Klomen kullanıp hamile kalanlar ya da kullanmaya devam edenler

sana birsey sorcam canım catlatma ıgnesını vurunduktan ne kadar sure sonra yumurtanın catladgnı anlarım.belırtlerı varmı yazablrmsn

KLOMEN Cİ ARKADAŞLAR tatile mi çıktınız hepiniz....yoksunuz...hiiii hiii...eşleriniz evde anladım...benim ki hafta 7 gün çalışıyorda..şimdi yok...o yüzden ben sitedeyim...hepiniz muck öptüm ....
canım kardeşim...her bir dr.un bizlere verdiği ilişki takviminde farklılık olduğu gibi---- zaten o anda dr.un ultrasonda gördüğü yumurta takibine görede söyledikleri kişiye göre değişiklik gösteriyor.ama bi ortalama alırsak-------yumurta tamamsa yani MM.boyutunda...36 saat sonra ilişki kesin öneriliyor..ama bazılarımıza mesela ben.yumurta iyiydi..hemen şu andan geçerli ilişki serbest..ama 36 saat sonra...ısrarla 36 saat içinde mi demiştim çatlama olayı ..hayır 36 saat sonra olduğunu belirtti..dr.um......iğne+36 saat sonra çatlama imkanı...hemen değil..ama bu arada gidişat iyi ise..iğneyi vurulduğun anda da başla ilişkiye..değerlendirelim diyorlar...ama bazı arkadaşlarımın yazılarında 24 saat sonra çatlıyacak demesi de normal..dr.lar aslında iyi görebiliyor olayı..yumurtayı onlar hemen anlıyor durumunu...biz boş boş bakarken onların kriterleri farklı...iğneden itibaren 3 güne kalmadan vücutta bazı senin hissettiğin değişiklikler başlıyor..işte hepimizi yanıltan bu yüksek hormon takviyesinin bizde uyandırdığı HAMİLE MİYİM? dirtisi...ne diyelim allah yan ve yardımcımız ola...

pardon kendi nici mi alıntı yapmışım...zeynep e hitaben yazmıştım.......

hepinize iyi pazarlar arkadaşlar.......
dün yine biraz aşırı heyecan yaptımya çatladı falan diye insan çömez olunca böyle fazla heyecanlı,meraklı oluyor..,o yanlış alarmmış sanırım kasık ağrılarım ve hafif bir akıntı var ama ısımda bi oynama yok,5 gündür 36.6 çıkıyor...
sizlerin nasıl gidiyor arkadaşlar,yeni klomenciler hoşgeldiniz hepiniz...

kırmızıbeyaz hoşgeldin canım,bakıyorum yine en deneyimli uzmanımız olarak sorulara cevap vermeye başlamışsın..nasılsın canım nasıl gidiyor...

bana dr. iğneden 18-24 saat sonra ilişkiye gir demişti. bazılarına 36 saat diyormuş. zaten kullandığım çatlatma iğnesinin içeriğindede 18-24 saat sonra çatlama olayı gerçekleşir diyordu. 2 kere çatlatma iğnesi oldum. ikisindede yaklaşık 36 saat sonra kasıklarda müthiş bir ağrı hissettim. ağrı yaklaşık 1-2 saat sürüyo sonra geçiyor. akıntı falan öyle çok hissetmedim. ateşimi ölçmeyi bırakalı zaten çoook oldu. havalar sıcak o yüzden vücut ısısı bizi yanıltabilir.

bu doğru teşhis arkadaşlar...sağol ETUBA cım...evet havalar ateş ölçme yöntemini biraz yanılttırabilir...

selam kızlar bende klomen çok kullandım çatlama iğnesini 2 ay denedim olmadı ardından klomen çatlama iğnesi ve aşılama yaptırdık ve oldu şimdi hamileyim ikizlerime allahım sizede tez vakitte bu güzel duyguyu yaşatır............
ben 7 yıldan sonra kavuştuım bu mutluluğa allahım sağsalim kucağıma almayı nasip etsin..............

maysimirna...cım...eşim eve geldiğinde ben cırcır böceği olarak o yemeğini yedikten sonra başlıyorum gün içinde neler yaptığımı..seninle yazıştığımı da söylerken isim olarak ne maysimirna ne demek...yahu ne alemsiniz..nerden bulursunuz bu isimleri dedi..tabi alemiz benim şapşal kocacım...bütün mücadelemiz sizler için çocuk için ....he he he...

ah canım...bu arada hamiş remini de gördüm...çok yakışmış7 yıl demek...ne mutlu sana...

merhaba arkadaşlar,umarım herkes iyidir.kırmızıbeyaz eşler bu duruma sanırım biraz tuhaf bakıyorlar.yani biz burda bir sürü sırrımızı paylaşıyoruz onlarsa pek böyle şeyleri kimseye anlatamazlar.aman ben burda sizinle konuşmaktan mutluyum.
gulan 7 yıl mı?ufff.senin adına çok sevindim.allah sağlıcakla kucağına almayı nasib etsin.ama ama umarım biz o kadar beklemeyiz.
maysimirna umarım sen de iyisindir.herkese sevgiler benden.

