Klomen kullanıp hamile kalanlar ya da kullanmaya devam edenler

belinay sen ne kadarlık evlisin canım ve ne kadar süredir tedavi görüyorsun

canım ben 10 aydır evliyim hiç korunmadık hep istedik bebişimizi ama olmadı 6. ayda doktora gittik benim prolaktinim yüksek çıktı eşiminde spermleri zayıf çıktı varikosel ameliyatı oldu eşim 3 ayımız doldu hafta sonu eşime test yaptıracağız bakalım inşallah iyi sonuçlar alırız....ben bu ay klomen ve crınone jel kullanıyorum adetim 5 gün kaldı inşallah olmama dua ediyorum hepimiz için annelik duygusunu tadalım hayırlısıyla...

canım inş. adet olmazsın vebebişin gelir herşeyin hayırlısı

eköseoğlu canım naber.sperm testi için 3 ,4 gün perhiz lazım.yani bu sürede ilişkiye girmiyeceksiniz.başka birşeye gerek yok canım.benim eşim yaptırmışdıda.bende hasta olacam galiba.çünkü hiçbir belirtim yok.

belinaycım hiç canını sıkma ben kızıma evlendilten 11 ay sonra hamile kaldım eminimki en kısa zamada bebişini kucagına alacaksın allahtan hayırlısını dilemek lazım degilmi canım..

Desertrose canım inş. hamilesindir hakkımızda hayırlısı

inşallah canım ama ümitli değilim.hiçbir belirti yok.ara sıra göğüslerimi kontrol ediyorum ne ağrı var ne şişkinlik.hayırlısı canım.kocan içinde üzülme takma kafaya canım.erkekler hep böyle malesef.bazen bende çok üzülüyorum.biliyosun bu ay rahim filmi çektirdim ve çok zor oldu.ama eşim akşam eve gelene kadar ne oldu iyimisin diye bile aramadı.beni müşahade odasına aldılar arar diye bekledim aramadı hırsımdan orda ağladım.akşam eve gelince filme baktı sadece iyi dedi.hiç sormadı nasıl geçti zormuydu iyimisin.oysa ben ne kadar zorlandım çok zor anlar geçirdim.doktor bile üzüldü ama eşimin pek umrunda değil

sevgili desertrose canını sıkma herşeye katlanan bizler oluyoruz ama inşallah bebişini kucagına aldıgın anda inanki bütün zorlukları bir anda unutacaksın sen sadece minicik mis kokulu bebişini hayal et güzelim.

canım birde eşimin test sonucundan sonra bende rahim flmi çektiricem ama birazcık korkuyorum senin nasıl oldu canın yandımı yazarsan sevinirim.

inşallah canım ama ümitli değilim.hiçbir belirti yok.ara sıra göğüslerimi kontrol ediyorum ne ağrı var ne şişkinlik.hayırlısı canım.kocan içinde üzülme takma kafaya canım.erkekler hep böyle malesef.bazen bende çok üzülüyorum.biliyosun bu ay rahim filmi çektirdim ve çok zor oldu.ama eşim akşam eve gelene kadar ne oldu iyimisin diye bile aramadı.beni müşahade odasına aldılar arar diye bekledim aramadı hırsımdan orda ağladım.akşam eve gelince filme baktı sadece iyi dedi.hiç sormadı nasıl geçti zormuydu iyimisin.oysa ben ne kadar zorlandım çok zor anlar geçirdim.doktor bile üzüldü ama eşimin pek umrunda değil

Canım erkekler kendilerine gelince çok ilgi bekler fakat nedense bize gelince ince düşünemezler böylesi zamanlarda onların bize yaptılarının aynısını onlara yapıp hatalarını anlamalarını sağlayabilmek anlarsa yada biz onlara bunu yapabilirsek ben yapamıyorum çünkü ama beni üzdüğünde sessiz kalıyorum o zaman anlıyo

kızlar bende kamileyim 5 haftalık.ya bende klomenle hamile kaldım ilk ay olmadı bu ay hamile kaldım.

kızlar bende kamileyim 5 haftalık.ya bende klomenle hamile kaldım ilk ay olmadı bu ay hamile kaldım.

canım allah analı babalı büyütmek nasip etsin..bende klomen kullanıyorum 2.ayım ama tık yok bende ne gibi belirtilerin oldu adetin kaç gün geçti bunlarıda yazarmısın eylül vede çatlatma iğnesi oldunmu kendine iyi bak iyi bir hamilelik dönemi geçir arkadaşım..a.s.

