Klomen kullanıp hamile kalanlar ya da kullanmaya devam edenler

Yabangülüm canım doğru söylüyorsun ama insan üzülüyo ama allahdan eşim en büyük desteğim benim oda olmuyo diye üstüme gelseydi çok kötü olurdum ama olmassa olmasan sen sağlıklı ol falan diyo ama biliyorumki oda çok istiyo Allah isteyen herkese nasip etsin Allahım ne olur istemeyenede verme bize ver

canım ya inan çok zor bi durum.biliyorum çünkü bende 5 yıldır uğraşıyorum.kendim için değil eşim için çok istiyorum.çünkü onlar daha çok üzülüyor.ama yinede herşeyin hayırlısı.takdir ilahi.elbet bizimde olacak bebişlerimiz.canım ya sen kaç yıldır istiyosun?bi mahsuru yoksa yazarmısın.

canım ben daha çok yeniyim ama çevremdekiler psikolojimi bozdu herkes hamile "senin yokmu " ve biraz kilo aldığım için hamilemisin hamilesinde söylemiyorsun değilmi sözleri sinir ediyo beni dün hasta olduğumu kayın valideme söyleyince benimde bugün içimde bi sıkıntı vardı kötü birsey duyacağım diyodum bumuymus demesi canımı sıktı bu kadarmı kötü birsey hem ben daha 2 aydır tedavi görüyorum olur daha demiyo herşey ondan kaynaklanıyo zaten biz bebek düşünmüyorduk bende adet düzensizliği vardı doktora gittim ben içerde giyinirken doktorla konuşmuş bitane olsun ne gerekiyosa yapında ölmeden torun sevelim demiş zaten doktorun bana söyledikleride beni çok yıprattı neden korunuyorsunuz korunmasınızda bebeğiniz olmaz sizin dedi iş böyle olunca ben 9 aylık evli bi insan olarak kendimi bu sitresin içinde buldum canım yoksa normalde hiç bi doktor tedaviye baslamıyo 1 sene geçmeden bende çok istiyorum hemde çok evlenmeden önce bile en büyük hayalim bi bebeğimin olmasıydı ama borçlarımıızı bitirelim yeni evliyiz diye bekleyecektik 2 sene falan ama olmadı işde canım çok yadım dolmuşdum kusura bakma kafanı şişirdim.

eköseoğlu canım senin için çok üzüldüm ama inan daha yolun çok başındayız bu kadar üzülmen için daha çok erken eninde sonunda olacak ben buna inanıyorum sen kayınvalidengile bakma onlar düşünmeden hep isterler erken olduğıunu onlarda biliyo ama olurda ertelersiniz diye baskı yapıyorlar bence sen sadece kendini düşün

öyle canım ama zaten üzülüyorsun bide onların patavatsızlıkları iyice üzülüyorsun

İlk kez klomen kullanıyorum bu ay, bir kaç günde bir doktora gittim yumurta takibi için... En son gittiğimde bir tane yumurtamın tam istenilen şekilde geliştiğini gördük ve aynı gün çatlatma iğnesi oldum, Doktorum iğneyi olduğum günün ertesi gününden başlamak üzere üç gün üst üste ilişki ödevi verdi.. Dün üçüncü günüydü fakat ilişki sırasında sol yumurtalığımda ki, gelişen yumurtam da o tarafta, ağrım oldu onun için yarım kesmek zorunda kaldık...Sanki bir şey batıyor gibi oluyor. Hatta şu anda yazarken bile o acıyı hissediyorum. Bu sabah ateşimi ölçtüğümde hala ateşimin yüksek (normal günlerde 36.6 oluyor, yumurtlama dönemimde 36.9) olduğunu gördüm, doktoru aramadım ama bugün yine ilişkiyi deniycez...
Buraya ayrıntılı bir şekilde yazıyorum, deneyimlerimizi paylaşmak, bilgilendirmek adına... Ben de ağrıyla ilgili girdim ve benim gibi ağrılı olan arkadaşların olduğunu gördüğümde biraz rahatladım doğrusu.
Hepimize kolay gelsin, Allah hayırlı evlatlar nasip etsin...

