Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

Canım aslında adet tarihine de var normalde idrar tahlilinde çok geç çıkar bence sen bugün kan testi yaptır derim inşallah hamilesindir :nazar::nazar::nazar:

kan testı yaptıracaktım ama hormonların dusuk cıkarlar dedı hamılemıyım degılmıyım dıye kafana takarsan ters sonuc cıkar dedı ne yapsamkı hıcde beklemek ıstemıyorum ıdrar testlerınde bellı ıdı rengı pembe ıdı dıgerı kırmızı ıdı yanıldık dıye tekrar yaptık gene aynısı cıktı pozıtıf bılemıyorum lutfen yardım edın:44:

kan testı yaptıracaktım ama hormonların dusuk cıkarlar dedı hamılemıyım degılmıyım dıye kafana takarsan ters sonuc cıkar dedı ne yapsamkı hıcde beklemek ıstemıyorum ıdrar testlerınde bellı ıdı rengı pembe ıdı dıgerı kırmızı ıdı yanıldık dıye tekrar yaptık gene aynısı cıktı pozıtıf bılemıyorum lutfen yardım edın:44:
lutfen fıkrı olan yazsın

Canım birden fazla yaptıysan doğrudur diye düşünüyorum ama sen bence git kan testi yaptır çünkü adet gününe daha cok var idrarda adetin geçtiğinde bile bazen cıkmıyo

kan testını ne zaman yapmamız gerekıyore

Canım birden fazla yaptıysan doğrudur diye düşünüyorum ama sen bence git kan testi yaptır çünkü adet gününe daha cok var idrarda adetin geçtiğinde bile bazen cıkmıyo
bılmıyorum kafam cok karısık karnımda sancılanıyo belımde agrıyo adet olacagım gıbı nedense

En iyisini yapiyorsun canım. Ben kendim okucam diye niyet ettim canım bitti Adetim zaten ilk defa erken bitti klomen le alakası var mı acaba

Amin canım. Belki bebis tutunuyordur :-)

belkı olabılır cnm benım normaldı.şimdi klomene basladım ben bgn 3.gun

Benımde ilk günüm doktor seni yumurta takibi için çağırdımı beni çağırmadı inşallah bir sıkıntı olmaz:KK16:

yok kuzu ya benı de cagırmadı demek kı dıyorum gerek görmedıgı ıcın cagırmadı kendımı öyle avutuyorum:)bırde uygalayacgnn kür feln var mı?

5 gun kullanacagım ılac bıtıcek 3 gun ara 3 gunden sonra yedı gun gun asırı yada hergun ılışkı dedı cnm sana nasıl dedi?

Canım banada şu şekilde dedi

Adetininin 5 günü başla ilaca zaten 5 gün sürücek sabah akşam kullan dedi bitince 2 gün ara ver dedi
sonra gün aşırı ilişki dedi bana:KK16:

çatlatmada kullandık patlatmada kullandık olmadı:)
Kısmet canım sağlık olsun umarım olur
ben yeni katıldım. 1,5 yıldır bebek istiyorum. ama olmadı. 10 ocakta adet oldum 14 ocakta adetimin dördüncü günü klomene başladım. 24 ocakta ovitrelle vuruldum. bugün 13 gün geçti sol kasığımda sançı var. adet mi bebek mi anlamadım. kaldım öyle bir düşüncesi olan var mı bana yardım etsin. test yapmak için erken mi diye düşünüyorum çok çaresizim.
Kan testinde çıkar canım yap ve bize haber ver
kızlar merhaba :)
çok tatlısın :) ererse allah hayırlı ve sağlıklı bir evlat nasip etsin.

ben pko sendromu hastasıyım.Anne karnından bu yana.

klomeni 2.kez kullanıyorum.

ilk kullandığımı adetin 5.gününde sabah akşam kullandım.daha sonra 10.gün doktora gittim ve yumurtam 20 mm olmuş.

normalde çatlatma iğnesi vermesi gerekirken,bekleyelim çatlar dedi ancak malesef çatlamadı ve kiste dönüştü.Bu da benim 1 ay kaybıma sebep oldu.

şimdi ise aynı şekilde ancak günde 3 kez kullandım.7.günü çağırdı başka bir doktor,ancak yumurtam gelişmemiş 10 mm kaldı.

cumartesi tekrar kontrol ve iğneye geçicez.

hepimiz hakkında hayırlısı
sevgilerimle..
Amin canım büyür daha erken hadi hayırlısı olsun
slm arkadaslar bugun dayanamadım ıdrar testı yaptı adetıme bugun tam 10 gun var ıdrarımı beklettım test pozıtıf cıktı ama sılık cıktı cok belırgındı rahatlıkla gorunuyordu ıteste guvenemedım bıdaha test yaptım taze ıdrarla oda belloıydı ama daha sılıktı cok heycanlıyım bır fıkrı olan varmı tskler
büyük ihtimalle hamilesin canım kan tahlili yaptirabilirsin
belkı olabılır cnm benım normaldı.şimdi klomene basladım ben bgn 3.gun

Hayırlısı olsun canım benim dün bitti

kandakı beta hcg degerım 21.73 cıktı doktor tam arası dedı pazar gunu tekrar kan testı yapıcaz allahın ıznı ıle kafamdakı tum sıkıntılar gıdecek hcg degerlerı yukselırse eger..!

X