Klomen kullananlar yorumlarınızı bekliyorum

baby merhaba canım bende klomen kullandım hemde 4 ay. ama halen bir şey herkeste aynı etki yapmıyor. birşey soracam klomen adet gecikmesi yapıyor mu_ benim adetimde 13 gün geçti idrar tahlili yaptım negatif çıktı. kan tahlili yapcam sence klomenden dolayımı adetim geçti

canım ben bebeğe yorucam 13 günde anormal bi rakam hamiş olabilirsn inşallah diym güzel haberini alırz ..

arkadaşlar ben 2 buçuk yıllık evliyim bendede eşimdede hiç bir sorun çıkmadı doktorum yumurtlama hapı klomen verdi kullananlrın yorumlarını bekliyorum umarım bu ay hamile kalırım
BENDE KULLANDIM KLOMen ıgnede oldum ama gebe kalamadım cunku prolaktın hormonum yuksek suan estrofem dıe bır hapa basladık rahım duvarını kalınlastırıcı bu ay gene kullandım klomeni bakalım bende beklemedeyımm inş hepımızın bebişleri olur kızlar :KK43:

kızlar selam. bende bu ay ilk defa klomen kullanıcam ama bilmediğim bi kaç şey var.doktorada sormayı unutmuşum. bende çikolata kisti var 7 aydırda gebelik oluşmadı. bu ay klomen verdi adetin 4. günü günde iki deafa iç dedi. cumartesi gününde kontrole gidicem. peki bu süre zarfında ben ilişkiye giricekmiyim girmicekmiyim. tamda tatile çıkıyorum bu hafta. bide kistleri büyütüo die bişiler duydum inş. öle bişi olmaz . cevaplarsanız sevinirim. alllahım isteyen herkese nsip etsin bebişleri inş.

kızlarrrrr adetim geldiii:KK43:((((((((tüm umutlarım yıkıldııı :KK43:((

canım bende siteye yeni katıldım 3 ay doktor tedavisini denedim olmadı bıraktım iki ay ara verdim tekrar başladım bakalım hepimiz için hayırlısı olur inşallah umudunu hiç yitirme ben de her seferinde üzüldüm ama eminim bir gün mutlu haberi alıcaz Allah hepimizn yardımcısı olsun.

Merhaba ben aranıza yeni katıldım daha önce bebeğiniz oldu mu acaba bnde 2.5 yıllık evliyim bi tane düşük var onda böyle bi olay yaşamadım şimdi doktor yumurtalıkların büyümediğini söyledi klomen öneriyor ne yapacağımı bilmiyorum 🤷‍♂️ yardımcı olursanız sevinirim

Merhabalar,
30 yaşındayım. 4 yıllık evliyim. 3 yıldır çocuk istiyoruz ama malesef olmuyor. Bende polikistik over varmış. Bir de 2 yıl önce çektirdiğim rahim filmimde 1 tüpüm tamamen açık ama diğer tüpümde biraz tıkanıklık daha doğrusu zorlu geçiş vardı. 2 defa klomen kullandım. 1 tanesinde çatlatma iğnesi yapıldı diğerinde yapılmadı. 1 yıldır hiç bir tedavi görmedim ama yine de olmadı. Troid hastası olduğumu öğrendim bide 6 ay önce. İlaçlarımı kullanıyorum şuan tiroid seviyemde normale döndü. Tekrar doktor yolu gözüktü gittim yine rahim filmi istendi 3 gün sanra yaptıracağım randevum var. Bu sefer doktora söylemeden klomene başladım bugün yani 5.günümde adetin. Saracoğlunun brokoli kürüne başladım. İnofolic combi günde 2 defa içiyorum ve yeni duydugum çakşır kökü suyuna eşimle birlikte başladık. Yani bu ay herşeyi yapıyorum bu ay bakalım rabbim yüzümüze güler inşallah

arkadaşlar ben devlet hastanesine gidiyorum sizce özelemi gitsem vakit kaybı yaşamak istemiyorum eşimin askerlik durumu var çünkü. siz özelemi gidiyorsunuz yoksa devlet hastanesine mi?
Ayy canım aynı durumu yaşıyorum benim de eşim askerde dün doktora gitim kolomen verdi bana ama eşimin askerde olduğunu bilmiyor bugün kullandım eşim bayram iznine gelecek inşallah ozmana kadar yumurtalık larim düzene gider doktor taşındık ti özel hastane de annemin tüm dogumlarina girmiş bir doktor o yandan şanslıyım biraz özele git onlar daha ilgili çünkü devleten yana bir sorunum olmuştu benim karın agrilarim vardı hamile olduğumu sanıyor dum devlete gitim birşeyin yok dedi özele gitim kistim olduğunu öğrendim işte fark

X