Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

kızlar afedersiniz pişik oldum bir bu eksikti yani..
bugün akıntım var biraz sanırım o yaptı...
çok güzel yağmur yağıo konyada bereket olsun inşşş:KK16::KK16:

Anladım tatlım benimde 22 günüm bugün:18:

ayyy cidden çok heyecanlı yaa..
peki hiç kimse progestan hapı kullanıyomu..
doktorum bana 15-25 günler arasında duphaston kullan dedi..
bebek oluşursa bebeği korurmuş olmazsadaa adet getirirmiş

yok canım bana vermedi doktor sadece klomen kullan dedi birde folik asit plus kullan dedi

kızlar burdada yağmur var rahmet yağarken dua edelim rabbim inşallah çok bekletmez aminnnnnnnn bende klomen kullanıyom bu ilk ayım yarın bitiyo ilaç cuma gunude takibe gidicem

kızlar burdada yağmur var rahmet yağarken dua edelim rabbim inşallah çok bekletmez aminnnnnnnn bende klomen kullanıyom bu ilk ayım yarın bitiyo ilaç cuma gunude takibe gidicem

Hadi hayırlısı olsun canım cuma günü adetinin kaçıncı günü oluyor benim dr. 12 günümde muayene etti benide

Cnm.mrk ediyorum bende seni inşggüzel haberlerle gel.kuzucum

Cnm doktor banafa Çektirelim dedi ama klomeni bir deneyelim hsg zor çünkü dedi[/QUOT

anladim cnm hayirlisi olsun o zaman bana hsg icin erken ama cektirmezsemde pisman olurum diye korkuyorum.ben bu ay ilk defa adetimden sonra ilk tedavi olarak klomene baslayacam.bunu tr doktor istedi.yasadigim ulkedede ilac kullanmadan once hsg istediler :KK43:

canım ben 7 senedir evliyim 4 düşüğüm oldu şimdi ise hiç hamile kalamıyorum eşimin sperm yapısı bozukluğu var 2 aydır negetifim hiç pozitif olamadım arkadaşım denedi ilk ay pozitifti hamile kalamadı 2. ay hep negetif cıktı ama hamile kaldı anlamadım nasıl birşey olduğunu yani

7 sene dile kolay ben 7 ayda bu durumdaysam Allah kat be kat yardimcin olsun.amin.ama olumlu dusun hic olmazsa hamile kalabiliyorsun yani bu da guzel bisey.ben tr de doktora gorundum buyuk bir ihtimalle sen her ay yumurtlamiyorsundur dedi acaba seninde durumum buna benzer biseymi.arkadasinada cok sasirdim nasil test nesgatif oldugu halde hamile kalabilmis hayret,demekki bu testlerin dogruluk payi az desene.

Hadi hayırlısı olsun canım cuma günü adetinin kaçıncı günü oluyor benim dr. 12 günümde muayene etti benide

cuma gunu 11. gunu kuzum ben cuma pzts salı gıdıcem yanı 11 14 ve 15. gunlerde gıdıcem duruma gore ne dıcek bakalım ılac kullanmadan once benım sagda 9 mm solda 12 mm ıkı yum. vardı ınsallah allah ızın verırde bu ılk ay yeterlı gelır ılaclar . herkes gunde 2 ılac alıyor ben bı tane alıyorum yeterlı gelmeyecegını dusunuyorum yaa :KK50:

bana verdi cnm doktorum ama bana adetinin 3. gunu klomen adetin 10. gunu de duphaston kullan dedi gunler farkli sen klomeni kacinci gun kullanmaya basladin cnm

Cnm.mrk ediyorum bende seni inşggüzel haberlerle gel.kuzucum

Cnm doktor banafa Çektirelim dedi ama klomeni bir deneyelim hsg zor çünkü dedi[/QUOT

anladim cnm hayirlisi olsun o zaman bana hsg icin erken ama cektirmezsemde pisman olurum diye korkuyorum.ben bu ay ilk defa adetimden sonra ilk tedavi olarak klomene baslayacam.bunu tr doktor istedi.yasadigim ulkedede ilac kullanmadan once hsg istediler :KK43:

Canım kafanı karıştırmak gibi olmasın ama benimde doktorum klomen vermeden önce hsg filmi istedi sonra klomen verdi

X