Klomen kullananlar yorumlarınızı bekliyorum

tesekkur ederım canım ıyıyım ama ağrılarım devam göğüslerim patlıcak balon gibi şişti..ve acıyor..bılemıyorum ama hamılelık deıl bence cunku ilişkiye gireli 1 hafta oldu daha hemen tutması mumkun deıl..normalde benım prolaktinim yükseliyorr.sanırım yıne o yukseldı ama insallah hamılelıktırrr

inşallah canım hamilesindir. Allahım hepimize nasip etsin

arkadaşlar bu gün 10.günümdü yumurtama baktırmak için doktora gittim her iki tarafda da yumurta var dedi en büyügü 10mm dedi sizce iyimi pazartesi tekarar gidecem

birde yumurta büyüyo büyüyo sonra çatlıyo çatlayınca 36 saat yaşıyo bu sürede ilişki olmalı dimi dogrumu ögenmişim

canım yumurtaların bürümesi lazım biraz daha. 21-22 mm oluyor. ama daha vaktinde çok. 12.-14 .günün ulaşabilir o büyüklüğe. yumurtanın yaşama süresini tam bilmiyorumda siperm 48 saat yaşıyor vücutta . bence bu günlerinide değerlendir.

selam kızlar klomen ve gonaphene ile hamişliğe uğraşanlar topiğinde 151 oldu hamle sayımız..

kızlaaarrr adetıme daha 3 gun vardı bugun kahvereengı lekeler geldı ve kesıldı ama ne kasık agrım ne bel agrım var göğüslerimde şiş deil ne oldugunu anlamadım yaa sizce gelecek mi adetım kimileride yerını temızlıyo dıolar cok stres oldum yaa:KK43:

arkadaşlar ben 2 buçuk yıllık evliyim bendede eşimdede hiç bir sorun çıkmadı doktorum yumurtlama hapı klomen verdi kullananlrın yorumlarını bekliyorum umarım bu ay hamile kalırım

merhaba canım bende bundan 5 ay önce doktora gitmiştim yumurta takibi yaptı ve yumurtalarımın tembel oldugunu söledi serephone adında bi klomen verdi kullandım ve su günler calışcagımız günleri söledi tekrar kontrole felan geldim sonra 3 gün kala test yaptım silik çıktı çok şükür melegim benimle umudunuzu yitirmeyin hep olucak gelicek ümidiniz olsun ben öle yapmıstım cünkü darısıda size olsun inşş hayırlı evlatlar nasip etsin yüce rabbim hepinize :nazar: :emir_bebek: :KK16:

ay cnm gecen gün bende senin gibi ümitlendim ama malesef husran ikiçi ayındayım klomenin bakalım bu ay igneyide deniyecem hayırlısı olur işallah cnm üzülme

benım iğnede ikinci ayımdı olmadı cok kotu hıssedıyorum kendımı her ay umuıtlenmıyecegım dıyorum ama kendım bıle farkında olmadan umıtlenıyorum:KK43:(

arkadaşlar ben bu ay klomen kullandım ve adet düzensizliğim var adetim 10 gün geçti bu ilaç adete etkisi varmı yani benim durumumu yaşıyon varsa paylaşırsanız sevinirim 7. günü test yaptım negatifti

merhaba canım bende bundan 5 ay önce doktora gitmiştim yumurta takibi yaptı ve yumurtalarımın tembel oldugunu söledi serephone adında bi klomen verdi kullandım ve su günler calışcagımız günleri söledi tekrar kontrole felan geldim sonra 3 gün kala test yaptım silik çıktı çok şükür melegim benimle umudunuzu yitirmeyin hep olucak gelicek ümidiniz olsun ben öle yapmıstım cünkü darısıda size olsun inşş hayırlı evlatlar nasip etsin yüce rabbim hepinize :nazar: :emir_bebek: :KK16:

sağol cevabın için adetim 10 gün geçti inşallah hamileyimdir sağlıkla doğurursun inşallah darısı başımıza