canım ben daha çok yeniyim ama çevremdekiler psikolojimi bozdu herkes hamile "senin yokmu " ve biraz kilo aldığım için hamilemisin hamilesinde söylemiyorsun değilmi sözleri sinir ediyo beni dün hasta olduğumu kayın valideme söyleyince benimde bugün içimde bi sıkıntı vardı kötü birsey duyacağım diyodum bumuymus demesi canımı sıktı bu kadarmı kötü birsey hem ben daha 2 aydır tedavi görüyorum olur daha demiyo herşey ondan kaynaklanıyo zaten biz bebek düşünmüyorduk bende adet düzensizliği vardı doktora gittim ben içerde giyinirken doktorla konuşmuş bitane olsun ne gerekiyosa yapında ölmeden torun sevelim demiş zaten doktorun bana söyledikleride beni çok yıprattı neden korunuyorsunuz korunmasınızda bebeğiniz olmaz sizin dedi iş böyle olunca ben 9 aylık evli bi insan olarak kendimi bu sitresin içinde buldum canım yoksa normalde hiç bi doktor tedaviye baslamıyo 1 sene geçmeden bende çok istiyorum hemde çok evlenmeden önce bile en büyük hayalim bi bebeğimin olmasıydı ama borçlarımıızı bitirelim yeni evliyiz diye bekleyecektik 2 sene falan ama olmadı işde canım çok yadım dolmuşdum kusura bakma kafanı şişirdim.

canım ya daha yenisin.takma kafaya kimseyi boşver.doktorun söylediğine bakma rabbim ne çaresiz dertlere derman veriyor.olmaz diye bişey yok.allah büyük.ilk başta kaynanalar öyle yapar hep.benimkiler söylemedimi sanki.boşver.sen kafa olarak rahatla gör bak nasıl geliyor bebişin.işallah rabbim nasip eder bir an önce.

benim klomenden sonra bugün 28. gün halen hasta olmadım ve 30 gündür hasta olmadım yanlış hesap yapmıştım bugün anladım tam 30 gün oldu yarın gidip gebelik testi yaptıracam ama benimde çok kötü ağrım var sanki adet olacam hergün sancım var bi de 1 haftadır çok kötü bir şişkinlik var neden acaba bu gecikme şişkinlik

bende de ilişki sırasında çok kötü yanma oluyo birde ilaç biteli 27 hasta olmayalı da 30 gün oldu bir haftadır çok kötü şişkinlik var kasık ağrısı adet olacakmışım gibi ama olmadım yarın gebelik testi yine yaptıracam bakalım ne çıkacak bu şişkinlik ve gecikme niçin olabilir ki

bende de ilişki sırasında çok kötü yanma oluyo birde ilaç biteli 27 hasta olmayalı da 30 gün oldu bir haftadır çok kötü şişkinlik var kasık ağrısı adet olacakmışım gibi ama olmadım yarın gebelik testi yine yaptıracam bakalım ne çıkacak bu şişkinlik ve gecikme niçin olabilir ki

başak84 üzülme,bu yazdıklarının hepsi bende de var.benim de bugün 29 gün oluyor ve merak ediyorum aynı senin gibi..test yapacaksan kan testi yap ki daha net netice alasın.ben hafta sonu yaptıracağım testi..inşallah buradan ikimizde güzel haberler veririz..

başak84 üzülme,bu yazdıklarının hepsi bende de var.benim de bugün 29 gün oluyor ve merak ediyorum aynı senin gibi..test yapacaksan kan testi yap ki daha net netice alasın.ben hafta sonu yaptıracağım testi..inşallah buradan ikimizde güzel haberler veririz..

dün eczaneden test alıp yaptım ama bişey çıkmadı
sence ilaç gecikme yapar mı ben geçen ay ilaç bittikten sonra 13. gün hasta olmuştum doktora gidince haber ver banada takip ediyorum bende sana haber veririm sen ilaca ne zaman başladın eğer ilk değilse önceden ilaçbittikten kaç gün sonra hasta oluyordun yazarsan sevinirim

dün eczaneden test alıp yaptım ama bişey çıkmadı
sence ilaç gecikme yapar mı ben geçen ay ilaç bittikten sonra 13. gün hasta olmuştum doktora gidince haber ver banada takip ediyorum bende sana haber veririm sen ilaca ne zaman başladın eğer ilk değilse önceden ilaçbittikten kaç gün sonra hasta oluyordun yazarsan sevinirim

benim 3.kullanışım,ilkinde çok geç regl olmuştum,kistten şüphelendim hatta,doktora gittim büyük bir üzüntüyle ama o beni rahatlattı,hiç kistim yokmuş,sadece gecikme olmuş dedi.onu da strese bağladı her doktor gibi..çok kafama takmayacakmışım.sonra 2.kullanışımda yani geçen ay gecikmeden regl oldum.ama şimdi 4 gün gecikmiş durumda.test henüz yapmadım hafta sonu yapacağım.eğer birşey yoksa yani hamile değilsem doktoruma gideceğim bakalım ne diyecek..21.gün regl oldum ilaçtan sonra..

benim 3.kullanışım,ilkinde çok geç regl olmuştum,kistten şüphelendim hatta,doktora gittim büyük bir üzüntüyle ama o beni rahatlattı,hiç kistim yokmuş,sadece gecikme olmuş dedi.onu da strese bağladı her doktor gibi..çok kafama takmayacakmışım.sonra 2.kullanışımda yani geçen ay gecikmeden regl oldum.ama şimdi 4 gün gecikmiş durumda.test henüz yapmadım hafta sonu yapacağım.eğer birşey yoksa yani hamile değilsem doktoruma gideceğim bakalım ne diyecek..21.gün regl oldum ilaçtan sonra..

