Klomen kullanıp hamile kalanlar ya da kullanmaya devam edenler

canim Bu Kadar üzme Kendini....çok Yipratiyosun..bunlari Aşmamiz Lazim Artik..yani Sabretmekten Başka Yapacak Bişeyimiz Yok Malesef...rabbim Tez Zamanda Bizede Bu Mutluluğu Yaşatir Inşallahhhh

bu nasıl bı yazı boyleee haa nasıl bı yazııııı klava: hemen pes etmek varmıı? benım ablam 4 senedir bebek ıstıyor enıstemde sorun var bu aya asılama yaptırdılar..enıstem ve ablam bebk ıstemesıne ragmen ozen gosteren birtek ablamm.ee napsın ablam pes mı etsınn sımdıı ayrılsın mıı..allahtan enıste bey (senınkı) sana gereklı cevabı cok guzel vermıss.pozıtıf oll aklından cıkar hamılelık dusuncelerını.ewet su ates olcme olayını ayak kaldırma olyını bırak tamamen kes rabbım verecegınde verecektır senın aklın zıhnın tertemız olsun ama hep umutlu oll bır daha boyle dusuncelere kapılmaaaaaklava:klava: tamam mııııhadı bakalım sımdıı TÜRKİYEmın zaferı ıcın :içelim: içelimm

ne demek yaa hepsını cocugu varr..hayatını hıcbır zaman cevrendekılerın goruslerıne ve dusuncelerıne gore yonlendırmee bu ınsanlar aılen bıle olsaa..bu durum senın basına deılde onlardan bırının basınada gelebılırdı..neyın ne zaman olacagını rabbımden baska kımse bılemezzzz.cok ustune gelınıyorsa durumu soyle bu ayıp deıl yanlız deıl allahın taktırıı.aılenın yanına kesınlıkle basın dık olarak gıtmelısın ya sen kendını benden ıyı tanırsın sımdı kendıne su soruyo sor hemen ben bu kadar zayıfmıyım yaa,ben bu kadar kolay pes eden bırımıyım? emınım kı ben boyle bırı deılsın.ınsanlar zaman zaman herseyı ıcıne atarlar ve aglarlar agla tabıkı rahatlarsın.ama bunu alıskanlık halıne getırmee..lütfen herseyden onemlısı seni seven o adam ıcın erkegın ıcın silkelen ve kendıne gel dıyorum sana.sımdı bebek hasretıın var ya o adamıda pes ettırıp uzersen ve kendınden uzaklastırırsan ne olacak sankı baslarsın artık keskelere senın yerınde olmak ıcın can atan o kadar cok ınsan varkııı..herzaman once kendın ıcın yasaa...a.s.a.s.bu guzel papatları kabul et lutfenn yerimseniben

merba arkadaşlar bende aranıza yeni katıldım. seni anlıyorum kırmızı beyaz aynı durumdayım bende ama benim evlendiğim bir sen oldu ve bir senedir olmadı.geçen ay doktor klomen ve progestan verdi. bugün regl oldum. ilk denemem ama çok üzgünüm. açıkçası bende yıkıldım ve benim daha bir yıl oldu. hepinize allah sabır versin. çok zor ama dularınızı ve ümitlerinizi bırakmayın arkadaşlar.

tüp bebek denemesi yapamam..araştırdım...kızlar,,,,,,devlet eşlerden birinin dahi çocuğu varsa asla yardımda indirimde bulunmuyor...söylemiştim.eşimin bir kızı var...ehhh bizde şimdi-çünkü kışdan beri eşimin işleri biraz kötü gidiyor-onu darlandıramam..6-7.000 ytl civarı na mal oluyor özeller.aşılamyı bile eşimden o yükü isteyemiyorum...yani parada çok önemli ...onsuzda birşey olmuyor...elim kolım bağlı.ama ili gündür o kadar ağladım ki içim dışıma çıktı zaten...ne yapayım bunda da vardır bir hayır.

kızlar birsey sorcam gebelık olmussa vücut sıcaklıgı kac olur?lutfen bilgisi olan cvp yazabılır mı????

zynp canım yumurtlama gününü biliyorsan,genelde 10. veya 12.günden sonra ateş düşmüyor,kaç derecede olduğu kişiden kişiye değişiyor ama yumurtlama döneminden en az 2 değer falan üstte oluyor,ya da ani düşüşlerden sonra ertesi gün geri yükselme oluyor ateşte,ama herkesin vücudu farklı,ısıda öyle,umarım yardım edebilmişimdir,canım,inş.bebişin seninledir,hayırlısı olsun

Canim Bu Kadar Yipratma Kendini Verende Allah Alanda Allah. çaresiz Hissetme Kendini. Bak Eşinde Anlayişli. Zamana Birak Alnina Yazilmişsa Olur.

BABYFACE...canım benim sağol iyi dilekler var yazında...profiline baktım tatlım..daha çok çok çok yolun başında 22 yaşındasın..10 yıl bile beklersin..ama 35 yaşı görünce kendi kendine daha erken evlenmeliymişim...tüh şu kısmetime niye hayır demedim............bu şaka --eşime aşığım çünkü...o benim keloğlanım-gibi hayıflanmalar yavaş yavaş başlıyor...o kadar eli açık ki eşim hiç para tutmayı kullanmayıda bilmez...o kadar borcumuz var-çünkü eşim dul kaldığı o 10 yılda hiç biriktirmemiş.haliyle evlenince evi yapmak için çok uğraştı.---hatta dün evlilik yıldönümümüz..gitmiş bana cep telefonu almış....kızdım.sevinemedim.o da darıldı bana ..işte biz kadınlar ne kadar farklıyız..erkekler çok farklı bizden.....öyle değil mi?

