Klomen kullanıp hamile kalanlar ya da kullanmaya devam edenler

herkese selamlar...
ben geçen ay klomen kullandım ve çatlatma iğnesi yapıldı. üç günüm geçince heveslendim ama boşaaa...
bu ay klomen yerine gonophene verdi doktorum. zaten ikisi de içerik olarak aynı. şimdi 2. günümdeyim bakalım bu ay neler olacak.
stres yok , kafaya takmak yok diyoruz ama çok zor bu. tedavi sürerken bi sürü gün hesaplanıyor oldu olmadı çatladı çatlamadı diye.
aranızda kafaya takmayan var mıııı??? :)))

çok takılıyor takılmazmı canım ama takmasak kafaya olur biliyoruz ama elimizde değil bende çarşamba aşılama oldum hayırlısı bekliyorum inş.olur tutar diye ümitliyim...........

aynı durumdayız....bana da doktor bu ay gonaphene verdi....bnde yarın başlıcam kullanmaya...kafaya takmak mı?...en yakın arkadasım ki kendisi 2,5 senedir tedavi göerüyordu ve gebe kalamadı gecen ay doktoru aşılmaya baslıcaz dedi...sonuç mu 6 haftalık hamileymiş...kız tedaviyi bıraktı aşılama yaptıram diee megerse goktora gittiinde 2 haftalık hamileymiş...en yakın sırdasım ve dert ortagım hamilee...moralim mi ...felaket bozuk tabi kendi adıma...onun için cok sevindim bu ayrı....ama ben...ne biliim işte..

böyle durumlar ne kadar çok değil mi? tedaviye ara veren hamile kalıyo yaa. demek ki boşvermek lazım :)
ama işte tedavi sürerken boşveremiyo insan.
demekki bu bir sınav ve geçmeyi hakettiğimiz zaman müjde geliyor. sabırla bekleyelim bakalım. sabırla , umutla , güzel bakarak , olumlu düşünerek , hadi kızlaaarrr hep beraber gülümsüyoruzzz sırnaşık şey a.s.

leyalıy hanım sendemı klomen kulandın demek baksen

Selam kızlar;

kafaya takmadan olmuyor evet ama biraz sabır diyorum hepinize umutlu olun inşallah hepinizin çabalarını Allah görür ve isteyen herkese verir. Umudunuzu yitirmeyin...

arkadaşlar ben geçen hafta perş iğne oldum. İğneden sonra sanki iştahım çok açıldı. Forumda da iğnenin kilo aldırdığını okudum. İğneden dolayı kilo alan var mı? İştahı açılan var mı?

benimde bu ay ilk defa iğneden sonra iştahımda bi artma oldu .ama geçen aylarda olmamıştı bayağı çok yemek yemeye başladım. hemde nası garip bi durum belki psikolojiktir ama yine de bana tuhaf geldi . yazını okuyunca yalnız olmadığımı anladım... bi tek bede olmamış demekki....-peki iğneden sora benim bu ay yine ilk kez kasık ağrım oldu sendede var mı?arada belimde ağrıyor ama devamlı değil....beni bilgilendirirsen çok sevinirim ...

cnm önceki iğnelerde olmayıp şimdi olması çok enteresan. Benim ilk iğnemdi, bende de kasık ve bel agrısı oldu. Senin daha önceki iğnelerinde olmuş muydu? Aklıma acaba hamilemiyizi diye geliyor:1shok:Ümitlenmek de istemiyorum ama şimdi sen böyle söyleyince şaşırdım.

Benim bu Cuma belli olacak sonucum senin ne zaman?

26 ocak tada benim belli olacak allahtan dileğim bu ay adet olmamak hayırlısıyla.... daha önceki aylarda bu şikayetler olmamıştı,senin ilk iğnende hemen olmuş, dr.um kasık ağrısının yumurtanın olgunlaşıp çatladığını gösterdiğini ama bünyeden bünyeye değişiklikde göstere bileceğini söyledi.... ayıca bende garip bişi daha var ilişki sırasında ağrı duyuyorum içim acıyor, canım yanıyor. bu bi kaç defadır böle ...bebek olsun diye katlanıyorum.sende var mı bende merak ettim... az kaldı inşallah hayırlı sonuçlarla karşılaşırız....senağlama

inşallah canımmm. Benim ilişki sırasında agrı olmyor ama göğüs uçlarımda inanılmaz hassasiyet var.İğneden dolayı mı acaba, sana da olmuş muydu?