canım benim geçen ay ilaç bittikten sonra 13. gün oldu erken olmamış mı o zaman bak senin de normal adet gün sayısı geçmiş şimdi 28 güne çıktı normali hangisi acaba senin ilk kutudan sonuncuya kadar kaç güne tekabül ediyor hasta olman ayrı ayrı gün yazarsan sevinirim şimgi 13 gün çok erken gibi geldi bana acaba normali hangisi birde dr yumurtalıklarıma baktı yumurtlaman olmuş dedi

canım benim geçen ay ilaç bittikten sonra 13. gün oldu erken olmamış mı o zaman bak senin de normal adet gün sayısı geçmiş şimdi 28 güne çıktı normali hangisi acaba senin ilk kutudan sonuncuya kadar kaç güne tekabül ediyor hasta olman ayrı ayrı gün yazarsan sevinirim şimgi 13 gün çok erken gibi geldi bana acaba normali hangisi birde dr yumurtalıklarıma baktı yumurtlaman olmuş dedi

ilk kullanımdan sonra sonra düzensizleşti regl günüm,o yüzden ben geçen aya göre hesap yaptım.ama belki de haftaya regl olacağım.günlerim bozuldu yani..bende muammadayım yani..ama yine de olumlu bakmaya çalışıyorum.napalım yapacak birşey yok..güzel allahım bize de gülecek birgün inşallah.sen ilacı 5 gün kullanmadın mı?ondan sonra 13 gün mü oldu regl oldun?o zaman sanki biraz erken olmuş gibisin..ama yumurtlaman varsa korkma..en azından o normal seyrinde demek ki..ayrı ayrı derken neyi kastettin anlamadım?

ilk kullanımdan sonra sonra düzensizleşti regl günüm,o yüzden ben geçen aya göre hesap yaptım.ama belki de haftaya regl olacağım.günlerim bozuldu yani..bende muammadayım yani..ama yine de olumlu bakmaya çalışıyorum.napalım yapacak birşey yok..güzel allahım bize de gülecek birgün inşallah.sen ilacı 5 gün kullanmadın mı?ondan sonra 13 gün mü oldu regl oldun?o zaman sanki biraz erken olmuş gibisin..ama yumurtlaman varsa korkma..en azından o normal seyrinde demek ki..ayrı ayrı derken neyi kastettin anlamadım?

evet ilacı 5 gün kullandım ilaç bitince de 13. gün hasta olmuştum ayrı ayrı yaz derken yani her ilaçtan sonra kaç gün geçince hasta oldun o günleri yaz dedim birde ben hep ilaçla hasta oluyordum oda 21 güne denk geliyordu pco var adet düzensizliği yapıyordu aksi halde 3 veya 6 ayda bi oluyordum o yüzden kaç günde bi hasta olacağımı da bilmiyorum

evet ilacı 5 gün kullandım ilaç bitince de 13. gün hasta olmuştum ayrı ayrı yaz derken yani her ilaçtan sonra kaç gün geçince hasta oldun o günleri yaz dedim birde ben hep ilaçla hasta oluyordum oda 21 güne denk geliyordu pco var adet düzensizliği yapıyordu aksi halde 3 veya 6 ayda bi oluyordum o yüzden kaç günde bi hasta olacağımı da bilmiyorum

işte dedim ya ilk kullandığımda 35 gün sonra olmuştum,2.kullanışımda 21 gün sonra.3.ve şimdiki kullanışımda henüz regl olmadım..

merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım bende bu ay başladım klomene ilaç biteli 17 gün oldu ama regle olcakmışım gibi hissediyorum ama mide bulantılarım var beklemek çok zor

slm canım bende bu ay ilk kez klomene başladım 5 gün kullandım ilaç biteli 16. günüm regl günüme daha var zaten....4 haziranda olmam gerekiyor...ayrıca doktor bana crınone jel de verdi bakalım ne olacak umutluyuz yine ama inşallah boşa çıkmaz....

bende ilk defa kullandım canım ama umutlarım tükenmek üzere senin yumurtalık takibin yapıldımı.

hayır canım yapılmadı 10 gün ara ile adet olduktan sonra verdi doktor bende anlamadım
normalde hep düzenlidir adetleri
birde ateş ölçüyorum bu ay

benim yumurtlık takibinde 12mm birtane yumurtam oluşmuştu gün aşırı ilişki dedi ama regle olmak üzereyim belki önümüzdeki ay olur canım senin güzel haberini alırız buay

X