Klomen kullanıp hamile kalanlar ya da kullanmaya devam edenler

eslemcim sn kesin artık hamilesin 13 de olmuşsan bu ayın 10 da olman lazımdı bende geçen ayın 13 de olmuştum ve bu ayın 10 da oldum senin adına çok sevindim benim olmadı bu ay inşallah en kısa zamanda bende o mutluluğu yaşarım fazla üzgünde değilim olmayacagını biliyordum hiç umudum yoktu aslında hiç olmayacak gibi düşünüyorum bu yüzden umudumu kestim üzülmüyorumda artık

allah isteyen herkese hayırlı evlatlar nasip eder inşallah

mazbutcum cyocla-progynova ilacını ilk kullandım adet düzensizliği vardı diye aynı zamanda hamile kalmak istediğim için onu vermişti doktor yani çocuk olmasınıda sağlıyordu galiba 3 ay kullandım şuan çok düzenli oluyorum şimdide klomeni yine gebelik için tek kullanıyorum ikisi aynı anda kullanılırmı bilmiyorum ama biraz tezat geldi bana tabi doktorlar daha iyi bilir

Allah herkeze hayirli evlat nasi eglesin.eslemcigim insAllah hamilesindir Allah gönlüne göre versin nuraykardasada versin artik

selam kızlar bugun yıne gelmedı adetım galıba gercekten hamıleyım olweys sen neden oyle karamsarsın bence sende hamılesın canım allah ısteyen herkese nasıp etsın

Merhaba ben de yenı üye oldum bende kloman tedavisi oluyorum bu ay ikinci defa kullandım ayın 15 şini bekliyorum. klomenı gun de sabah 2 akşam 2 alıyorum. 5 gun kullanıyorum. 10 gunde doktorum bana pregnly 5000 ıkı kutu alıyorum. yanlız ıkı toz bır suyunu kullandırdırıyor. Aynı gun ılışki, etresı gun bır gun mola ve dıger gun beraberlık dıyor. bakalım bu ay ne olcak. adet gorecekmışim gıbı bır hıs var. inşallah senın kalır. sen ılk defamı kullanıyorsun
cevap yazarsan memnun olurum.

bende buay klomen kullandım bugün 21. günüm progestron için kan verdim yarın sonucunu öğrenecem inşallahhcg baktırabilirim o kanla fakat artık baktırıp hüsrana uğramaktan bıktım oluruna bırakacam bu ay

klomen kullanıp hamile kalan varmı ben pcosluyum yumurtlaman yok demişti doktorum progestron sonucum yüksek çıkarsa olmuş demektir

bende buay klomen kullandım bugün 21. günüm progestron için kan verdim yarın sonucunu öğrenecem inşallahhcg baktırabilirim o kanla fakat artık baktırıp hüsrana uğramaktan bıktım oluruna bırakacam bu ay

merhaba aslı bende geçen ay klomen kullandım ama sonoç alamadım inşallah sen sonuç alırsın nekadarlık evlisin

4 yıllık evliyim buay ilk kez kullandım günde 1 doktorum gebelik olmazsa bir dahaki ay sabah akşam 1 olarak kullanacaksın dedi.histeroda çektirdim normal çıktı

yok eslemcim ben hasta oldum yani hamile değilim ama sana çok sevindim doktora ne zaman gideceksin inşallah allah kucağına almayıda nasip eder

yok eslemcim ben hasta oldum yani hamile değilim ama sana çok sevindim doktora ne zaman gideceksin inşallah allah kucağına almayıda nasip eder

canım ya cok uzuldum ama oyle umıtsızlığe kapılma gelecek ay olur stres yapma senın ıcın dua edecem doktora carsamba yada persembe gıtcem haber ederım canım:nazar:

ben 3 ay klomen kullandım ama hamile kalmadım.klomen kullandıktan 2 sene sonra hamile kaldım

Eslemciğim çok mutluyum senin adına çok sevindim canım ya ama ben sana hep dedim değil mi stres yapma kendini üzme olur dedim değil mi? Bundan sonra kendini üzmiyceksin tamam mı kendine iyi bak canım

eslemcigim kendineiyi bak bol bol meyveler ye vitamin olur öptüm

Eslemciğim çok mutluyum senin adına çok sevindim canım ya ama ben sana hep dedim değil mi stres yapma kendini üzme olur dedim değil mi? Bundan sonra kendini üzmiyceksin tamam mı kendine iyi bak canım

çok sağol canım ya artık ıyıce umutlanmaya basladım doktor hamılesın derse buyuk bır ooohhhhhhhhh dıycem ve sınır stres kotu gunlerı hep gerıde bırakcam desteğin için cok sagol umarım en kısa zamanda tum ıstıyenlere verır ınsallah rabbım:nazar:

merhaba kızlar ben yenı uye oldum ve doktur bana klomen verdı ama hala kullanmadım çunku şuan ıstanbul deyılım ve doktora gıtmem gerekıyıordu kulandıktan sonra bana yardım edermısınız hamıs kalmak ıstıyorum

merhaba kızlar ben yenı uye oldum ve doktur bana klomen verdı ama hala kullanmadım çunku şuan ıstanbul deyılım ve doktora gıtmem gerekıyıordu kulandıktan sonra bana yardım edermısınız hamıs kalmak ıstıyorum

Eslem yuce rabım gonlune gure versın ınsallah anne olursun ben ENZILANIN bahsettıgı gorumce sıyım ınsallah hepımız hamıs kalırız

X