eylül 47 ikinci ay kaç tane kullandın klomeni merak ettim canım.

canım benim buarada hayırlı olsun bebişin allah analı babalı büyütmek nasip etsin.

başak35 kusura bakma canım okula gittiğim için cevap yazamadım yeni geldim.benim rahim filmim zor oldu yada bana öyle geldi.zor deyince gözün korkmasın dayanılmayacak kadada değil.öyle bağırıp çağırıp ayılıp bayılmadım yani.sessizce gözlerimden yaşlar süzüldü hiç ses etmedim.aklımda temiz çıkıp çıkmayacağını düşünüyodum.ama imkanın varsa anestezili çektir.ben anestezisiz çektirdim herşeyi gördüm.kullandığı aletleri falan oyüzden baya ürkütücüydü.ama bittikten sonra müşahade odasına gittim.5 dak. falan yattım.sonra okula gittim ders anlattım sonra ağrı olmadı yani.

başak 35 aslında bu ay 3. ayım olacakdı ama doktor bu ay testlerini yapalım dedi bu ay ilaç kullanmayacağım

desertrose canım bende dedim dr. eğer gerek kalırsa anestezili yapalım dedim ne gerek var dedi bana acımaz korkma dedi ama ben yinede anestezi isteyeceğim

kızlar iyi akşamlar desertrose canım iii haberlerini bekliyorum

canım bencede anestezili yaptır.benim canım tatlı değildir ama yinede zorlandım.ayık olduğun zaman herşeyi görüyoersun yapılan işlemleri aletleri falan o biraz kötü oluyo.inşallah dediğin gibi hayırlı haberler veririm ama pek ümidim yok canım.destekleriniz için çok teşekkürler arkadaşlar

dün dr. gittim tabi ben işden çıkıp eşimle buluşup dr gidene kadar benim dr. gitmiş başka doktor vardı hastanede ona gittim anlattım 2 ay kullandım dr hasta olursan eşinle gel onun sperm değerlerine bakacaz demişdi dedim ne kadarlık evlisin dedi 10 ay dedim acelenize ne oldu dedi olanları anlattım neyse o sizin özel sorununuz ama klomenin yan etkilerini biliyormusun diye sordu evet rahim duvarını inceltiyo dedim arıştırma yapmısın o zaman dedi evet dedim klomen herkesde aynı etkiyi göstermez ama dedi kisinde hamilelik olasılığını yükselttiği gibi kimisinde engelleyedebiliyo dedi ben bilmiyordum ayrıca dedi erken menopoza girmeniz gibi yan etkisi var dedi ve kafamı iyice karıştırdı sonra kontrol etti kist falan yok herşey normal dedi bu ay sana tedavi uygulamayalım dinlen dedi diğer dr. hormon testleri yapmamıştı test verdi eşimin sperm testini verdi dr. çıktım eşim hastaneyi sevmez beklemekdende bıkmış ben işe geç kaldım test falan yaptırmıyorum dedi ve GİTTİ canımı sıktı bende hormon testlerini yaptırmadım allahdan hastane kuzenim çalışıyo eşim moralimi bozdu gitti bende ağlaya ağlaya eve gittim sonra oda anladı hatasını tabi akşam bişey olmamış gibi geldi testlerimizi ne zaman yaptırıyoruz dedi neyse kadınların görevi yine alttan aldım yoksa bende yaptırmıyorum bebek falamda istemiyorum diyecektim ama velahavle dedim bugün testleri yaptıracağız bakalım ne çıkacak yine çok uzun oldu umarım okumakdan sıkılmazsın canım :çok üzgünüm:

ah canım ya bu kadınların çektiğini kimse çekmiyor.anlamış hatasını eşin üzmüş ama seni.bazen benim eşimde annengil hiç yardımcı olmuyolar gibi laflar ediyor.çok moralim bozuluyor.istemiyorum gitmiyecem diye ağlıyorum bide.her ay gidiyorum yinede.işte insanın üzüntü anında yaptığı şeyler.benimde eşim yok yaptırmam dedi.baktiki başka çare yok yaptırdı.sen çok yenisin daha benimki 4 yıl oldu.klomen kullanıyorum hemde çok kullandım.yumurtaları büyütüyo.tabi benimkiler inatçı biraz zor büyüyolar.canım işallah hiç bişeye gerek kalmadan hamile kalabiliriz.canım sayfana baktım ziyaretçi mesaj yerin kapalı açsana.

X