Klomen kullananlar yorumlarınızı bekliyorum

amin canım inşallah ya ben dayanamayıp dün test yaptım evde sonuç negatif ufffffffffffffffffffff kimseyede söyllemedim sonra 5 gün kala çıkmaz diye düşündüm hala umudum var

canım idrarda 5 gün önceden çıkmazki . beklemesi çok zor biliyorum ama mecburen bekleyeceğiz adet günümüzü . ama bi test varmış adı fortel gebelik testi sanırım o 1 hafta öncesinde çıkıyormuş. senin test ondan değilse hiç üzülme :)

biliyodum çıkmıyacağını evet ya beklemek çok zor benim test farklıydı ya bi de psikolojisi bozuluyo insanın kendimi dinliyorum hep ay midem bulanıyo ay sancım var evet hamileyim kesin diyosun olmayınca sonuç hüsran

bilmezmiyim hayatım bende 3 yıldır her ay bunları yaşıyorum. yumurtlama dönemimden adet olana kadar geçen zaman duruyor sanki.kaç defa günler öncesi kan testi yaptırdım. bu ay klomene güveniyorum bu da olmazsa aşılama yada tüp bebeğe geçicem artık. psikolojim bozuldu

olur inşallah canım tam olarak problem neydi sende

olur inşallah canım tam olarak problem neydi sende

canım bizim ilk eşimde problem çıktı. varikosel ameliyatı oldu onun iyileşme dönemini bekledik yaklaşık 8-9 ay. sonrada bende çikolata kisti çıktı. kasımda laproskopi ile ameliyat oldum. dr kistin tekrarlama ihtimali yüksek ya biran önce hamile kal yada doğum kontrol hapı veya 5-6 ay menepoz iğnesi kullanacaksın dedi. o yüzden biran önce hamile kalmam gerekiyor. geçen ay yumurtam vardı çok ümitlendim ama maalesef.

canım eğer yumurtlama oluyorsa korkma inşallah olur bu ay klomen kullandıktan sonra yumurtaların nasıldı

canım eğer yumurtlama oluyorsa korkma inşallah olur bu ay klomen kullandıktan sonra yumurtaların nasıldı

klomen bittikten 2 gün sonra kontrole gittim. bir yumurta varmış 20 mm boyunda. dr çok ii dedi büyük ihtimalle hamile kalırsın bu akşam dedi. ama benım tedirginliğim o yumurta p.tesi günü vardı zaten. dün akşamki sancım neydi. yumurtlama sancısıysa ben kaç defa yumurtlayacağım bi ayda. hala hafif hafif devam ediyor ağrılar.

benım klomen bıttıkten sonra adetımın 13.gunu gıttım dra yumurtama baktı büyümüş mü die büyümüş dedi ve catlatma iğnesı verdı ama dediğim gibi malesef olmadı

benım vajınal muayenede sancım olmuyo ama bu rahım fılmınden cok korkuyorum(

aynen arkadasım ben o husrana ugradım dün... hamıleymıs gıbı kasıkta sancım oldu belım kopacak sandım bıde bas donmesı(bas donmem progestandan dolayı) son ana kadar adetın gelmıcekmıs gıbı dusunuyorsun...ama aslında hepsı psıkolojık bılıyomusunuz..herkes dusunme dıo ama gelınde bana sorun((

insallah en kısa zamanda gerceklesır arkadasım bebegını sağ salım alırsın kucağına

evet o düşünme diyenler gelsinde bi de bize sorsunlar düşünmemek eldemi çıkmayacağını bile bile test yapıyorum neyse hayırlısı canım bende korkuyorum rahim filminden eğer doktor benden isterse bende anestezi yaptıcam bende çok korkuyorum arkadaşım anestezi yaptırmış özelde oluyo bu tabi hiç hissetmedim dedi eğer imkanın varsa sende öyle yaptır

benım vajınal muayenede sancım olmuyo ama bu rahım fılmınden cok korkuyorum(

canım muayenede sorun yoksa inan hiç korkma. karın ağrısı falan inan çok olmuyor. adet sancısından daha az bi ağrı oluyor o kadar. zaten dr bana işlemin 2 dk kadar sürdüğünü söylemişti. benım norkozun sersemliğini atmam uzun sürdü de 15-20 dk kadar yattım.

hadi yaa vajınal muayene ama kamerA ile bakıldı benım hep o yuzden acı olmadı ama sancısı cok dıolar bırde pahalı bısey mı herkes bısey soluyo kafam karıstı:2:

hadi yaa vajınal muayene ama kamerA ile bakıldı benım hep o yuzden acı olmadı ama sancısı cok dıolar bırde pahalı bısey mı herkes bısey soluyo kafam karıstı:2:

slm kızlar ben cok üzgünüm ben bu ay klomem kullandım ve bügün 12 günüm yumurtamam sadece 6.45 büyümüş ben cok üzüldüm ilac büyütmemiş bu ne şimdi cok korkuyorum devlet hastanesine gittigim için bişey söylemiyorlar kızlar yardım edim daha büyürmü yumurta yardım edin kızlar

hadi yaa vajınal muayene ama kamera ile bakıldı benım hep o yuzden acı olmadı ama sancısı cok dıolar bırde pahalı bısey mı herkes bısey soluyo kafam karıstı:2:

canım ben özelde oldum. Yanlış hatırlamıyorsam 300 tl civarı film + 150 tl anastezi ücreti ödemiştim. Bende vajinal kamerada bi sorun yaşamıyorum ama spekulum denilen bi alet var seamer testi alırken falan kullanılır benım kabusum o. Film çekerkende onun daha uzunu ve demir olanını sokuyorlar :) inan seni tedirgin etmek için söylemiyorum anastezi almadan bi denesinler olmadı alırsın narkozu. Ama karın ağrısından korkma adet sancısından daha az bi ağrı pek önemi yok.

canım merhaba bende bu ay klomen kullandım 10, günü gittim 1 yumurta var dedi. yumurtlamışsın dedi ama 16. günümde çok feci sancım oldu dr aradım tekrar yumurtluyorsun dedi. belki seninde böyle bir durum olur. tekrar yumurtlayıp daha büyük yumurtaların olur. ümidini kaybetme

çok sağol canım ama baya korkuttular benı film konusunda..birde ben bişey sormak ıstıyorum kürlerden denedınız mı hiç incir kürü mesela ben bu ay denemeyı dusunuyorum daa

valla arkadaşlar ben o incir kürünü bir ay denedim ama bişe olmadı tabi düzenli bi kaç ay yapmak gerekiyo ama sıkıyo bi yerde her gün hasla onları sabah akşam iç zor yani bende rahim filmi çektirdim evet acı oluyo ama kitmeden agrı kesici iç agrıyı azaltıyımuş diye duydum ama doktoruna danış tabi rahim filmi kanalların tıkalıysa açıyo yani iyi bişe yararı varmış zararı yokmuş ben bu ay klomen kullandım bu gün gittim ama yumurtam büyümemiş persembe tekrar gidicem hayırlı haber alırım inşallah şimdiden geçmiş olsun

işallah arkadaşım öyle olur inanınki şu anki duygularımı anlatamam sizlere dokunsan aglıcam eşimim umrunda bile degil ben cabalıyorum bir özele gitsem böyle olmazdı canım cok üzülüyorum işallah dedigin gibi olur canım yani daha büyürmü sence senin 10 gününün yumurtanım büyüklüğü ne kadardı cnm haberin varmı cnm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…