Canım inş. hamilesindir umudunu kırmak istemem ama biliyorsun fazla ümitlenmemek gerek hayal kırıklığı cok fazla oluyor. Bende bi ara sadece klomen kullandım ama olmadı

doğru sölüyosun ama elimde değil her ay acaba diyo insan ümit olmayınca olmuyo umarım hepimizim dileği gerçek olur

kızlarrrrr adetim geldiii:KK43:((((((((tüm umutlarım yıkıldııı :KK43:((

canım rahim filmi çektirdin mi sen. ben bu ay başka bi dr daha gittim. dedi senin rahim filmi 2 yıl önce çekilmiş. ilaç almadan önce bunu tekrar çektirmen gerekirdi.tüpler tıkanmışsa bu ilaçlar neye yararki dedi. çok morelim bozuldu 2 aydır ben onca ilacı boşunamı aldım bilmiyorum. kendi doktorumu aradım dedim neden bakmadın tüplere. 5-6 ay daha hamile kalmazsan bende düşünüyordum dedi. bende sinirlendim eğer varsa öyle bir ihtimal ben 5-6 ay hormon ilaçlarını boşu boşunamı alacağım dengem bozuldu diye.neymiş benım tedavim bitmemiş daha ilaçlar falan varmış bana vereceği. sanki vitamin hapı yazıyo hormon iğnesi ilacı aldıklarımız az bi etkisi yokki vücutta. dr larada güvenim kalmadı artık hepsi ticarete dökmüş işi. belki bi rahim filmi çektiririm ondan sonra 4-5 ay gitmeyi düşünmüyorum doktora falan.

canım rahim filmi çektirdin mi sen. ben bu ay başka bi dr daha gittim. dedi senin rahim filmi 2 yıl önce çekilmiş. ilaç almadan önce bunu tekrar çektirmen gerekirdi.tüpler tıkanmışsa bu ilaçlar neye yararki dedi. çok morelim bozuldu 2 aydır ben onca ilacı boşunamı aldım bilmiyorum. kendi doktorumu aradım dedim neden bakmadın tüplere. 5-6 ay daha hamile kalmazsan bende düşünüyordum dedi. bende sinirlendim eğer varsa öyle bir ihtimal ben 5-6 ay hormon ilaçlarını boşu boşunamı alacağım dengem bozuldu diye.neymiş benım tedavim bitmemiş daha ilaçlar falan varmış bana vereceği. sanki vitamin hapı yazıyo hormon iğnesi ilacı aldıklarımız az bi etkisi yokki vücutta. dr larada güvenim kalmadı artık hepsi ticarete dökmüş işi. belki bi rahim filmi çektiririm ondan sonra 4-5 ay gitmeyi düşünmüyorum doktora falan.

canım benım aynı seylerı yasıyoruz senınle.benımde dktorum daha yenı evlısın hemen cekmek ıstemıyorum rahım fılmını dedı.aile hekimimde daha erken dio.haklısın hormonları ala ala olcaksa da olmayacak.bende mesela suna takıyorum benı adetımın 13. günü cağırıyo mesela 18cm olmus dıo 2 gun sonra 21 22 cm olur iğneyı atalım dıo yanı takıbını yapmıyo.belkı benım yumurtam 18cmde kalıyo.rahım fılmı konusunda coookk kararsızım daha ama basa geldı mı kacamayacagım.bende zamanı gelınce fılmı cektırırsem ve sonuc ıyı cıkarsa bırakıcam cunku benım bı tanıdığım ole oldu.tadavıyı bıraktı sonra kasık cektırmıs koyde ve hamıle aslında inanmam bole seylere ama BENDE bu ay kasık çektireceğim heryolu denıyorum yanlız sunu solemelıyım daha yenı evlıyım ama cok yıprandım 7 8 senedır cocugu olmayanlara allah sabır versın.

