Klomen kullananlar yorumlarınızı bekliyorum

günaydın cnm nasılsın

cnm bişey diyecem benim 15 günün acaba ilactanmı bende süt gibi akıntı oluyo sizdede öyle oluyormu acaba yumurtamı büyüyo ayyyyy cok üzgünüm ya allahım yardım etsin yüzümüzü güldürsün kasık falan agrım yok yarın 16 günün işallah yarın olur bu ovalasyon testinden alsam olur acaba ufffff yaaa

günaydın cnm. bendede beyaz koyu kıvamlı akıntı oldu. ben ilaçtan diye yorumladım ilacı atıyoruzdur belki halada az az devam ediyor.bu ilacı kullanan bi arkadaşıma sordum ondada olmuş akıntı. ama sende hiç mi ağrı yok ben 2 gün öncesine kadar bel ağrısından duramadım. bu gün sabahtanda karın ağrım başladı sanki adet olucam. benım 21. günüm korkuyorum olursam diye

işallah olmazsın cnm adet melegin seninledir ve bizim umudumuz olursun tatlım hayırlı haberler benim 10 günüm kasık agrım olmuştu inanılmaz şekilde 2 gün sonra udrasyon doktoru berki yumurtlamışsındır dedi kadın dogum doktoru bakmadı bilmiyorum cnm bilmiyomki rabbim hayırlısını versin bu arada datcalımısın sennn tatlım

evet canım datçalıyım :) kasık ağrın olduysa yumurtlamışsındır diye biliyorum. ben bundan 2 yıl öncede yumurta arttırıcı ilaç almıştım ismini hiç hatırlamıyorum ama o bende ne sancı ne ağrı hiçbirşey yapmamıştı zaten hamile de kalamadım o zamanlar :) inşallah bu ay bu ağrıların mükafatını alırız. ayın 25 inde gebelik testine çağırdı dr . ama zaman geçmiyorr

günaydın arkadaşlar inş bu emeklerimizin sonucunu alırız.bende günümü bekliyorum adet olmak için ilaç kullanıyorum yani ilaçsız adet bile olamıyorum sizde benim gibimisiniz

canım sende şişlik var mı. Benım karnım ve göğüslerim şişti. Karnımda adet belirtileri var o tamamda. Sabahtan beri dudaklarım şişti. Silikon taktırmışım gibi sanki.

arkadaşalr ben pkoluyum ve yalaşık 3 yıldır diana 35 kullanıyodum evlenli 6 ay oldu ve ben ilk 3 ay sadece doğum kontrol hapı kullandım sonra doğum kontrol hapını brakıp normal bebek yapmayı denedik ilaçsız ama olmadı daha sonra doktoruma gittik ve bana klomen tedavisi verdi vee hamile kaldım 6 aylık evliyim şuan 6 haftalık hamileyim klomene adetimin 5.günü başladım 5 gün sabah akşam içtim bittikten 2 sonra doktora gittim ama bana yumurta oluşmamış dedi bi dahaki aya devam edicez dedi bende ağlaya ağlaya eve döndüm eşimle daha sonraki ay hastalanmadım ama doktorum bana hastalanmazsan gel farlutal veriyem dedi bende gittim farlutal kullandım 5 gün sabah akşam daha sonra 1 hafta içinde hastalanmam gerekiodu fakat yine hastalanmadım ve test alayım ben bi dedim bir baktım ki çift çizgi inanmıyorummmm hamileyim hemde ilk ayda olmuştuu eşimle ikimiz ağlaya ağlaya birbirimize sarıldık çok güzeldi sonra hemen doktorumu aradım ona hamile olduğumu öğrendim dedim ilacı bırak dedi zaten ilaç biteli çok olmuştu ama bi ilacın bi yan etkisi yokmuş gebelik testi olarak bile veriolarmış eskiden
daha sonra ultrasyonla bebeğime baktık 6 haftalıkmış meğerse ben 1.5 aylık hamileymişim oysa ben hastalancam diye beklerken bel ağrım kasık ağrım mide bulantım falan hep hamileliğimden olmuş bide ben hoplayıp zıpladım hep allahtan bebeğime bişi olmadı şimdi çok dikkat ediyoruz eşim hiç birşey yaptırmıyo çok mutluyum inşallah bebeğimi sağ sağlim kucağıma alırım allah bana nasip eder o duyguyu olmayanlarada nasip etsin allah bütün anne olmak isteyenlere bekletmeden nasip etsin inşallah. bu arada ben daha 2 gün önce öğrendim hamiş olduğumuu

Son düzenleme:

çok sevindim canım bende pcoluyum inş bende bu kadar şanslı olurum. bu ay klomen başlıcam adetimi bekliyorum senin adına çok sevindim allah analı babalı büyütsün

canım tebrik ederim. Allah sağsalim kucağına almayı nasip etsin . Birşey sorucam bel ve kasık ağrıların adet ağrısından farklımıydı yoksa aynı ağrılarmı.

canım tebrik ederim. Allah sağsalim kucağına almayı nasip etsin . Birşey sorucam bel ve kasık ağrıların adet ağrısından farklımıydı yoksa aynı ağrılarmı.

birebir aynı ağrılar canım hatta ben hastalanıcam bi kaç güne kadar falan diye bekliyodum:) hala oluyo ağrılar ama normalmiş bu bebeğin gelişiminde bi sorun olmadığını gösteriyomuş bide mide bulantım oluyo sabah bide uyumaya yakın :)

çok sevindim canım bende pcoluyum inş bende bu kadar şanslı olurum. bu ay klomen başlıcam adetimi bekliyorum senin adına çok sevindim allah analı babalı büyütsün

canım çok teşekkür ederim inş en yakın zamanda sende benmle aynı duyguları yaşarsın bide eğer doktor yumurta falan oluşmamış derse sakın üzülme ve ilşkiyi bırakma benm yumurtalarım ilaç bittikten 1 hafta sonra oluşmuş doktor öyle dedi sakın umutsuzluğada kapılma pcoluyum diye çünkü ben çok ağlıyodum ama allah bana nasip etti bide sağ sağlim kucağıma alsam artık başka bişey istemem inş sende en kısa zamanda hamiş kalırsın :):)

ağrıların olduğunu bende duymuştum cnm normalmiş.ama adet ağrısıyla birebir olduğunu bilmiyordum. inş benimde öyledir :) benımde az kaldı adetime beklemek çok zor. diğer aylardan hiç bi fark yok belirtilerin karnım şişti göğüslerim şişti. sadece farklı olarak dudaklarımın şiş olduğunu hissediyorum birde beyazımsı bi akıntım var. acaba sendede oldumu hayatım.

bende akıntı oldu canım böyle bembeyaz yoğun göğüslerim şiş özellikle uçları böyle kabardı dudaklarımda sabah uyanınca şiş oluyo inş hamilesindir canım belirtiler çok benziyo güzel allahım inşallah sanada nasip eder bu duyguyu canım benm:)

Bir de dün ve önceki gün sağ yumurtalığım çok ağrıyodu dün çatlatma iğnesi oldum bugün sabah hiç ağrım kalmadı yumurtam çatladımı sizce

inşallah canım inşallah.morelim düzeldi birazcık çok sağol. Allahım kimsenin kucağını boş bırakmasın çok zor bi durum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…