Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

Doktorumu sevmedim, aslında önceki doktorum çok iyi de doğum izninde maalesef. 9 hafta sonra adet olduğum için olduğunu düşünüyorum.
Klomen bugün son alacağım, yarın da başka doktora mı gitsem acaba, klomen bitince gel demişti bana.
Zaten yumurtalara bakacak ona göre karar verirsun ona göre

1 kez kullandım ama doktorum 2 günde bir yumurtalarımı takip etti kaç mm büyümüş ne kadar oldu diye.en son gittiğimde tamamdır artık dedi ve hemen 2 gün sonrasında çatlatma iğnesi yaptı.
merhaba ben de bebiş istyrm ama sorunum yok bu ay doktor 1 yumurtan olusmus catlamıs dedi ama gel artık klomene başlayalım dedi benim merak ettğim bende sorun yok hsg de cektrdm klomeni neden verdi doktor yan etkisi olur diye korkuyrm sizce ne yapmalıyım? bebişnizi allah bagıslasn saglıklıca büyütün inşallahh

Kizlar selam ignemi 16. Gun vuruldum bugun igneden sonra 12. Gunum hafif regl belirtilerim vardi iki gundur ama bugub kayboldu. Sizce test icin erkenmi..hayal kirikligi olmasin diye bu ay test yapmamaya sartlandirdim kendimi hafif akintim da var..heyecanla bekliyorumm

Kizlar selam ignemi 16. Gun vuruldum bugun igneden sonra 12. Gunum hafif regl belirtilerim vardi iki gundur ama bugub kayboldu. Sizce test icin erkenmi..hayal kirikligi olmasin diye bu ay test yapmamaya sartlandirdim kendimi hafif akintim da var..heyecanla bekliyorumm
canım 14, gün diyorlar ama bence erken

Igne kullanali 26 gunu gecmiyor. Ama bu sefer gecti gerci igneyide 16. Gun olmustum muhtemelen 30 a tamamlanacak o zaman daha 2 gunum var ama belirtilerim kesildi akinti disinda birsey yok.bide gogus sizlamasi:KK69:

öyle oluyor maalesef iğneyi vurduktan sonrasını say normalini değil.
benim 1-2 gün geçince geliyor. inşallah senın gelmez.hamilesindir

Bence kan sana
Igne kullanali 26 gunu gecmiyor. Ama bu sefer gecti gerci igneyide 16. Gun olmustum muhtemelen 30 a tamamlanacak o zaman daha 2 gunum var ama belirtilerim kesildi akinti disinda birsey yok.bide gogus sizlamasi:KK69:
Bence kan sana s8nucu verir istersen kan testi ysptir

Kızlar nasılsınız...
Bu ay bn dr olmadan herseyi tamamladım.
Yumurtam kendi oluştu.kendi çatlamış.
İğne vurdurmadım başka küçük yumurtamda varmış.iliskiye devm esin onlarda tutabilir dedi

dün farklı bir doktora gittim.
yeni doktorumu sevdim, onla devam edicem.
pcos dışında benim sağda da 3,5 cmlik ove kistim var, hala duruyormuş, zaten 4-5 senedir var bildiğim.
17 mm ve 23 mm iki yumurtam varmış ama kist olmuş dedi.
haftaya kontrole çağırdı.
devam et belki 23 mmlik olandan umut olabilir dedi.
bir de bu siklustan sonra 3 ay doğum kontrol hapına başlayabilirim, hormonlarım daha da düzenlensin diye.

bu ay ilk kez klomen kullandım 20 mm 16 mm 15 mm üç tane yumurtam oluşmuş bakalım hamile kalabilecek miyim RABBİM NASİP EDECEK Mİ BAKALIM HERKESİN YANINDA BANA DA İNŞAALLAH YARABBİM

X