canım benım aynı seylerı yasıyoruz senınle.benımde dktorum daha yenı evlısın hemen cekmek ıstemıyorum rahım fılmını dedı.aile hekimimde daha erken dio.haklısın hormonları ala ala olcaksa da olmayacak.bende mesela suna takıyorum benı adetımın 13. günü cağırıyo mesela 18cm olmus dıo 2 gun sonra 21 22 cm olur iğneyı atalım dıo yanı takıbını yapmıyo.belkı benım yumurtam 18cmde kalıyo.rahım fılmı konusunda coookk kararsızım daha ama basa geldı mı kacamayacagım.bende zamanı gelınce fılmı cektırırsem ve sonuc ıyı cıkarsa bırakıcam cunku benım bı tanıdığım ole oldu.tadavıyı bıraktı sonra kasık cektırmıs koyde ve hamıle aslında inanmam bole seylere ama BENDE bu ay kasık çektireceğim heryolu denıyorum yanlız sunu solemelıyım daha yenı evlıyım ama cok yıprandım 7 8 senedır cocugu olmayanlara allah sabır versın.

ben evleneli 2iki buçuk sene oldu bi sorunumuz yok ama olmdı ben heniz 8 ay denemeden sonra bana sormadan rahim röntgeni çektiler inanain nasıl bişe oldugunu bilseniz doktorunuza kızmazdınız bi çok yerde bayıltılarak yapılıyo ben saf gibi gittim bi ton acı çektim evet çok umursamazlar helede bayansa doktor bu ay 12 gün geciktim umarım dileğim gerçek olur sizede dua ediyorum allah isteyen herkeze versin

ben evleneli 2iki buçuk sene oldu bi sorunumuz yok ama olmdı ben heniz 8 ay denemeden sonra bana sormadan rahim röntgeni çektiler inanain nasıl bişe oldugunu bilseniz doktorunuza kızmazdınız bi çok yerde bayıltılarak yapılıyo ben saf gibi gittim bi ton acı çektim evet çok umursamazlar helede bayansa doktor bu ay 12 gün geciktim umarım dileğim gerçek olur sizede dua ediyorum allah isteyen herkeze versin

canım 12 gün geçiktiysen testte çıkar. yapmadın mı hiçç. inşallah hamilesindir.

canım kaşık çektirmek nasıl bişeymiş nasıl yapılıyomuş. bende süt buharı duymuştum buhara oturuyomuşsun sanırım kanalları falan açıyomuş denemedim ama bu gidişle denemeyi düşünüyorum.

canım 12 gün geçiktiysen testte çıkar. yapmadın mı hiçç. inşallah hamilesindir.

7 gün geçtiginde test yapmıştım çıkımadı bu gun 13 gün oldu gidip test yaptırıcam kanda daha net olur dıye düşünüyorum çünkü eğer hamileysem en fazla 2 haftalıktır çıkmayabilir testte inşallah öledir inşallah sizlerede dua ediyorum arkadaşlar

7 gün geçtiginde test yapmıştım çıkımadı bu gun 13 gün oldu gidip test yaptırıcam kanda daha net olur dıye düşünüyorum çünkü eğer hamileysem en fazla 2 haftalıktır çıkmayabilir testte inşallah öledir inşallah sizlerede dua ediyorum arkadaşlar

inşallah canım benım. Güzel haberlerini bekliyorum :)

canım kaşık çektirmek nasıl bişeymiş nasıl yapılıyomuş. bende süt buharı duymuştum buhara oturuyomuşsun sanırım kanalları falan açıyomuş denemedim ama bu gidişle denemeyi düşünüyorum.

canım kasık cekme kasıklarını ovuyorlarmıs yatagında kalmıyormussun hıc yerınden ve o gun eşinle birlikte oluyormussun adetın 12.gununde oluyormus yanı tam yumurtlama gununde Allahtan umıt kesılmez deneyecegım bu ay bakalım bu işlem kasık düşüklüğü olabılır dıe yapılıyormus

X