bir de dediğim gibi midem kazınıyor sürekli yemek yemek istiyorum. Kasık ağrılarım da arttı.

slm kızlaar bende sizinle aynı durumdayım 1,5 yıllık evliyim 9 aydır bebek olmuyon;( eşimde de sorun vardı o yüzden ara vermiştik benim tedavime çok şükür o igleşti şimdi sıra bana geldi. adet olduğumda klomen kullanacağım bende. benim yumurtalıklar tembel adet düzensizliği var yani inş. klomen işe yarar. aynı dilekleri sizin içinde diliyorum,

walla bendede nerdeyse aynı şikayetler, bitek ilişkide ağrı var fazla olarak. çok canım yanıyo... benimde midem kazınıyo devamlı, şimdi baktım hakikaten göğüs uçlarında hassasiyet inanılmaz allah allah ya... kız pisikolojik yapmayalım tüm bunları ...... artık herşeyden şüpheleniyorum... çünkü her ay hüsrana uğradım 1 senedir.... artık boşa ümitlenmek istemiyoum....ama yinede bebeğimi çok istiyoum.... ümitle bekliyorum.... bu ay belki bana gelir... bize gelir bebişlerimiz nazlı meleklerimiz....kucaklarımız dolar inşallah....senağlama

ben de psikolojik mi diyorum ama hiç böyle olmamıştı benim. Midem deli kazınıyor, yanıyor ve ilk defa göğüz ucu hassasiyeti var. Ben ilk kez iğne oldugum için bilemedim iğneden mi diye ama sen daha önce olmuşsun ve iğnenin böyle bir etkisi yok diyorsun

ben daha öncede bi sürü iğne oldum... her ay büyük umutlarla bekledim sonuç hüsran oldu o yüzden bu ay ilk defa olduğu için bende ümitlendim... ama k. k.da bi arkadaş dediki, ( çok üzüldüm) belki bu sefer sende kist yapmıştır o yüzden ağrın vardır diğer yaşadıkların ise pisikolojik olabilir diye... ayyy bütün gece ağladım... sana yazmamın sebebi sadece paylaşmak sen ne düşünüyorsun..... sencede öyle mi?....senağlama....

hayr cnm ya hiç zannetmiyorum. Bence kasık agrısı vücut kendini adet zamanına hazırladıgı içindir. İştahının açılması ve göğüslerinin hassasiyeti nasıl psikolojik olabilir ki? Ben de kaç aydır bekliyorum ama ilk defa iştahım açıldı ve göğüslerim hassaslaştı ben de iğneden sanmıştım.Üzme kendini lütfen bak az kaldı

bugün doktora gittim. canım cok sıkıldı. 15 tane klomen kullandım 1 tane yumurtam oluşmuş. oda 18 mm.yarın catlatma iğnesi vurulucam. doktor bu ilaç sende fayda sağlamıyor diğer ay iğne vereyim diyor. 5 ay kullandım klomeni bugünmü anladın. madem işe yaramıyor beni neden her ay umutlandırıyorsun. iğnelerde kilo yapar diye cok korkuyorum zaten fazla kilom var bugün tekrar tartıldım 2 kilo daha almışım. daha cok canım sıkıldı. hayırlısı olur insallah. doktorun diğer ay tayini cıkacakmış. tedaviye yeni gelen doktorla devam etmek istiyorum. vurulmayacağım iğne. dinlenmek istiyorum ben. bıktım heray umutlanmaktan.

iğne kilo yapıyor mu yaasenağlama

iğne kilo yapıyor mu yaasenağlama

valla kızlar bende geçen ay bir kez çatlama iğnesi vurulmuştum o günden bugüne 3 kilo almışım sonuç mu tabi negatif kilolarımla tedaviye devam ediyorum bu ay yine klomen 15 tane kullandım şimdi pazartesi günü dr gitcem inş yumurtam oluşmuştur
bu ayda olmazsa glukofen e geçicez o daha mı etkili ki acaba iğne kilo aldırıyo mu bilmem ama benim iştahımın fena halde açıldığı açık bende klomene suç buluyodum demek ki iğnedeymiş sorunum:))

klomene bu ay bende başlıyacam kızlar bunun kullanımını her dr sanki farklı sölüyor gibi geldi bana yazdıklarınızı okuyunca.bana adetinin 5.günü başlayacaksın dedi 5 gün içeceksin ve 12. gün geleceksin dedi.sizinde aynımı bana cevap verin ne olur.
kilo aldırdığını duymuştum buaralarda iştahım iyi sonumuz hayır ola artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…