lutfen:çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm:

bence gıtmelısın canım allah heoımızın yardımcısı olsun

Arkadaşlar bende bu ay ilk defa kullandım yumurtalık oluştuğu için iğne vuruldum ve sonucumu bekliyorum, inşallah pozitif çıkar :)

nurdancım kafaya fazla takmamalısın çünkü psikolojikmen bu düşüncelerde ters etkiliyor, sakin ve sabırlı olmalıyız herşey allahtan, birgün inş. Yüzümüz gülecektir,

merhaba kızlar;
forumu uzun zamandır takip ediyorum ama ilk defa yazıyorm ben de sizler gibi bebek istiyorum
adet düzensizliğim var uzun zamandır ve bunun için doğum kontrol hapı kullandım bir süre sonra bebeğe karar verince bıraktım
doktora gittim klomen verdi kullandım ve kontrole gittiğimde yumurtan gelişmemiş adet olunca 3. günü gel dedi.
ya olmazca dedim doktora klomen kullandığın için kesin olacaksın dedi bana ama 10 gün gecikti. çok sıkıldım bu adet düzensizliğinden pco falandan yok ama neden olmuyorum bilmiyorum,
neyse test yaptım negatif bende ilk kullanımda klomenden şimdiden umudu kestim
şimdi soğan suyu içiyorum adeti düzene sokuyormuş ve bu şekilde hamile kalan çok kadın varmış
umarım bundan bi sonuç çıkar..
artık pozitif sonuç görmek istiyorum
ne zor bi şeymiş bu :çok üzgünüm:

bence doktora gitmeyi de asla ihmal etme.klomenin dozunu arttırıyo doktorlar yumurtan oluşsun diye.

merhaba bende 3ay klomen kullndım ve adetime 14 gün kala tesadüfen aldığım testte hamile çıktım 1 hafta bekledim çevremdeki hamile arkadaşlarım hemen görünmez 1 hafta bekle dediler 1 hafta sonra dr. gittim fakat malesef ölmü dedi adetimle beraber attılacak dedi adetle beraber attım 15 gün sonra tekrar adet oldum 1 ay ara verelim dedi dok. şimdi tekrar başladım bu ay 4 yumurta gelişti 2 yumurta çatladı bakalım hayırlısı rabbim hiç kimsenin kucağını boş bırakmasın

merhaba kızlar uzun zamandır tkip ediyorum ama kısmet bu güneymiş.bende klomen kullandım ilk ay kist oluştu ve 2 ay ara verdim bu ay yine başladım allahım inşallah hepimize hayırlı sağlıklı evlatlar nasip eder

ya benim bugün adetim geçeli 2 gün oldu. acaba hamilemyimdir. gidip test yaptıracam.18 ağustosta preglin iğne olmuştum.hiç gecikme olmazdı.ama iğneden olabilir mi acaba..

cnm meraba bende klomen kullandım şimdi iğne olacagım yumurtalıkların çatlaması için ve iğneden 36 saat sonra catlama olusacagından o saatte ilişki olması gerekli
ilaç kullanımı asama<sında degil.......ve en önemlisi strese girmemen kolay gelsin

ben burda yenıyım.bende klomen kulanıyorum 2.kez basladım hapa.banada catlama iğnesi vermisti dr ama yapmadı ve suan benden kahve renkte kan geliyo acaba klomen yapabilirmi?:sinifsinif:

canım uzun zamandırgirmiyordum siteye Allah bebeğini hayırlı etsin analı babalı büyütsün

Merhaba benim de sol yumurtalığımda tümör vardı maalesef alındı,tek yumurtalıkla kaldım.Dr tümör tekrarlar falan diye hamile kalmamı hızlandırmak için klomen verdi.Ben adetimin 5. günü başladım ve 5 gün boyunca günde bir tane kullandım ilk ay 4 tane yumurtam oluştu.Dr gün aşırı ilişki dedi eşimin spermiogramı gayet iyi olmasına rağmen ilk ay çocuğumuz olmadı.Ayrıca klomen kullanmaya başlayınca çatlama olup olmadığına bakmak için adetinin ilk gününden sonraki 21. gün progesteron testi yaptırıyorsun o ay 9.36 çıktı normalde 10 ve üzeri çıkması gerekiyor.ikinci ayda tekrar klomen kullandım ama bu sefer bi tane yumurta oldu ve büyük bir yumurtaydı o ayda çocuk tutmadı ve yumurta fazla büyük olduğu için kiste çevirdi sonra bir ay kist küçülsün diye doğum kontrol hapı kullandım..Yani klomen kullanırken yumurta sayın artabiliyor yada tek bir yumurta kendi başına kocaman büyüyebiliyor.Bazıları da hemen hamile kalabiliyor.kısmet işte Allah hepimize en kısa zamanda nasip etsin bana çatlama iğnesi falan yapılmadı...Kısmet değilse olmuyor.Rabbim nasip etsin inşşalah

arkadaşlar merhaba, ben de klomen+pregnly zedeyim geçen ay kullandım 1 hafta adet gecikmesi yaşadım hamileyim diye sevinirken adet oldum 2 gün sürdü sonrasında kahverengi lekeler geldi sonrasında her gün pembe lekeler..bugün ise adet sonrası 10. günüm ve kanamam arttı yani yine adet olmuş gibiyim... bu nedir ben işin içinden çıkamadım bi bileniniz böyle birşey yaşayanınız var mı? dün dr uma gittim adet görünce gel tedaviye devam edelim dedi şu an kanamam var ama normal olan adet tarihim değil ki???

slm arkadaşlar yeni üyeyim dk gittim klomen verdi adetin 5.günü başla 5 gün iç dedi bugun 4.gunum bede anne olmayı çok istıyorum allah hepımıze hayırlı bebekler versın bı de bı sorum olacak klomen kullanırken ilişkiye giriıyomu acaba dk herhangı bır bılgı vermedı cevabınızı beklıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…