Klomen kullanıp hamile kalanlar ya da kullanmaya devam edenler

hayırlısı canım güsel haberlerini bekliyorum

slm benimde 1 inci bebeğim klomenle olmuştu 1denemede ama şimdi 2 cisini istiyorum klomen başlicambakalım allah kimseye bu stresi yaşatmasın çok zor

eköseoğlu canım inşallah hamilesindir.bende haberlerini heycanla bekliyorum.inşallah bu ay ikimizde bu güzel duyguyu tadabiliriz canım.benim daha var gerçi 2 haziranda olmam lazım.ama pek ümidim yok

nurevşan sende ilk bebeğime klomen sayesinde sahip oldum diyorsun gebeliğini ilaç bittikten kaç gün sonra anladın bende klomen kullanıyorum geçen ay ilaç bittikten sonra 13. gün hasta oldum bu ay ilaç biteli 23 gün oldu halen hasta olmadım dr testi normal adet süren geçince yapacan dedi sen ilaç bittikten kaç gün sonra gebelik testi yaptın.....

eköseoğlu sen hasta oldun mu bende seni takip ediyorum ne yaptın diye inşallah dileğina kavuşursun

bende günde 1 tane klomen kullandım daha sonra yumurta takibi yapıldı yumurtam 13. günde 21,5 mm oldu o gün pregly çatlatma iğnesi oldum ve 36 saat sonra ilişki önerdi ve şuan 5 haftalık hamileyim benim ilk denememde tuttu umarım sendede tutar.:emir_bebek:

canım tebrik ederim.Allah tamamına erdirsin çok sevindim.senin gibi örnekler bize umut oluyo.ben de bu ay günde ikişer tane kullandım.yarın dr'a gidicem büyümüşmü diye.benim de 12. günüm olacak yarın.sadece 36 saat sonra mı ilişki oldu?bu konuda bana bildiklerini anlatırsan çok sevinirim.rabbim bu ay tüm isteyenlerin yüzünü güldürür inşallah senin gibi.....yerimseniben

merhaba arkadaşlar hala hasta olmadım büyük bir heycanla bekliyorum çok korkuyorum hasta olacağım diye 3 gün önce test yaptım negatif çıktı ama geçen ay adetim 28 gün sürdü düzene girdi yani 24ünde hasta olmam gerekiyordu olmadım bakalım hayırlısı arkadaşlar bekliyorum başak84 canım sen test yapmadınmı

Merhaba Arkadaslar,

Ben aranıza yeni katılıyorum.Gecen ay catlatma iğnesi oldum tutmadı.Bu ay yine iğne oldum ve 30 saat sonra ilişki oldu.Daha adet gunume cok var 7-8 haziran ama daha once kan testiyle bakıcam ayın 30 undan sonra.Hakkımızda hayırlısı.Acaba yumurta tam kac mm olunca bu iğne vuruluyor.Bazı dr lar acele mi ediyo yada gec kalıyo.

eköseoğlu canım inşallah hamilesindir.2 gün geçmiş kan testi yaptırsana.meraktan çatlıcaz.uyanır uyanmaz aklıma sen geldin acaba ne oldu durumlar diye.ben adetimin geciktiğini hiç görmedim çok düzenlidir 28. gün geldimi adet olurum .benimde binşallah gecikir bu ay.

Desertrose canım inş. seninde gecikir bu ay kan testi yaptıracak vaktim olmuyo organizede çalışıyorum evimde işime yakın çarsıya gidemiyorum ama bugün akşam test alacağım bakalım bu sefer ne çıkacak olmazsa yarın akşam eşim işden gelince gidebilirim kan testi için çok heycanlıyım anlatamam genelde sabahları hasta olurum sabah kalkınca olmayınca çok seviniyorum

heyecanını paylaşıyorum canım.biran önce kan testi yaptır canım.merakla bekliyorum

burada olmak gerçekden çok güzel çok şanslıyım kısa zamanda sizin gibi arkadaşlara sahip olduğum için saol canım inş. güzel haber verip size moral olurum sonrada sizlerden duyarım o güzel haberi

burada olmak gerçekden çok güzel çok şanslıyım kısa zamanda sizin gibi arkadaşlara sahip olduğum için saol canım inş. güzel haber verip size moral olurum sonrada sizlerden duyarım o güzel haberi

nerhaba canım ayyyyyyy ne güzel canım inş hamişsindir ben de klomen ve iğne kullandım ve adetim 4 gün geçti ve sonra adet oldum canım ama inş sen hamişsindir drun sana ne dedi gecikince şu zaman gel demedimi bende kan testi yaptır beklemek çok zordur bilirim

eköseoğlu inşallah hasta olmazsın benim ilaç biteli 24 gün oldu normalde ben ilaçla adet olduğum için 25 günde bir oluyordu bende beklemedeyim haziranın ilk haftası test yaptıracam geçen ay 13. gün adet oldum ya bu ayda 13. gün olmam gerekir diye düşünüyorum 24 gün geçince adet döneminde hasta olabilir miyim ki

merhaba arkadaşlar bende klomen kullandım bu ay ama bana çatlatma ignesi yapılmadı bundan 10 gün önce sol kasıgımda agrı oluyodu arada bi sag kasıgıma geçiyodu sanki igne batırıyolarmış gibi adetime 5 ,6 gün kalada 3 gün boyunca sanki adet olcakmışım gibi, oluyodum ama 2 saat falan sürüyodu normalde önceden adet belirtim olmazdı adet oldugum gün başlardı adetim 2 gün geçdi hala beklemedeyim adetlerim normalde çok düzenlidir belkide piskolojikdir bilemiyorum allah isteyen herkeze bebiş nasip eder inş

Başak84 canım inş. sende bende hamileyizdir. ve bütün arkadaşlarda en yakın zamanda bebeklerini kucaklarına alırlar çok istiyorum ya hasta olacağım diye çok korkuyorum :KK43:

Fakelove canım geçen ayda kullandım tam 28. gün adet oldum ama bu ay 30 gün oldu olmadı hala bilmiyorum inş. hamişimdir

tamam canım hemen haber veririm

X