kırmızıbeyaz canım kaç gündür okuyorum yazdıklarını,ama birşey yazamadım ben bile kendime umut veremezken çoğu zaman senide üzmek istemedim,bende 30 yaşında evlendim,eşimin 2.eşiyim,şimdi 31 yaşındayım,yani daha bir yıl oldu evleneli ama biz hiç korunmadık ve işte sorunlar,doktorlar,testler,herkes gibi uğraşıyoruz bir yıldır...
ama her seferinde yeni bir sorun,negatif gebelik testleri,bütün umudun tükenişi...
bunları en çok en yoğun biz yaşıyoruz eşlerimiz hep daha mantıklı,hep daha umutlu,ve şükürler olsun ki hep anlayışlı,biz daha çok yaşıyoruz,ağlıyoruz çünkü bizim hormonlarımızda istiyor bunu,birde içimizdeki korku ya yaşım geçerse,ben anne olamazsam...
bunların hepsi tekbir anlama bağlanıyor bence, anne olmak çok zor,olmadan öncede,olduktan sonrada,belkide olduktan sonraki zorluklara hazırlıklı olmamız için bunca şey çekiyoruz,sen de kabul et her başarısızlık daha çok istemeni sağlıyor...
canım umudunu yitirme,bize en çok o lazım,umut oldukça,bebeğimiz de olacak birgün ve kocalarımızda en iyi baba olacak...
herşey gönlünce olsun arkadaşım

MAYSİMİRNA....cım.güzel belirtmişsin duygularını..elbette ki adet olduğumuz zaman bir iki gün yıkım hepimizde ..bak az önce ilk KLOMEN i içtim..hapı elime aldım.bıktım senden dedim.artık çıksan hayatımdan dedim..yuttum.daha mideme inmeden hemen büyük bir umut başladı kalbime...bizler ne değişik şeyleriz.yani kadın vasfı ne zor..zaten yaradan da her türlü zorluğa dayanmayı mücadeleyi kadında yaratmış...hani söz vermiştim kendime...bi daha bebek gebelik.hamilelik yok düşünmek adını bile ağzına almıycan demiştim...hani nerde?ama bu sefer jimnastikçiler gibi ayaklarımı kaldıramam...bi kere eşime öyle yakalanmıştım..çok güldü...şu yaşımızda düştüğüm hale bak...

eköseoğlı aslı desire yazıları takip ediyorum ama sizden haber alamıyorum ne alemdesiniz sesiniz çıkmıyo

mrb canım ben gonophene kullanmadım glifor kullandim 1 ay kadar bahsettiğin jel hakkında bi bilgim yok üzgünüm bu konudan haberdar değilim Allah yardımcın olsun:1hug:

Kızlar benim çatlatma iğnem yapılalı 1 hafta oldu, bugünlerde felaket bir bel ağrım var, ara ara bıçak saplar gibi. Sizde de bu tip şikayeter oldu mu? Bu başka bir rahatsızlığın habercisi olabilir mi?

Canım, benim konuma yazdığın yazı için teşekkür edererim .
eşinin maddi durumu için üzüldüm .ama ALLAHTAN ümit kesilmez canım .sen şimdi moralini yüksek tutman lazım ... yoksa yumurtlama da olmuyo biliyosun .. ben klomene ara verdiğim ay hamile kaldım .. ama ne oldu sağlıksız olduğu için düşük oldu .. o yüzden sakın kendini harab etme .. mutlaka birgün bebeğine kavuşacaksın ..ALLAH sağlıklı olmasını nasip etsin yeterki..a.s.

arkadaşlar aranızda ağrılı adet geçiren varmı??

canim ben son 1-2 ay cok kotu agrili adet gordum omrumde o kadar agrili oldugunu hatirlamam ama bu son adetim 3 gun erken geldi ve hic hissetmedim, insan soguk alincada agrili goruyo sanirim usumesekte dikkat etmek lazim galiba,
sen sureklimi agrili goruyosun

Arkadaslar bu arada bende clomid (klomen) e basladim bugun 3.gunum catlatmayida hapla yapacam yani doktor kontrolu altinda degilim dr 6 ay sonra gel dedi Allah herkesin gonlune gore versin, bu haplar belirti yapiyomu vucutta arkadaslar??

Merhaba Arkadaşlar Bu Ay Yine Olmadi Ve Ben Yine Adet Söktürücü Ilaca Başladim Ve Doktorum 3 Ay Daha Klomeni Deneyeceğiz Dedi.hayirlisi .birgün Mutlaka Olacak.inşallah ümitlerimizi Kaybetöeyelim.bu Arada Yumurta Büütmek Için Içtiğiniz Bitkisel Birşeyler Varmi Yardimci Olursaniz Sevinirim.

GURBETGELİNİ bende klomen i yine almaya başladım...bugün 3.yü yuttum...4 gün sonra dr.a gittiğimde yine aynı şeyler...yumurtalarıma bakacak.pregnyl iğne vurduracak...git çalış diyecek...inan dr.a bile gitmeye heves yok içimde..

KIRMIZIBEYAZ benim klomen le ilk ayim, adetimin 3.gunu basladim 5 gun boyunca kullanacam bende bugun 3.yuttum sonrada 7.gunden 14. gune kadar da baska bi hap kullanacam sanirim oda catlatmasini sagliyo cunku doktor bana ne igne dedi nede yumurta takibi 3 aylik hap yazdi ve 6 ay sonra gel bakarsin hamile olarak gelirsin dedi o kadar, 6 aya kadar hamis olamazsam esime bakacaklar biz dr 1 sene sonra gittik biraz gec kaldik sanirim gitmekte ama aile doktorumuz bekleyin diyerek oyaladi bizi dogum kontrolu hapindan sonra 1 sene olmamasi normal dedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…