Klomen kullananlar yorumlarınızı bekliyorum

Ben geçen ay kullandım,5 gün günde 2 tane.ama olmadı :KK59:
Ama doktorum bu ay serbestsiniz ilacın daha sonraki aya da etkisi olabiliyo dedi...

önce rahim filmini çektireyim yarın...sonra ovulasyon testi ile takip edip yine de deneyeceğim....

bende çektirmeye gitmiştim 8.gün ama ilişkiye girmeden gitmek gerekmiş gelecek aya kaldı diye boş geçirmeyelim dedi doktor

Ben geçen ay kullandım,5 gün günde 2 tane.ama olmadı :KK59:
Ama doktorum bu ay serbestsiniz ilacın daha sonraki aya da etkisi olabiliyo dedi...

önce rahim filmini çektireyim yarın...sonra ovulasyon testi ile takip edip yine de deneyeceğim....

canım benmde oluşmamıştı ilk ilaç bittikten 2 gün sonra gitmiştgim ama yumurta oluşmamış demişti doktor ama 1 hafta sonra oluşup çatlamış benm yumurtam şuanda 6 haftalık hamileyim 2 gün önce öğrendim klomenle oluşmadı diye ilşkiyi bırakmayn devam edin canım

canım benmde oluşmamıştı ilk ilaç bittikten 2 gün sonra gitmiştgim ama yumurta oluşmamış demişti doktor ama 1 hafta sonra oluşup çatlamış benm yumurtam şuanda 6 haftalık hamileyim 2 gün önce öğrendim klomenle oluşmadı diye ilşkiyi bırakmayn devam edin canım

çok sevindim arkadaşım allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin...yok ilişkiyi bırakmayacağız tabi ama dediğim gibi şu rahim filmi temiz çıkar da inşallah...ama sanırım iğneye adetim başlayınca başlatır.

Rahim filminde de tıkanıklık varsa filmde kullanılan ilacın etkisiyle açılabiliyormuş :KK53:
Bakalım göreceğiz

BU ARADA YUMURTA OLDU BENDE VE ÇATLADI DA AMA HAMİLELİK OLMADI

Son düzenleme:
evet öleymiş aklınız da bulunsunn
kızlar çatlaatma iğnesi kahverengi kanama yaptı normalmiii???????????????????

doktorum bana öyle birşey söylemedi,şaşırdım :KK53:

çatlatma iğnesi bende sadece ağrı yaptı,daha doğrusu kasığımda batma oda çatlama olduğunun işareti...

:44:
doktorum bana öyle birşey söylemedi,şaşırdım :KK53:

çatlatma iğnesi bende sadece ağrı yaptı,daha doğrusu kasığımda batma oda çatlama olduğunun işareti...

iki gündür kasık ağrım çoktu batıyodu ağrıyodu dün iğne yapıldı bugün ağrı geçti şimdide kahverengi akıntı iyi yöndemi gidiyor anlamadım

arkadaslar klomen dün bitti bugün cok agrım var kasıklarımda acaba yumurtam mı büyüyo..gecen ay sağ tarafımda 2 adet yumurta olusmus iğne yapıldı olmadı insallah bu ay olur yarabbim

arkadaslar klomen dün bitti bugün cok agrım var kasıklarımda acaba yumurtam mı büyüyo..gecen ay sağ tarafımda 2 adet yumurta olusmus iğne yapıldı olmadı insallah bu ay olur yarabbim

canım ağrın varsa yumurtluyosun demekmiş. ağrı kesici alıp mutlaka ilişkide bulun bu günlerde. dr bana öyle demişti. hadi bakalım hayırlısı inş. güzel haberlerini alırız :KK34:

canım ağrın varsa yumurtluyosun demekmiş. ağrı kesici alıp mutlaka ilişkide bulun bu günlerde. dr bana öyle demişti. hadi bakalım hayırlısı inş. güzel haberlerini alırız :KK34:

insallah ama kendıme soz verdım bu ay umıtlenmek yok die bakalım hele bı ığne yapılsın yıne umutlanırım kendımı tanıyorum:KK43:

klomen salı bitti.perşembe çatlatma iğnesi oldum ve progestan kullanıyorum acayip şiştimmmmm hangisinden bilemedim

kızlarr bel ağrısı çeken varmıı ? ilaçtannı bilmiyorum ama ben öldüm bel ağrısından . ara ara ağrıyor ama çok fecii

cnm bişey soracam cevap verirseniz ben klomemim dün bitti bittikten hemem sonra yumurta catlıyomu yok bekleniyomu bende pazartesi yumurtama bakılacak umarım herşey yolundadır yanlız sizdemi oldu acayip kasık agrım var ben klomene baglıyom sizdede böyle oldumu kızlar yardım edin

bendede çok oldu her gün yumurtalarım agrıdı

Adetimin 14.günündeyim.bugün kasık ve bel ağrım oldu.ve acayip ıslaklık var acaba çatladım mı :18:

arkadaslar aranıza yeni katıldım benide kabul eder ve banada cevap yazarmısınız=)
Bende klomen kullandım ardından yumurtam büyüdümü diye bakıldı ve 21mm kadar büyümüs ardından hemen catlatıcı iğneyi vurduk ve 7gün sonra progesteron tahlili sonucunda yumurtam catlamiş 22.55ng/mg bu iyi mi kötü benim sizler gibi hiç bi sancım ağrim olmadı benim rahim filmde sağ tarafım kapalı cıktı solda tafata ki tek yumurtam bu kadar büyümüs ve catlamiş ben 3senelik evliyim artık bi bebiş istiyoruz adetime daha 5 gün var
BENİ AYDINLATIN LÜTFEN!!! eşimde de bende hic bi sorun görünmüyo beklem cok zor
Bana cevap veren olur mu bekliyom arkadaslar

arkadaslar aranıza yeni katıldım benide kabul eder ve banada cevap yazarmısınız=)
Bende klomen kullandım ardından yumurtam büyüdümü diye bakıldı ve 21mm kadar büyümüs ardından hemen catlatıcı iğneyi vurduk ve 7gün sonra progesteron tahlili sonucunda yumurtam catlamiş 22.55ng/mg bu iyi mi kötü benim sizler gibi hiç bi sancım ağrim olmadı benim rahim filmde sağ tarafım kapalı cıktı solda tafata ki tek yumurtam bu kadar büyümüs ve catlamiş ben 3senelik evliyim artık bi bebiş istiyoruz adetime daha 5 gün var
BENİ AYDINLATIN LÜTFEN!!! eşimde de bende hic bi sorun görünmüyo beklem cok zor
Bana cevap veren olur mu bekliyom arkadaslar

canım benımde tek yumurtam vardı hemde seninkiyle aynı büyüklükte :) ben çatlama iğnesi veya progesteron kulanmadım. dr hamile kalmak için yeterli olduğunu söyledi ama bende bekliyorum :KK43: bugünlerde adet olmam gerekiyor bakalım hayırlısı.

arkadaşlar ben devlet hastanesine gidiyorum sizce özelemi gitsem vakit kaybı yaşamak istemiyorum eşimin askerlik durumu var çünkü. siz özelemi gidiyorsunuz yoksa devlet hastanesine mi?

valla özele gidip fuzuli bi dünya para verme devlet hastanelerinde yapılan tahliller yanlış olmuyo şimdilik yumurta takibindesin bi görsün doktor yumurta takibini bi iki ay bişe olmazsa alman hastanesi bu konuda çok ityi diyolar imkanın varsa oraya git

X