bende bu sabah kahvaltı ederken bahsettim senden..
may mayıs doğduğum ay
simirna da (aslında böle yazılmıyo ama) izmirimin eski adı..
nerden nasıl aklıma geldi bilmiyorum valla,eşin bu konuda haklı olabilirsırnaşık şey

gülan maşallah,maşallah,Allah nazarlardan saklasın seni ve bebişlerini,sağlıkla kucağına al inş.
canım 7 yıl büyük sabır ama işte hepimizin bir zamanı var,sen umudunu hiç yitirmemişsin,buraya bunları yazdıkların bizler için bir umut,teşekkürlera.s.

yaa arkadaşlar ben size birşey sormak istiyorum. benim dr. ne tahlil yaptırdı bana ne bi film istedi. hatta ben sordum rahim filmi falan çektiriyim mi diye. ama şimdilik gerek yok dedi. ben 1 buçuk sene önce hamile kalmıştım. bozulmuş gebelik olduğu için kürtaj olmak zorunda kalmıştım. yani hamile kalabildiğim için pek bi problemim olduğunu düşünmüyormuş. en azından bi tahlil istemesi gerekmez miydi benden?

niye kimse ilgilenmiyo benimle

Son düzenleme:
hoşgeldin fusfulucum iyiyim,sen nasılsın ağrılar hafifledimi biraz...
dünkü yanlış alarmmış sanırım dediğin gibi biraz üşütmüşümdür belki,yarın belli olacak hayırlısı olur inş hepimiz için...aa kırmızıbeyazcım sende yarın doktora gidiyodun,güzel haberlerle döneceğiz inş arkadaşım...
evet eşlere garip geliyor olabilir ama bu konularda bir kadını en iyi başka birkadın anlar,ben halimden ve arkadaşlarımdan çok memmunum,ama bugün eşimin yaşgünü,sabah hediyelerini verdim ama biraz onunla ilgileneyim,dışarı falan çıkalım bari,adam bozulacak valla haklıda
fusfulu,kırmızıbeyaz hepinizzi öptüm canlarım,kendinize ve yumurtacıklarınıza iyi bakın,akşama doğru duramam ben kaçar gelirim yine,şimdilik byea.s.

MAYSİMİRNA...cım allah eşine sağlık afiyet versin...seni de çok mutlu etsin...sen mayıs eşin haziran doğum lu?sıcak yaz günlerinin sıcak insanları...şey benim eşimde mayıs 30 doğumlu..ama o ikizler burcu..ve yüzde yüz öyle..gönlünce yaşa...bir bakıyorsun tık diye gidiyor hayat...ohhh çok şükür nefes alıyoruz ya..hayattayız ya...çocuklarınızın üniversite yi bitirdiğini görün inşaalah...

canım gerçekten çok sıcak madem izmirlisin hemşeriyiz beni anlıyabilirsin.bu ay umudum yok ama perşembe gününden beri arabayla uzun yolculuklar yaptım en son dün akşam bergamaya gittim oradangelirken kayın validemde yemek yiyip çıktık izmire dönmek için ama migde bulantısından çıkamadım ne oluyor bana anlayamadım gebelik oldumu yoksa sıcaktanmı bilemiyorum canım ne düşünücegimi şaşırdım ama beklemekten başka çarem yok.CADIARZU

canım niye öyle diyosun olurmu ilgilenmemek falan açıkçası tam bilmiyorum ama kendimden örnek verebilirim benim hormon tahlillerim istendi ama 5 ay düzensiz adet görünce,sonra eşimin spermiyogramı istendi ama 11 ay korunmasız ilişkiden sonra,ben ilk defa bu ay klomen ve yumurtlama takibine başladı ve rahim filmi en son iş diyor benim doktorum,vakit kaybetmek istemiyorum hemen hamile kalmak istiyorum diye bence bir söyle doktoruna belki değişir tavrı,herşey gönlünce olsun canım,bozma moralini...

canım arkadaşım benim çok sağol, bütün iyi dileklerinin hepsi sana da dönsün,sizde çocuklarınızla uzun,sağlıklı ömürler geçirin inşallah( bu arada eşimde teşekkür etti)
izmirli, akçaylı ve mayıs haziran doğumlu insanlarız,öyle olmamızda gerekir,bu arada senin doğumgünün ne zaman seninkinide yazalım bir kenara...
bu arada ben inş yarın sabah gidicem doktora sonrada işe uğrıycam,sende ne zaman dönersen haber ver durumunu tamam mı,inş güzel haberlerle dönücez ikimizde.öptümm canım:1hug:

maysimirna cım.....4,buçuk ta randevum...allahın izniyle...emeklerimiz boşa gitmesin....benim doğum günümde 20 şubatta.......doya doya hayatın tadını çıkartın...moralli olalım hayata karşı...çökmeyelim...evimiz,eşlerimiz,ve doğacak bebişlerimizin bize çok ihtiyacı var..hiçkimse güçsüz biriyle yaşamak istemez...evin direği kadındır aslında...bizler güçlü olalım da onları da idare edelim...allahın izniyle inanır mısın.3 ya da 4 temmuz u eyüp sultan hazretlerinde olabilmeyi istiyorum..kandil ya....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…